Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Transfery Milanu (cz. 29)

Piątek w Milanie! Czy ACM kupi Lewandowskiego? Pokój transferów i plotek o przeróżnej wiarygodności.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Transfer Meksykanina oznacza, iż definitywnie rezygnujemy z Hondy (czyt. nie przyjdzie nawet w styczniu) - Ochoa zająłby ostatnie miejsce non-UE.
Run Ignazio, run!
acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

Zajebiste transfery. Tworzy nam się mediolański zespół Galacticos.
od 12.12.1993 r.
Pan_Prezes
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Pan_Prezes »

raczej Meravigliosi bis :)
La leggenda del calcio sara sempre rossonera
wasyl
Milanista
Milanista

Post autor: wasyl »

Po tym co sie czyta i slyszy nie mam juz watpliwosci ze idziemy w strone sredniaka na arenie europejskiej i zespolu nie majacego szans na wlaczenie sie w walke o Serie A. Ale to nie zmieni jednego- :forzamilan:
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Właśnie wywalamy 20 baniek na Ochoę i Matriego, którzy są potrzebni jak świni siodło. Ja już nie tęsknię za Milanem, który kupował Rui Costę. Ja tęsknię za Milanem, który by może i był biedny, ale kupował z sensem. Że się da udowadnia Catania.
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Gandalf, po czym wnosisz, że Kaka jest za darmo i "tylko" pensja do ustalenia?
Dlaczego Real ma nie zarządać za niego kwoty rzędy 10-15 milionów? Przecież co by nie było to jest nadal uznana marka i marketingowa perełka, jakie Real kocha.

Słuchajcie coś jest nie halo, może to ogolony i przebrany Berlusconi robi to popierniczone mercato, a tymczasem wierny jak pies ogrodnika Galliani czeka w peruce na wyrok i pójdzie za swojego Pana do paki? :hmm:
ForzaMILAN!
GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Paolo#3 pisze:Transfer Meksykanina oznacza, iż definitywnie rezygnujemy z Hondy (czyt. nie przyjdzie nawet w styczniu) - Ochoa zająłby ostatnie miejsce non-UE.
Ja liczę że to tylko jakiś żart, bo jeśli nie to kolejny krok który pokazuje że cała masa ludzi w klubie zwariowała :minigun:

Jeśli chcemy bramkarza za taką kasę to próbujmy wyciągnąć rezerwowych z PSV lub Arsenalu może uda się coś nawet utargować. Dla mnie obaj lepsi od Ameli a tym bardziej od jakiegoś no-name. Nie chodzi mi o Polaka w Milanie tak na szybko mi te nazwiska przyszły do głowy.
lux
Milanista
Milanista

Post autor: lux »

Na bramkę top tylko Krul, albo Begovic. To co Asmir wyprawia między słupkami to jest mistrzostwo. Według mnie, jeden z lepszych bramkarzy, których możemy mieć za wielkie pieniądze - 10 mln € na dzień dzisiejszy i można było by go wyciągnąć za tyle...
Gandalf
Milanista
Milanista

Post autor: Gandalf »

konrad_acm,

Podobno zgodził się takie rozwiązanie sam Perez, zresztą jakby nic nie było ustalone to Kaka nie negocjował by z Milanem kontraktu.
Awatar użytkownika
Kojak
Milanista
Milanista

Post autor: Kojak »

Jeżeli ktoś umieszcza informacje w stylu "Eriksen ma X % szans na dołączenie do Milanu" bądź też "Perez zgodził się oddać Kake za free" to prosze dodajcie na dole swoje źródło z którego czerpiecie informacje bo takie ploteczki to ja też bym chętnie powypisywał - a jak dodacie źródło to już każdy na swój sposób oceni czy to może być prawda czy pisał to onet.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Z tym bramkarzem to raczej plotka. Taka sama jak ta, że Milan w czerwcu kupował Cerciego.
A Matri ma grać w pierwszym składzie z Balotellim. Czy to wypali? Nie wiadomo.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Nowy bramkarz? A dlaczego nie nowy Łysy? Jeszcze zajmuje miejsce dla no-UE. Sytuacja jak rok temu (Gabriel). Może Abbiati odchodzi bo ma dość pomysłów Łysych geniuszy mercato... jak to czytam to cofa mi obiad...
Awatar użytkownika
Pamato
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Pamato »

ciekawe co powiedzą niektórzy jak się okaże, że duet Balo-Matri jest bardziej skuteczny i kompatybilny niż Balo-Szary...

i nie wiem o co tyle halo z Boatengiem, podejrzewam, że dla wielu był to super fajny wyluzowany typ i fajnie mieć takiego gangsta madafaka koleżkę w zespole, ale co więcej? wg mnie niewiele...
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Szykuje nam się super duo: Matri-Balotelli. Ciekawe co z Szaraczkiem. Czyżby kandydat do załatania dziury budżetowej latem 2014 roku? ;)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Matri może sieknąć sporo bramek, więcej od El Shaarawy'ego, ale nie można zapominać o tym, że nasz Stephan dużo pracuje w defensywie i jest graczem pożytecznym nie tylko w polu karnym przeciwnika (nie jest to wrzuta na Matriego). Bez sensu porównywać tych dwóch graczy.

