Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Forum od strony technicznej - zazalenia

Macie pomysły, chcecie spytać, doradzić na tematy związane ze stroną i forum? Możecie to zrobić w tym miejscu!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

Zastanawiam się jak działają tutaj wiadomości, a szczególnie element "do Wysłania".
Może u nas taka cenzura, admin musi przejrzeć i dopiero potem leci ;) :rotfl:
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

A może czas wreszcie posiąść jakas wiedze i sie wypowiadac?
"do wyslania" to wiadomosc oczekująca na odczytanie, jak odbiorca przeczyta to bedzie w wysłanych... [']
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Bubu,
Szukałem w FAQu, ale nie znalazłem.
LEGIA WARSZAWA
jarles
Milanista
Milanista

Post autor: jarles »

Bubu, chyba trzeba będzie dla ogólnego dobra połączyć siły, żeby "kozaczek" nie zapanował i nie zarażał ;-)
Tu sei tutta la mia vita
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Może to nie miejsce na te pytanie, ale skoro nie odpisujesz na prywatne wiadomości to tutaj zapytam.
W czym Ci jak tak przeszkadzam?
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
saylent
Milanista
Milanista

Post autor: saylent »

To chyba jakiś błąd techniczny, że ten cały Gandalf nie jest jeszcze zbanowany. Rzuca się po całym forum, wyskakuje ze wszystkimi na "fajty", a przecinki to dla niego czarna magia. No ja nie wiem... Jak ma się z tego forum zrobić coś na kształt komentarzy na acm24.com (gdzie ten jegomość prezentuje się z jeszcze "lepszej" strony) to ja podziękuję. Trochę się odechciewa przeglądania tematów jak od gościa, który nie zna podstaw gramatyki i interpunkcji, co chwila lecą teksty o gimnazjum albo o braku umiejętności czytania.
Myśli, że jest cool, a tymczasem słoma z butów... Agresywny foruming w najgorszym wydaniu.

PS. Sorry, za umieszczenie tego posta w tym temacie, ale nie widziałem innego, w którym mógłbym złożyć właściwe zażalenie.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Ja poproszę o ten przycisk "lubię to" o którym już wspomniałem :rotfl2:

Generalnie kiedyś w regulaminie był zakaz dopominania się o bana dla innych, nie wiem jak to jest teraz. Podejrzewam, że wiele osób myśli tak samo, ale ze względu na zapis regulaminu, nikt się jeszcze nie dopominał o to.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Wyrwac chwasta! :) Niestety troche sie syf zrobil przez tego @#$@$@$!!
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Typ wypisuje większe bzdury niż rangiz, a myślałem, że się nie da...
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

Mam pewien problem z moim avatarem, wygasł mi mój stary więc chcę go wrzucić na nowo jednak za każdym razem wyskakuje mi komunikat "Podany adres obrazka nie jest prawidłowy" mimo że jest w odpowiedniej wielkości i wadze, kopiuje bezpośredni link do zdjęcia i nic :hmm:
#10 Rui Costa per sempre!
MK92

Post autor: MK92 »

Polecam Ci spróbować wyciąć z adresu Twojego obrazka część https:// i wówczas powinno zadziałać.
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

Bingo! Dzięki bardzo za pomoc nie wiem czy sam bym na to wpadł :piwo:
#10 Rui Costa per sempre!
MK92

Post autor: MK92 »

Cała przyjemność po mojej stronie ;)
satoshi
Milanista
Milanista

Post autor: satoshi »

Witam,
informacyjnie chciałem napisać, że jest problem by zarejestrować się przez Operę. Wyskakiwał za każdym błąd o błędnie umieszczonym obrazku w kole.

Na Mozilla Firefox bez problemu.

Może błąd przeglądarki albo błąd programu.

Pozdrawiam
Adin
Milanista
Milanista

Re: Forum od strony technicznej - zazalenia

Post autor: Adin »

Mozna odblokowac ip. Odzyskalem konto. Nie przychodzilo na maila link aktywujacy. Czego skutkiem bylo najpewniej zbanowanie ip. Musialem natrudzic, aby sprawdzic, ktorego maila korzystalem. Przy okazji Adinsa mozna zbanowac. Musialem skorzystac z niego i nie potrzebuje go. :D. A na przyszlosc nie banujcie ip. Nie mozna wysylac do administracji zazalen ani pytan.
ODPOWIEDZ