Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Premiership (cz. 2)

Miejsce na komentarze tych piłkarskich wydarzeń, które mają miejsce poza Półwyspem Apenińskim.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Jay-Jay Okocha
Milanista
Milanista

Post autor: Jay-Jay Okocha »

Ja tam ostatecznie wybrałem kilka pudeł Krystyny :wink:
Pele: God sent me to earth to show how to play real football.
Maradona: I didn't send anyone...
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Za takie coś nie uznano gola w meczu Aston Villa - Liverpool.
Obrazek

Klopp po meczu:
O anulowanym przez VAR golu Firmino z powodu jego barku znajdującego się na spalonym
- Mamy tu poważny problem. Przez to, że wygraliśmy, nie jest to aż tak poważna sytuacja dla mnie. Ale ogólnie rozmawiamy o poważnym problemie w futbolu. To nie jest właściwe miejsce, że my siedzimy tutaj i rozmawiamy o tym i każdy chce się z tego śmiać. Moim zdaniem tu nie ma nic śmiesznego. Bądźmy poważni. Managerowie są zwalniani za przegrywanie meczów piłkarskich. Tak to wygląda. Nie chcę tego wyolbrzymiać, ale musimy to wyjaśnić. Nie twierdzę, że ktoś zrobił to celowo, ale to musi zostać wyjaśnione. Mój analityk pokazał mi tę sytuację po meczu, nie widziałem nic złego i teraz dopiero słyszę dlaczego bramka została anulowana. Ktokolwiek popełnił ten błąd nie zrobił tego celowo, ale to musi zostać wyjaśnione. Zagranie ręką przez Targetta zostało przez wszystkich przemilczane, ponieważ nie zostało odgwizdane. Wyobraźcie sobie, że sędzia zagwizdał i teraz o tym rozmawiamy. Ale nikt nie gwizdnął. Powinien być rzut karny? Oddajemy strzał, piłka trafia w ramię, więc w starych dobrych czasach to jest rzut karny! Czasem szczęście ci sprzyja, a czasem jest przeciwko tobie, tak to wygląda. Ja nie mam z tym problemu, ale musimy się upewnić, że nowy system pomoże w podejmowaniu prawidłowych decyzji, a nie wprowadzi jeszcze więcej kontrowersji. To jest w interesie nas wszystkich.
Zaczyna się przesadzanie w obie strony odnośnie decyzji po interwencji VAR. Ewidentne ręce nie są odgwizdane a spalone są uwzględniane po miilimetrowych lub barkowych przewinieniach. Nie o to chodziło.
Awatar użytkownika
b4ry
Milanista
Milanista

Post autor: b4ry »

Totki w ciagu 24 godzin zwolniły Pochettino i wzięły Mourinho. Ciekawe co się tam w gabinetach podziało.
Użytkownik zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów bez podania przyczyny
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Re: Premiership (cz. 2)

Post autor: miszcz »

O matko, co oni biorą w tym United że zdecydowali się na taki ruch? :shock:
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Post autor: theoden92 »

W sensie, ze zatrudniając Ragnicka? Ma byc trenerem do konca sezonu, a potem pracowac jako konsultaant (?). Moim zdaniem to ciekawe rozwiazanie, oby przynioslo spodziewane rezultaty, bo United to po Milanie moja ulubiona druzyna.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

W przyszłym tygodniu 2 Angry Men wypuszczają materiał poświęcony Ragnicowi.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

No cóż. Wydaje mi się, że United pragnie trofeów i bycia na topie. Nie bycia poligonem dla niemieckiego konstruktora z kompleksem zbawcy. On nawet w Niemczech nic nie wygrał poza pucharem Niemiec.
I co się stanie z połową kadry na którą wydano fortunę? Przecież CR7 to się pewnie zastanawia teraz czy może jednak nie było tak źle w tym Turynie.

"Ja pracuję nad rozwojem graczy, którzy zaczynają się uczyć o wiele szybciej. Nie mam w zwyczaju inwestować w zawodników 38-letnich, ale nie dlatego, że nie są dobrzy, bo Ibra na pewno jest dobry. To dlatego, że wolę tworzyć nową wartość, rozwijać talent. Dla mnie stawianie na Ibrę czy Kjaera nie ma zbyt wiele sensu, ale to moja wizja - ani lepsza, ani gorsza - po prostu inna."

Patrzę jednak na kontrkandydatów i nieco zrozumiałem ten ruch. United kręci się w kółko (żeby nie powiedzieć wulgarniej) odkąd skończyli erę Fergusona. W zasadzie podobna droga jak Milanu, tylko z astronomicznym budżetem. Popatrzyli sobie na alternatywy i stwierdzili, że właściwie czemu by nie zaorać wszystkiego i budować od nowa :P
Ależ muszą sobie pluć w brodę, że nie ściągnęli Conte.
Judge not lest ye be judged yourself
ODPOWIEDZ