Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Transfery Milanu (cz. 29)

Piątek w Milanie! Czy ACM kupi Lewandowskiego? Pokój transferów i plotek o przeróżnej wiarygodności.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

http://www.youtube.com/watch?v=01nm3RMBk1w

2:09 Nie mogę doczekać się reakcji Mexesa jak Zlatan zasadzi mu kopa znienacka :D
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

carlos pisze:Lamela gra bardziej po europejsku, wydaje mi się, że może być zarówno 10tką, czyli rozgrywającym, jaki i bocznym pomocnikiem czy pół skrzydłowym.
Boczny pomocnik z niego żaden, połówka również. Uż. Xeneize na innym forum zapytany przeze mnie o Lamelę napisał, że jego sława wyprzedza umiejętności. Wówczas rozwój talentu Lameli hamować miało to, że był ustawiany na skrzydle. Wolałbym go zatem oglądać raczej jako "10", gdzie jego talent rozwija się znacznie lepiej. No a na połówkę, to on się nie nadaje z zasady. Tam powinni grać zawodnicy, którzy łączą cechy defensywne z ofensywnymi. Już Manchester próbował robić defensywnego pomocnika z Andersona. Wyszło tak, że defensywny pomocnik z niego był żaden, a swoje atuty ofensywne gdzieś po drodze zatracił.

Ja po lekturze tych postów również nabrałem nieco bardziej sceptycznego podejścia do Ganso. Trzy poważne kontuzje, robiący problemy prezydent Santosu... Może faktycznie lepiej zainwestować w Lamelę, którego będzie wyciągnąć dużo prościej.
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

maslok pisze: Ja po lekturze tych postów również nabrałem nieco bardziej sceptycznego podejścia do Ganso. Trzy poważne kontuzje, robiący problemy prezydent Santosu... Może faktycznie lepiej zainwestować w Lamelę, którego będzie wyciągnąć dużo prościej.
Również odniosłem takie wrażenie. Jednak nabywając Lamelę i odrzucając Ganso nadal potrzebujemy trequartisty na 'tu i teraz'.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

maslok pisze:Boczny pomocnik z niego żaden, połówka również. Uż. Xeneize na innym forum zapytany przeze mnie o Lamelę napisał, że jego sława wyprzedza umiejętności. Wówczas rozwój talentu Lameli hamować miało to, że był ustawiany na skrzydle. Wolałbym go zatem oglądać raczej jako "10", gdzie jego talent rozwija się znacznie lepiej. No a na połówkę, to on się nie nadaje z zasady. Tam powinni grać zawodnicy, którzy łączą cechy defensywne z ofensywnymi.
Nie będę polemizował z użytkownikiem Xeneize i jego poglądami, nie znam ich. Ale swoje zdanie podtrzymuję, nawet Eto czy Di Maria mogą dać wiele w defensywie, jeśli trzeba, a ja mówię tu o czasie przyszłym - mógłby być. Ale oczywiście nie będę się kłócił, z braku namacalnych dowodów byłoby to jałowe.
maslok pisze:Już Manchester próbował robić defensywnego pomocnika z Andersona. Wyszło tak, że defensywny pomocnik z niego był żaden, a swoje atuty ofensywne gdzieś po drodze zatracił.
Brazylijczycy zazwyczaj wiele tracą grając na wyspach, tak jak ci którzy dorobili się brzucha. W tym przypadku mamy połączenie obu tych negatywnych czynników, jak on miał więc zachować te ofensywne atuty?
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Znalezione na zagranicznym forum

"Monday is in the Football League, from Tuesday to talk with the players begin the renewal of contracts." Speaking to Sky Sports , the CEO of AC Milan, Adriano Galliani, has outlined the marketing strategies of the Rossoneri. Many players in maturity. The renewal is undoubtedly the most difficult of Andrea Pirlo: "When a contract expires, there must be agreement of all, now face the problem and see what happens." He then speaks of possible incoming players. In this case, Galliani will not lean, while making clear his preferences: "Arriving on Lamela? Do not know. Kaka will not return for tax reasons, while Ganso all depends on the Federation Council. Borriello do not think back, I think Rome redeem it. " However, there are no buckets of negotiations that will never be launched. Tag Cristiano Ronaldo and Michael Essien. Difficult even the arrival of Manchester City attacker Mario Balotelli: "One of his arrival at Milan? I think not ..."

