Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Benevento

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
zino
Milanista
Milanista

Milan - Benevento

Post autor: zino »

Za niecałą godzinę kolejny mecz, dwóch drużyn bez formy w ostatnim czasie. Milan walczy (?) o LM, Benevento o utrzymanie, choć w jednym i drugim przypadku jeszcze kilka tygodni temu wydawało się to formalnością.
Wraca Ibra i Romagnoli.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
mms
Milanista
Milanista

Re: Milan - Benevento

Post autor: mms »

Podoba mi się ten znak zapytania przy walczy. Również nie powiedziałbym, że oni walczą o LM. Prędzej kopią piłkę, bo graniem też to trudno nazwać. Wrócił Ibra więc i szanse na 3 punkty wzrastają, bo w przeciwieństwie do większości naszej kadry, ma jaja i umiejętności. Pozostali, poza pojedynczymi przypadkami, mogą mieć aktualnie problem ze zlokalizowaniem w spodenkach wyżej wymienionych atrybutów. Tęsknię za Zlatanem, który terrorem na treningach potrafił zdziałać cuda i wykrzesać pokłady energii z kolegów. Teraz to chyba taki bardziej dziadek z którym można się pośmiać.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Dziennikarze plotkowali o zmianie ustawienia na 4-2-2-2, które w dzisiejszym zestawieniu miałoby wyglądać tak:
G Donnarumma; Dalot, Tomori, Romagnoli, Theo Hernandez; Bennacer, Kessie; Saelemaekers, Calhanoglu; Leao, Ibrahimović

Szczerze mówiąc czemu nie. Rywal słaby, a coś trzeba w przodzie zmienić, bo ostatnio wyglądało to marnie. Leao jako samodzielny napastnik gra piach, na skrzydle też nie powala, może strzałem w dziesiątkę będzie zestawienie go z Ibrą w duecie? W razie jakby to miało się nie sprawdzić można będzie wpuścić Rebicia i wrócić do znanego ustawienia.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Pięć kolejek do konca. Będzie 13/15 pkt. Róbcie screeny niedowiarki :)
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Co za akcja :o
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Pięknie rozklepalismy Benevento przy bramce ale to co gramy w późniejszej części meczu to mnie szlag trafia. Co za cholerna niechlujność. Leao dzisiaj przechodzi samego siebie.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Nic się nie zmienia. Wciąż gramy tę super niechlujną piłkę, pełną niedokładności i prostych błędów technicznych. Źle się to ogląda. Jeśli druga połowa czegoś nie zmieni, to nawet jeśli dowieziemy zwycięstwo, to ja się nijak spokojnie nie czuję.

EDIT: Jesteśmy chyba najgorzej kontrującą drużyną Serie A.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2021, 21:35 przez Majkel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Qrwa co my gramy??
zino
Milanista
Milanista

Od kilku sezonów nie kojarzę drużyny, która by gorzej przeprowadzała kontry niż Milan. Tragedia.
Śmierdzi scenariuszem jak Roma-Atalanta niedawno gdzie powinno być 0-4 do przerwy a jak się skończyło to wiemy.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2021, 21:38 przez zino, łącznie zmieniany 1 raz.
Kzr
Milanista
Milanista

Ale dramat. Prosimy się o sensacyjny wynik dla Benevento.
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Byle wywiezc te 3 pkt.........
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Prosimy się niestety o kłopoty...

Świetnie wygląda Hakan, ale czas żeby pokazał taka grę z lepszym zespolem. Ostatnio tak dobrze grał z Crotone, a później było kiepsko.

W przerwie trzeba chyba zmienić Bennacera bo jest zbyt elektryczny dzis.

W każdym razie Benevento jest bardzo słabe, nie mozemy stracic dzis punktów...
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Bennacer i Leao do zmiany. Za Bennacera chciałbym widzieć Meite. Jesli zagra dobry mecz to może on powinien zagrać z Juve, bo Algierczyk nie tylko dziś gra przeciętnie.
zino
Milanista
Milanista

Ismael to mógłby już zejść z czerwo do przerwy i nie można by mieć pretensji do arbitra.
W końcu spoko zmiana Piolego,szybko reaguje (Tonali). Liczę też na Ante za Leało no i bramę na 2-0 dla zabicia meczu
Kzr
Milanista
Milanista

Bennacer niestety do zmiany, bo czerwona kartka wisi w powietrzu. Poza faulami to nie krytykowałbym go aż tak bardzo, bo ruszał się jak trzeba i słał ładne podania do przodu. Chciałbym zobaczyć Tonalego za niego po przerwie.

