Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Gianluigi Donnarumma

Weah czy Ibra, Ancelotti czy Gattuso... i nie tylko! Czyli rozmowy na temat obecnych i byłych zawodników, szkoleniowców i działaczy Milanu.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
MK92

Post autor: MK92 »

Stary Donnarumma zrozumiał jak bardzo Raiola wpuścił wszystkich w maliny. Może sam zostanie agentem syna, jak to często w futbolu bywa? Sytuacja wygląda na "nie chcem, ale muszem". Mam nadzieję, że sprawa ostatecznie wyjaśni się do końca czerwca.
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

rafal996 pisze: La Repubblica pisze, że ojciec zawodnika prosi o zmianę decyzji... Raiolę. Komedia :D
Skad to wziales?
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
Stephan
Milanista
Milanista

Post autor: Stephan »

Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

A ja mam nadzieje, że tak kosmiczna oferta, dla bramkarza nie stanowiącego światowej czołówki i płacenie w dużej mierze za sam potencjał, to już nieaktualna sprawa.
Jak chce zostać, to bez Raioli i na pewno nie za 5 baniek euro na sezon... :rotfl:
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Stephan pisze:Podejrzewam, że stąd:
http://www.acmilan.com.pl/news/20631/oj ... cji_milanu
Tyle tylko ze nigdzie nic takiego na stronie La Repubblica nie ma.Notke puscilo w swiat milanlive,tak przynajmniej wyglada patrzac na czas rozchodzenia sie.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

No stąd. Jak napisałeś to sam poszukałem na stronie LA Repubblica i nie znalazłem, czyli ściema. Ale to akurat najmniej ważny detal.
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

To fakt, ze detal malo istotny.Ciekawe za to co Montella sie dowiedzial wczoraj.Dzis od rana makarony deliberuja nad newsem z Marca ze Real juz po slowie z Donnarumma :D
Awatar użytkownika
nismovsky
Milanista
Milanista

Post autor: nismovsky »

No i chyba mamy mocną przesłankę o tym kto i jak miesza w relacjach Milan-Donnarumma.

Mimo, że nie jestem fanem alkoholu to obalę flaszkę na wieść o tym, że Gigi zrywa umowę z Raiolą i zostaje w Milanie - tak z typowej, polskiej radości, że grubasowi powinęła się noga :partyman:
jak podaje Premium Sport, wewnątrz otoczenia Gigio wytworzył się konflikt, którego podstawą jest m.in. ostatnia wizyta Vincenzo Montelli w Castellammare di Stabia i rozmowa z rodziną golkipera. Mino Raiola w rzeczywistości wysłal do Polski swojego kuzyna Enzo, by ten zakomunikował Donnarummie, że nie ma żadnych nowych wiadomości ze strony Milanu, wznowienia rozmów, czy woli załagodzeni sporu. Z kolei całkowicie odmienną ścieżkę obrała rodzina Gigio, która optuje za pozostaniem syna w obecnej drużynie, co nastawia optymistycznie włodarzy z via Aldo Rossi. Na koniec stacja stawia pytanie, czy zaistniała sytuacja może doprowadzić do rozejścia się dróg młodego bramkarza i wpływowego agenta?
"Człowiek ma jedne usta i dwoje oczu oraz uszu, po to, żeby dwa razy więcej słuchał i patrzył, niż mówił. Ma też dziesięć palców u rąk, stąd teraz taka sraka w Internecie..."
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

Obrazek

Nie wyglada to na przeciwstawienie się Raioli. Na zdjęciu Vincenzo Raiola. Mimo dobrze to rozegrał, wspomniany kuzyn mącił w głowie Gigio od zakończenia sezonu do Euro u21 (przybywał z nim niemal 24/7)
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
nismovsky
Milanista
Milanista

Ale ja nie mówię, że Gigi teraz już przeciwstawia się Raioli.

Mówię tylko, że jest wyłom, bo rodzina (po rozmowie m.in. z Montellą) jest za zostaniem młodziaka w Milanie i widzi teraz jak bardzo Mino i jego pracownicy przekłamywali kontakt na linii klub-piłkarz.

Biorąc pod uwagę wiek Donnarummy to mimo wpływu agenta, rodzina nadal jest sporym czynnikiem kształtującym młodego człowieka.
"Człowiek ma jedne usta i dwoje oczu oraz uszu, po to, żeby dwa razy więcej słuchał i patrzył, niż mówił. Ma też dziesięć palców u rąk, stąd teraz taka sraka w Internecie..."
MK92

Mam nadzieję, że te pogłoski o rozłamie między Raiolą a rodziną Donnarummy są prawdziwe.
Awatar użytkownika
Gimlord
Milanista
Milanista

Post autor: Gimlord »

A jednak siebie warci :) https://twitter.com/gigiodonna1/status/ ... 6808531968

Na polski: Raiola wczoraj, dzisiaj i jutro!
Awatar użytkownika
Kacapa92
Milanista
Milanista

Post autor: Kacapa92 »

Gimlord pisze:A jednak siebie warci :) https://twitter.com/gigiodonna1/status/ ... 6808531968

Na polski: Raiola wczoraj, dzisiaj i jutro!
Skoro Gigio siedzi tak cicho to nie wykluczone, że Raiola prowadzi nawet jego konto na twitterze :rotfl:
MK92

Prawdę mówiąc, jak jeszcze rankiem byłem tą sytuacją przejęty, tak teraz, po zapoznaniu się z twitterowym wpisem, jest mi już emocjonalnie obojętny los Donnarummy. Nie zamierzam więcej podchodzić uczuciowo do tej męczącej opery mydlanej i zaczekam na oficjalne informacje.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, 8:17 przez MK92, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nismovsky
Milanista
Milanista

A ja po tym wpisie twitterowym wolę żeby go na via Aldo Rossi nie było od września.