In the long interview also has been said by Kevin-Prince Boateng. No doubt on his own, even if after the show yesterday during the festivities: "I hope that Precious does not increase the price - the manager said, smiling Rossoneri - as well as a football player also gives us a fantastic showman. He really moves Michael Jackson. It 's a professional dancer. "
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

Za godzinę przedstawię mój referat na temat transferów
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Ja uważam że od Milanu powinni odejść:

Roma
A może Roma. tam potrzebują 3 bramkarza

Cassano (fioletowi oferują 15 mln)
Ja był Piotrusia Pana sprzedał ani to środkowy napastnik ani ofensywny pomocnik. jest bez formy. Ale ma jedną dobrą cechę jest żartownisiem.

Papasthodopopoulo... (około 8 mln)
Grek jak to Grek nic mu się nie chce. Jest niepewny nawet Yepes lepszy.

Seedorf
Moje marzenie by on opuścił Milan. Moge napisać cały referat dlaczego ma odejść ale się streszczę. Jest strasznie powolny. Z kontrami sobie nieradzi. Strzał coraz gorszy. Pytacie się dlaczego teraz tak gra? Gra tak by dostac nowy kontrakt.

Ambrosini
Nasz niebieskooki pomocnik. Jest trochę powolny. Trzeba odświeżyć skład. A gattuso musi mieć opaskę.

Bonera ( 7 mln?)
Niewidoczny ,,talent". Strasznie niepewny a do tego wolny. Ani to Środkowy obrońca ani boczny. FATALNY

Jankuloski
Czech wraca do Czech. Sam chce.

Oddo(3mln )
Super wrzutki w trybuny to jego specjalność. kogo my się oszukujemy? To już jego koniec.

Legrottalie
Amen. Tyle mogę powiedzieć o nim.

Flamini( 11 mln)
Francuz który prawdopodobnie zagra żniwiarza w francji. Trochę nie pasuje do Milanu.

Inzaghi
Nadszedł koniec ery Pipa. Powinien odejść na emeryture. Coraz częściej łapie kontuzje co może pogorszyć jego stan na starość.

11 osób odchodzi. Czystka ale zapewne wejdą lepsi. Na tej 11 zarobimy 44 mln czyli Ganso i Lamela:) :cwaniak:

a i tak dodam że Ameli raczej bym wyporzyczał nadal a Zlatana (żeby nie bił dzieci bez kasków np. Strassera) też bym nie wykupił. Ale tego nie zamieszczę bym was jeszczę nie denerwował przed Poniedziałkiem. :-P

No to zaczynam ofensywę.

Przychodzą

Za Romę przychodzi Marchetti choć wolę Szczęsnego lub Neura (który idzie do Beyernu)

Za Cassano widzę Paloshiego lub Lukaku

Socratis odpada a Mexes wpada.

Seedorf odchodzi a Ganso wchodzi.

Za Ambrosiniego proponuję Constanta

Bonera odchodzi Albertazzini wchodzi

Za Jankulovskiego proponuję Taiwo

Za Oddo proponuję Lamele

Legrottalie odchodzi Hummels wchodzi.

Flamini ucieka a M"Villa lub Witsel lub Hernanes gonią

Inzaghi odchodzi a Hulk wchodzi

Paloshi (0 mln)
Nasz kochany napastnik jest młody ale i doświadczony. Nasz wychowanek.

Lukaku (25 mln)
Oto młody Belg jutro dokończę o nim bo muszę iść na Wisłę
Mexes (0 mln)
Idzie do nas Francuz za darmo z Romy.

Ganso (23 mln)
Mój kochany pomocnik. Jest podobny do Zico i Zidana. Paulo (bo tak się nazywa) ma świetny drybling i ma młot hutniczy w nodze. Jest trochę wolniejszy od Kaki ale w podaniach chyba Ganso jest lepszy. Paulo jest trochę chimeryczny co trochę mu odejmuje pare milionów. Z rzutów wolnych potrafi strzelać jak Roni. Jest inwestycją na przyszłość.

Constant ( 9 mln)
Kevin tym razem nie sam w domu.
Młody ,,Francuz". Taki szybki defensywny pomocnik. Umie strzelić umie odebrać umie podać. Czego więcej?
A i jest idealny na jokera.