A Leao już niestety tradycyjnie, błąd za błędem. Wypadałoby wpuścić za niego Rebicia, ale ten też lubi żółte kartki i mógłby tym sposobem nie zagrać z Juve. Jakbyśmy tak wcisnęli jeszcze jednego gola to mógłby za Portugalczyka wejść Krunić.
zino
Milanista
Milanista

Serio, bez karnego za taką rękę Zlatana? Dla mnie bardzo dziwne.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Nic się nie zmienia i wygląda to nadal bardzo słabo. Pewnie wygramy, ponieważ Benevento jest beznadziejne tak samo jak Parma, a my gramy galowym składem, w 11stu i udało się strzelić dwa gole. Natomiast z taką formą, stylem, skutecznością, elektrycznością, błędami w defensywie, słabą formą fizyczną i terminarzem to ciężko być optymistą i znajdować jakieś sensowne argumenty na to, że do LM się doczłapiemy.

Pozostaje tylko wiara, że inni się wyłożą i oby to był Juventus oraz liczyć, że jakoś nam się uda wygrać z Torino, Cagliari i nie przegrać z Juventusem ( w co wątpię, ponieważ mają więcej graczy którzy indywidualnie mogą sami wygrać mecz ). W punkty z Atalantą z taką grą jaką prezentujemy nie wierzę, jeśli Bergamo zagra na swoim poziomie. Chciałbym, żeby ten sezon już się skończył, ponieważ końcówka jest wstrętna pod każdym kątem.
plakat33
Milanista
Milanista

Dlaczego wchodzi Castillejo i szansy nie dostaje Hauge to tego nie rozumiem...
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

plakat33 pisze: 01 maja 2021, 22:42 Dlaczego wchodzi Castillejo i szansy nie dostaje Hauge to tego nie rozumiem...
Właśnie to miałem napisać. Nie tyle zamiast Samu (on wszedł na prawe skrzydło), ale po wchodził Rebić?

Co do oceny - nie byłbym za krytyczny. Mecz bez wiekszej historii.

Oby po meczu nie okazało się, ze kogoś boli kostka, udo, etc. I szykujemy się już na Juve.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Wygrali ale styl, skuteczność, forma jest irytująca. Po kiksie Saelemakersa w polu karnym wybuchłem śmiechem. Nasze poczynania pod bramką Benevento były parodią, dawno nie widziałem takiej skuteczności po obu stronach boiska. To była zdecydowanie kopanina amatorska.

Brak Hauge to kpina. Chłopak uratował remis z Sampdorią po czym zaliczył serię 0 minut. O co Ci chodzi Pioli???
plakat33
Milanista
Milanista

pandoktor pisze: 01 maja 2021, 22:49 Co do oceny - nie byłbym za krytyczny. Mecz bez wiekszej historii.
Nie byłbym krytyczny gdyby Milan grał dobrze, a z mega słabym Benevento zagrał słabo. Jestem bardzo krytyczny, ponieważ ten sam słaby poziom prezentujemy regularnie i już od dawna. To że wygraliśmy oczywiście cieszy pod kątem absolutnie niezbędnych 3 pkt i co do tego nie ma dyskusji.
Krytyka się należy, ponieważ taka słaba gra wystarczy na Parmę i Benevento żeby wygrać, ponieważ te drużyny są obecnie chyba najgorsze w całej lidze. Problem polega na tym, że my tak samo gramy z innymi i na nich to już nie zawsze wystarcza. Z tymi lepszymi/dobrymi dostajemy po tyłku.
Do tego staliśmy się w tym bardzo regularni, co sprawia, że nie idzie na zdrowy rozsądek patrzeć na najbliższe mecze z optymizmem, ponieważ żadnych racjonalnych argumentów na dobrą końcówkę sezonu Milan nie dostarcza i liczę głównie na potknięcia innych, słaby dzień albo jakiś dzień konia któregoś z naszych graczy.

Jeszcze jedna rzecz. Nasz lider w szatni i na boisku, najlepszy strzelec, najlepszy piłkarz z pola ( no może jeszcze Kessie ), jedyny jakiego mamy na pozycji środkowego napastnika, ten na którego liczymy jak nie idzie nie ma siły biegać ( dosłownie ). Na końcu spotkania nie ma prawie sił żeby nawet stać. Ja wiem, że Ibra to legenda i jego umiejętności są zjawiskowe, ale w żadnym normalnym i poważnym klubie nie byłoby takiej sytuacji jak u nas. Wiem, że warunki ekonomiczne, FFP, że się nie udały próby z Leao, Rebiciem i Mandzukiciem, ale w przyszłym sezonie sobie nie wyobrażam, żeby była taka sama sytuacja, ponieważ wygląda to słabo i żałośnie. Przy całym szacunku dla Szweda i nie czarujmy rzeczywistości.
ODPOWIEDZ