Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

MILAN - Sassuolo

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

MILAN - Sassuolo

Post autor: Bubu »

Odchodząc trochę od cyrku związanego z Super ligą, oraz drugiego cyrku, który już trwa ponad rok wracamy na ligowe boiska. Znowu skład daleki od ideału. Paradoksalnie lepiej punktowaliśmy nie grając w optymalnym zestawieniu. Forza! :diavolo: :diavolo: :diavolo:

AC MILAN: Donnarumma G.; Calabria, Kjær, Tomori, Dalot; Meïte, Kessie; Saelemaekers, Çalhanoğlu, Rebić; Leão.

US SASSUOLO: Consigli; Muldur, Marlon, Ferrari, Kyriakopoulos; Obiang, Locatelli; Berardi, Djuricic, Boga; Defrel.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
rafal996
Milanista
Milanista

Re: MILAN - Sassuolo

Post autor: rafal996 »

Skład nie jest taki zły, grywaliśmy gorszym. Bardziej się martwię psychiką, zarówno u nas jak i u przeciwników. Nasi mogą być rozkojarzeni, a tamci rządni mordu na niedoszłej samozwańczej arystokracji.

Mam nadzieję, że Calabria po tak poważnym urazie naprawdę jest w pełni gotowy i nie wyleci po kwadransie.

Mecz mega ważny, jak wszystkie teraz. Wpadki powinniśmy zostawić na Juve czy Atalantę. Wiele od tego spotkania zależy.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Dziwi mnie Meite w środku, a nie Tonali. Soualiho jest dobry w destrukcji, ale jak widzę jego podania to cierpię, podczas gdy Sandro coraz częściej zdarza się fajnie zagrać. Rozumiałbym wpuszczenie Meite przy korzystnym wyniku, ale od początku?
rafal996
Milanista
Milanista

Otwarty mecz, jak zwykle z Sassuolo. Pod względem stylu jeden z lepszych w ostatnim czasie. Chociaż daleki od ideału.

Myślę, że zdecydowanie najlepsza połówka Dalota w Milanie.

Grać dalej swoje.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Slodki jeżu wezcie Leało z boiska... On psuje co sie da, najprostsze podania. I ta jego nonszalacja. Out latem, błagam.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Normalne. Musieli stracić gola co za cholerne dziady.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

No jak się traci gola w każdym jednym meczu, to trudno o regularne trzy punkty.

Poza tym gramy w dziesięciu, więc w sumie nie jest źle.

EDIT: Jednak jest źle. Co za żenada. Do 70 minuty mieli wszystko pod kontrolą i oczywiście musieliśmy wszystko koncertowo schrzanić.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2021, 20:14 przez Majkel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Haha dziękujemy. Do widzenia
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Kompromitacja. Kolejna.
rafal996
Milanista
Milanista

I to jest prawdziwa tragedia :( 1,5 roku bardzo dobrej gry przegrane na sam koniec. Nie wiem co powiedzieć...
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Dziękujemy Pan Pioli za bardzo dobre zmiany, nie po raz pierwszy w ten sposób tracimy punkty.
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Zapewne pod koniec sezonu zesraja sie .
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Ludzie dajcie spokój. Co za żenada żeby tak u siebie punktować? To jest totalna wiocha, Pioli po raz kolejny pokazuje że nie wyciąga wniosków. Ściągnął jedynego Calganoglu, który dawał jakość, zostawił tego sierotę Meite i wprowadził kolejna. To jest kpina co grają na San Siro, jest mi wstyd że u siebie wyglądamy jak beniaminek
Wczoraj błazenada z Superligą a dzisiaj pokazali jeszcze większą. Dzisiaj to już przekroczyło moja linie wytrzymałości. Naprawdę się wqrwiłem.
Awatar użytkownika
Szczepan14789
Milanista
Milanista

Post autor: Szczepan14789 »

Jak można w każdym meczu, który w tym momencie sezonu jest, kluczowy, grać jak dzieci.
Aktualnie żadne kalkulacje nie powinny nas obchodzić, jest mecz walczymy o 3 pkt, a ja mam wrażenie że tam nikogo LM nie interesuje, zero zawziętości + zero reakcji + zero zmian = zero punktów.
Czy oni mają w głowie że jak pierwsi strzelą bramkę to już im się wygrana należy??
FORZA
MILAN

Life is too important to be taken seriously.
rafal996
Milanista
Milanista

Do mniej więcej 70 minuty wszystko było dobrze.
Nie umiem zdiagnozować tego problemu. Na ten moment widzę nas poza LM.
Forzamilan
Milanista
Milanista

Post autor: Forzamilan »

Na chu. on trzymał ta ofuare losu leao? Jakis zakaz z BLM maja czy co? Żenada, na ławce tonali hauge to ten baran wprowadza krunic i castljeo, a sciaga jednycych co cos grali czyli hakana rebica i salemakers, co za idiotyzm, brawa dla piolego
suchy
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: suchy »

Dzisiejsze wybory i zmiany Piolego "zabiły" nam ten mecz. Zawiodłem się dziś na nim totalnie.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

On od pewnego czasu ma włączony tryb SRACZKA.
Jeszcze go broniłem po meczu z Parmą ale dzisiejszym meczem tylko mnie w tym utwierdził, że to jest SRACZKA.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

To fakt, zdjęcie Ante i Hakana było sabotażem. Prawie takim jak trzymanie na boisku Leało. Co za ironia, że mimo bycia wciąż na 2 miejscu, jestem dziwnie przekonany,że wypadniemy zaraz na 5... No, chyba że oni dziwnym trafem punktują tylko na wyjazdach i cudem ograją teraz Lazio :)
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
rafal996
Milanista
Milanista

Zwrot akcji oczywiście jest możliwy. Ale to my jesteśmy najgorzej punktującą ekipą z czołówki.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Nie mogłem oglądać niestety, ale widzę, że trzeba teraz liczyć, że inni się wykoleją, a w następnych meczach zbierać punkty, ponieważ inaczej wypadniemy za LM.
rafal996
Milanista
Milanista

Ja oglądałem i tym bardziej tego nie rozumiem. To był raczej najlepszy mecz w ostatnim czasie. Sporo kreacji, aktywny. A potem padły bramki i koniec balu.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Zlatan i Theo mają problemy mięsniowe. Czyli nie wiadomo czy beda dostępni już teraz czy na Atalantę.
Trzeba zakasac rękawy i walczyc. Nie ma innego wyjscia.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Rafal996, było w miare kreatywnie, a strzały były tylko zza pola karnego. Generalnie Sassuolo miało lepsze sytuacje w pierwszej połowie, w drugiej Milan, a gole padały na odwrot.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Jak grali poszczególni gracze?
ODPOWIEDZ