Albertazzini ( 0 mln)
Młody Włoch. Nasz talent. Jak sami dziś zobaczyliśmy jest dość dobry. Z doświadczenia wiem że lepiej nie wypożyczać graczy, ponieważ lepiej my się nim zajmiemy niż inni. Maldini to dobry przykład gracza który nie był wypożyczany. I jak skończył?

Taiwo ( 0 mln)
Nigeria Nigeria.
Lewy obrońca się przyda a szczególnie darmowy lewy obrońca. Jest szybki i zwinny. Mimo wzrostu jest silny. Ma potężny szczał.

Lamela (19mln)
Argentina tak nazywam księdza z mojej parafii .
Jest młody i silny. Jest majstrem w freestylu. Ma świetny drybling. To taki Kaka tylko szybszy ale gorzej podaje.

Hummels (23 mln)
Mój kochany obrońca.
Dobrze czyta grę, jest szybki jak na swój wzrost a do tego jest cholernie bramkostrzelny. Już widzę jego grę wraz z Thiago. Podobno umie po Włosku. Jego tata pracuje w Bayernie (porozmawiamy z tatusiem w lipcu)

M"Villa (13 mln) a Witsel ( 9mln)Hernanes (18mln)

M"Villa to podobno Francuz. Jest waleczny i twardy niczym Gattuso (też lubi gdy kości chrupią) szybki jak Usam Bolt (dobra przesadziłem) podaje jak Pirlo. Jest dobry w obronie jak i w ataku.
Przyda się za rok jak Gattuso odejdzie.

Witsel to Witsel łamie kości. Mi się jego gra nie podoba.

Hernanes Brazylijczyk trochę ofensywy trochę defensywy. Ja go lubię za charakter jak i grę. Pasuje za Ambro.

Hulk (25mln)
Hulk jest silny. Gra głową tak jak Ibra. Jest szybki jak i ma dobry drybling. Jego strzał jest cholernie mocny. (I co się stanie z tymi gołębiami na poprzeczce) W Porto gra jako Prawy napastnik ale woli grać jako środkowy. Ma instynkt strzelecki niczym PIppo.

Marchetti ( 6mln) a Szczęsny około 10

O Marchettin się nie wypowiem.

Szczęsny na razie jest drobinką. Jego tata Maciek gdy był w jego wieku też był szczypiorem ale potem zmężniał i stał się porem (zapytajcie się rodziców). Wojtek jest silny psychicznie. Gra dobrze na linii jak Khan i na przedpolu( niczym Peter Schmeichel)

Ale dla naszych pań mam też ciekawą informację albowiem ci przedstawieni piłkarze są bardzo urodziwi.

Podsumowując płacimy w najdroższym wariancie 175mln ale w odejmując 44 mln to 131mln
Za mistrzostwo i jeśli wygramy super puchar to 120 mln więc cena obizy się do 11 mln.

Imie Wiek Wzrost Narodowość

Alberto Paloschi 21 183 Włoch
Romeu Lukaku 18 191 Belg
Philippe Mexes 29 187 Francuz
Ganso 21 184 Brazylia
Kevin Constant 24 184 Gwinea/Francja
M.Albertazzini 20 185 Włoch
Taye Taiwo 26 183 Nigeria/(Francja)
Erik Lamela 19 184 Argentyna/Hiszpania
Mats Hummels 22 192 Niemcy
Yann M”Vila 20 183 Francja/Kongo
Axel Witsel 22 185 Belgia
Anderson Hernanes 25 180 Brazylia
Hulk 24 180 Brazylia
Marchetti 28 186 Włoch
Szczęsny 21 196 Polak
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Post autor: PrzeM »

Odłóż Football Managera :rotfl:
Takie transfery to tylko w grach, nie ma szans, żeby nagle zmienić pół składu.
lord bass pisze:Za Oddo proponuję Lamele
Wymieniamy zawodników z tych samych pozycji :lol2:
ToMuS
Milanista
Milanista

