Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Tutorial do oglądania meczów w internecie

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Post autor: theoden92 »

Kojarzycie moze, na jakiej stronie z telewizja online mozna wykupic jednodniowe konto przez sms i mozna spokojnie ogladac np. mecze, z gwarancja, ze nie tnie, nie zwiesza itd? Kolega opowiadal mi o czyms takim kiedys. Cos jak ipla, ale nie to.
szmalec
Milanista
Milanista

Post autor: szmalec »

Może o to chodzi? :brew: http://weeb.tv/premium/buy
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai!
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

A uzywales tego kiedys?
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Nie ma czegos takiego jak "gwarancja ze nie tnie itd" to przeciez tez zalezy od Twojego łącza...
Ja ostatnio wykupilem za 4zl pakiet premium na 3 dni jak transmitowali KSW, bylo bardzo przyzwoicie.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Oczywiscie, jest tez kwestia mojego lacza, ale wiesz przeciez, ze sa streamy, gdzie ogladasz caly mecz bez najmniejszej zwiechy, a czasem wogole nie da sie ogladac. Mam nadzieje, ze to przejdzie, zaryzykuje. Dzieki za pomoc!
korsi
Milanista
Milanista

Post autor: korsi »

Może mi ktoś powiedzieć, jak wygląda obecnie oglądanie meczów w internecie za pośrednictwem telefonów z androidem i windowsphone?
patrykw1990
Milanista
Milanista

Post autor: patrykw1990 »

Aby oglądać Weeb.tv na androidzie trzeba ściągnąć aplikację XBMC + wtyczkę z Weeb.tv. Wyskakuje lista kanałów do wyboru, takich jakie są na normalnej ich stronie. Tylko tyle udało mi się kiedyś znaleźć :dunno: Mam 10' tableta i chętnie puściłbym sobie jakieś mecze w tle, ale więcej nie szukałem nigdy prócz tego Weeb.tv
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

korsi pisze:Może mi ktoś powiedzieć, jak wygląda obecnie oglądanie meczów w internecie za pośrednictwem telefonów z androidem i windowsphone?
http://mp.org.pl/download/mptv/MyPlayerTV.apk -> Android.
Do tego Sopcast też dobrze działa.
korsi
Milanista
Milanista

Dzięki za info, w sumie z tego co czytałem to na wszelkiego rodzaju lumiach nie da się oglądać meczu, a szkoda bo taką opcję chciałbym na telefonie mieć, a jeśli na androidzie można spokojnie to robić to trochę mi to komplikuje wybór:)
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Na Androidzie nie będzie większych problemów, jest jeszcze taka możliwość: http://www.pcworld.pl/news/392139/Flash ... arcia.html
Windows phone i te dziwaczne kafelki to dla mnie czarna magia, nie zainstalujesz tam Sopcasta, programów typu MyPlayer, czy choćby wtyczki do weeba.
Albo iOS, albo Android...
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Wracając do tematu meczów na komórce/tablecie: na Androidzie i przeglądarce Dolphin, weeb działa płynnie i bezproblemowo, jest nawet możliwość wyboru pomiędzy wersjami SD i HD.
Jako, że w/w przeglądarka w przeciwieństwie do domyślnie instalowanych w tego typu telefonach, obsługuje flasha, odpali także większość stron ze streamami typu drhtv, czy rozmaite linki z meczyków/soccer-live.

Do wyboru mamy także Sopcasta i MyPlayera, oraz... AceStream.
Ktoś odważny może próbował? Instalacja spoza Google Play, więc póki co nie zdecydowałem się wgrywać, jakby ktoś chciał przetestować, jest tutaj: http://wiki.acestream.org/wiki/index.ph ... en#Android

Bezpłatnie działa także mobilna aplikacja http://canalplussport.pl/ z tym, że możemy zarejestrować tylko do dwóch urządzeń na jedno konto abonenta, jak pożyczymy dane od posiadacza talerza z aktywnym pakietem sportowym nc+ ;)
Ligi: polska, angielska, liga mistrzów, do tego nba, tenisy z polskim komentarzem w HD. Rzecz jasna, strona działa także na iOS i PC.

