Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Andrea Conti

Weah czy Ibra, Ancelotti czy Gattuso... i nie tylko! Czyli rozmowy na temat obecnych i byłych zawodników, szkoleniowców i działaczy Milanu.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
nismovsky
Milanista
Milanista

Andrea Conti

Post autor: nismovsky »

Z racji, że już jest oficjalka, warto stworzyć osobny temat dla naszego nabytku :)

Niech mu kariera w Milanie wspaniałą będzie!
:forzamilan:
"Człowiek ma jedne usta i dwoje oczu oraz uszu, po to, żeby dwa razy więcej słuchał i patrzył, niż mówił. Ma też dziesięć palców u rąk, stąd teraz taka sraka w Internecie..."
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Mój ulubiony transfer póki co. Podczas sezonu marzył mi się ten transfer, ale byłem pewny, że sprzątnie go Juve czy Inter. To samo zresztą o Kessim myślałem.
Cieszy fakt, że to był jego zdecydowany wybór.
Judge not lest ye be judged yourself
MK92

Post autor: MK92 »

Witamy na pokładzie Andrea! Mirabelli powiedział mu, żeby przefarbował włosy ;) Chyba po to, żeby Montella nie pomylił go z Abate ;)
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Oby to było to. Podoba mi się ten transfer i oby nas chłopak nie zawiódł.
Awatar użytkownika
Kacapa92
Milanista
Milanista

Post autor: Kacapa92 »

Podoba mi się to jak wypowiada się o Milanie i jak bardzo naciskał na transfer do klubu. Chłopak ma za sobą znakomity sezon, przy ciężkiej pracy i zaangażowaniu wierzę, że kolejny może zaliczyć do równie udanych :)
Ze wszystkich transferów o Contiego obawiam się najmniej, że nie wypali :ok:
Awatar użytkownika
milanik
Milanista
Milanista

Post autor: milanik »

Cieszy jego zawziętość w negocjacjach. Można wierzyć, że będzie ganiał do upadłego za piłką dla tych barw.
W końcu nasze boki obrony wydają się być na odpowiednim poziomie.
Il Debutto"01.04.2001"Milan - Lazio
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Obydwa boki obrony mamy nowe i nieźle rokujące. Ciekawe, czy już od pierwszych spotkań o stawkę, młody wygryzie Ignasia ze składu...
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

miszcz pisze:Mój ulubiony transfer póki co. Podczas sezonu marzył mi się ten transfer, ale byłem pewny, że sprzątnie go Juve czy Inter. To samo zresztą o Kessim myślałem.
Cieszy fakt, że to był jego zdecydowany wybór.
Mi na razie najbardziej podoba się transfer Rodrigueza (ale gdzieś tam z tyłu głowy mam obawę, by nie skończył jak Taiwo, który przychodził do nas jako jeden z lepszych czy nawet najlepszy lewy obrońca Ligue 1 :P), ale muszę przyznać, że i ten zakup bardzo mnie cieszy. Na Contiego liczą chyba wszyscy, wszak jest chyba najdroższym bocznym obrońcą w historii Milanu...
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Conti zerwał na dzisiejszym treningu więzadła krzyżowe i wypada na minimum 4 miesiące...

EDIT: póki co informacje są o podejrzeniu zerwania, więc oby czas pokazał, że to coś mniej poważnego.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Było za pięknie
Musiało się coś popsuć. Dramat
Awatar użytkownika
Gimlord
Milanista
Milanista

Post autor: Gimlord »

Oficjalnie Conti 6 miesięcy ma z głowy. Na usta cisną mi się tylko niecenzuralne słowa, więc zamilknę...
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

No to jest nie dobrze... Bardzo nie dobrze. Niech to szlag
MK92

Post autor: MK92 »