Post autor: ToMuS »

wtf?
co tu Football Manager jest jakiś?
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

lord bass pisze:Roma
Ja bym go jeszcze zostawił na rok. I tak dużo się nie nagra. A w jednym z meczów przedsezonowych pokazał, że można na niego liczyć. Niby kto ma być tym trzecim? Donnacośtam z primavery? To już lepiej gdzieś ( Serie B?) chłopaka wypożyczyć, zeby grał i nabierał doświadczenia.
lord bass pisze:Cassano (fioletowi oferują 15 mln)
Ja był Piotrusia Pana sprzedał
Te 15 mln to gatunek SF.
lord bass pisze:ani to środkowy napastnik ani ofensywny pomocnik.
To jest tzw. second striker.
lord bass pisze:jest bez formy
A mimo to strzelił 4 bramki i zaliczył 8 asyst w pół roku, często grzejąc ławę. Rezerwowy z takimi statystykami, zaklepany za darmo o tej klasie to chyba skarb.
lord bass pisze:Papasthodopopoulo... (około 8 mln)
Wątpię, by ktoś tyle wyłożył za Greka. Też bym się chętnie go pozbył ( wypożyczył), a jeśli już to oddać Greka do Genoi za drugie połówki kart graczy, których włączyliśmy w ten transfer. Z takiego Strassera np. niedługo możemy mieć wiele pożytku.
lord bass pisze:Jest niepewny nawet Yepes lepszy.
Co to znaczy to "nawet". Zabrzmiało jakby lekceważąco w stosunku do Kolumbijczyka, który rozegrał świetny sezon jako zmiennik Nesty. Można było na niego liczyć praktycznie nie zauważając nieobecności Sandro. Jestem mile zaskoczony postawą Mario, a byłem sceptycznie nastawiony do tego transferu.
lord bass pisze:Moge napisać cały referat dlaczego ma odejść ale się streszczę.
Śmiało. Chętnie poczytamy i przedyskutujemy te argumenty.
lord bass pisze:Jest strasznie powolny. Z kontrami sobie nieradzi. Strzał coraz gorszy. Pytacie się dlaczego teraz tak gra? Gra tak by dostac nowy kontrakt.
Niby tak, jego brak dynamiki też mnie razi, ale z dwójki Seedorf-Pirlo jestem za Clarencem. Wczoraj trzy piłeczki na 'sam na sam' do napastników. Jego boiskowe IQ to skarb i będzie nam jeszcze przydatne. Kontrakty dla weteranów mają być tylko na jeden sezon. Seedorf najbardziej zasłużył na takowy.
lord bass pisze:Ambrosini
Nasz niebieskooki pomocnik. Jest trochę powolny. Trzeba odświeżyć skład. A gattuso musi mieć opaskę.
Ambro jest po ciężkiej kontuzji. Zdorwy Ambro daje drużynie o wiele więcej niż Rino. Jeśli miałbym wybierać kogoś do odejścia z tej dwójki to, z bólem serca, będzie to niestety Gattuso.
lord bass pisze:Bonera ( 7 mln?)
Niewidoczny ,,talent". Strasznie niepewny a do tego wolny. Ani to Środkowy obrońca ani boczny. FATALNY
Zgadzam się, ale jedynie doczepię się do ceny. Podejrzewam, ze nikt nie da więcej za Daniele niż 3-4 miliony euro... Za 7 milionów mozna kupić coś solidnego na rezerwę :)
lord bass pisze:Czystka ale zapewne wejdą lepsi
Jak to mają być tacy piłkarze jak Amauri czy Motta to ja dziękuję.
lord bass pisze:Za Cassano widzę Paloshiego lub Lukaku
Lukaku to wielka niewiadoma, poza tym niby talent, a talent musi grać, zeby się rozwijać. Miałby być rezerwowym dla Pato i Ibry? Bez jaj :) Po prostu byłoby go szkoda.
lord bass pisze:Za Ambrosiniego proponuję Constanta
Tu jest duże ryzyko. Ambro to Ambro, a Constant może się spalić jak Sokratis. Poza tym to on jakimś wielkim piłkarzem nie jest. Jeśli Łysy sprowadził Ibrę, Cassano i Robinho do ataku i Taiwo, Mexesa do obrony to liczę, ża i w pomocy będzie coś ciekawego. Ja trochę wątpię talent Constanta. Ale jeśli przyjdzie to płakać nie będę.
lord bass pisze:Paloshi (0 mln)
Nasz kochany napastnik jest młody ale i doświadczony. Nasz wychowanek.
Jeśli Pippo zakończy ( w co wątpię) to fajny pomysł. Mimo tych kontuzji wciąż wierzę w Alberto, choć Beretta też mógłby powoli dostawać szansę.
lord bass pisze:Lamela (19mln)
Szczerze mówiąc z każdym dniem mam coraz większe wahania czy Erik nie byłby lepszą inwestycją niż Ganso...
lord bass pisze:Hulk (25mln)
Hulk jest silny. Gra głową tak jak Ibra. Jest szybki jak i ma dobry drybling. Jego strzał jest cholernie mocny. (I co się stanie z tymi gołębiami na poprzeczce) W Porto gra jako Prawy napastnik ale woli grać jako środkowy. Ma instynkt strzelecki niczym PIppo.
Ibra zostaje na bank, mamy Pato. Po co on do Milanu? Miejsce non-UE już zajęte ( a nawet jak FIGC zwróci drugie to będzie prawdopodobnie na Ganso).