Jeśli chodzi o mnie to mi nie przeszkadza sama osoba Alessandro, bardziej irytuje mnie fakt, że mamy napastnika o podobnej klasie (trochę innej charakterystyce) w postaci Pazziniego, który jest kontuzjowany ale znowu nie wraca za rok tylko 2 miesiące. Tymczasem inne pozycje wymagają natychmiastowych wzmocnień, bo nie mamy porządnego stopera do pary dla Mexesa (Zapata jest zbyt chimeryczny, Mexes prawdę mówiąc też, ale nie wybrzydzajmy). Do tego lewy półskrzydłowy, trequartista...

Ja już trochę ochłonąłem po wczorajszym dniu. Matri ma u mnie czystą kartę, uważam że może ją zapisać pozłacanymi zgłoskami ;) Nie jest to mój wymarzony transfer, ale dostrzegam w nim pewną logikę, której wczoraj jeszcze nie mogłem uchwycić ;)
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Drugie Mercato z rzędu wyglądające na sabotaż, a później zwalanie winy na trenerów, pecha, sędziów i nie wiadomo co jeszcze. Widać, że na puchary się nie nastawiamy, pomimo bardzo przeciętnej grupy, Hondy tam zimą nie zgłosimy, piłkarsko wszystko na minus, nie wiem, jak tu można jeszcze zachowywać resztki optymizmu.

Nie zdziwię się, jak frekwencja na San Siro poleci jeszcze bardziej w dół, niż miało to miejsce rok temu, przecież tam na miejscu entuzjazm :) związany z naszymi nowymi nabytkami, a przede wszystkim chęć zobaczenia tych wszystkich wzmocnień w akcji będzie niepohamowana! :lol2:
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Post autor: Pawko IRL »

Antonini już podobno w Genoi a Birsa w Milanie. podpisali 3 letnie kontrakty
brakuje tylko oficja który ma zostać podany już wkrótce
Hendelskay
Milanista
Milanista

Post autor: Hendelskay »

Podobno (https://twitter.com/Milanello) Milan zaoferował 8 mln za Kakę, a Real oczekuje co najmniej 15. Ponadto Traore zostaje, z powodu braku osiągnięcia porozumienia z Olimpiakosem.. :wall2:
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Birsa to skrzydłowy, tak?

Skoro przechodzimy do 4-3-1-2... Kolejny 'logiczny' ruch.
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Nie ogarniam po co nam ten Birsa...

Za Antoniniego można było wyciągnąć 1-2 mln euro i wyszlibyśmy na tym lepiej bez zaciągania kolejnego szrotu...
GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Taka polityka transferowa, im więcej szrotu tym lepiej, no i trzeba tworzyć konkurencyjny zespół, rodzinną atmosferę. Przyjdzie taki Eriksen czy inny zawyży poziom i jak wtedy będą się czuć nasze asy. :rotfl:
Awatar użytkownika
pan_lucas
Milanista
Milanista

Post autor: pan_lucas »

Paloschi strzelił w meczu z Napoli, ale po co go ściągnąć jak lepiej Matriego za grubą kase(choć rozłożone)
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Post autor: Pawko IRL »

ja nawet nie wiem co to za zawodnik ten Birsa-po przeglądnięciu neta zbyt wiele informacji o nim nie ma,więc ciężko myśleć czego możemy po nim się spodziewać :dunno: co do Matriego,to dajmy mu szanse pokazania się zresztą Słoweńcowi też,nie skreślajmy ich zbyt wcześnie
generalnie tak czy inaczej transfery wogóle nie przemyślane :kij:
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Jak Łysi wyłożą powiedzmy 10 mln na Kakę, to znaczy, ze pora na zmiany na najwyższych stanowiskach.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Apropo Antoniniego to przez pierwszy rok w Genoi, Milan pokryje różnicę w jego zarobkach, a zarobkach jakie dostałby w Milanie. Teraz będzie zarabiał 700tysięcy, wcześniej dostawał chyba 1 mln.

Brawo :toast:
ODPOWIEDZ