Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Piłkarz Roku 2009

Macie pomysły, chcecie spytać, doradzić na tematy związane ze stroną i forum? Możecie to zrobić w tym miejscu!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Jonathan
Milanista
Milanista

Post autor: Jonathan »

Jak to jakie miny ? Normalne. Sam po nim jade czasami jak widze jego gre na chodzonego ale Seedrof ma to do tego , że poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Tak jak juz pisalem wczesniej jesli jest sytuacja taka ze wiekszosc leczyla dlugie kontuzje to taki Seedorf wyrasta na zawodnika numer 1 . Sam go tam umiescilem i mam nadzieje ze bedzie tym numerem 1. Czy to swiadczy o tym , że Seedorf jest genialny czy o słabości Milanu w ciągu roku pozostawiam do oceny wam. Zdania jak zwykle będa podzielone ;)
3.11.2010 Pierwszy ( i nie ostatni ) raz na San Siro !
Anathem
Milanista
Milanista

Post autor: Anathem »

Seedorf jest genialny :) Mimo że nie zawsze to pokazuje ;)
Soja
Milanista
Milanista

Post autor: Soja »

Wystarczy spojrzeć w jakich klubach grał Seedorf przez całą karierę i jakie sukcesy z nimi odnosił. Na pewno nie jest to zawodnik przeciętny albo tylko dobry :ok:

Jednak ja osobiście na pierwszym miejscu dałem Maldiniego. Tak jakby za całokształt :king:
Puchary Europy: 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007...?może kiedyś?
carlos pisze:Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy
Awatar użytkownika
Gol
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Gol »

Zostały 3 osoby : Pato , Ronaldinho , Seedorf. Kto wygra? Stawiam na Ronaldinho albo Seedorf :king:
If you are good at something never do it for free
Sulej
Milanista
Milanista

Post autor: Sulej »

Zostali tylko Pato i Seedorf. Moim zdaniem wygra Pato :)
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

A ja trzymam kciuki za Seedorfa :) Nikt nie liczył w tą jego 'czwartą młodosc' a Clarence wciąz potrafi :)
Run Ignazio, run!
bajer
Milanista
Milanista

Post autor: bajer »

mój kandydat już wpadł na 3 miejsce, zostali jeszcze z miejsc 2 i 7, wysoka pozycja Seedorfa mnie zaskakuje ale może dlatego że nie oglądam meczów ostatnio za wiele ;) ale też nie spodziewałem się po Milanistach że będą w stanie go docenić nawet jak zacznie grac świetnie, to cieszy :ok: ale i tak jestem za Pato, mimo wszystko :king:
Kolejorz & Milan & AZ Alkmaar
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Wygra Pato m.in za Real ;)
ale Seedorf potrafił pozamiatać, jak też... pospowalniać :ok:
Awatar użytkownika
PacheL
Milanista
Milanista

Post autor: PacheL »

a więc jednak Pato...
cóż, wg mnie powinien wygrać rok temu, więc w sumie sprawiedliwości stało się zadość. Chociaż mam wrażenie, że w tym roku inni bardziej zasłużyli na miano najlepszego... szczególnie patrząc na rundę jesienną.
Love to football is playing every game as if it's your last.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Głosować nie głosowałem, bo za mało meczów oglądam, ale osobiście żałuję, że nie wygrał Seedorf. Byłoby ciekawie na forum :)
Jonathan
Milanista
Milanista

Post autor: Jonathan »

Szczerze powiedziawszy to jestem rozczarowany tym iz Pato wygral w tym roku. Nie prezentowal wg mnie tak równej formy jak Seedorf i w zasadzie tlumacze sobie jego zwyciestwo jako "Pato-manie", która pewnie ogarnęła że tak powiem młodszych użytkowników forum ;) Ciekaw jestem tylko jaką przewagą punktową wygrał nad Seedorfem i ilu użytkowników stawiała Pato na 1 miejscu :)
Ostatnio zmieniony 17 sty 2010, 9:49 przez Jonathan, łącznie zmieniany 1 raz.
3.11.2010 Pierwszy ( i nie ostatni ) raz na San Siro !
Awatar użytkownika
kibicjks
Milanista
Milanista

Post autor: kibicjks »

Ja podobnie jak Jonathan jestem trochę rozczarowany werdyktem, uważałem że Seedorf wygra, ale widocznie się myliłem. Lecz mamy demokrację i większość zdecydowała że najlepszy był Pato i niech tak pozostanie :) :ok:
Awatar użytkownika
Bayreuth
Milanista
Milanista

Post autor: Bayreuth »

No nie, gdybym wiedział, że Pato wygra to bym zagłosował - na CS rzecz jasna, a tak... :cry2:
Pato nie zasłużył.
Awatar użytkownika
dezali
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: dezali »

mysle, ze biorac pod uwage roznice pomiedzy pato, a pozostala dwojka jeden glos wiecej roznicy by nie zrobil. natomiast wlasnie jeden glos mogl zadecydowac o kolejnosci na miejscach 2 i 3, co wskazuje na to, ze glosowac zawsze warto;) bo kazdy glos ma znaczenie.

mysle, ze wyniki tegorocznego plebiscytu mozna porownac do przyznania pokojowej nagrody noblo b. obama - wyroznienie zdecydowanie 'na kredyt', stanowiace zobowiazanie do okreslonych dzialan i sukcesow w przyszlosci
Kargool
Milanista
Milanista

Post autor: Kargool »

Jonathan pisze:Ciekaw jestem tylko jaką przewagą punktową wygrał nad Seedorfem i ilu użytkowników stawiała Pato na 1 miejscu :)
No to już masz odpowiedź. Myślę, że nie tylko "młodsi" głosowali na Kaczorka. U mnie na liście nie było go w ogóle, bo mimo dobrej gry zasmuciła mnie jego postawa poza boiskiem. Niemniej szczerze mu gratuluję i szanuję wybór Milanistów :)
"Teraz bowiem zbawienie jest bliżej nas, niż wtedy, gdyśmy uwierzyli. Noc się posunęła, a przybliżył się dzień." (Rz 13, 12a)
ODPOWIEDZ