lord bass pisze:Podsumowując płacimy w najdroższym wariancie 175mln ale w odejmując 44 mln to 131mln
Za mistrzostwo i jeśli wygramy super puchar to 120 mln więc cena obizy się do 11 mln.
Kurczę, zapachniało światem nierealnym zwanym FM.
lord bass pisze:Alberto Paloschi 21 183 Włoch
Romeu Lukaku 18 191 Belg
Philippe Mexes 29 187 Francuz
Ganso 21 184 Brazylia
Kevin Constant 24 184 Gwinea/Francja
M.Albertazzini 20 185 Włoch
Taye Taiwo 26 183 Nigeria/(Francja)
Erik Lamela 19 184 Argentyna/Hiszpania
Mats Hummels 22 192 Niemcy
Yann M”Vila 20 183 Francja/Kongo
Axel Witsel 22 185 Belgia
Anderson Hernanes 25 180 Brazylia
Hulk 24 180 Brazylia
Marchetti 28 186 Włoch
Szczęsny 21 196 Polak
Rozumiem, że Marchetti będzie no. 3, Szczęsny będzie się bił o 1 z Christianem? ;)
A tych wszystkich pomocników jak chcesz upchać? Ja też chcę przebudowy tej formacji, ale na początek wystarczą dwa transfery.

Liczyłem na więcej realizmu w tym "referacie" :)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Dondamajk
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Dondamajk »

lord bass pisze:Roma
Pokaż mi klub, gdzie mają solidniejszego 3 bramkarza niż my, zazwyczaj jest to dziadek lub nieopierzony młodzian.
lord bass pisze:Cassano (fioletowi oferują 15 mln)
Ja był Piotrusia Pana sprzedał ani to środkowy napastnik ani ofensywny pomocnik. jest bez formy. Ale ma jedną dobrą cechę jest żartownisiem.
No to rzeczywiście ważna cecha... daj może chłopakowi się przygotować normalnie do sezonu, przejść spokojnie okres przygotowawczy i niech pokaże co tak na prawdę potrafi, już bez taryfy ulgowej w przyszłym sezonie. Mimo wszystko na 16 spotkań (8 w postawie) te 4 gole i 7 asyst, to całkiem solidny wynik.
lord bass pisze:Seedorf
Moje marzenie by on opuścił Milan. Moge napisać cały referat dlaczego ma odejść ale się streszczę. Jest strasznie powolny. Z kontrami sobie nieradzi. Strzał coraz gorszy. Pytacie się dlaczego teraz tak gra? Gra tak by dostac nowy kontrakt.
Turysta od 2-3 sezonów ma tak, że potrafi przesypiać całe mecze... ale usadzony na ławkę, w roli zmiennika dla mnie jak najbardziej na tak! Widać, że doświadczenie oraz umiejętności są wciąż u niego nieprzeciętne i potrafi być kluczowy w kluczowych momentach, a takich graczy dużo na świecie nie ma.
lord bass pisze:Ambrosini
Pamiętaj, że piszesz o kapitanie i najbardziej stabilnym, jeśli chodzi o formę zawodniku Milanu na przestrzeni kilku ostatnich lat.
lord bass pisze:Inzaghi
Nadszedł koniec ery Pipa. Powinien odejść na emeryture. Coraz częściej łapie kontuzje co może pogorszyć jego stan na starość.
Urodzony na spalonym, strzelający każdą częścią ciała, żyjący klubem i dla piłki, od 7 do 77 roku życia głodny goli... chcący zakończyć karierę w Milanie, pogodzony z rolą Jokera... a idź Pan w... z taką gadką!!
lord bass pisze:Paloshi (0 mln)
A pojęcie współwłasności jest koledze znane?
lord bass pisze:Ma potężny szczał.
Szczał... gdzie szczał? Na co szczał? Znowu Ibra coś odwalił??

