Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Inter - czyli wszystko o nerazzurrich

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Ważne że zmarnował karnego i Inter dziś wtapia z Cagliari ;)
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Kolejna wtopa najbardziej przepłaconego klubu we Włoszech, a oprócz angielskich "gwiazdek" nawet w Europie.

Co do Icardiego, to ostra wojna będzie. Kibice zarzucają mu kłamstwo i wymyślanie historyjek na potrzebę swojej cudownej biografii. Ponoć sytuacja opisana przez niego to bujda.

Sam fakt napisania tej autobiografii to żenada, którą dopełnia pieprzenie jego agentki/żony.
W sumie to mi to lata, ale jeżeli ma to pogorszyć jeszcze sytuacje Interu w tabeli, to czemu nie :P
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
zychu9
Milanista
Milanista

Post autor: zychu9 »

rangiz pisze:Co tam znów odwalił Icardi, że jadą z nim całe kibicowskie Włochy?
http://weszlo.com/2016/10/17/poznajcie- ... na-europy/
Szukali światła w mroczne dni,
przed Bogiem tylko chyląc kark.
Pośród klęczących dumnie szli,
w pogardzie mając każdy targ.

Żołnierze Wyklęci
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

1. Jak można pchać w świat swoją biografię, będąc ledwo po dwudziestce?
2. Mafia z Argentyny kontra kibole? Icardi to większy kretyn, niż ja narzekacz i forumowy maruda.
3. Bliski jest nie tylko koniec Icardiego jako kapitana, ale także jego koniec na Półwyspie Apenińskim. Zimą czy latem?
GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Jak dla mnie zima, a Napoli wchodzi w gre? Cienka jest linia od "miłości" do "nienawiści".
Awatar użytkownika
łachu
Milanista
Milanista

Post autor: łachu »

Wielu Włochów twierdzi, że Neapol to nie Włochy, więc chyba wchodzi w gre ;)
Siamo l'armata Rossonera
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

No i De Boer zwolniony. Szkoda hehe
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Tak jak myślałem, po odejściu FDB zaczną się pojawiać jakieś ciekawostki, chociaż już przed zwolnieniem taki Eder sobie pozwalał na szczerość. Tak czy siak brat De Borea, Ronald powiedział coś ciekawego o Barbosie.

http://transfery.info/94446,gabigol-nie ... transakcja

Na deser wypowiedź kolegi FDB :D
http://www.football-italia.net/93770/en ... 6%E2%80%99
“Inter looks like a beautiful diva dressed in blue and black, but in reality she is nothing more than a prostitute
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Inter z początku tego sezonu, to przestroga także dla nas - same pieniądze szczęścia nie dają. Sukcesów też nie :P
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Teraz jeszcze kibice Interu i sam Inter z wielką nadzieją czekają na Simeone w lecie i żadnemu trenerowi nie dadzą normalnej długoterminowej umowy. Podniecają się kibice na samą myśl, a Simeone widząc ten bajzel zwyczajnie może nie chcieć przyjść, tak jak niedawno inni trenerzy do Milanu.
Awatar użytkownika
milanik
Milanista
Milanista

Post autor: milanik »

Simeone coś w ogóle mówił, że chciałby zasiąść na ławce trenerskiej Interu, czy całe to środowisko tak zakłada, bo kiedyś u nich grał ?
Il Debutto"01.04.2001"Milan - Lazio
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

milanik, ja słyszałem o jego wypowiedziach, w których jasno mówił, że po przygodzie z Atletico chce zasiąść na ławce Interu. Problem w tym, że słyszałem to od kibiców Interu. :lol2:
rafal996
Milanista
Milanista

rangiz pisze:Inter z początku tego sezonu, to przestroga także dla nas - same pieniądze szczęścia nie dają. Sukcesów też nie
Nadal kroczą tą drogą, choćby wtapiając kolejny mecz w LE. Ale Inter to i tak nic przy United, tam to dopiero ciekawe studium przypadku. Kupa kasy, gwiazdy w kadrze, trener z topu i kolejny sezon znacząco poniżej oczekiwań.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

rafal996 pisze:
rangiz pisze:Inter z początku tego sezonu, to przestroga także dla nas - same pieniądze szczęścia nie dają. Sukcesów też nie
Nadal kroczą tą drogą, choćby wtapiając kolejny mecz w LE. Ale Inter to i tak nic przy United, tam to dopiero ciekawe studium przypadku. Kupa kasy, gwiazdy w kadrze, trener z topu i kolejny sezon znacząco poniżej oczekiwań.
Już chyba nie.

