Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Boks

Komentarze, opinie, wyniki z dyscyplin innych niż piłka kopana.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Szpilka dostał trochę ostatnio po głowie więc wolą odpuścić, ale tak jak mówisz - totalny brak profesjonalizmu, ktoś w końcu podpisywał kontrakty i układał grafik walk.
Ciekawe co zrobią z pay per view, może jakaś obniżka z 40 na 39 zł :rotfl:
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

Tu chodzi o to, ze dali Zimnochowi ultimatum,, jest walka jeśli przedłużasz kontrakt".
Szpilka jest strasznie faworyzowany przez promotorow, a Zimnoch mimo, ze nie jest gorszy jest na uboczu.
Po drugie Szpila wiecej dostaje kasy.
LEGIA WARSZAWA
wasyl
Milanista
Milanista

Post autor: wasyl »

Uważam że Szpilka zwatpil po tym jak Mollo mu trochę buzke obil:-)szkoda bo chciałem zobaczyć jak dostaje od Zimnocha becki:-)
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Artur według mnie jest strasznie przereklamowany.
LEGIA WARSZAWA
wasyl
Milanista
Milanista

Mam podobne zdanie. Wszędzie wychwalaja go w niebiosa a tak naprawdę uważam że Zimnoch by go pozamiatal. Gdyby nie zalana krwią twarz Mollo też nie wiadomo jaki by był finał tej walki.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Ja z Arturem jeszcze w amatorce walczyłem dwa razy raz wygrałem raz przegralem.
Chłopak poza więzieniem miał strasznego fuksa.
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

wasyl pisze:Gdyby nie zalana krwią twarz Mollo też nie wiadomo jaki by był finał tej walki.
A to sama sie zalała czy ktos mu ją tak obił?
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Obil. Wystarczy wiedzieć gdzie trafić. Mollo chyba był tez w cienkiej formie.
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

lord bass pisze:Obil. Wystarczy wiedzieć gdzie trafić. M
Skoro to takie proste to czemu Mollo tego nie zrobil?
Albo Adamek Kliczce? To ze Szpilka dwa razy lezal to akurat sprawa drugoplanowa. Wstawal tak szybko jakby nic mu nie bylo i walczyl dalej.
Wiadomo, sporo nauki przed nim. Ale potencjal jest.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Gościu ma zalete w postaci lewej ręki.
LEGIA WARSZAWA
TopekMilano
Milanista
Milanista

Post autor: TopekMilano »

Właśnie ta lewa ręka może mu bardzo pomóc. Ale. Musi się trochę ogarnąć, bo póki co nie widać jakichś ogromnych postępów, a ciągle bije się z kelnerami. Głowę ciągle ma trochę za gorącą i potrzeba mu przede wszystkim skupienia na treningu i progresie, a nie na jakichś przepychankach i temu podobnym zabawom. Na początku bardzo mi się spodobał jako fighter, ale, mimo że nie znam się jakoś wyjątkowo na boksie, wydaje się, że mógłby zostać zmieciony przez pierwszego lepszego topowca. Nie mówie o przegraniu, bo okej, nie musi zostać od razu mistrzem, ale o zmiecieniu z ringu. Chłopak musi się ogarnąć i zacząć pracować, a może kiedyś doczekamy się jakiejś miłej niespodzianki.
123
Milanista
Milanista

Post autor: 123 »

wow, czytam i nie wierze...
boksem sie srednio interesuje (troche poczytam, cos tam obejrze), ale kazdy z ludzi, z ktorymi rozmiawialem (oczywiscie interesujacych sie boksem), powiedziala od razu po walce z mollem: "poczekajmy dzien, dwa zimnoch sie wystraszy i walki nie bedzie".

a wy tutaj o jakies lomocie dla szpilki piszecie??!! litosci
przereklamowany?? a kogo maja reklamowac jak nie JEDYNEGO sensownego (poki co) piesciarza wagi ciezkiej.
wasyl
Milanista
Milanista

No to na to wygląda że Ci wszyscy z którymi rozmawiales się mylili bo kto inny zrezygnował z walki.
GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Jakie są Wasze nastroje przed dzisiejszą walką "stulecia" :brew:

Lubię i szanuje Gołote, liczę że wygra chociaż powinien być już na emeryturze. Saleta zawsze przeciętny z dobrą prasą w Polsce. za

Mimo wszystko chętnie oglądnę walkę, gdzieś w necie bo 40 to przesada.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Gołota. Doświadczenie i lepsze umiejętności.
LEGIA WARSZAWA
Aiver
Milanista
Milanista