No a tak już zupełnie na poważnie, to jak zobaczyłem zapowiedź "referatu", to wiedziałem, że będzie całkiem wesoło, no i dostaliśmy felieton sportowy na poziomie referatu szkolnego... napisać byleby napisać. Bez składu, ładu, przemyślanej treści i co najboleśniejsze- merytorycznych argumentów. Fajnie, że się interesujesz, chcesz się wypowiadać, ale skoro autor w trakcie swojej pracy pisze, że
lord bass pisze:jutro dokończę o nim bo muszę iść na Wisłę
to albo coś tu jest nie tak ze mną i moimi standardami albo to było trzepnięte na kolanie na odwal... :wall2:
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Awatar użytkownika
Placor
Milanista
Milanista

Post autor: Placor »

Jak wy w ogóle możecie tracić czas na dyskusje z lord bass. Przecież to bez sensu.
Adin
Milanista
Milanista

A czy to nie powinno pójść do tematu Idealny skład(dlatego go stworzyłem). Tam są nasze fanaberie i fantazje;).
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Dondamajk pisze:No a tak już zupełnie na poważnie, to jak zobaczyłem zapowiedź "referatu", to wiedziałem, że będzie całkiem wesoło
Też byłem tego pewny, przecież obiecał go autor jednego z najdziwniejszych "idealnych składów" prezentowanych na tej stronie. Miną ledwie miesiąc i koncept się drastycznie zmienił, nie ma już: Neymara, Hazarda, Wilshare i Van der Viela, są inni, dziś już widać lepsi.
lord bass, mało jest ludzi, którzy tak diametrialnie różnią ode mnie w spojrzeniu na Milan. Chciałem zrobić to co Paolo#3 i Dondamajk, czyli punktować każdy Twój pomysł. Ale większość już napisali oni, po co się powtarzać? Ale mam kilka perełek:
lord bass pisze:Ganso (23 mln)
Mój kochany pomocnik. Jest podobny do Zico i Zidana. Paulo (bo tak się nazywa) ma świetny drybling i ma młot hutniczy w nodze. Jest trochę wolniejszy od Kaki ale w podaniach chyba Ganso jest lepszy.
Podobny? Aha, Gourcuff też był podobny do Kaki, z wyglądu, na tym porównanie się skończyło. Powiem Ci już teraz - Ganso nie jest i nigdy nie będzie Zidanem, tak jak Pato nie będzie CR7, a Cassano Maradoną. Są na to zbyt "krótcy", choć mimo to są to wciąż bardzo klasowi piłkarze. A od Kaki jest Ganso nie tylko wolniejszy, ale do tego też znacznie mniej przebojowy.
lord bass pisze:Młody Włoch. Nasz talent. Jak sami dziś zobaczyliśmy jest dość dobry. Z doświadczenia wiem że lepiej nie wypożyczać graczy, ponieważ lepiej my się nim zajmiemy niż inni. Maldini to dobry przykład gracza który nie był wypożyczany. I jak skończył?
Wczoraj? To ten co niby lideruje słabej defensywie primavery? Zabrali mu nawet ostatnio opaskę kapitana, niech idzie na wypożyczenie. Na siedzenie na trybunach u nas jest zbyt młody. I jak mówił Wojciech Łazarek - "nie porównuj gówna do sera".
lord bass pisze:Hulk jest silny. Gra głową tak jak Ibra. Jest szybki jak i ma dobry drybling. Jego strzał jest cholernie mocny. (I co się stanie z tymi gołębiami na poprzeczce) W Porto gra jako Prawy napastnik ale woli grać jako środkowy. Ma instynkt strzelecki niczym PIppo.
Przedłużył kontrakt, i dobrze. Po co nam on? A z tym instynktem jak Pippo to już przegięcie pały, dobrze by było gdyby miał tyle instynktu co buty Inzaghiego.

