Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Hakan Calhanoglu

Weah czy Ibra, Ancelotti czy Gattuso... i nie tylko! Czyli rozmowy na temat obecnych i byłych zawodników, szkoleniowców i działaczy Milanu.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Yahoo323
Milanista
Milanista

Re: Hakan Calhanoglu

Post autor: Yahoo323 »

No chłop zaskoczył, nie powiem.Myślałem, że ciężko będzie przebić Donnarummę, ale tutaj też jest konkretnie i grubo. Nie jest to kaliber naszego bramkarza, ale sam proces odchodzenia wzbudza olbrzymi niesmak (teraz już widać opinie "Donnarumma chociaż poszedł poza Włochy"). Między bajki chyba można włożyć ilość ofert dla Turka, bo gdyby nie dramat Eriksena, to Inter w życiu nie szedłby po Hakana.

Powtórzę się - żałuję przede wszystkim, że nic na nim nie zarabiamy. Dużo ciężej będzie to uzupełnić sensownym wzmocnieniem, zwyczajnie z Hakanem mieliśmy przezimować do lepszych czasów, wzmocnić prawe skrzydło, zabezpieczyć środek pomocy i atak.

Dodatkowo, Hakan to piłkarz idealnie skrojony pod taktykę Piolego. Nie przychodzi mi do głowy żaden piłkarz o jego charakterystyce, który jednak popracuje w obronie, pojeździ na tyłku, nie obniży poziomu, byłby w jakiejś przystępnej cenie i nie tworzyłby komina płacowego. Na Euro jeden taki się pojawił, ale właśnie idzie do PSG za darmo z Liverpoolu.
Awatar użytkownika
b4ry
Milanista
Milanista

Post autor: b4ry »

to było tak: Hakan zadzwonił do agenta i pyta:
- agencie agencie, a gdzież ja to będę grał po takim słabym Euro gdzie grałem groch z kapuchą i grzybami? Gdzie ja wyląduje? kto mnie będzie chciał ?
A że agent był świeżo po spotkaniu z fińskimi kolegami po fachu odpowiedział: Inter Turku.

No i Di Marzio podsłuchał rozmowę, tylko zrobił sobie między tymi dwoma słowami przecinek i poszła fama w świat. A teraz się głupio wycofać
Użytkownik zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów bez podania przyczyny
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Renesco pisze: 21 cze 2021, 13:54 Ocenę całego ruchu pozostawiam do czasu sprowadzenia następcy Hakana/końca okienka transferowego. Tak jak pisałem wcześniej, mam pozytywne przeczucia i wierzę, że jeśli Turek odejdzie to piłkarz, który zagra u nas w kolejnym sezonie zamiast Calhanoglu będzie lepszy.
Mam dokładnie takie samo zdanie jak ten użytkownik z Klasą. A i na zlocie (oby był) pięknie będzie zaśpiewać Hakan, Hakan "oddal się szybko w nieznanym kierunku"
Uczciwie trzeba przyznać, że Turek miał w sumie (licząc wszystkie mecze razem) jeden udany sezon. Troche mało.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Kolejna wypowiedź i kolejny dowód, że on ma nie po kolei w głowie. Przy nim kibic zapomina o Donnarummie i nawet nie jest tak zły na Gigio. Nawet Paqueta i Piątek nie wywoływali takich ciarek zażenowania.
Judge not lest ye be judged yourself
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

No i właśnie to jest ten moment, w którym Gigio pokazał jakieś resztki klasy, nawet jeśli na pokaz, a Hakan tego nie potrafił. Ta jego wypowiedź, mimo że pojawia się tam słowo "szacunek", oznacza mniej więcej, że Milan miał mnie w dupie i mnie nie chciał, więc poszedłem gdzie indziej i dajcie mi spokój bo to nic takiego. I jeszcze "ci co mnie znają to wiedzą", czym sugeruje jakieś zakulisowe brudy. No słabo.
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Ale przynajmniej stać go było na jakąś szczerość "...Ja chciałem wyłącznie spoglądać w swoją przyszłość..." ;).
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

rafal996 pisze: 15 lip 2021, 12:13I jeszcze "ci co mnie znają to wiedzą", czym sugeruje jakieś zakulisowe brudy. No słabo.
Turek jest człowiekiem, który ewidentnie ma w głowie nie po kolei. Wystarczy prześledzić jego akcje z przenosinami do innych klubów. To tykająca bomba zegarowa kretynizmu na wyższym pułapie. Nie wiadomo, kiedy wybuchnie :). Może w Interze będzie to apogeum - czego im rzecz jasna wszyscy życzymy. Byłby to cudowny koń trojański. Choć nie ukrywam - ostatnimi czasy stanowił ważny punkt Milanu. Bardzo chcę wierzyć, że zapomnimy o nim szybko...
"Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został" - "Pamiętnik Kibica", Roman Zieliński
ODPOWIEDZ