Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Wasze pomysły korekt na stronie ACMilan.PL

Macie pomysły, chcecie spytać, doradzić na tematy związane ze stroną i forum? Możecie to zrobić w tym miejscu!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cortess
Milanista
Milanista

Post autor: cortess »

Zachęcamy także do zapoznania się z historią derbowych potyczek rossonerich z Udinese.
A jakież to derby gramy w Udine?
Saremo una squadra di diavoli. I nostri colori saranno il rosso come il fuoco e il nero come la paura che incuteremo agli avversari! [Herbert Kilpin (16.12.1899)]
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Pewnie autor kopiowal z poprzedniej relacji i tak mu sie napisalo :>
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
cortess
Milanista
Milanista

Post autor: cortess »

Porażka w takich rozmiarach ostatni raz miała miejsce w sezonie 2009/10. Podopieczni Leonardo 10. marca 2010 ulegli (0-4) na wyjeździe Manchesterowi Utd. w meczu 1/8 LM.
A to Ci dopiero... A ja bym powiedział, że 12 marca 2013 dostaliśmy takie same baty w Barcelonie (także 1/8 LM). :hmm:
Saremo una squadra di diavoli. I nostri colori saranno il rosso come il fuoco e il nero come la paura che incuteremo agli avversari! [Herbert Kilpin (16.12.1899)]
Awatar użytkownika
łachu
Milanista
Milanista

Post autor: łachu »

Masz rację. Moja wina. Nie sprawdziłem tego dokładnie.
Siamo l'armata Rossonera
Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Post autor: Novantadue »

Mały błąd w tłumaczeniu konferencji sprzed meczu z Chievo:
Kiedy wrócą wszyscy, naszym będziemy grali 4-4-2.
Drugi w "przed meczem z Chievo":
Bilans meczów ligowych w Mediolanie:
Przewidywane składy: 11-3-0, bramki: 32-8.
Milan: Donnarumma; Abate, Alex, Romagnoli, Antonelli; Kucka, Montolivo, Bertolacci; Cerci, Bacca, Bonaventura.
Chievo: Bizzarri; Frey, Gamberini, Dainelli, Gobbi; Radovanovic, Rigoni, Castro; Birsa; Paloschi, Meggiorini.
Powinno chyba być:
Bilans meczów ligowych w Mediolanie: 11-3-0, bramki: 32-8.
Przewidywane składy:
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

Od dawna się z tym nosiłem, ale w końcu eksplodowało...

Poruszyć chciałbym kwestię podtytułów na forum. Jest dział Transfery, który jest aktualizowany w kwestii podpisu i obecnie jest: "Bacca w Milanie! Czy ACM kupi Lewandowskiego? Pokój transferów i plotek o przeróżnej wiarygodności".
Natomiast kiedy zostanie zmieniony podtytuł do Reprezentacje? Boli mnie, że "wisi" tam bez przerwy: "Polacy zawalili? Włosi zniszczyli rywala?...". Sami sobie przypinamy łatkę narzekaczy, pesymistów i zakompleksionych ludzików. Nalegam, by ten podtytuł został zmieniony. To, co z Włochami napiszecie mam generalnie w głębokim poszanowaniu, tak jak ich całą reprezentację. To nie moja reprezentacja. Myślę jednak, że dla nas Polaków, aby wzmacniać nasze morale, lepiej brzmiałoby, iż to Polacy zniszczyli rywala, a nie, że zawalili. Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Niby sprawa małego kalibru, ale podpisuję się pod petycją pepe. W końcu prawie wszystko zaczyna się od sposobu myślenia, mentalności.
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Jeszcze Europejskie puchary:

"Polacy znów odpadli w eliminacjach do Ligi Europejskiej? Nie pozwól aby przeszło to bez echa!"

