Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Serie A 2020/2021

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
zino
Milanista
Milanista

Re: Serie A 2020/2021

Post autor: zino »

Heh wciąż ciężko mi uwierzyć, że Juve wypadnie z 4. Dziś wieczorem będziemy o krok mądrzejsi i może bliżej tej LM ;) Na teraz Atalanta moim zdaniem jest pewniakiem.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Nie będziemy mądrzejsi.
Albo będziemy mieli 3 punkty przewagi, albo zero punktów przewagi. Nadal wszystko można przegrać i wszystko można wygrać.
Lazio na pewno powalczy, chociaż ich szanse są dość iluzoryczne - chyba że wyścig zmieni się w wyścig żółwi. Na pewno jednak postarają się napsuć nam krwi, szczególnie po bolesnej porażce z Napoli.
W meczu Napoli raczej nie będzie niespodzianek, chociaż Torino na pewno zrobi wszystko co możliwe. Wciąż mają nóż na gardle i bezpośredni kontakt ze strefą spadkową.

Juventus chyba się zepnie, pytanie tylko czy ich jeszcze stać...
zino
Milanista
Milanista

rafal o krok/mecz mądrzejsi będziemy :) krok bliżej albo dalej :)
Torino ostatnio daje radę, w 4 meczach 10 pkt w tym remis z Juve. W ogóle zobaczcie z kim my gramy. Trzy drużyny bezpośrednio walczące o LM (Lazio Atalanta Juve) i trzy o utrzymanie - Benevento Torino Cagliari, z których jak na złość ostatnio Toro i Cagliari zaczęły mocno punktować :| Idealny zestaw na tracący impet Milan
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

A ja liczę na niespodziankę dziś w Turynie. W ogóle nie rozumiem komentarzy, że Napoli ma autostradę do LM. 6 meczów 4 gra z zespołami na miejscach 14, 15, 16 i 17. Z których zespół 14 ma raptem 3 punkty więcej niż 18 - pierwszy spadkowy. Trudno w to uwierzyć, ale wśród tych zespołów są Spezia i, przede wszystkim, Fiorentina. Do tego punktujące ostatnio Toro i Cagliari (wiem... z którymi my też gramy)
Będzie ciekawie.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Dziwi mnie tak wielkie deprecjonowanie Lazio. Owszem mają najmniejsze szanse, ale nadal bardzo duże i jak najbardziej realne. Wygrywają dzisiaj z nami oraz zaległy mecz z Torino i mają 64 punkty! Do tego bezpośrednie mecze grają: Atalanta - Milan, Juventus - Milan.
pandoktor
Milanista
Milanista

plakat33 pisze: 26 kwie 2021, 11:48 Dziwi mnie tak wielkie deprecjonowanie Lazio.
Mam nadzieję, że dziś wieczorem już nie będziesz się tak dziwił ;)
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

pandoktor pisze: 26 kwie 2021, 12:12
plakat33 pisze: 26 kwie 2021, 11:48 Dziwi mnie tak wielkie deprecjonowanie Lazio.
Oby się tak stało jak mówisz :ok:
zino
Milanista
Milanista

Włączyłem Torino Napoli w 7 min, w 15 jest już 0-2. Fajna ta obrona Torino,taka nie za mocna. Można się rozejść.
pandoktor
Milanista
Milanista

plakat33 pisze: 26 kwie 2021, 12:42
pandoktor pisze: 26 kwie 2021, 12:12
Oby się tak stało jak mówisz :ok:
Stało się, a raczej okazało, że gówno wiem o piłce.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Lazio straciło znowu 3 bramki. Tylko my się okazaliśmy tacy niedołężni, że nie potrafilismy w ostatnim czasie strzelić im chociażby jednej. Frustrujące
zino
Milanista
Milanista

Ale z ostatnich trzech meczów to nam strzelili najmniej, bo tylko 3 😀😀
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Zaczyna sie poscig zolwi. Bedzie beka jak po tej kolejce 4 zespoly beda mialy 69 pkt.
rafal996
Milanista
Milanista

Napoli traci bramkę w 94 minucie i remisuje. Atalanta też remis. Inter mistrzem, ale dla nas to korzystne. Wszystko jeszcze się może zdarzyć.
pandoktor
Milanista
Milanista

Ależ frajerska porażka Udinese z Juve...
zino
Milanista
Milanista

Oglądał ktoś? Przyznam,że jak śledziłem livescore to już koło 80' miałem duże nadzieje,że przynajmniej ten remis urwą :(
pandoktor
Milanista
Milanista

zino pisze: 02 maja 2021, 20:10 Oglądał ktoś? Przyznam,że jak śledziłem livescore to już koło 80' miałem duże nadzieje,że przynajmniej ten remis urwą :(
Zerkałem jednym okiem. Słaby mecz Juve. Do 80 minuty nic nie zapowiadało, że Juve zdobędzie jakiekolwiek punkty (coś jak my w meczu z Udinese).

Po czym Ronaldo strzelał z wolnego i de Paul stojacy w murze wystawił łokieć. Karny i 1:1. Swoją drogą na Eleven zartowali, że tym samym potwierdził transfer do Juve i przypominali kazus de Vrija... to a propos meczu za tydzień.