Itd. Ale po co? Tylko jedna rzecz została.
lord bass pisze:Cassano (fioletowi oferują 15 mln) Ja był Piotrusia Pana sprzedał ani to środkowy napastnik ani ofensywny pomocnik. jest bez formy. Ale ma jedną dobrą cechę jest żartownisiem.
i
Paolo#3 pisze:Te 15 mln to gatunek SF.
Paolo#3, w jakim sensie SF? Nie jest tyle wart Twoim zdaniem, czy co? Jak dla mnie to Cassano, nawet taki jak teraz, jest warty dla klubu więcej. Idealny rezerwowy, który jak wchodzi to zawsze pcha grę do przodu. Z tym, że Antek może być lepszy niż teraz, sprzedaż tego zawodnika to głupota do kwadratu.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Adin
Milanista
Milanista

Będę bardziej oryginalny. Facet widzi nazwiska na innym forum i czyta co inni o nim mówią, a potem przegląda youtube.com kreśli swoje marzenia przyszłego składu na tym forum, które zmieniają sie wraz z medialną modą i ploteczkami.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

te SF z Cassano to raczej kwota jaką fiołki miałyby dać za Cassano 15-20 mln jak na Fiorentinę to pewnie cały budżet transferowy ;]
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

carlos pisze:Paolo#3, w jakim sensie SF? Nie jest tyle wart Twoim zdaniem, czy co?
Miałem na myśli to, że Fiorentina najpewniej nie złożyła żadnej takiej czy innej (gdzieś czytałem nawet o 18 milionach) oferty. Violka ma takich piłkarzy jak Mutu czy Jovetic, więc Cassano byłby tam zbędny, a te 15-18 baniek na jednego piłkarza to, jak na Fiorentinę, bardzo dużo... Jeśli na prawdę odejdzie Montolivo (Inter?) to pewnie będą ściągać jakieś talenty typu wspomniany wcześniej Jovetić, Ljajić ( w b. Jugosławii jak zwykle - wysyp talentów, szkoda że niektóre republiki nie są jeszcze w UE)...
carlos pisze: Jak dla mnie to Cassano, nawet taki jak teraz, jest warty dla klubu więcej. Idealny rezerwowy, który jak wchodzi to zawsze pcha grę do przodu. Z tym, że Antek może być lepszy niż teraz, sprzedaż tego zawodnika to głupota do kwadratu.
Obaj wiemy, że jestem jednym z tych, którzy bronią i doceniają rolę Robinho i Cassano w zdobyciu scudetto. Wątek sprzedaży FantAntonio mnie drażni, szczególnie jeśli mielibyśmy wydać tą kasę na Hulka, który jak dla mnie jest zbędny (Pato-Ibra to podstawowy duet na najbliższe kilka lat), bo na "zastępcę" Zlatana wystarczyłby mi Paloschi. Beretta ze wsparciem starego wygi - Pippo, który wchodziłby w tych bardziej prestiżowych meczach, w których młodzi mogliby narobić w galoty :)

Jak już pisałem - w ataku nie powinno być drastycznych zmian ( w sensie, że sprzedamy kogoś z dwójki Cassano-Robson). Najczęściej grali Ibra, Pato, Robinho i Cassano - to trzy nowe twarze + wieczny rozgrywający. Chłopaki cały sezon się "poznawali". Jest szansa, że w przyszłym sezonie atak może być jeszcze lepszy, bo przepracują ze sobą obóz przygotowawczy, a i doświadczenia z tego sezonu będą procentować. Przy dodatkowym zakupie jakiegoś dobrego treq to może być zaprogramowana maszynka, niewiele odstająca od tej z Katalonii :)

A tak w ogólę fajnie by było, gdyby jakiś klub zapłacił za trio Bonera, Oddo, Sokratis 18 milionów euro :)

Jeśli M'Vila na prawdę łączy te wszystkie cechy:
lord bass pisze:waleczny i twardy niczym Gattuso (też lubi gdy kości chrupią) szybki jak Usam Bolt (dobra przesadziłem) podaje jak Pirlo. Jest dobry w obronie jak i w ataku.
to jest wart o wiele więcej niż
lord bass pisze:(13 mln)
Imho liczę na fajne mercato w tym roku. Zaczęło się extra...
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Tak ale lepiej tą czystkę zrobić dziś niż jutro.

