Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Transfery Milanu (cz. 29)

Piątek w Milanie! Czy ACM kupi Lewandowskiego? Pokój transferów i plotek o przeróżnej wiarygodności.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szczepan14789
Milanista
Milanista

Post autor: Szczepan14789 »

Kacapa92 pisze: Co do Tolisso wyraził się jasno, że chciałby grać w LM, przypuszczam że nie mamy na co liczyć w wyścigu o jego kontakt, zwłaszcza że chciały go w swoich szeregach choćby Bayern.
Z tego co pamiętam to mówił chyba że chce grać w LM ale nie odrzuca propozycji od klubów w których o tą LM trzeba będzie powalczyć.
F&M szybkimi akcjami już przed rozpoczęciem okienka, które ewentualnie są wzmocnieniami mogą spowodować że Tolisso jednak może w ten nasz projekt odnowy i powrotu DNA LM uwierzyć bardziej niż w ostatnich okienkach i zapowiadaniach powrotu... tylko zapowiadaniach.

Co do Belottiego to niektórzy się dziwią że nie chcą sprzedać do nas, a to samo sugerują z bakką czy niangiem czyli wszędzie byle poza ligę.
100mln śmieszne, szczególnie że tylko po sezonie ale jak najbardziej mają do tego prawo, jeżeli sam zawodnik nic nie powie to wątpię w ten transfer.

Auba i Morata z pewnością by lepiej na nas patrzyli po zakontraktowaniu jakiegoś maestra w pomocy, tzw bomby transferowej.F&M pewnie nie od dzisiaj rozmyślają kto i za ile, pewnie trochę poczekamy i coś się wydarzy, jak pozwolili to marzę o Modriciu.

Ciekawi mnie też co z skrzydłem, obecnie ten temat nie istnieje Keita Balde wybrał Juve, Papu Gomez może być ewentualnie wyciągnięcie Deulofeu. Ciężka sprawa bo mało opcji, wypchnięcie Nianga pewnie jest kluczowe.

A tak drogą wydatków to możemy sypać gotówką na lewo i prawo bez konsekwencji? (w ramach rekompensaty poprzednich lat :brew: )
Obecne transfery i te przewidywane to prawie 200 baniek a co na to finansowe fair play?
FORZA
MILAN

Life is too important to be taken seriously.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Szczepan14789 pisze:becne transfery i te przewidywane to prawie 200 baniek a co na to finansowe fair play?
negocjujemy z UEFA na ten temat, Fassone mijal im przedstawić plan finansowy pod tym względem
korsi
Milanista
Milanista

Post autor: korsi »

Przyznam się szczerze, że nie oglądam meczów Lazio, ale po kilku kompilacjach z udziałem Biglii wydaje mi się, że nie jest to gracz o charakterystyce Kuco, czy Kessie jak tutaj kilku starało się przedstawić Argentyńczyka. Jest to gracz, który owszem gra przed linią obrony, silny, ograny na tej pozycji, świadomy taktycznie, agresywny i na pewno defensywnie będzie dawał radę. Zwróciłem natomiast uwagę na to, że ma całkiem niezłe długie podanie, czy to rozciągające czy uruchamiające skrzydłowych. Zauważyłem też swobodę w prowadzeniu piłki i umiejętność odwrócenia się z piłką/utrzymania się przy piłce z rywalem na plecach. Nie jest to pewnie jakiś wirtuoz, ale Monto wg mnie w tłoku nie potrafi wziąć na siebie gry. Nie jest to Pirlo, ale wydaje mi się, że do rozprowadzania piłek ma wystarczające umiejętności, z tej pozycji to prostopadłych podań czy asyst też bym nie oczekiwał. Moim zdaniem ma wszystko co trzeba by być dużym wzmocnieniem, cena i wiek może trochę studzić entuzjazm, ale wydaje mi się, że jakiś młokos nie da nam tego co Monto i Biglia tj. spokoju w rozegraniu przy stosunkowo niewielkiej liczbie strat.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

bounty_fire pisze:
Szczepan14789 pisze:becne transfery i te przewidywane to prawie 200 baniek a co na to finansowe fair play?
negocjujemy z UEFA na ten temat, Fassone mijal im przedstawić plan finansowy pod tym względem
Plus zapłaty za transfery mają być rozłożone na kilka lat, by nie trzeba było wszystkiego wrzucać w budżet za jeden rok.
Awatar użytkownika
Kacapa92
Milanista
Milanista

Post autor: Kacapa92 »

Podobno Auba kupił już mieszkanie w Paryżu, a obie strony doszły do całkowitego porozumienia. Gabończyk ma zarabiać aż 14mln(!) za sezon gry. Przynajmniej jeden cel mamy z głowy, w sumie to zadowolony jestem z takiego obrony spraw. Nie chciałem go w Milanie :)
Stephan
Milanista
Milanista

