Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Transfery Milanu (cz. 29)

Piątek w Milanie! Czy ACM kupi Lewandowskiego? Pokój transferów i plotek o przeróżnej wiarygodności.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

Yahoo323, Był podobno z Bayernem, ale zostało to zdementowane.
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

rivaldoACM pisze:
VelenoRosso pisze:probuja wyjac Calhanoglu z Leverkusen..
Ach, szkoda. Liczyłem, że Milan się po niego zgłosi.
No i super, pojawiły się pierwsze plotki, że jest blisko Milanu. Czekam na potwierdzenie przez poważniejsze źródła. ;)
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Rano łączyli z Kamplem, teraz Hakan ciekawe kto jeszcze z Leverksuen ;] Bellarabi? Brandt odpada bo już ma kontrakt ponoć z Bayernem podpisany

Co do Hakana umiejętności spore, ale z głową trochę gorzej. Na pewno trzeba go zakneblować by nie paplał za dużo dla mediów bo zrobią z niego pożywkę ;)

Kampl też byłby ok w kontekście gry 4-2-3-1, w 4-3-3 już go tak zbytnio nie widzę ;)
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Milannews potwierdza zainteresowanie, czyli coś faktycznie może być na rzeczy.

Turek uchodzi za spory talent, mógłby być dosłownie strzałem w "10", bo od pierwszego odejścia naszej "22" brakowało kogoś takiego na boisku ;-)

Osobiście bardzo czekam właśnie na transfery kreatywnych zawodników, żeby Montella miał materiał do budowy dominującego Milanu.

Na pewno "na papierze" jest to zawodnik wpisujący się w koncepcję F&M. Z jednej strony wciąż młody, na pewno bardzo utalentowany, niemniej jakieś kłopoty (tutaj półroczne zawieszenie, zdaje się, że za nieprawidłowości przy transferze z HSV?) sprawiają, że poza orbitą aktualnie najmocniejszych klubów grających w LM, stąd szanse na jego pozyskanie są spore.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Ciekawe kto będzie wtedy wykonywał rzuty wolne :hmm:
LEGIA WARSZAWA
MK92

Post autor: MK92 »

Renesco pisze:Osobiście bardzo czekam właśnie na transfery kreatywnych zawodników, żeby Montella miał materiał do budowy dominującego Milanu.
Otóż to! Według moich, ale chyba też większości kibiców spostrzeżeń, to jest główny boiskowy powód, przez który Milan tak bardzo stoczył się piłkarsko w ostatnich sezonach. Od dawna brakuje nam kreatywnych i jednocześnie nieustępliwych pomocników, a środek pola wygląda jak czarna dziura, gdzie każdy mocniejszy rywal nas dominował i z tego sektora stwarzał problemy naszej defensywie. To co nas połowicznie uratowało w minionym sezonie to dobre skrzydła i mam nadzieję, że to nie zwiedzie naszego trenera i zarządu, choć naiwnością z mojej strony byłoby twierdzenie, że tej opisywanej przeze mnie sytuacji oni nie dostrzegli.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2017, 23:19 przez MK92, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kacapa92
Milanista
Milanista

Post autor: Kacapa92 »

Nie przepadam za Turkami, zawsze jest z nimi sporo problrmow , ale myślę, że w tym przypadku warto pokusić się o Hakana. Umiejętności spore, wiek idealny, cena bardzo przyzwoita. W najgorszym wypadku nawet jeśli by nie wypalił to w przyszłości i tak można go sprzedać z zyskiem.

Trochę za dużo będzie tych speców od stałych fragmentów gry :ok:
Pomyśleć że jeszcze nie dawno, trzeba było liczyć na Emanuelsona :hmm:
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

To byłby bardzo ciekawy transfer.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Czy ktoś kojarzy jakiś transfer Gallianiego z Bundesligi poza van Bommelem, Oddo i Lehmanem?
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Na pewno jeszcze Ziege był. Ale faktycznie wiele tego nie mogło być - pamiętam jak na konkurencyjnej stronie z 2-3 lata temu gdy pojawiały się plotki o transferach z Bundesligi ktoś ten fakt skomentował i wrzucił obrazek Gallianiego z wypowiedzią: "Niemcy? Nie ma takiego kraju jak Niemcy"
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Sprawdziłem i przez całe panowanie Gallianiego było bodajże 4 takich zawodników. Pewnie nie miał niemieckiego tłumacza :rotfl:

