Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Transfery Milanu (cz. 29)

Piątek w Milanie! Czy ACM kupi Lewandowskiego? Pokój transferów i plotek o przeróżnej wiarygodności.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

W końcu będzie w Milanie ktoś kto umie porządnie strzelić z rzutu wolnego.
https://www.youtube.com/watch?v=nK58AssP9tc
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
milanik
Milanista
Milanista

Post autor: milanik »

No i pięknie. Z transferu Turka mocno się cieszę. Tym bardziej, że mówi się o 20 mln i jakichś ewentualnych bonusach. Pensja też przyznana z głową.
Il Debutto"01.04.2001"Milan - Lazio
luca1899
Milanista
Milanista

Post autor: luca1899 »

Calhanoglu i Conti klepnieci, super wzmocnienia. Mam nadzieje, ze Montella jakos dotrze do Turka. W dodatku coraz smielej pytamy o Benassiego. Jak sie zapatrujecie na ten ewentualny transfer? Benassi to nasz transfer do pierwszej 11 czy raczej rezerwowy? Torino troche duzo za niego wymaga, bo chca chyba az trojke z naszych zawodnikow, w tym Kuco, ktorego wolalbym zatrzymac. W dodatku jestemy juz ponoc po slowie z Kjaerem. Jezeli Montelli nie przyjdzie do glowy grać trojka obroncow, to dobry transfer na lawke. Jezeli pensja nue będzie jakas kosmiczna to zakrecilbym sie jeszcze kolo Pepe, na jakis dwuletni kontrakt.
Milan - Barcelona - 20.10.2004
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

No ciekaw jestem jak sobie Montella z tym poradzi. Na ten moment zapowiada się, że z podstawowego składu z zeszłego sezonu będzie Romagnoli, Bonaventura i Suso. Nie liczę bramkarza.
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Conti ma być klepnięty jutro.

Dużo nowych twarzy, więc cudów od razu się nie spodziewam, ale Fassone z Mirabellim działają szybko. Jest 2 lipca, a my - tak jak zapowiadali - mamy 3/4 kadry gotowe na zgrupowanie.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Bardzo nie podobają mi się plotki jakoby brat $$$ miał wrócić do Milanu i zostać nr 2. Gracz, który zagrał w karierze jeden mecz na poważnym poziomie. $$$ prędzej czy później będzie musiał opuścić jakieś spotkanie i wizja jego brata na bramce mi się nie uśmiecha. Wolałbym jednak zachowanie statusu quo na tej pozycji.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

miszcz, Bez przesady pełniłby najwyżej funkcje 3 bramkarza.
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

lord bass, może. Na pewno jestem przeciw takim pomysłom. To by było w stylu Gallianiego, jak z Digao, Juanem lub tym kolegą Seedorfa(nie pamiętam nazwiska). Do tego taka nagroda dla niewdzięcznika to trochę za dużo. Oby to był wymysł dziennikarzy.
Zresztą coś czuje, że Raiola namiesza jeszcze.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

http://rafalstec.blox.pl/2017/06/Donnar ... -kino.html

Tu świeży tekst Rafała Steca o tym.

Tymczasem Andre Silva bohaterem Portugalii. Chociaż niewiele brakowało, że perwszy niestrzelony karny śniłby się mu po nocach.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

A tego drugiego karnego nie strzelał inny Silva ?
Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Post autor: Novantadue »

Zgadza się, drugiego karnego strzelał Adrien Silva.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Cholera, zapomniałem, że tam ich dwóch. Do Milanu go! :rotfl:
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Trzech, Andre Silva, Adrien Silva, Bernardo Silva. :)
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Podobno jesteśmy blisko zakontraktowania Snajdera. Jeżeli to prawda to chyba będziemy posiadać najlepszych wykonawców rzutów wolnych. :rotfl:
LEGIA WARSZAWA
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

miszcz pisze:kolegą Seedorfa(nie pamiętam nazwiska)
Harvey Esajas, to był dopiero wynalazek :D
https://keinkeloel.files.wordpress.com/ ... -milan.jpg
miszcz pisze:A tego drugiego karnego nie strzelał inny Silva ?
No to wiemy już też, kto nie będzie strzelał karnych :P
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Ktoś mnie oświeci, jak prawidłowo przeczytać nazwisko naszego nowego nabytku? :D

Nie powiem, cieszy mnie ten zakup. Duże nadzieje z nim wiążę.
Kargool
Milanista
Milanista