Poza tym gwiazdy w kadrze nie gwarantują gry, jeżeli nie ma zespołu. I to jest chyba przede wszystkim ten przypadek.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Zatrudnienie nowego trenera w Interze może spowodować rozłam w klubie. Przedstawiciele Suning już teraz zapowiedzieli, że zdanie zarówno Javiera Zanettiego, jak i Piero Ausilio nie będzie brane pod uwagę. Tym samym preferowany przez nich kandydat (Stefano Pioli) ma coraz mniejsze szanse na podpisanie kontraktu.
Według Calciomercato.it ten podział może spowodować, że zarówno Zanetti, jak i Ausilio opuszczą w niedługim czasie klub
Pierwsze, co nasuwa się na myśl, to świadoma rezygnacja Maldiniego, by uniknąć później podobnych szopek.
Skośne Zanettiego już olali.
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

No nie wiem, podobno jednak Pioli. Szkoda, liczyłem na Zolę. ;)
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

Chyba jeden z ładniejszych goli piętą.
LEGIA WARSZAWA
rafal996
Milanista
Milanista

Jednak Pioli. Życzymy wszystkiego najgorszego w debiucie :)
mtszknp

Post autor: mtszknp »

Czy Spalletti ogarnie ten bałagan u naszych młodszych kuzynów? Śmiem wątpić... Nasi Chińczycy wydają się dużo bardziej rozmyślni na razie niż ichniejsi. A sam trener nie zdziała za wiele, jeśli całe otoczenie w klubie szwankuje. Wydaje się że Inter znowu zrobi masę nieprzemyślanych transferów za grube miliony. Może w końcu to u nich zaskoczy w nadchodzącym sezonie? Pieniądze mają wielkie, lecz brakuje u nerazzurrich dobrego planowania i cierpliwości. Suning chce mieć osiągnięcia tu i teraz.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

mtszknp,
Czy ja wiem? W tamtym sezonie transfery wydawały się rozsądne, a jak się skończyło każdy widzi.
Banega po świetnym sezonie w Sevilli
Miranda ostoja defensywy Atletico
Candevra czołowy skrzydłowy ligii
Gabriel wielki talent z Brazylii
Joao Mario gwiazda Porto, a te 40 milionów przy 28 wydanych na Kessie czy wkrótce około 20 na Biglie nie wydają się już takie śmieszne.
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

Moim zdaniem niestety ogarnie. A w jakim stopniu to już zależy od tego, jakich dostanie piłkarzy.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

rivaldoACM,
No właśnie te ogranie. Jestem ciekaw jak Montella to ułoży skoro w wyjściowej jedenastce zostanie 3-4 graczy kończących ubiegły sezon.
LEGIA WARSZAWA
MK92

Post autor: MK92 »

Jeśli wierzyć doniesieniom La Gazzetta dello Sport, to Inter ze Spallettim szykują się na niezłe dojenie rzymskiej Wilczycy... Nainggolan, Ruediger i Strootman na tapecie... Do tego tak jak my obserwują Tolisso z Lyonu.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2017, 19:29 przez MK92, łącznie zmieniany 2 razy.
rafal996
Milanista
Milanista

Niezbyt wierzę, żeby udały się tak szerokie zakupy z Romy.
Niemniej jednak, trochę się obawiam tego okienka w wykonaniu Interu. Oni też mają kasę, mają też wyjściowo lepszą kadrę od nas. Jak zrobią ze 3 - 4 poważne transfery, to będą zdecydowanie bardzo mocni. Dobrze, że nie mają pucharów, to raczej żadna wielka gwiazda do nich nie przyjdzie.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Roma nie odda wszystkich. Mogą co najwyżej jednego/dwóch kluczowych zawodników oddać za sporą gotówkę, ale wątpięby z trójki Nainggolan, Rudiger i Strootman odszedł wiecej niż jeden.
Zwłaszcza, że Strootman ostatnio podpisał nowy kontrakt.
ODPOWIEDZ