Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

AC Milan - Parma

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

pandoktor
Milanista
Milanista

AC Milan - Parma

Post autor: pandoktor »

Nasi najgroźniejsi rywale, z wyjątkiem Lazio, powygrywali czas więc na nasze zwycięstwo. Parma gra słabiutko w tym sezonie, ale mam nadzieję, że podejdziemy do meczu z właściwą koncentracją.

Ciekawe decyzje kadrowe Mistera: Alexis poza kadrą, Hauge na ławce.

Liczę na przełamanie Rebica.

:forzamilan:
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Składy:

AC MILAN: G. Donnarumma – Calabria, Gabbia, Romagnoli, T. Hernandez – Kessie, Bennacer – Castillejo, B. Diaz, Calhanoglu – Rebić

PARMA FC: Sepe – Iacoponi, Osorio, B. Alves, Gagliolo – Hernani, Burgman, Kurtić – Karamoh, Gervinho – Cornelius

Zlatan i Kjer się wykurują na następny mecz, czy jeszcze pauza?
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
pandoktor
Milanista
Milanista

Podobno ostatni mecz bez nich.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Ech, szybko nas skarcili za nieposiadanie obrońcy. Trzeba docisnąć.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Przy golu bardziej zawinili środkowi pomocnicy, bo to oni powinni pokryć strzelca bramki.
Majkel
Milanista
Milanista

To prawda, jednak zakręcił Kalulu jak na podwórku. Inna rzecz, że Romagnolego też nawinął z łatwością.

Ależ mi działa na nerwy ten mecz. Spalony o czubek buta i trzy słupki/poprzeczki.

Ale jest to Milan, który mi się podoba. Mam nadzieję, że nie przegramy, bo zasługujemy na punkty. W drugiej połowie po prostu musi coś wpaść.
Ostatnio zmieniony 13 gru 2020, 21:36 przez Majkel, łącznie zmieniany 1 raz.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Na razie wszechświat bardzo nie chce bramki dla Milanu, ale mecz trzeba wygrać. Parma nic sobą nie reprezentuje, a my napieramy jak trzeba. Więcej tego samego w drugiej połowie i powinno być dobrze.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

W teorii najłatwiejszy mecz staje się najtrudniejszy. Liczę że Parma spuchnie.
pandoktor
Milanista
Milanista

Brakuje, niestety, środkowego napastnika.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

bogiel pisze:W teorii najłatwiejszy mecz staje się najtrudniejszy. Liczę że Parma spuchnie.
Najłatwiejszy to ten w środę, z Genoą.
Majkel
Milanista
Milanista

No przeklęty mecz po prostu, przeklęty :( My gramy, a oni strzelają.
k_f_c
Milanista
Milanista

Post autor: k_f_c »

Zlatan i Kjaer to już za dużo
pandoktor
Milanista
Milanista

Na razie, co ciekawe, zmiany na minus. Hauge na razie wszystko źle.
Ostatnio zmieniony 13 gru 2020, 22:23 przez pandoktor, łącznie zmieniany 1 raz.
Majkel
Milanista
Milanista

Cholera, jeszcze Bennacer się trzyma za mięsień. z Kjaerem, Benkiem i Ibrą z kontuzjami mamy po prostu przetrącony cały kręgosłup.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Z Leao coś jest wybitnie nie tak, bo od wejścia na boisko jedynie truchta albo wręcz stoi. Nawet z piłką przy nodze...
Majkel
Milanista
Milanista

Hauge też dał dramatycznie słabą zmianę. Byłem spokojny, że będzie przynajmniej remis, ale już od dobrego kwadransa nasze działa właściwie zamilkły.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Szkoda, że Pioli nie próbuje czegoś zmienić - wiem, że wybór ma bardzo wąski, ale na boisku wyglądamy tak, że sama zmiana dla zmiany mogłaby więcej dać niż brak zmian.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Niby odpoczeliśmy, a kiepsko to pod koniec wygląda. Wychodzi na to, że brakło rytmu meczowego.
Hauge w ogole nie czuje ustawienia, dubluje/blokuje korytarz Hernadeza.
Brakuje zmiennika dla Ibrahimovica, widać to dzisiaj.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Miałem pisać, że znów gramy mecz ze Spal, ale nie chciałem zapeszać.
Judge not lest ye be judged yourself
Majkel
Milanista
Milanista

