Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Lazio - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

rafal996
Milanista
Milanista

Lazio - Milan

Post autor: rafal996 »

SS LAZIO (3-5-2): Reina – Marusić, Acerbi, Radu – Lazzari, Milinković-Savić, L. Leiva, L. Alberto, Lulić – Immobile, Correa

AC MILAN (4-2-3-1): G. Donnarumma – Calabria, Kjaer, Tomori, T. Hernandez – Kessie, Bennacer – Saelemaekers, Calhanoglu, Rebić – Mandżukić

Żarty się skończyły. Tu musi zagrać ten Milan z wczesnej jesieni.

Chciałbym napisać, że ten mecz coś wyjaśni, ale tak nie będzie. Może najwyżej wyjaśni naszą aktualną formę. Ale wynik? Jak wygramy, to i tak obowiązuje to samo skupienie. Jak przegramy, to po minięciu wściekłości znowu zaczniemy wierzyć, bo technicznie nadal nic straconego ;)

Parę miesięcy temu byłbym mniej więcej spokojny. W grudniu byłem. Teraz nie wiem.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Re: Lazio - Milan

Post autor: Bubu »

Ciekaw jestem występu Mario. Ostatnio kondycyjnie wyglądał bardzo mizernie. Poza tym skład wygląda bardzo przyzwoicie. :diavolo:
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Szybko poszło, a gdyby nie Gigio po 4 min mogło być już 2...
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

No, pierwsze pięć minut zaczynamy jak z wczesnej jesieni, tylko 2019. Jeszcze jest czas, ale wszyscy, którzy ostatnio uspokajali, że to inni muszą gonić nas, a nie my ich, ewidentnie nie brali pod uwagę jak bardzo źle graliśmy od początku tego roku i jest coraz gorzej. Boję się, że na naszych oczach spełnia się mój najgorszy koszmar o świetnej pierwszej rundzie i nie awansowaniu do LM pomimo tego. To będzie bolało dużo bardziej niż, gdybyśmy po prostu po przeciętnym sezonie zakończyli na 5-6 miejscu. Wybaczcie, od kilku tygodni nie umiem być optymistą oglądając naszą grę.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Theo więcej lansu na Instagramie. Jest super
Majkel
Milanista
Milanista

Osłabia mnie ta nasza niechlujność w rozgrywaniu piłki. To już trwa od bardzo dawna i doprowadza mnie do szału. O co chodzi?
zino
Milanista
Milanista

Szanujmy się, to wygląda na kryminał lekki. Mandzukić już się łapie pod boki. Theo co zagranie to gorsze, niestety od kilku meczów już.
Awatar użytkownika
milanik
Milanista
Milanista

Post autor: milanik »

Jeszcze 5 kolejek, ale trudno być optymistą. Szczególnie jak popatrzymy na obecną dyspozycję i rozkład jazdy, który na nas czeka.
Il Debutto"01.04.2001"Milan - Lazio
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Trzy dobre szanse i trzy podania do Reiny
Majkel
Milanista
Milanista

Coś tam nawet gramy, pomimo, iż Bennacer i Hernandez mogliby z Wałęsą stworzyć poczet największych elektryków. Niestety kolejny mecz trawi nas ta sama choroba. Nie mamy Napastnika. Mandżukić to niestety w obecnej dyspozycji jedynie pozorant. Jesteśmy w czarnej d, ale jeśli dla odmiany będziemy mieć odrobinę szczęścia, to ten mecz możemy nawet wygrać. Tylko trzeba przestać podawać do Reiny, a zacząć strzelać.
rafal996
Milanista
Milanista

Koszmarny początek, potem coraz lepiej. Dużo sytuacji, ale strzały to takie głaskanie piłki.

Theo kryminał. Bennacer to zagranie przy bramce przypadkowe... Hakan słabo. Najlepszy Saelemaekers.

Mamy przewagę i inicjatywę, akcje wyglądają kreatywnie. Za dużo zabawy, za mało konkretów. Da się to wygrać.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Od ok. 20 min. zaczęliśmy coś grać.
Ale jeśli nie strzelimy szybko na 1:1 może być bardzo źle, co pokazała kontra i minimalny źle.
Theo i Hakan bardzo źle. Co w sumie nie powinno dziwić...
Saelemakers za to gra chyba najlepszy mecz u nas. Mandzukic tez daje rade, ale zaraz będzie musiał pewnie zejsc.
Ciągle wierzę. Nie umiem inaczej.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Majkel
Milanista
Milanista

No nie wiem. Mandżu się stara i walczy, czego nie robi Leao, ale jednak gra mocno przeciętnie. Miał jedno dobre zagranie, po którym Hakan nie strzelił gola w 30 sekundzie.
Forzamilan
Milanista
Milanista

Post autor: Forzamilan »

Jak mozna 3x w tak dogodnych sytuacjach podawać do reiny... Dziś ten 1 pkt moze miec ogromne znaczenie. Niech wpuści hauge za mandzukica a rebic na szpic bo inaczej się ni da chyba
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

No i zgrał piłkę głową w ostatniej akcji, po której miał szansę. Na pewno gra dużo lepiej niż Leao.
Awatar użytkownika
Szczepan14789
Milanista
Milanista

Post autor: Szczepan14789 »

Czy tylko Rebić (i o dziwo Theo) potrafi uderzyć na bramkę a nie podać?
Przecież to jest jakaś żenada że co ktoś kopnie to wydaje się lżej

Brakuje jakby pewnośći w polu karnym, na cofnięte praktycznie całe Lazio nie wtoczymy piłki do bramki :wall:
FORZA
MILAN

Life is too important to be taken seriously.
rafal996
Milanista
Milanista

Mario na pewno więcej daje niż Leao. Przynajmniej przez większość czasu. Młody może się przydać na jakiś jeden zryw pod koniec.

Nerwy są wielkie. Piłka jest w grze, zadanie coraz trudniejsze.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Pierwsze 10 minut dominacja Lazio (poza strzałem Hakana) pozniej przejelismy inicjatywę. Szkoda okazji Hakana, Salemakersa i Mario. Dobrze, ze Kjer ma mniejsze buty... :)
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Co za chuj Orsato
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

To jakiś ponury żart. Faul ewidentny... Potwierdzony na monitorze a ten i tak gola uznaje. Farsa.
Majkel
Milanista
Milanista

Ten Orsato to jakiś jajcarz. To jest po prostu skandal. Kolejny pajac w żółtym postanowił zostać gwiazdą. Jaki sens ma ten cholerny VAR skoro ci idioci nie potrafią z niego korzystać? Odechciewa się oglądać piłkę nożną w takich momentach. Ja rozumiem, że można się pomylić bez VARu, ale mając taką powtórkę do dyspozycji, zagwizdać w taki sposób, to jest kryminał.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2021, 22:00 przez Majkel, łącznie zmieniany 1 raz.
rafal996
Milanista
Milanista

Odechciało mi się to oglądać. To nie jest pierwszy raz, kiedy Hakan jest faulowany bez konsekwencji. A tu jeszcze VAR. Ja bym nie był w stanie grać dalej w tej sytuacji.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Naprawdę bym się zastanowił nad zdjęciem drużyny z boiska. Trzeba mieć honor kiedy sędziuje kawał buca
zino
Milanista
Milanista

Od początku meczu nie gwizdał fauli ma nas, ale to co odwalił tutaj to jest kur#stwo jawne. Odechciało mi się oglądać
GoliMilan
Milanista
Milanista

Post autor: GoliMilan »

Być mistrzem jesieni i nie zagrać nawet w LM! Wstyd i dramat!!!
GoliMilan
ODPOWIEDZ