Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Felietony

Macie pomysły, chcecie spytać, doradzić na tematy związane ze stroną i forum? Możecie to zrobić w tym miejscu!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

świetny felieton - WOW. naprawdę.
od 12.12.1993 r.
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

dzień bez wazeliny dzień stracony :P
chłopaki świetny felieton, 2006 rok poza mundialem był jedną wielką kaszanką (nie lubie kaszanki ;) ), a Wam udało się zrobic z tego super komedię. Choć dla nas milanistów to raczej tragikomedia ;(
czytając to oprócz dobrej zabawy zrozumiałem, że okreslenie Szewczenki jako kundla swojej żony nie odzwierciedla dokładnie tego co zrobił i jak się zachował.
Kłamca, kłamca (za łagodnie)
Zdrajca, zdrajca (już lepiej)
[cenzura], [cenzura] (to jest to)
Mam nadzieję, że znajdziecie miejsce dla jego wybitnych osiągnięć (kilka butików Armaniego) w drugiej części.

Forza Szewczenko :wall2:

pozdrawiam
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

Post autor: kuba1899 »

Braaaawo!! Czyta się to z największą przyjemnością!!
Nieczęsto zgadzam się z Benerasem, ale tutaj to chyba nie ma wątpliwości \o/
Dumny po wygranej, wierny po porażce!! Incubo rosso nero!!
Awatar użytkownika
beneras
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: beneras »

szczerze mowiac,to wcale bym sie nie zdziwil jakbys po pol roku napisal,ze ten felieton wcale ci sie nie podoba,jest slaby itp.

tak jak w czasach kiedy debiutowales na forum,pisales ze torres to jest to czego potrzeba Milanowi,a potem jak koledzy na ircu powiedzili ci,ze torres jest be to zmieniles pkt widzenia o 180 stopni.

tak wiec nie zdziwie sie,jak za jakis czas ci sie odwidzi :ok:

pozdro 666 satan :forzamilan:
Pato jest nasz muahahahaha :devil:
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

widze ze nieuwaznie czytasz wiadomosci chłopie... jeszcze niedawno pisałem, że uważałem że Torres nadaje się do Milanu, ale obrzydził mi go pewien najarany dziwoląg z Bydgoszczy... Poza tym jak sam pisałeś - początki na forum były dawno temu. Od tego czasu Torres nie poczynił wyraźnych postępów, nie rozwija się... nie mam więc podstaw by wierzyć, że w Milanie się to zmieni a moje rozumowanie ewoluuje wraz z argumentacją, faktami, pewnymi zmianami w myśleniu... może dojrzewaniem... nie wiem... nie to co ty, tkwiący w ciemnogrodzie, do którego racjonalne argumenty nie trafiają... i może za pół roku zmieni mi się gust literacki i satyra przestanie mi się podobać... niewykluczone... natomiast za pół roku ty pozostaniesz dalej na tym samym etapie rozwoju, co może tylko wzbudzać litość...
Radeo
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Radeo »

Ukazała się druga część owego podsumowania, mogę się więc w końcu wypowiedzieć i ze swojej strony podziękować za wszelkie pozytywne opinie o naszym artykuliku. Nie spodziewałem się takiej reakcji :) Sukces pierwszej części to w głównej mierze zasługa TomkaW, autora większej części tekstów :) Druga już może nie być tak rewelacyjna, bo Radeo się więcej udzielił, a i tak najlepsze teksty nie są jego :P Tak jak zaznaczyliśmy, pisanie tego przyniosło nam całe mnóstwo radochy, cieszymy się, że czytanie zrobiło Wam tak samo :P
.
MarcoPoland
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: MarcoPoland »

Panowie, bedzie krotko, ale na temat - rewelacja! Jakoze moje wypowiedzi sa zazwyczaj lakoniczne, na tym sie konczy rowniez i ta :ok:
acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

Nie będę porównywał obu części. Jako całość - świetne. Ciężko napisać tak dobry felieton.
Brawo raz jeszcze i... nie poprzestawajcie na tym ;)
od 12.12.1993 r.
Awatar użytkownika
Vilku
Milanista
Milanista

Post autor: Vilku »

Świetny felieton "Milanicja Obywatelska: Koszmar z Via Turati". Tylko co oznacza "Via Turati"??? :dunno:
"Zepsuta Kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają dosyć."
(Oscar Wilde)
Awatar użytkownika
icx
Milanista
Milanista