Jeżeli chodzi o angielski Gallianiego to też z tym najlepiej nie było (szczególnie jak oprowadzał Hondę)
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Oddo przychodził jako kapitan Lazio przecież.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

maslok,
Racja, do Bayernu był wypożyczony, jak to śmiesznie teraz brzmi.
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Paletta wkrótce w Torino. Nie podoba mi się to. Włoch idealnie nadaje się na stopera nr 3 lub 4. Romagnoli i Musacchio to w mniejszym lub większym stopniu szklanki i ów stoper nr 3 lub 4 może odegrać znaczącą w trakcie sezonu. Nie wiem ile będzie kosztować, ale znajdziemy lepszego za kilka mln euro?
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Zostanie pewnie Zapata, ale fakt że to trochę mało.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Może jeszcze tak być, że w głowie Montelli pojawił lub pojawi się taki pomysł, że Abate i/lub Antonelli będą grać na środku obrony. Według mnie obaj mają ku temu predyspozycje i są na takim etapie kariery, że warto byłoby spróbować.
MK92

Bogiel, w sumie to masz dobrą koncepcję z tym przesuwaniem Abate lub Antonellego do środka. Konkurencja na bokach wzrasta, a w środku mamy dwóch rezerwowych, czyli Zapatę i Gomeza. Kontuzje nas nie ominą, tym bardziej jeśli będziemy dość długo grali na trzech frontach. Dobrze pamiętamy jak za Ancelottiego Maldini lub Kaładze mogli grać równie dobrze na boku jak i na środku obrony.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, 21:07 przez MK92, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Rodriguez może grać na środku, jak również łączony z Mianem Krychowiak. Jest jeszcze Gomez więc jest dobrze.
Judge not lest ye be judged yourself
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Romagnoli to szklanka? W tym sezonie miał jakieś problemy, ale bez przesady z ich wielkością zagrał w lidze 27 spotkań. W zeszłym sezonie 34, sezon wcześniej 30.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Może przesadziłem, ale teraz Romagnoli po raz pierwszy bedzie grał jeszcze w pucharach, wiec możliwe, że znowu nie bedzie miał +30 występów w lidze.

Miszcz, Krychowiakiem to mnie nie strasz ;)

A transfer Paletty nie podoba mi się tym bardziej, że jak dla mnie Paletta > Zapata. I to zdecydowanie.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Będzie Simic, który dobrze prezentuje się na Euro. Jest Ely.
LEGIA WARSZAWA
Stephan
Milanista
Milanista

Post autor: Stephan »

Paletta ma tylko rok kontraktu i jego agent dostał info, że nie zostanie on (kontrakt) przedłużony, Gabriel chce grać i dobrze wie, że w Milanie będzie miał mało okazji do tego.
Dla mnie Paletta i Zapata to to samo, tylko, że jeden jest tykającą bombą, a drugi potrafi raz zagrać świetnie by w następnym meczu kopać się po czole. Pierwsze mecze Zapaty zwykle są przyzwoite, jeśli już utrzyma miejsce w składzie to pojawiają się kiksy, może w tym jest klucz do sukcesu? :D

Dziś czytałem, że porzucamy Biglie, a kierujemy się w stronę Badejla lub Krychy. Dla mnei ok, tylko nei wiem czemu wśród graczy kreatywnych jakimi są Badejl i Biglia, wymienia się Krychę.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Lazio dowaliło takimi żądaniami, jakby Biglia przedłużał umowę w 2017-tym, a nie zaczynał ostatni rok swojej przygody z Rzymem...
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

Abate prędzej zostanie bramkarzem niż środkowym obrońcą. Totalnie poroniony pomysł.
MK92

RivaldoACM, skąd wiesz? Najpierw trzeba spróbować, tak jak spróbowano Romagnoliego na boku obrony, gdzie się jednak nie sprawdził. Z Abate jest problem tego samego rodzaju co u Zapaty, czyli sinusoida formy. W jednym meczu bohater, w drugim główny sprawca porażki...
ODPOWIEDZ