Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Inter - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Przecież nie chodzi o wroga ;) Ja się nawet nie odnosiłem do konkretnej wypowiedzi. Bardziej mi chodziło o to, że trochę za skromnie do tego podchodzimy, jak patrzę na ogół komentarzy w necie. Za bardzo szukamy wytłumaczenia, dlaczego nie przegraliśmy, a akurat ostatnio nie musimy tego robić. Możemy stanąć wyprostowani. Jest ciągłość i wyniki nie są przypadkiem, mimo że na pewno nie jesteśmy najlepszą drużyną w stawce i długo nie będziemy.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Ja się odnosiłem do tej żenady ze strony kibiców Interu i artykułów na ich stronach. Powinni przyjąć porażkę na klatę, jak my to robiliśmy przez parę lat i tyle. A oni tworzą jakąś chorą retorykę, że fart, że sędzia ( :rotfl: ) i w ogóle oddać im 3 pkt, bo jak to tak może być. :dunno:
rafal996 pisze:trochę za skromnie do tego podchodzimy, jak patrzę na ogół komentarzy w necie
No to akurat chyba wynik tego, że mamy mniej wiary w ten zespół niż sami piłkarze :) Zdajemy też sobie sprawę z tego, że pokonując Inter wcale nie staliśmy się nagle od nich lepsi.
Mam też wrażenie, że ogólnie większość od dawna czeka na to pierwsze potknięcie, by zobaczyć co się stanie. Po Rio Ave ludzie szukali wręcz na siłę problemów tam gdzie ich nie ma. Do takiej serii nie jesteśmy przyzwyczajeni, więc to normalne.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

rafal996 pisze:mimo że na pewno nie jesteśmy najlepszą drużyną w stawce i długo nie będziemy.
to zależy jaką definicję przyjmiemy najlepszej drużyny. Na papierze to pewnie Juve jest najsilniejsze, ale z formą średnio. Inter właśnie pokonaliśmy. Dziś czytałem, że od początku roku jesteśmy najlepiej punktującą drużyną w stawce (właśnie przeskoczyliśmy Atalantę, a myślę, że wielu kilka tygodni temu powiedziałoby, że drużyna z Bergamo jest tą najlepszą). Aktualnie poza nami jeszcze Napoli wyróżnia się formą.

Mamy tą przyjemność pisząc na polskim forum Milanu, że raczej żadnego balonika nie napompujemy ze szkodą dla drużyny ;-)

Te fakty tyczą się Milanu:
a) liderujemy w tabeli
b) mamy najwięcej punktów od początku roku
c) wygraliśmy/zremisowaliśmy z każdą czołową włoską ekipą w ostatnim czasie
d) jesteśmy niepokonani od post-lockdownu

czy naprawdę dużą przesadą jest napisanie, że jesteśmy aktualnie najlepszą włoską ekipą w stawce? Jeśli tak to proszę o podanie, która to ekipa jest na tyle lepsza, że wskazanie Milanu jest przesadą?

Oczywiście mówimy o tu i teraz, ewentualne blamaże w kolejnych meczach nie mają wpływu na ocenę wystawioną 20 października 2020 roku.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Dla mnie najlepszy jest ten, kto jest na pierwszym miejscu na koniec sezonu. Po czterech kolejkach zdecydowanie nie ma o czym rozmawiać. Możemy oczywiście powiedzieć, że aktualnie Milan jest najlepiej punktującą drużyną we Włoszech, ale to nie znaczy, że najlepszą.

Niestety wygląda na to, że będziemy musieli udowodnić w następnych meczach swoją wartość bez Hakana. Właśnie skręcił kostkę :(
ODPOWIEDZ