Post autor: Stephan »

Nie rozumiem niektórych. Nareszcie zmiany w klubie są na plus. Wzmacniamy sensownie obronę, pomoc o ataku też w mediach głośno, a część i tak narzeka, a bo kogoś nabytki nie przekonują, a bo Inter ma lepszy skład. Co z tego, że ma lepszy? To taki sam przypadek jak United, za dużo gwiazdek w zespole. W tym sezonie pokazaliśmy, że możemy być lepsi bez względu na kadrę.
Trener zły, nabytki złe, wszystko złe, nie wiem po co ktoś taki w ogóle kibicuje temu klubowi jak mu nigdy nic nie pasuje. ;>

Rachid Ghezzal z Lyon'u jest do wyjęcia za darmo. Jak dla mnie idealna opcja na zmiennika na Suso.
Fajnie, że jest Keisse, dobrze że Biglia również przychodzi chociaż pensja 3,5 mln na rok to lekkie przegięcie, natomiast martwi mnie tak jak jarles wspomniał brak rozgrywającego.
A Biglia to kim jest? "Pitbullem" jak Kucka i Kessie? Co do pensji, to dziś czytałem informację o 2,5 mln na rok + bonusy.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

korsi pisze:Nie jest to Pirlo, ale wydaje mi się, że do rozprowadzania piłek ma wystarczające umiejętności
Na ten sezon i na ligę na pewno. Za rok trzeba będzie szukać kogoś, kto znacząco podniesie poziom.

Ja te dzisiejsze transfery trochę tak właśnie traktuję. Oni mają nam dać upragnioną LM i to całe ich zadanie. Może niektórzy się sprawdzą i staną się ważnym ogniwem na dłużej, ale sądzę że za rok czekają nas kolejne spore zakupy. Wtedy już z poziomu uczestnika LM, więc będzie łatwiej o zawodników wyższej klasy.

Popatrzmy, jakimi zawodnikami odbudowywał się Juventus, jacy wystarczali do podbicia ligi, a jakich zaczął brać później.
Awatar użytkownika
Kacapa92
Milanista
Milanista

Torino nie ugięte, odrzucili kolejną ofertę Milanu. Wychodzi na, że Cairo chce zrobić wszystko, żeby Włoch został w klubie na kolejny sezon.
Podobno Jorge Mendes jest w Mediolanie i ma dojść do spotkania z F&M. Rozmowy mają toczyć się na temat dwóch piłkarzy. Pierwszym z nich jest Andre Silva wyceniany na 40mln, przyznam że nie widziałem go zbyt często w akcji. Potencjał jest spory i Portugalczykom marzy się, że w końcu będą mieć w kadrze klasowego napastnika. Jak dla mnie jego liczby w Porto nie robią wrażenia, ale chłopak ma dopiero 21 lat. Chyba to i tak lepsze wyjście niż płacić 100 za Belottiego czy 40-50 za tfu Kalinicia. Drugi z piłkarzy to James i to było by coś :minigun: prawdziwa bomba. Real wycenia go na 60mln choć przypuszczam, że trzeba będzie trzeba przebić ofertę innych klubów. Cena z pewnością pójdzie w górę, akurat James z tych wszystkich Moratow, Aubów i Belottim wart jest takich pieniędzy. Jak dla mnie to moglibyśmy zrezygnować nawet z zakupu napastnika. Mając za plecami Jacka, Jamesa i Suso to nawet Bacca strzeliłby 25 bramek :ok:
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

Rozmowy z Torino dopiero się rozpoczęły. Myślę, że Milan ostatecznie łyknie Belottiego, jeśli uzna go za najlepszą opcję. Podwyższą ofertę o kilka milionów, dorzucą Nianga i interes ubity. ;)
rafal996
Milanista
Milanista

Oglądam ten nasz cel transferowy za 70 mln w meczu z Urugwajem i powiem szczerze, że chłopaka po prostu nie ma na boisku ;)
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

Może głową jest już w Milanello. ;) Poza tym widzę, że miał udział przy bramce.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Kacapa92 pisze: Mając za plecami Jacka, Jamesa i Suso to nawet Bacca strzeliłby 25 bramek :ok:
Zesrałby się ;)
MK92

Post autor: MK92 »

Bacca prędzej 25 razy potknąłby się o własne nogi niż strzelił tyle bramek...
rafal996
Milanista
Milanista

Ale gadacie. W Sevilli też strzelał przez przypadek, w LE itd.? Bez żartów.
Ja bym się nie obraził, jak byśmy te 70 mln zamiast na napastnika przeznaczyli na pomocnika/ów. Jestem pewien, że Bacca by dał radę, Lapadula też.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