Post autor: Kargool »

Mniej więcej tak:
[ˈhaːkan ˈt͡ʃaɫhanoːɫu] ;)
"Teraz bowiem zbawienie jest bliżej nas, niż wtedy, gdyśmy uwierzyli. Noc się posunęła, a przybliżył się dzień." (Rz 13, 12a)
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

rafal996 pisze:Ktoś mnie oświeci, jak prawidłowo przeczytać nazwisko naszego nowego nabytku? :D
Hakan Czalhanolu ;)
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Mnie najbardziej rozbawiło to, że jednym z najczęściej wyświetlanych filmów na YouTube jest film z jego ślubu.
LEGIA WARSZAWA
Kargool
Milanista
Milanista

Post autor: Kargool »

Wracając do samego piłkarza to wydaje się być mocno ciekawym graczem. Rzuty wolne to jedno, ale jest to bardzo uniwersalny gracz, podobny moim zdaniem do Hondy jeśli chodzi o prowadzenie piłki, wykonywanie podań. Ma w sobie taką lekkość, dobry balans ciała. To mi się podoba.
Natomiast ostatnie pół roku nie grał, bo miał zakaz od FIFA za podpisanie kontraktów z dwoma klubami w 2011 roku bodajże. Dlatego dobrze żeby mocno popracował przed sezonem.
"Teraz bowiem zbawienie jest bliżej nas, niż wtedy, gdyśmy uwierzyli. Noc się posunęła, a przybliżył się dzień." (Rz 13, 12a)
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Post autor: theoden92 »

Ten Snejider to bylby super pomysl- mamy mlodych, przyszlosciowych, ale stary wyga tez jest potrzebny. Szczegolnie, ze sam chce przyjsc, wie, ze jako rezerwowy. Ponoc Montella ma zdecydowac.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Sneijdera to ja już dawno chciałem i cieszyłbym się, gdyby przyszedł. Doświadczony, bardzo jakościowy zawodnik, świetnie by się nadawał na mentora na czas odbudowy.
Awatar użytkownika
waldo
Milanista
Milanista

Post autor: waldo »

Jeśli Sneijder przyjdzie, to najoptymalniejszym ustawieniem będzie 4-2-3-1 w tym wypadku moim zdaniem. Zarówno Calhanoglu, jak i Sneijder (który zakładam, że raczej będzie tylko zmiennikiem) myślę że najlepiej czują się na CAM, za napastnikiem, a nie na skrzydle. Jest miejsce dla Suso i Bonaventury. Ewentualnie Forsberga ;) Jakby jakiś optymalny środkowy obrońca jeszcze przyszedł (nie wiem co sądzić o Kjaerze) to 3-5-2 wyglądałoby ciekawie, ale 4-3-3 to za bardzo nie widzę. Chyba, że przyszedłby ktoś o profilu Krychowiaka, pełniący głównie zadania defensywne, to można popatrzeć w sparingach jak w drugiej linii by sobie zawodnicy radzili w 4-3-3, ale obecnie według mnie średnio z tą formacją
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Właśnie w drugiej linii brakuje kogoś do dyrygowania tempa gry jak Biglia... Ostatnio mówi się o Benassim, ale to raczej typ b2b niż kogoś takiego kogo szukamy. Jeszcze niby Krychowiak, ale mając Montolivo i Kessie'go tego nie widzę.

Thiago Motta jest wolny, ktoś coś wie czy on chce kończyć karierę czy chce wrócić do Brazylii?
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Wydaje mi się, że 3-5-2 odpada, bo nie ma odpowiedniego środka obrony (z mojego punktu widzenia). Albo wyjściowo 4-3-3 albo 4-2-3-1.

Dość kluczowe wydaje się być ustalenie gdzie Calhanoglu ma grać, bo nie ukrywajmy, że to prawdopodobnie do czasu startu Ligi Europy będzie nasz topowy transfer. Jeżeli dobrze kojarzę, to w Leverkusen ostatnio jak gra, to operował gdzieś w rejonach lewego skrzydła, w związku z czym wchodzi w kompetencje Bonaventury. Jeżeli miałby grać na trequartiście lub jako klasyczny środkowy pomocnik, to pozostaje aktualne pytanie o registę albo defensywnego pomocnika do odbioru. Hakan jest zatem kluczem do tej zagadki.
ODPOWIEDZ