Post autor: icx »

http://acmilan.pl/klub/oklubie.php
ale az nie chce mi sie wierzyć...
"Wasza Świętobliwość jest jak mój Milan: Często jeździ za granicę, by nieść światu zwycięskie idee."
Silvio Berlusconi do Jana Pawła II.
kwoznica
Milanista
Milanista

Post autor: kwoznica »

Vilku pisze:Tylko co oznacza "Via Turati"??? :dunno:
Via Turati to ulica przy której mieści sie siedziba klubu ;)
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

Mała uwaga - nie wiem czy takie było zamierzenie autora, ale tytuł "gorączka i bełkot radeo w dziale felietony" który znaleźć można na stronie głównej w "co nowego" można odebrać bardzo dwuznacznie ;) szczególnie że cała nazwa felietonu to: "MO: Gorączka i bełkot przed Manchesterem"
pozdrawiam ;)
Radeo
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Radeo »

kuba1899 pisze:Mała uwaga - nie wiem czy takie było zamierzenie autora, ale tytuł "gorączka i bełkot radeo w dziale felietony" który znaleźć można na stronie głównej w "co nowego" można odebrać bardzo dwuznacznie ;)
Dokładnie takie było zamierzenie :>
.
MarcoPoland
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Milan w pigulce - swietna robota Radeo, po raz kolejny :prayer:
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

Radeo pisze:Konsekwentna gra do końca (1), bardzo dobra postawa wszystkich, nie tylko jednego Kaki (2), równy i pewny Dida (3), atak mający jaja (4), brak kontuzji (5) i dobre wejścia zmienników (6) będą gwarantem awansu.
Mówisz - masz.

Mógłbyś napisać coś podobnego przed finałem? ;)
MarcoPoland
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Kapitalny felieton Tomek!!! Naprawde swietnie napisany, a do tego doskonale oddajacy np moje odczucia, a wrecz pretensje.

P.S. Poziom trzyma takze Radeo, to tak w ramach slodzenia ;)
Szatan
Milanista
Milanista

Post autor: Szatan »

Fakt, bardzo długo felietonów nie było ale warto było czekać, oby tak dalej :!:
Awatar użytkownika
Luthien
Milanista
Milanista

Post autor: Luthien »

dlugo nie bylo, ale teraz nadrabiaja zaleglosci :) naprawde milo sie czyta, to raz, a dwa zgadzam sie z nimi :) swietnie pokazana nasza obecna sutuacja... czekam na nastepne!!
always look on the bright side of life! =)
MUCHAsaiyan
Milanista
Milanista

Post autor: MUCHAsaiyan »

kapitalny felieton... żadnego mydlenia oczów o tym że będzie lepiej tylko czysta i rzetelna prawda... :)
e per sempre Rossonero !!!
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Ten felieton Ci sie udal. Gratulacje.
Solidarnosc "kibicow" [']
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
droc
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: droc »

Przyłączam się do gratulacji :-) Świetny felieton TomekW. W syntetyczny sposób spisałeś to o czym dyskutowała dość duża grupa osób w LK.

pzdr,
['] C.A.R.E [']
Awatar użytkownika
Bayreuth
Milanista
Milanista

Post autor: Bayreuth »

Świetny felieton ;-) Szczególnie spodobał mi się fragment: "nie trzeba prosić Luciano Spalettiego o ratunek". Jako fan tego trenera, a ścislej pracy jaką wykonywał z Romą muszę przyznać, ano nie trzeba ;-) Jak na razie Leo wychodzi obronną ręką z dołka w który wpadliśmy :ok:

Btw, felietony są za rzadko :-(
wasiu
Milanista
Milanista

Post autor: wasiu »

Felieton jest świetny, natomiast do raju kibicowskiego najłatwiej trafić wierząc cały czas w swoją drużynę. Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję porównania. :forzamilan:
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Muszę pochwalić pan Jana P. za to jak rozwijają się jego felietony, początkowo do mnie nie trafiał, niechętnie je czytałem, ale teraz już jest dużo dużo lepiej.
Oby tak dalej!
:ok:

FORZA MILAN!
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
Placor
Milanista
Milanista

Post autor: Placor »

Od słupka: Ściema mediolańska 2010

Świetny feletion TomekW :ok:
ODPOWIEDZ