Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Inter - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

satoshi
Milanista
Milanista

Post autor: satoshi »

Frajerzy...

Cóż, okazuje się, że nawet postem zawierającym jedno słowo można złamać regulamin forum.
Kartka.
Admin
Ostatnio zmieniony 15 lut 2020, 12:30 przez satoshi, łącznie zmieniany 1 raz.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Ale do czego to ma być moment zwrotny? Nie przekroczyliśmy naszego dotychczasowego szczytu możliwości, czyli zagrania dobrych 45 minut. Czuję się upokorzony i poniżony. Wolałbym chyba spokojnie dostać bęcki 0:3, niż czuć się jak frajer, że na te 20 minut od końca pierwszej połowy, do gola na 1:2, uwierzyłem, że może tu zdobędziemy jakieś punkty.

Tyle dobrego, że nie wieszczyłem jakiegoś włączenia się w walkę o LM za chwilę. Co za dramat. Tak jak bardzo pragnąłem słodkiego, słodkiego zwycięstwa, tak jak zwykle porażka jest bardzo, bardzo gorzka.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2020, 22:46 przez Majkel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

:|
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Najpierw fuks i bomba na 1-2. Później oczywiście ta chodząca łamaga Conti łamie linię spalonego, następnie Romek nie pokrywa i jeszcze nas ośmieszają. Nie daję rady. No jak można to było tak spieprzyć.... No k..... jak?

Po meczu Pioli będzie się spuszczał jaki to Milan nie był fantastyczny przez 45 minut. :wall2: :wall2: :wall2:
GoliMilan
Milanista
Milanista

Post autor: GoliMilan »

Przeżyłem Deportivo, przeżyłem Liverpool, to i to upokorzenie przełknę. Niestety różnica jest taka, ze wtedy można było z nadzieja patrzeć w przyszłość, teraz widzę tylko ciemność :wall2:
GoliMilan
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

No tak. Ja chyba też bym wolał dostać gładkie 3:0.

Bo ta pierwsza połowa, mimo że znakomita, nic nam nie daje. Tutaj jeszcze raz podkreślę, bo piszę to za każdym razem - oni są w stanie tak grać, to jest realny poziom, który mogą osiągnąć. Trudno powiedzieć czego brakuje, prawdopodobnie trenera, ale w piłkę grać potrafią.

Ale co z tego, skoro to nas w żaden sposób nie przybliża do celu. Ot, udało się na 45 minut odczarować potencjał i zagrać z dużym polotem. Nadal jednak nie jesteśmy ani o krok bliżej do znalezienia klucza do tego, żeby tak grać zawsze.

Stało się to, czego się bałem. Interowi wpadło szybko po przerwie. Psychika siadła, wkradła się niepewność i się posypało. Większość drugiej połowy nas nie było w grze. Bramki Interu były tylko konsekwencją ich doświadczenia, szczególnie ostatnia. Kjaer zagrał jak junior, jak uczniak. Wiem, że Lukaku jest silny, ale to było odpuszczenie bez walki.

Mógł być piękny wieczór, a jest klęska. Niby było wiadomo, niby nic to nie zmienia, ale jednak smutno.
Awatar użytkownika
selhaard
Milanista
Milanista

Post autor: selhaard »

Yyyy..
Masakra.
I taka jest różnica między mężczyzną i chłopcem.
Właśnie taka.
to wszystko taty wina
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

carlos pisze: Derby? Uważam że to bardzo ważny sprawdzian, ale nie dla nas, a dla Interu. Juventus się potknął, dając im możliwość wrócenia do wyścigu łeb w łeb. Wszystko zależy od nich, a nie mam wątpliwości, że Juve (przynajmniej Allegriego) w ich sytuacji taki mecz w 90% przypadków by wygrało. Conte zdaje się aspirować do tej kategorii klubów.
Egzamin na pilota zaliczony, panie Conte. Symulacja zawierała awarię silnika oraz problemy z awioniką w pierwszej fazie lotu, ale pomimo początkowych problemów lot można uznać za wzorcowy. Gratulujemy.

Miałem nadzieję jednak, to co do tej wiary, że Pioli wykorzysta karty, jakie podrzucił mu los. Do przodu grać umiemy, ale Inter wytknął nam wszystkie grzechy defensywnej fazy.

Ostatnia akcja Interu? Po prostu cudo.