Nie no, panowie. Bez jaj. To są jakieś kpiny.
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Podziękował.
Awatar użytkownika
Kojak
Milanista
Milanista

Post autor: Kojak »

Czy na stronie głównej w "telewizorze" są wyświetlane nadchodzące mecze tylko w Serie A? Bo pokazuje mecz z Frosinone, między czasie gramy z Sampdorią jeszcze w Coppa.
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

No dobra, poprawione. Lepiej teraz? Oczywiście wiesz, pepe, że w tym czasie mogłem zajmować się innymi, bardziej poważnymi rzeczami? :P

Kojak, w telewizorku są najbliższe transmitowane mecze. W PL chyba nikt nie pokazuje Coppa Italia... Czy pokazuje?
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Teraz oczywiście jest przejaskrawione, ale wolę czytać z uśmiechem na twarzy, że Polacy zdominowali Ligę Europy, aniżeli, że Polacy znów zawalili. Zawalać to sobie mogą Angole czy inne makarony.

O prawdziwie pożytecznych sprawach już nie wspominam. Zaczynam przez to tracić wiarę w ludzi ;).
Awatar użytkownika
Kojak
Milanista
Milanista

Post autor: Kojak »

Myślałem że jest pokazywany każdy następny mecz bez względu czy jest transmisja czy nie :P
Zdaje się że żadna stacja nie pokazuje pucharu. Sprawa wyjaśniona ;)
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Wszystko w porządku. Pucharu Włoch nikt nie transmituje, więc w telewizorku nie ma już od dawna Polsatu Sport i Coppa Italia, tylko same mecze ligowe z Eleven :P
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

W newsie o dzisiejszym meczu jest błąd. Luiz Adriano pozostaje w "odwodzie", a nie w "obwodzie" ;-)
Awatar użytkownika
saylent
Milanista
Milanista

Post autor: saylent »

W sprawozdaniu z meczu z Empoli zgubił się Zapata... no chyba, że to celowe działanie :lol2:
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Post autor: theoden92 »

Co do opisu meczu z Palermo- jestesmy nadal niepokonani? Zaczelimy od porazki z Bologna :-(
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

chodziło o rundę rewanżową, już poprawione
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
Kaineq
Milanista
Milanista

Post autor: Kaineq »

Nie wiem czy było, ale przeglądając 'Legendy' na stronie głównej zauważyłem brak Paolo Maldiniego. Czy jest jakaś reguła co do ilości lat które muszą upłynąć zanim piłkarz tam zawita? Warto by było odświeżyć tą część strony, być może umieścić zdjęcia tego co przygotują kibice na mecz z Juve w związku z odejściem wielkiego Cesare. Taki mały pomysł który wpadł do głowy patrząc na to co kiedyś Milan reprezentował... Została lista legend, więc musimy o nią zadbać ;)!

Jeśli było to z góry przepraszam, miłego dnia.
Awatar użytkownika
Placor
Milanista
Milanista

Post autor: Placor »

No to teraz dołożyłeś do pieca Tomek. Szczególnie ciężko, bo po taki meczu Polaków.
Mimo wszystko wiedziałem że taki dzień nadejdzie. Za wszystko dziękuje.
SlimShady7
Milanista
Milanista

Post autor: SlimShady7 »

Cios poniżej pasa :/ Próbuję zrozumieć ale... nie byłem na to gotowy. Jedyna poważna strona o Milanie pada na cycki...
Forza Magico Milan !!!
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Polska kończy Euro, a Tomek stronę... co za smutek! :cry2:
Sulej
Milanista
Milanista

Post autor: Sulej »

Tomku,

Dziękuję za te 13 lat i wielki szacunek za ogrom włożonej pracy. Kiedyś miałem pisać, rozmawialiśmy o tym, ale w ostatniej chwili musiałem się wycofać. Ty za to niestrudzenie, przez 13 lat, ciągnąłeś ten wózek.

Dziękuję!
Awatar użytkownika
viacheslav
Milanista
Milanista

Post autor: viacheslav »

Wielka szkoda. Kawał dobrej roboty. :prayer:
Awatar użytkownika
Marcu
Milanista
Milanista

Post autor: Marcu »

Dzięki Tomek. Pelen szacun za włożony wysiłek przez te 13 lat.
ODPOWIEDZ