Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Typowanie na ACMilan.PL

Macie pomysły, chcecie spytać, doradzić na tematy związane ze stroną i forum? Możecie to zrobić w tym miejscu!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

1-3
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

Czy nie uważasz, że można zmienić nieco zasady punktacji w typerze? Chodzi mi o to, że teraz przy wyniku meczu powiedzmy 5:0 ktoś, kto postawił wynik 3:2 dostaje 10pkt, a ktoś kto typował 4:0 9pkt. A przecież widać, kto był bliżej prawdy. Proponuję, żeby ujemne punkty były nie różnicę w sumie goli a za różnicę w golach dla jednej i drugiej drużyny. Zresztą, o ile mnie pamięć nie myli to kiedyś tak było.
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Post autor: theoden92 »

Czy typer bedzie nadal dzialal na stronie?
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

Odpisałem theodenowi na privie, ale jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, to oficjalnie potwierdzam, że Typer skończył się razem ze stroną.
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
ODPOWIEDZ