E:
rafal996 pisze:Tutaj jeszcze raz podkreślę, bo piszę to za każdym razem - oni są w stanie tak grać, to jest realny poziom, który mogą osiągnąć.
Dokładnie. Także uważam, że Hellas to drużyna na naszym poziomie. Oni potrafią tak grać, że i Juve klapki spadają z nóg. Bo o tym właśnie piszesz, prawda?
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Awatar użytkownika
selhaard
Milanista
Milanista

Dla mnie to kwestia nie indywidualnej jakości. Przede wszystkim to różnica ławki, trenera i mentalu.
Przede wszystkim głowy.
Nasza jest w dalszym ciągu wetknieta w dupe.
Nie wiem w czyją, gdybym wiedziała, to bym ją wyciągnęła...
Ciemność, widzę ciemność...
to wszystko taty wina
Awatar użytkownika
b4ry
Milanista
Milanista

Post autor: b4ry »

Dużo osób się zastanawiało co Ibra musi spełnić żeby Milan go chciał na kolejny sezon, a Ibra może sam uciec.
Bylismy słabsi piłkarsko, nie mamy prawego obrońcy. Bo nie wierzę, że Conti nagle zmartwychwstanie jak Rebić. Mamy nowego Suso w osobie Paquety.
No ale kuźwa, w drugiej połowie ten rezerwowy bramkarz Interu nawet się nie spocił. Wystarczyło uderzyć w światło bramki. A tu dupa.
Sędziowanie momentami mnie rozwalało. Ibra skacze do główki, kładzie rękę na łysej głowie, nie wiem Skriniara? ten się łapie za twarz jakby mu nos odgryźli. Faul.
Lukaku sobie spokojnie odpycha Kjaera przy ostatniej bramce, przed wyskokiem, ale widocznie na to jest przyzwolenie.
Każde odebranie piłki przez Milanistę na połowie Interu, to już sędzia miał gwizdek w buzi. W drugą stronę nic nie było.
Aż z łożka wyszedłem, zeby żale wylać.... :wall2:
Użytkownik zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów bez podania przyczyny
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Pierwszą połowę zagraliśmy w sposób, który według mnie pokazuje potencjał jaki drzemie w tej drużynie. Problemem jest, że potrafimy zagrać w taki sposób od święta. Trzeba też zaznaczyć, że gdyby w pierwszej połowie zaraz na początku udało nam się zdobyć bramkę, gdyby Brozovicovi nie wyszedł strzał...niestety właśnie gdyby. Słusznie selhaard zauważyła, jaka jest różnica między chłopcami a mężczyznami.
Strasznie mi szkoda, bo mógł by to być mecz zwrotny, na pewno po zwycięstwie morale mocno poszybowały by do góry, a tak lipa :(.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

https://twitter.com/nocontextfooty/stat ... CbT_3EkZ-c

Macie coś na chwilową poprawę humoru.
Zako
Milanista
Milanista

Post autor: Zako »

O ile jestem fanem Conte, zawsze chciałem go w Milanie, tak szczerze nie uważam, ze motywacja Conte az tak sprawiła, ze Inter od razu wyrównał. Te pierwsze 5 minut to mało, ale wydawało mi się, ze Inter nie ruszył az z takim animuszem, nakręcił ich gol z dupy Brozovica, oni potrafią się motywować na wazne mecze sami, tak jak na derby z nami na wiosnę 2019, tam nie było Conte, był Spaletti i syf w szatni, a i tak wygrali. Zresztą ich problemem od lat było to , ze wywalali się na ogórkach, bo z topką mięli niezły bilans.

Nie wierzę, ze ten mecz coś zbuduje, tak samo nie wierzyłbym w jakiś progres, gdyby go wygrali. Po prostu jest mi szkoda, bo ciągnie sie nasza passa bez zwycięstwa w derbach. Przypomina mi sie od razu mecz z Napoli sprzed roku - nic się nie zmieniło, jesteśmy w tym samym miejscu, 0 wniosków. Ewidentnie brakuje tu kogoś w typie Ibry w obronie , który trzymałby te dzieci w ryzach. To nie jest przypadek, ze nawet jak nasza linia za Gattuso dobrze funkcjonowała , to potrafili się totalnie rozjechać (patrz wyzej wspomniane derby), a w tym sezonie to po prostu ostatnie parę meczy mogło zakończyc się podobnie, ale poprzedni przeciwnicy nie mają takich napastników jak Inter.