Nie chcę Hernandesa, Witsela i M"Ville razem tak samo Marchetiego i Szczęsnego oraz Paloschiego i Lukaku.
Uważam że Hulk będzie lepszy od Ibry.
Oglądam normalne mecze w TV jak i na MyP2P oraz filmiki na YouTube

NIE MAM FMa
Kargool
Milanista
Milanista

Post autor: Kargool »

lord bass pisze:NIE MAM FMa
Szkoda, miałbyś tam naprawdę wiele do ugrania i nie mówię tego niepoważnie. Jako wytrawny gracz ;)
Niemniej Twój referat jest nieco kiepski jeśli chodzi o: budowę, składnię, ortografię i interpunkcję. Merytorycznie? Fantazję trzeba mieć, marzeniami warto się dzielić. Jakbyśmy się zajmowali wszyscy ciągle dwoma czy trzema nazwiskami to byłoby nudno. Z tych, które przedstawiłeś jedno, ale to jedno chętnie za kilka lat zobaczyłbym w Milanie. Szczęsnego, bo ma chłopak talent, ojciec prowadzi go bardzo dobrze i życzę gościowi, aby doszedł do pozycji, gdy Milan, Barcelona, Real i Bayern będą poważnie myśleć o zatrudnieniu Maćka.
Ja w kwestii fantazji czekam co zrobi Silvio w sprawie CR ;)
"Teraz bowiem zbawienie jest bliżej nas, niż wtedy, gdyśmy uwierzyli. Noc się posunęła, a przybliżył się dzień." (Rz 13, 12a)
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Post autor: PrzeM »

Kargool pisze:Z tych, które przedstawiłeś jedno, ale to jedno chętnie za kilka lat zobaczyłbym w Milanie. Szczęsnego, bo ma chłopak talent, ojciec prowadzi go bardzo dobrze i życzę gościowi, aby doszedł do pozycji, gdy Milan, Barcelona, Real i Bayern będą poważnie myśleć o zatrudnieniu Maćka.
Maćka chyba jako trenera bramkarzy ;-) A tak na serio, to oby, oby.
Kargool
Milanista
Milanista

Post autor: Kargool »

PrzM pisze:Maćka chyba jako trenera bramkarzy
W sumie też by się nadał ;)
"Teraz bowiem zbawienie jest bliżej nas, niż wtedy, gdyśmy uwierzyli. Noc się posunęła, a przybliżył się dzień." (Rz 13, 12a)
soulking
Milanista
Milanista

Post autor: soulking »

siema ;-) jak dla mnie to Ganso powinien przyjść Pato też miał kontuzje pojechał do ameryki i nie ma no prawie ;) obrona już jest ok i nie wiem za co wy tak tego Cassano nie lubicie poczytajcie o nim wychwalają go że podaje jak iniesta albo xavi po za tym umie strzelać i jest REZERWOWYM a jeśli fiołki chcą go sprowadzić to znaczy że będzie więcej oferty za tego zawodnika a jeśli pippo nie przedłuży umowy to możemy klozeta za darmo sprowadzić. moim marzeniem jest kupno nani-ego z Manchesteru ale to tylko marzenie pozdro
Adin
Milanista
Milanista

Z Mu chciałbym jeszcze Andersona. Słabość z managerów. Nawet ostatnio strzela;).

Ostatnio pojawiły się takie nazwiska jak Hamsik, Asamoah i Sandro(który podlizuje się nam xD). Byłbym wniebowzięty, gdyby kogoś z nich zakupiono. No najlepiej Hamsika, ale wątpie, aby Napoli sprzedało.
soulking
Milanista
Milanista

Post autor: soulking »

Napoli sprzeda Hamsika ale za 35 mln mu city dawało 30 i nie oddali ale prezes napoli mówił że za 35 mln jest godzien oddać a sandro to by był dobry transfer ale oczywiście trzeba przedłużyć umowe z Bombelem a i toenham chciał podobno dać sandro za Bombela
Sulej
Milanista
Milanista

Post autor: Sulej »

Raiola mówi o wielkim transferze. Myślicie, że to Hamsik? A może Cesc?
ODPOWIEDZ