Wszyscy wokół mówią, że szejkowie, oligarchowie zniszczyli rynek i przez nich placi się takie ogromne kwoty za zawodników. Jednak wydaje mi się, że tak zanprawde zgniłymi jabłkami są agenci, którzy nie odpiszą kilku dolarów.
LEGIA WARSZAWA
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

przeciez my robimy druzyne pod silna dziewiatke ktora umie grac plecami do bramki,stracic pile z wrzutek ze skrzydel itd z szybkimi polowkami.Bacca tu pasuje jak psia kupa na torcie
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

Albo prezydenci klubów życzący sobie 100 milionów za objawienie jednego sezonu... Tak czy siak lord bass, masz po części rację, ale z drugiej strony nie potrafię na ten moment wymienić drugiej takiej hieny jak Raiola. Takie negatywne postacie jak on nie dominują aż tak w środowisku agentów.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Moim zdaniem na Jamesa obiektywnie nie ma zbyt dużych szans, to jest chyba najlepszy crack do wyciągnięcia na rynku i nie wierzę, żeby taka okazja przeszła możnym z PL przeszła obok nosa. Chyba, że weźmiemy duet Mendesa w pakiecie, to kto wie...
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Tak z ostatniej chwili,według Sky dogadaliśmy się w sprawie Keity z Lazio.
LEGIA WARSZAWA
rafal996
Milanista
Milanista

Szansa jest zawsze. Ewentualni piłkarze przychodzący są obecnie kuszeni wizją tych, którzy odbudują legendę Milanu i to też działa na psychikę.

Tak na boku. Oglądałem towarzyskie starcie Włochów z Urugwajem. Moim zdaniem Belotti nie pokazał kompletnie nic, już lepiej wyglądał Immobile. A jeśli bym miał brać jakiegokolwiek gracza z tej reprezentacji, to bym pomyślał o... El Shaarawym. Oczywiście jasne, Roma go nie puści. Ale w pewnym sensie jest mi wciąż szkoda, że go puściliśmy i to tak tanio. Jasne, to jest gracz jednego zwodu, ale na każdym kroku widać, że umie zrobić zamieszanie, umie zaangażować obronę i tymi prostymi zwodami potrafi wiele ugrać. Dziś wolałbym go zamiast Nianga, zdecydowanie.
Awatar użytkownika
Kacapa92
Milanista
Milanista

To jest jakieś istne szaleństwo. To się w głowie nie mieści, mieli uzgodnić transfer Bigli, a w gratisie dogadali jeszcze cenę za Keitę haha
Pozostaje tylko przekonać samego Senegalczyka, w sumie to byłem przekonany, że wyląduje już w Juve. Byłoby miło utrzeć im nosa, choć trochę obawiam się, że Juve prędko wystosuje nową ofertę.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Te okienko zapowiada się na największa rewolucje kadrowa (z tych większych Europejskich klubów)w XXI wieku, nawet PSG i City na taka skale tego nie przeprowadzali.
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Promujemy czarne LGBT?
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

lord bass pisze:Te okienko zapowiada się na największa rewolucje kadrowa (z tych większych Europejskich klubów)w XXI wieku, nawet PSG i City na taka skale tego nie przeprowadzali.
Chyba zapomniałeś jak Abramowicz przywiózł kontenerem całą nową kadrę Chelsea, i to chyba jeszcze zimą.
rafal996 pisze: A jeśli bym miał brać jakiegokolwiek gracza z tej reprezentacji, to bym pomyślał o... El Shaarawym.
Dokładnie to samo pomyślałem. Roma idealnie definiuje jego rolę - ważny zawodnik szerszej kadry, nie decydujący, ale nie schodzący poniżej pewnego poziomu. W Milanie chcieli zrobić z niego mistrza, a to chłopak z nieco inną naturą.

Mnie Belotti nie przekonuje, szukałbym gościa ogranego i sprawdzonego, a nie kota w worku i to za taką cenę.
MK92

Post autor: MK92 »

Yahoo323 pisze:Mnie Belotti nie przekonuje, szukałbym gościa ogranego i sprawdzonego, a nie kota w worku i to za taką cenę.
Słusznie zauważyłeś, że transfer Belottiegio za taką kwotę, to duże ryzyko zarządu. Póki co nie pokazał się tak jak np. Morata w europejskich pucharach ale z drugiej strony ten fakt wcale nie musi dyskwalifikować jego nieprzeciętnych możliwości zaprezentowanych w Torino. Do tego Andrea jest podobno Milanistą a jego idolem piłkarskim jest Szewczenko. Jeśli dałby nam tyle co Ukrainiec, to niech Fassone daje Cairo te 100 mln euro bez zastanowienia! Ale ryzyko niewypału jest w to wszystko niestety wpisane... A Szarego też nie mogę odżałować...
Ostatnio zmieniony 11 sie 2017, 23:26 przez MK92, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