Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Pytanie o Cuore Rossonero

Ultras, Milan Club Polonia, kibice podwórkowi i najwięksi fanatycy... Jesteś z Milanem? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marcinomilano
Milanista
Milanista

Pytanie o Cuore Rossonero

Post autor: marcinomilano »

Cześć, chciałbym zamówić dla siebie i dla żony karty Cuore Rossonero i mam 2 pytania.

1. Czy jak wypełnialiście formularz to robiliście sobie sami zdjęcia, czy wysyłaliście jakieś profesjonalne, takie do dowodu, paszportu?
2. Czy jak zamówię i wyślą pocztą, to będę mógł już jej używać przy kupowaniu biletów i innych rzeczy z fan shopu? Gdzieś coś przeczytałem o aktywacji i nie wiem czy to trzeba zrobić tylko i wyłącznie na miejscu.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Re: Pytanie o Cuore Rossonero

Post autor: miszcz »

Sam sobie robiłem i przeszło.
Karta doszła do mnie w lutym, a bilet kupiłem w październiku już jako posiadacz karty. Karta jest aktywna wirtualnie na ich stronie.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
marcinomilano
Milanista
Milanista

Post autor: marcinomilano »

Dzięki!
Awatar użytkownika
AgaM
Milanista
Milanista

Post autor: AgaM »

Mam problem z dodaniem karty do mojego profilu na acmilan.com. Pisze mi, że nie zgadzają się szczegóły i mam poprawić, a ja nie wiem co robię źle.
Co wpisujemy w "Fiscal code"? Wpisywałam numer karty CR, odrzucało, teraz wpisałam PESEL, mimo że na karcie go nie ma, niby jest, ale nadal karty nie mogę dodać. Na karcie mam tam numer dowodu. Może to jego mam powtórzyć?
Nie mogę również do profilu dodać adresu, nie znajduje mojego miasta (w ogóle nie znajduje żadnego,nawet jak w search piszę Warszawa), ani ulicy. Mimo to wpisuję w search i miasto i ulicę, klikam zaktualizuj i się nie zapisuje, pojawia się tylko numer domu.
W którym miejscu podaje się numer karty? W Fiscal Code? To czemu mi nie akceptuje :( . Jestem załamana, bo przez to nie mogę kupić biletu.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Ja nie mam nic w Fiscal code. Miasta też nie mogłem dodać i w ogóle w profilu nie mogę poprawnie adresu ustawić.

Z tego co patrzę, to by dodać kartę CR musisz zjechać na sam dół i kliknąć Link your card. Tam wpisujesz nr karty CR i datę urodzenia.
Awatar użytkownika
AgaM
Milanista
Milanista

tak robię i pojawia mi się informacja, że "The Cuore Rossonero cardholder's info and that on your profile don't match. Check the information and try again

Link your Cuore Rossonero Card to your MyMilan account to enjoy exclusive benefits. Check that your personal details in your profile match those on your Cuore Rossonero Card. If not, amend them to proceed with your request."

Oczywiście wiele razy sprawdzałam czy mam właściwe dane. Data urodzenia, imię nazwisko się zgadzają, nie mogę tylko jak pisałam wstawić miasta i ulicy i nie wiem co jak wspomniałam wpisać w pole Fiscal code. Wpisywałam tam wszystko, od numeru dowodu (jest podany do karty cuore rossonero), przez PESEL, a nawet numer samej karty cuore i nic, aktualizuję i nadal odrzuca.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

To chyba zostaje pogadać z ich supportem, bo ja też z jakiegoś powodu też nie mogę wpisać nawet nazwy ulicy czy miasta.

Fiscal code nie dajesz raczej nic, bo to jakby numer NIP dla Włocha.
artur1318
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: artur1318 »

AgaM pisze: 29 lip 2022, 15:22The Cuore Rossonero cardholder's info and that on your profile don't match
Masz dwa imiona? :)
Awatar użytkownika
AgaM
Milanista
Milanista

artur1318 pisze: 08 sie 2022, 21:05
AgaM pisze: 29 lip 2022, 15:22The Cuore Rossonero cardholder's info and that on your profile don't match
Masz dwa imiona? :)

Szczerze tak, czy to na tym polega mój problem? Nie pomyślałam by tam wpisać moje drugie imię, a przesyłałam skan dowodu, w którym ono jest. Dziękuję, spróbuję.
ODPOWIEDZ