Reasumując: gdy posiadamy w miarę nowe urządzenie z Androidem, do dyspozycji mamy już dokładnie te same linki i programy, co na komputerze stacjonarnym.
Jedynym ograniczeniem będzie tutaj limit transferu danych LTE lub znalezienie otwartego Wifi.
Hm, zapomniałem jeszcze o naładowanej baterii :forzamilan:

Testowane na średniej klasy smartfonie z 4-rdzeniowym procesorem i 2gb ram na pokładzie, jak na model sprzed dwóch lat, radził sobie świetnie i nie klatkował.
Jakby ktoś sprawdził mobilny AceStream od ruskich, niech da znać.
korsi
Milanista
Milanista

Dzięki za wyczerpujące info, z tego co mówisz to opcji jest bardzo dużo, pytanie tylko jaki to jest średnik klasy smartfon. Telefon za powiedzmy 500 zł sobie z tym poradzi?
Stephan
Milanista
Milanista

Post autor: Stephan »

Jeśli chodzi o oglądanie na fonie to ja mogę polecić ten program https://play.google.com/store/apps/deta ... ygPC5ZqYDQ
Dużo meczów w tym sezonie oglądałem dzięki niemu. Jakość jest bardzo dobra, zwykle lepsza niż na Orange Sport. Problemem może być tylko słabe łącze internetowe.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

korsi pisze:Dzięki za wyczerpujące info, z tego co mówisz to opcji jest bardzo dużo, pytanie tylko jaki to jest średnik klasy smartfon. Telefon za powiedzmy 500 zł sobie z tym poradzi?
To zależy jakie streamy i jakiej jakości ;)
Pytasz o coś pokroju LG g2 mini? Chcesz to oglądać na małym ekranie czy rzucać na duży?

@Stephan - rozwiń właściwie, co to jest i na co to potrzebne, obok zwykłego Sopcasta?
Widzę, że niezgodne z nowymi telefonami, bo Androida 5-tki już nie obsługuje.
korsi
Milanista
Milanista

Generalnie to myślałem nad lumią 535 lub 735, ale tam opcji z oglądaniem meczów nie będzie. Skłaniam się więc ku samsungom i to raczej typu galaxy core prime, grand prime, trend plus. W sumie to nie planuje oglądać meczów często, ale od biedy 5x w roku fajnie by było gdybym taką opcję miał.
patrykw1990
Milanista
Milanista

Post autor: patrykw1990 »

W takim razie polecam tego grand prime. Największy wyświetlacz(5cali) + 4 rdzeniowy proceso. Cos będzie lepiej widać :p
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Poważnie polecasz telefon, który sprzętowo jest sporo słabszy, niż trzyletnia S III-ka?
W dodatku, przy 5 calach ekran nie ma nawet HD-ready tylko pikselozę.
PS ostatnie trzy posty do kasacji, zdecydowanie nie ten temat ;)
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Żona ma Grand Prime, akurat wyświetlacz jest tam naprawdę spoko. Ale ogólnie, wolałbym np. starszego S4, który mogła brać w podobnej cenie, a zrezygnowała. Lepszy ekran, lepsze podzespoły, a mniejszy i lżejszy.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Wyświetlacz? Na pewno nie jego rozdzielczość. Lepszym wyborem byłby nawet w tej chwili S3, a S4 to przy Grand Prime luksus. Dobra, koniec OT i wywalcie powyższe posty, albo przerzućcie do HP ;)
Stephan
Milanista
Milanista

Post autor: Stephan »

@Stephan - rozwiń właściwie, co to jest i na co to potrzebne, obok zwykłego Sopcasta?
Widzę, że niezgodne z nowymi telefonami, bo Androida 5-tki już nie obsługuje.
No to jest pierwszy Sopcast jaki znalazłem na swój telefon. Jak chcesz obejrzeć mecz szukasz kanału lub linku do kanału, następnie kopiujesz kanał do programu lub klikasz w link (wtedy samo wkleja kanał), czekasz chwilę żeby się załadowało i oglądasz.

Ja od nie dawna mam Androida 5tke i mi ten pogram działa.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

W sopcast for Android (z oficjalnej strony programu) tylko klikamy w link i otwiera nam normalnie kanał, z oryginalnego Sopa korzystam bezproblemowo:
http://download.sopcast.com/download/SopCast.apk
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Czy ruszyło się cokolwiek w sprawie oglądania Eleven w przyzwoitej jakości?
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Ja oglądam oficjalne streamy i po początkowych problemach obecnie nie ma na co narzekać. Ale ja mam kiepskie łącze i dla mnie jakość, którą oni oferują jest i tak najlepsza z możliwych.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

A to nie, płatne nie wchodzą w grę ;)
korsi
Milanista
Milanista

rangiz pisze:Czy ruszyło się cokolwiek w sprawie oglądania Eleven w przyzwoitej jakości?
11 zł za dwa kanały eleven na 30 dni poprzez Player.pl. Jak dla mnie nie ma co kombinować, bo te 11zł to niewiele. Mam eleven w tv z Netii, ale dodatkowo sobie wykupiłem na Player żeby mieć możliwość ogladania na telefonie i laptopie
ODPOWIEDZ