Kilka minut później Ronaldo strzelił gola po strzale w krótki róg. Błąd rezerwowego bramkarza Udinese. Musso nie mogl grac przez kartki...

Aha, nie gral Chiesa. Czy ktoś wie, czy będzie za tydzień?
Ostatnio zmieniony 02 maja 2021, 20:21 przez pandoktor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mms
Milanista
Milanista

Post autor: mms »

zino pisze: 02 maja 2021, 20:10 Oglądał ktoś? Przyznam,że jak śledziłem livescore to już koło 80' miałem duże nadzieje,że przynajmniej ten remis urwą :(
Juve grało tragicznie. W bodajże 83 minucie sędzia, który ewidentnie dostał wytyczne, aby pomagać im jak tylko się da (brak oczywistych żółtych kartek dla McKenniego i Bonucciego, które wykłuczyłyby ich z meczu z nami) odgwizdał rzut wolny po faulu, którego nie było. Wtedy też De Paul, który bardzo możliwe, że po sezonie przejdzie do Juve, zagrał ręką jakby zmienił dyscyplinę i dał karnego tym niedołęgom. Ogółem tak śmierdzącego meczu dawno nie oglądałem. Z naszej perspektywy to bardzo przykry wynik, ale prawda jest taka, że jeśli nie wygramy z tak żenującą drużyną, to nie zasługujemy na LM (co by nie mówić o naszej grze, bo też kopiemy się po czole).

Jeśli nie będzie nam dane zagrać w LM, to mam nadzieję, że Lazio zakończy sezon w top 4 razem z Napoli i Atalantą.
zino
Milanista
Milanista

Teraz widziałem bramkę na 1-2, klops niezły, dodając do tego to co piszecie o akcji na 1-1 to szkoda słów... Faktycznie Udinese jakby się podłożylo wręcz. Cóż, trzeba przynajmniej zremisować z nimi za tydzień, to plan minimum jeśli chcemy myśleć wciąż o LM.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Przypomnijcie sobie okoliczności w jakich Milan dostal karnego w 90 minucie w meczu z Udinese i porownajcie...
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Ktoś wie czy Inter zapłacił swoim graczom pensje, Realowi za Hakimiego, a United bonus za Lukaku?
Na początku roku czytałem, że wiszą jeszcze za sierpień, Real prosili o wydłużenie terminu, a Zhang załatwia pożyczkę jak Li z Elliottem.
Ostatnio też było info, że piłkarze muszą się zrzec premii za scudetto...

A tak w ogóle to gratulacje dla Interu :)
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Udinese to są leszcze jakich mało, nie dość że grają nędzny futbol... po którym chcesz zamknąć TV na zawsze to jeszcze - ich ikibce - muszą liczyć się z tym, że zawsze mogą podarować komuś bramkę. Życzę im wieczny spadek do Serie B ale nie mogę się doczekać.

Za tydzień mega ważne spotkanie
SPEZIA - NAPOLI. Niech się dzieje.

Wciąż nie wierzę w ekipę Gattuso. No po prostu nie wierzę. Muszą sie wysypać (choć mają fantastyczny terminarz).
zino
Milanista
Milanista

miszcz Pensje ponoć coś tam popłacili, co do Lukaku i Hakimiego nie wiem, premii za mistrza niby piłkarze sami z siebie się zrzekli żeby pomóc klubowi :)
Ale faktycznie sporo głosów się pojawia,że Sunning będzie miał problemy.
Z Udinese mam to samo co Qnen- od lat życze im spadku ...
Spezia niby w wielkiej formie nie jest,ale niech się zepną.
rafal996
Milanista
Milanista

Bez jaj, że mamy liczyć na Spezię.
Wszystko zależy od nas i tyle.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Oczywiście że zależy i bardzo dobrze. Nie ma drogi na skróty, jeśli sobie zasłużymy to trafimy do raju. Ale mała pomoc nie zaszkodzi 😄
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Śmieszny jest ten Lukaku ze swoimi postami, ale fakt faktem, od sprawy z voodoo im wszystko żarło, a nam prawie nic :( Zlatan wpadł w lekki dołek i ciągłe problemy z kontuzjami. Trzeba się z nim przeprosić :P
Pytałem o sprawy finansowe, bo to trochę niecodzienne by mistrz Włoch nie miał jak zapłacić pensji. Chiński klub rozwiązali i m.i.n. Eder został na lodzie bez wypłaty.
Teraz scudetto, ale co dalej?

Juve z kolei, niby ma wrócić do Maxa, ale bez pozbycia się głównego problemu może nie być łatwo wrócić na szczyt. Mam na myśli Paraticiego. Wątpię by ktokolwiek inny na ławce mógłby nawiązać w tym sezonie walkę o scudetto. To co się tam działo z transferami od odejścia Marotty to kryminał. Pensje połowy piłkarzy to żart, a transformacja środka pola to samo. Pjanic zmieniony na Arthura... :brawo:
Kto wie czy Beppe też tam nie wróci :)
Nie ukrywam, że liczę na lekkie posypanie się ekonomiczne i sportowe tych klubów, zwłaszcza Juve. Niech zaczną od nowa, bo nam może być ciężej za rok walczyć o Top 4
Judge not lest ye be judged yourself
ODPOWIEDZ