Bardzo przykra informacja :( Nawet się chłopak nie zdążył dobrze zaprezentować w czerwono-czarnej koszulce... No cóż, liczyć trzeba na dobrą formę Abate, choć on też ma problem z tym okiem. Jeżeli zdrowy zostanie nam tylko Calabria, to już naprawdę nie będzie ciekawie z prawą flanką Milanu...
wasyl
Milanista
Milanista

Post autor: wasyl »

Jak boki obrony wreszcie zaczely wygladac konkretnie i obiecujaco to takie.info...
Awatar użytkownika
saylent
Milanista
Milanista

Post autor: saylent »

Masakrancja :/ A taki był napalony na grę w Milanie... Do tego debiut w reprezentacji, perspektywy ma MŚ. Mam nadzieję, że ogarną go szybciej niż w 6 miesięcy i koło lutego wróci do regularnych treningów.
Za szybko wrócił po urazie kostki...

Mega słabo, bo jeden Abate to za mało, żeby ogarnąć prawą obronę i wahadło. Calabria w obronie jeszcze nie ogarnia, na wahadło da radę. Może ktoś pójdzie tam na zastępstwo w razie gry 3-5-2. Przy słabszym przeciwniku to i Suso można tam wsadzić. Chyba, że nie będzie mu się chciało tyle biegać.

A może kolejny awans z Primavery? Raoul Bellanova ponoć perspektywiczny.
Kukiss
Milanista
Milanista

Post autor: Kukiss »

Wysłać go do tego samego lekarza co składał Milika.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

To tak nie działa :)

Szkoda zawodnika, miałem nadzieję, że zdąży powalczyc o pierwszy skład kadry na przyszłe mistrzostwa. Teraz nie ma szans.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Jestem załamany. Niestety takie sytuacje się zdarzają i niestety właśnie Milanowi się zdarzyło. On miał stanowić o sile swojej formacji. Miał być jakościowy zawodnik robiący różnicę, a znowu jesteśmy skazani na półśrodki i zapomnijmy na pół roku o optymalnym składzie...
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

To co się stało, może mu położyć nawet wyjazd na mundial do Rosji. Kiepsko.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Kukiss pisze:Wysłać go do tego samego lekarza co składał Milika.
patrząc dzisiaj to chyba nie warto ;]

Szczerze, lepiej by Conti "zmarnował" sezon, niż miał wracać za 3-4 miesiące
Kukiss
Milanista
Milanista

Post autor: Kukiss »

bounty_fire pisze:
Kukiss pisze:Wysłać go do tego samego lekarza co składał Milika.
patrząc dzisiaj to chyba nie warto ;]

Szczerze, lepiej by Conti "zmarnował" sezon, niż miał wracać za 3-4 miesiące

Racja, jednak medycyny się nie oszuka, Trzeba dać mu 6-8 miesięcy.
korsi
Milanista
Milanista

Post autor: korsi »

Tylko, że kontuzja Milika jest w drugiej nodze niż rok temu, więc nie ma co lekarza oczerniać.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

korsi,
Niby tak, ale ludzki organizm to fenomenalna maszyna, wystarczy by coś się zepsuło, a cała reszta może się posypać. Teoretycznie więzadło po operacji jest trwalsze (materiałowo) od pierwotnego, ale na skutek tego rozkład sił w dźwigniach minimalnie się zmienia poprzez co stworzą się dysproporcje.
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Ponoć jest aż 60% piłkarzy, ktorzy jeśli zerwali raz więzadało w kolanie, to zrobili to ponownie - i uwaga - statystyka ta dotyczy dwóch kolan.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

bogiel, czytałem wypowiedź o tym tego lekarza na FB. Nie wiem na ile to faktycznie prawda, ale lekarz Napoli dzisiaj stwierdził, że to bzdury ignorantów :P
Może Mariani kryje swój tyłek.

EDIT. https://m.facebook.com/story.php?story_ ... %2As%2As-R tu jest post tego lekarza.
Judge not lest ye be judged yourself
ODPOWIEDZ