Tak samo uważam, ze w naszej obronie brakuje warunków fizycznych. Jak dobrze Romek, Matteo nie czytaliby gry, w końcu sie wyłozą na takich pojedynkach z takim Lukaku. Nie wspominając juz o abstrakcjach jak krycie przez Bennacera czy Contiego graczy Interu dzisiaj. PO to ogólnie sie nadaje do utylizacji. Ciekawe jak sobie radzi Milenkovic z Violi - rok temu chyba nieźle grał, a dodałby siły w powietrzu tej drużynie.

Na tygodniu Juve - nie mam oczekiwan zadnych co do tego meczu, nawet jak bysmy jakims cudem wygrali , to rewanż w Turynie, więc skłamałbym pisząc tu, ze wierzę w sensację.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

carlos pisze:Dokładnie. Także uważam, że Hellas to drużyna na naszym poziomie. Oni potrafią tak grać, że i Juve klapki spadają z nóg. Bo o tym właśnie piszesz, prawda?
Oczywiście ;)

Wiele razy o tym rozmawialiśmy i nic się nie zmienia. Wiadomo, że jak w pierwszej połowie gracze Milanu wygrywali każdy pojedynek i dominowali, to był przypadek, a jak w drugiej przegrywali pojedynki, to już był rzeczywisty obraz. To zawsze działa w tę stronę. No chyba że Milan wygrywa fartem z outsiderem, to wtedy można narzekać na Milan, że tak naprawdę to jest dużo słabszy i outsider grał lepiej, ale Milan wygrał fartem.
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

Qba69 pisze:DNA ciot...
To ty z ciotami sympatyzujesz? Chyba, że to o kimś z rodziny pisałeś?
satoshi pisze:Frajerzy
Nie używaj słów, których znaczenia nie ogarniasz.

To, że drużyna przegrywa nie daje wam żadnego prawa obrażać. Można się wściec, ale można złość wyładować w postaci ogólnych bluzgów, a nie upokarzania przez kabel. Potem jeden z drugim stanąłby oko w oko to by języka w gębie zapomniał i zaczął od jąkania.
Awatar użytkownika
selhaard
Milanista
Milanista

Jezu, ok...
Oni są jak kamica nerkowa. Bolesna, ale nasza.
Zdetronizowali Juve. Na chwilę. niech im się darzy.
...
To jest ich moment.
Nie ma żadnych wątpliwości z czego wzięło się tych 19 punktów.
...
Ale to jest tylko ta noc.
Przyjdzie i nasza.
to wszystko taty wina
Awatar użytkownika
selhaard
Milanista
Milanista

Dziękuję ci, Boże, jesteś. Wielki.
Dałeś mi 6 sezon Wikingów i szkocką whisky i męża, który nie zadaje pytań, żebym mogła się zmasakrować i nie czuć tego upokorzenia, tego brzemienia, tej milosci. Aż do jutra.
Całe 30 minut...
to wszystko taty wina
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

pepe pisze: To, że drużyna przegrywa nie daje wam żadnego prawa obrażać. Można się wściec, ale można złość wyładować w postaci ogólnych bluzgów, a nie upokarzania przez kabel. Potem jeden z drugim stanąłby oko w oko to by języka w gębie zapomniał i zaczął od jąkania.
Słowo, bracie.
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

@Pepe

Prawilniaku internetowy... Daj już spokój z tym zgrywaniem kumatego ziomeczka bo śmieszne to już jest.
Najpierw wypisujesz kawałki jak to nie wolno obrażać innych a dwie linijki wyżej uskuteczniasz jakieś wycieczki na moją rodzinę.
Ogólne bluzgi? Nie raz i nie dwa bezpośrednio cisnąleś z ludźmi na tym forum a teraz nagle święty się zrobiłeś? Z Bogiem się chcesz jednać?

Nazywam sprawy po imieniu. Po przerwie wyszli bez jaj. Przegrali wygrany mecz. I nie zrobili tego po raz pierwszy tylko po raz n-ty. Powoli wchodzi to im w krew. Zagrali w drugiej połowie jak cioty.

Jakby ktoś nie wiedział, to przypominam niniejszą kartką, że na tym forum ubliżanie innym forumowiczom było, jest i będzie karane.
Admin
Ostatnio zmieniony 15 lut 2020, 12:34 przez Qba69, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

rafal996, widzę że jednak pisałeś o Milanie, niestety.