Szkoda straty punktów, ale cieszy to, że jak zawsze gramy do samego końca. Mam nadzieję, że Gabbia i Bennacer nic poważnego.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Nawet jak nic poważnego, to i tak pewnie wypadną na minimum 2-3 tygodnie, więc tym bardziej za 3 tygodnie trzeba pozyskać stopera i środkowego pomocnika. No i napastnika, bo gdy Zlatana nie ma, to na szpicy jest bieda.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Remis w meczu w którym absolutnie wszystko sprzysięgło się przeciwko nam to nie jest zły wynik. Kontuzja Gabbii na samym starcie, cztery słupki/poprzeczki, milimetrowy spalony Samu. Wszystko nie tak. Parma oddała w tym meczu 4 strzały, my 26. Parma miała 35% posiadania piłki i 72% celnych podań. To była kompletna dominacja z naszej strony, wynik jest ekstremalnie fartowny dla gości.

Powtórzę to co już pisałem niedawno - najważniejsze dalej w naszej drużynie jest. Mental. Szkoda punktów, ale jestem dobrej myśli.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Złe dzisiaj zmiany Piolego. Powinien zostawić Diaza na prawej (tak uważałem już w przerwie). Do tego nie zamienił pozycjami choć na 15 minut Leao i Rebica.
Generalnie Castilejo i Diaz dali więcej niż ich zmiennicy.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Jestem zadowolony z chłopaków bo nawet mecz z Hellasem nie był aż tak pechowy jak dzisiejszy, absurdalny. To co się dzisiaj wydarzyło to było jakieś kuriozum. Najpierw oby nie poważna kontuzja Gabbi, martwi mnie to. Później gol, i cała plejada słupków/poprzeczek... 4! No bez przesady, takie rzeczy się nie zdarzają. To naprawdę piłkarskie jaja. No i gol na 2-0.... Cóż za fart Parmy. Na szczęście geniusz Theo dał nam chociaż punkt, który daje nam przynajmniej satysfakcję nie przegranego spotkania.
Chciałbym mimo wszystko pochwalić Kalulu. Natomiast beznadziejną zmianę dali zagubiony Hauge i leniwy Leao. Nie wiem co siedzi w głowie Portugalczyka ale jest irytujący. Fajny mecz Calhanoglu, który miał duży wkład w wynik meczu. Natomiast kontuzje Gabbi i Bennacera jeszcze bardziej psują obraz meczu. Ale jak się mówi los czasem nie sprzyja. Dzisiaj był naszym 12 przeciwnikiem.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Dawno się tak nie wydarłem, jak po tym golu Theo.

Mecz mozolny, ciężki, nie po myśli. Wypunktowane najdrobniejsze błędy. Nie był to najlepszy Milan, ani technicznie ani kondycyjnie. Cierpieli bardzo. Ale najważniejsze jest pokazanie charakteru i granie do końca.

Cieszy mnie ten remis i jednocześnie smuci. Szkoda punktów, ale jednocześnie budujące jest to, że potrafimy wyciągać cokolwiek z takich spotkań. To są młodzi chłopcy, ich forma jest bardzo nierówna. Oni się uczą. Trudno wymagać, żeby zawsze wszystko wychodziło.

Niestety myślę, że tracimy Bennacera na jakiś czas. Dobrze, że zaraz święta, to może się wyleczy. Tonali będzie musiał wziąć odpowiedzialność, ale na szczęście najtrudniejszą część aklimatyzacji ma za sobą.

Cieszy mnie Kalulu. Zupełnie go nie było, nagle gra dwa mecze i wygląda, jak by był tu zawsze. Raz ograł go Gervinho, ale umówmy się, że to się zdarzało dużo lepszym od niego. Poza tym moim zdaniem pewny występ, z kilkoma wręcz brawurowymi zagraniami, z przytomnością w rozegraniu, dojrzałością i spokojem. Mogą być z niego ludzie.

Zabrakło trochę szczęścia, trochę też sił. Nie był to perfekcyjny mecz. Jednak z przebiegu, trzeba szanować ten punkt.

Liczę na powrót Simona i Zlatana.
ODPOWIEDZ