Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Kanał IRC

Macie pomysły, chcecie spytać, doradzić na tematy związane ze stroną i forum? Możecie to zrobić w tym miejscu!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Kanał IRC

Post autor: PrzeM »

Chciałbym się połączyć z forumowym IRC, ale nie przez mIRC, ale przez Mirandę. Jak to zrobić? Protokół mam, tylko nie mogę się połączyć, nie wiem, co dokładnie gdzie mam wpisać.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

A jakie masz pola do wpisania?
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Obrazek
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

No to wpisz nicka, alternatywnego nicka (jakby ten pierwszy byl juz w uzyciu) serwer dodaj jakis polski: polska.irc.pl, krakow.irc.pl, poznan.irc.pl <-- bez roznicy.
Tam w zawansowanych opcjach powinienes miec mozliwosc wlaczenia takiej fukkcji ze odrazu po polaczeniu miranda wejdzie Ci na kanaly ktore chcesz (#milan.pl, #mcp itd)
Korzystalem kiedys z IRCa przez mirande i nie bylo zadnych problemow.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Dzięki, wszystko działa :prayer:
Awatar użytkownika
esem
Milanista
Milanista

Post autor: esem »

Ściągnąłem mIRCa (z tym, że nie tego z mcp bo antywirus mi go blokował), wybrałem nick, nick alternatywny po czym wpisałem w konsoli "/join #milan.pl" i na kanale jestem sam. Podejrzewam, że coś źle skonfigurowałem, bo kiedyś już siedziałem na tym kanale, i niezależnie od pory ktoś zawsze był. Jakby mógł ktoś mi dać wskazówkę co może być źle, byłbym dozgonnie wdzięczny.
Nas, Jay-Z, Biggie Smalls
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Musisz mieć na liście serwerów wybrany serwer polski, np. poznan.irc.pl
Awatar użytkownika
Marcu
Milanista
Milanista

Post autor: Marcu »

Dawno nie używałem programu i mam problem. Nie mogę wejść na żaden kanał, a dawniej automatycznie po połączeniu wchodziłem na milan.pl. Coś się zmieniło? Jakieś hasła wprowadzono? Pobrałem program jeszcze raz ale wciąż jest ten sam problem. Może ktoś ma jakieś pomysły jak z tym prolemem sobie poradzić?
ODPOWIEDZ