Post autor: Aiver »

Też pewnie zobaczę walkę gdzieś w necie, ale jakoś specjalnie się nie emocjonuje. Gołota ma dużo większe umiejętności bokserskie, ale Saleta wygląda lepiej fizycznie, widać, że cały czas prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Mam nadzieję, że Panowie są jeszcze w stanie pokazać coś w ringu i ta walka nie stanie się jutro pośmiewiskiem.
Awatar użytkownika
Marcu
Milanista
Milanista

Post autor: Marcu »

Stawiam i liczę na Gołotę i również mam nadzieję, że ta walka nie stanie się antyreklamą boksu.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

http://livemecz.com/transmisja.php
Chyba jedyny link na którym widać twarze bokserów :)
Awatar użytkownika
Numek
Milanista
Milanista

Post autor: Numek »

Nie jedyny :) :ok:
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Awatar użytkownika
Kaj
Milanista
Milanista

Post autor: Kaj »

No to Zimnoch poleciał w tym wywiadzie po walce :)

-Musiałbym nie trenować 5 lat, żeby Szpilka posiadł taką wiedzę jaką ja mam i mógł ze mną wygrać
-(komentator) Ostro poszedłeś
-Ostro poszedłem?
-No ostro mówiąc, że musiałby nie trenować 5 lat, żeby z Tobą wygrać
-No ale grzeczny jestem, nie?

Saleta wygrał, troche niespodziewanie według mnie - w 3ciej czy czwartej rundzie czekałem na nokaut Salety. Ogólnie całkiem niezła walka, sporo akcji i szybszych wymian. Szkoda Andrzeja
www.bet-zone.net <-- Darmowy typer piłkarski z pulą nagród 500euro dla najlepszych :) Zapraszam
GPower
Milanista
Milanista

Walka szczerze mówiąc dobra. Swoje minusy miała bo szybkość obu panów to już nie to, zawiodła kondycja, zwłaszcza Gołoty ale wieku nie oszukają. Sporo emocji, wymian i chęci.

Szkoda wyniku bo dla mnie Andrzej Gołota to ikona polskiego boksu zawodowego, który osiągnął poziom do którego póki co nikt się nie zbliżył, a teraz daje się obijać takim leszczom jak Adamek, Saleta( z całym szacunkiem dla obu). Na gali często podkreślano że jest to starcie 45 letnich mistrzów, jednak Gołocie bliżej obecnie do 60 letniego dziadka.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Skończyło się jak zawsze

tylko nie wiem co jest śmieszniejsze wczorajsza walka czy to jak ładnie po za ring wyleciał Sosnowski od 41-letniego taksówkarza z Belfastu :rotfl:
Carlo
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: Carlo »

GPower pisze: a teraz daje się obijać takim leszczom jak Adamek, Saleta( z całym szacunkiem dla obu)
Czy szacunek do obu pięściarzy wyrażasz w ten sposób, że nazywasz ich leszczami? Przypominam, że Tomek Adamek to były mistrz świata, szczycący się bilansem 48-2. Do niedawna numer 3 w rankingu ciężkich Boxrecu (teraz nr 4). Przemek Saleta w boksie może nie osiągnął wielkich sukcesów (prócz tytułu ME), ale to też sportowiec o dużych osiągnięciach. Myślę że obaj zasługują na odrobinę szacunku.

Co do awantury Zimnoch - Szpilka przypominam, że całą "napinkę" rozpoczął właśnie Zimnoch wspominając że w przeszłości z łatwością obił Szpilkę. Zapomniał tylko wspomnieć, że miał wtedy 23 lata a Szpilka 17 co w boksie ma bardzo duże znaczenie. Od tego rozpoczęła się cała afera w której dla mnie z niezrozumiałych powodów Szpilka został okrzyknięty pieniaczem a Zimnoch jako górujący intelektualnie. Przed tą wypowiedzią Szpilka z szacunkiem wypowiadał się o swoim rywalu. Boks to nie jest zabawa dla grzecznych chłopców, mnie tego typu wydarzenia nie gorszą czy też nie stanowią większego problemu. Dziwię się tylko reakcji gdzie jedna strona konfliktu określana mianem tego złego a druga nie przymierzając dobrego rycerza. W mojej opinii nie odpowiada to rzeczywistości.
Leopolis semper fidelis!
GPower
Milanista
Milanista

To nie był brak szacunku dla obu tylko określenie ich miejsca jako pięściarzy wagi ciężkiej.
ODPOWIEDZ