Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Statystyki wszystkich graczy Milanu w historii

Macie pomysły, chcecie spytać, doradzić na tematy związane ze stroną i forum? Możecie to zrobić w tym miejscu!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
lukaszhol
Milanista
Milanista

Statystyki wszystkich graczy Milanu w historii

Post autor: lukaszhol »

witam,

natrafił ktoś może na stronę gdzie znajdują się liczby rozegranych meczów, zdobytych bramek każdego zawodnika który zagrał mecz w Milanie? ja szukając znalazłem coś takiego

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_A.C._Milan_players - tu aktualizowane jest wszystko na bieżąco, ale pokazywani są tylko zawodnicy którzy rozegrali 100+ spotkań

http://fr.wikipedia.org/wiki/Liste_des_joueurs_du_Milan_AC tu z kolei lista jest prawie kompletna, ale jest mnóstwo błędów.

Spytacie pewnie po co mi taka lista, ano po to, by móc sobie porównać jak się mają dokonania naszych obecnych zawodników do tego co jest w historii, np ile taki El Shaarawy czy Robinho ma bramek a ile miał np. Baggio czy Crespo, taka mała zajawka ;)

jeśli nie ma czegoś takiego na necie, a z tego co ja szukałem to chyba brak, to może byśmy coś takiego stworzyli i na stronie umieścili? Chętnie pomogę ale samemu to może być trudne do zrobienia i sprawdzenia.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

Z Wikipedią jako źródłem dokładnej informacji to bym uważał.
lukaszhol
Milanista
Milanista

dane z pierwszego linku są wiarygodne i na bierzaco aktualizowane, ale tak jak pisalem uwzglegniaja tylko zawodnikow z 100+ meczami ;(
gregor
Milanista
Milanista

Re: Statystyki wszystkich graczy Milanu w historii

Post autor: gregor »

lukaszhol pisze:natrafi³ kto¶ mo¿e na stronê gdzie znajduj± siê liczby rozegranych meczów, zdobytych bramek ka¿dego zawodnika który zagra³ mecz w Milanie?
dobra lap http://maxbasten.wordpress.com/presenze/totali/ :forzamilan:
SeboLZ
Milanista
Milanista

Post autor: SeboLZ »

lukaszhol
Milanista
Milanista

z takimi danymi juz mozna podzialac, dzieki wielkie
faris
Milanista
Milanista

Post autor: faris »

Gratulacje dla moderatorów i osób zajmujących się stroną. Na pewno przewyższa inne klubowe strony.
ODPOWIEDZ