Zawiesiliśmy negocjacje z Perinem dla takiego czegoś? Przecież to widać teraz jak na dłoni, że wszystkie decyzje Raioli są podejmowane za wiedzą i zgodą zawodnika. W przeciwnym razie nie deklarowałby tak przywiązania do agenta.

Donnarumma - bierz srebrniki z Realu i żegnamy. Nie blokuj potencjalnego wzmocnienia na bramce.

PS. Ciekawy obrazek :rotfl2:
https://pbs.twimg.com/media/DDLGSkHWsAQs_Q5.jpg
Obrazek
MK92

Nismovsky, dobre to :lol2: Dodam też coś, co ja znalazłem:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 cze 2017, 18:48 przez MK92, łącznie zmieniany 1 raz.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Naprawdę, chciałbym, żebyśmy się go już pozbyli. Jakoś miał poważny problem żeby potwierdzić czy widzi swoją przyszłość w Mediolanie, ale miłość do Raioli deklaruje bez zawahania. Niech się w takim razie panowie miłują gdzie indziej.
Awatar użytkownika
nismovsky
Milanista
Milanista

@Majkel:
Mam to samo spojrzenie. Co więcej, tym czekaniem na niewdzięcznika trochę krzywdzimy Perina, który usiadł do rozmów z Milanem, a potem poszedł w odstawkę, bo Milan sprawdza czy "syn marnotrawny" chce wrócić.

Skomentować sytuację było mu ciężko, ale bronić pulchnego kompana to potrafił. :grrr:
"Donnarumma i Raiola: wczoraj, dziś i jutro"?
Raczej "Milan wczoraj, dziś i jutro", a Gigi "wczoraj przyszedł, dzisiaj jest, a jutro będzie zapomniany", bo może głupim ruchem złamać sobie karierę i tyle zostanie z "następcy Buffona" ;)

Mało to było "młodych i perspektywicznych", którzy nie spełnili pokładanych w nich oczekiwań? Pierwszy z brzegu przykład to Giovanni Dos Santos.
Awatar użytkownika
milanik
Milanista
Milanista

Post autor: milanik »

Tak jak pisałem parę dni temu, tak samo twierdzę dzisiaj - tutaj nie ma już nic do ugrania. Finał był po pierwszym razie. Zakończyć ten cyrk, bo nie chciałbym oglądać Milanu w roli matki, która pieści się z łobuzem.
Il Debutto"01.04.2001"Milan - Lazio
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

nismovsky pisze: Mało to było "młodych i perspektywicznych", którzy nie spełnili pokładanych w nich oczekiwań? Pierwszy z brzegu przykład to Giovanni Dos Santos.
To samo mi chodzi po głowie już od długiego czasu, w zasadzie od pierwszych doniesień o kwotach związanych z przedłużeniem kontraktu. Te sumy, które odrzucił Raiola, nie są nawet już bajońskie, są po prostu obraźliwe dla zwykłego człowieka. Dollarumma to wyłącznie prospect, którego kariera może się potoczyć tak, jak np. Lentiniego; to wciąż jest kot w worku.
milanik pisze:Tak jak pisałem parę dni temu, tak samo twierdzę dzisiaj - tutaj nie ma już nic do ugrania..
Niemniej, jest tutaj coś jeszcze do ugrania - poważna kwota odstępnego, którą trzeba zaklepać nowym kontraktem. Wtedy może iść gdzie chce.
Awatar użytkownika
Kacapa92
Milanista
Milanista

Post autor: Kacapa92 »

Wygląda na to, że jednak chce przedłużyć kontakt :rotfl:

Na instagramie opublikował post, że nie chciał wywołać kolejnej burzy swoim tweetem. Na razie skupia się na ME, a potem wróci do negocjacji z Milanem w celu przedłużenia swojego kontaktu. Oczywiście deklarując swoją miłość do klubu. Chyba widmo siedzenia na ławce przez cały sezon trochę go wystraszyło :hmm:
Po tych słowach nie wyobrażam sobie, innego wariantu jak minimum 100mln klauzuli w kontakcie.
MK92

Kacapa92, ja już się tymi wpisami na instagramach i innych twitterach od dziś w ogólę nie przejmuję :ok: Donnarumma jak nasz TW Bolek "jest za a nawet przeciw" i "nie chce, ale musi" ;) Czekam na oficjalne zakończenie tej opery mydlanej.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

A teraz napisał na Twitterze, że ktoś włamał mu się na Instagrama.
LEGIA WARSZAWA
MK92

Lord bass, ale jaja :rotfl:
Awatar użytkownika
Gimlord
Milanista
Milanista

Post autor: Gimlord »

Podsumowując: Donnarumma zdążył dzisiaj napisać na Twitterze "Raiola wczoraj, dzisiaj i jutro", następnie wrzucić na Instagrama zdjęcie z podpisem, że kocha Milan, przeprasza za zamieszanie i po Euro usiądzie do rozmów z Milanem na temat przedłużenia kontraktu, potem na Instagramie i Twitterze napisze, że ktos shackował mu konto, następnie usunie konto na Instagramie. Wychodzi na to, że to post o przedłużeniu kontraktu był tym "shackowanym", a ten o wiernosci do Raioli prawdziwym.

W mordę, wciągające :brew:
ODPOWIEDZ