Tworzysz sobie alternatywną rzeczywistość, a co gorsza wydajesz się w nią wierzyć. Budujesz realia na podstawie 45 minut, sorry, ale w takim razie każdą inną drużynę można widzieć jako potencjalnie lepszą. Milan potrafi grać tak jak w pierwszej połowie, a Inter potrafi tak jak w drugiej. Możemy się smucić z porażki, bo stać nas na więcej, jednocześnie możemy się cieszyć tą porażką, bo ich stać na więcej.

Mówisz, że brakuje tu trenera (co jest faktem), bo grać potrafią, ale wyników brak. Hmmm, a może właśnie tu jest trener, tylko brak reszty, bo jakoś wcześniej nigdy nie dominowaliśmy tak Interu jak przez te pierwsze 45 minut. Zostawić trenera, rozgonić piłkarzy i kupić mu nowych. A może nie ma piłkarzy, nie ma trenera, nie ma zarządu, a tylko jest Zlatan? Strach pomyśleć, co będzie po nim.

Roma bez 9 piłkarzy nas ograła. Ba, ta Roma wyelimonowała jakiś czas temu Barcelonę z LM. Strach aż myśleć, jakie oni mają możliwości.

Jaka jest prawda? Miszcz o tym często pisze, a leci to jakoś tak: Ciro ma więcej bramek niż Milan, Theo to nasz najlepszy strzelec, mamy ujemny bilans bramkowy.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Wiktor94
Milanista
Milanista

Wypowiedź Zlatana

Post autor: Wiktor94 »

https://www.meczyki.pl/newsy/ac-milan-z ... c/136529-n

Teraz po meczu każdy jest mądry, zarówno piłkarze, jak i kibice. Najbardziej martwi mnie jednak nie sama porażka z Interem, który, co tu dużo mówić, aktualnie jest lepszą drużyną od nas. Martwi mnie powtarzanie tych samych błędów związanych z wyjściem na drugą połowę. Miałem nadzieje, że w takim meczu jak derby drużyna zdoła się dostatecznie skoncentrować. Cóż...
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

carlos, wyręczyłeś mnie, bo jak zaczynam widzieć w internecie kult tej pierwszej połowy to mnie coś telepie :) Co my jesteśmy AS Roma by tworzyć kult jednego meczu/jednej połowy?
Litości.

Jedna poprawka tylko. Mamy teraz tyle samo goli co Ciro Immobile. Sukces! Postęp! Progres!
Judge not lest ye be judged yourself
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

miszcz pisze:Mamy teraz tyle samo goli co Ciro Immobile. Sukces! Postęp! Progres!
i nie dostaliśmy 11 czy 12 karnych przy tym, idzie dobre !
Obrazek
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
MK92

Post autor: MK92 »

Ta druga połowa derbowego spotkania była dla mnie jednym z największych koszmarów i upokorzeń, jakich za sprawą Milanu dotychczas doświadczyłem. Inter nas po prostu zgwałcił, przy pełnym po brzegi, czarno-niebieskim San Siro. Ależ to było przykre, tym bardziej po tak niezwykle dobrej pierwszej połowie, po której człowiek miał prawo myśleć, że przynajmniej nie przegramy, a może i odniesiemy pierwsze ligowe zwycięstwo nad odwiecznym rywalem od czterech lat. Czym, my kibice, żeśmy zawinili, że skazuje się nas na taki wstyd od paru ładnych lat? Niestety, perspektywa na derby w najbliższych sezonach wcale lepsza nie jest.
b4ry pisze:Lukaku sobie spokojnie odpycha Kjaera przy ostatniej bramce, przed wyskokiem, ale widocznie na to jest przyzwolenie.
Ogółem Kjaer najgorszy z naszej linii obrony wczoraj nie był, ale to jego zachowanie przy bramce Lukaku na 4:2 było śmiechu warte i stanowiło taką wymowną puentę postawy defensywy Milanu. O ile z przodu stać nas na całkiem fajną grę i skuteczny pressing, co pokazała znakomita pierwsza połowa, o tyle przed naszą bramką często zachowujemy się jak zgraja amatorów. Conti to niebywały parodysta pod tym względem. Ja się boję każdej akcji, która idzie jego stroną. Za Rino przynajmniej pod kątem bronienia dostępu do własnej bramki wstydu nie było, ale też wielką robotę wówczas wykonywał Bakayoko, no i Rodriguez był lepszy w tym elemencie niż jest Theo, a Calabria jeszcze wtedy nie przeistoczył się w piłkarską pokrakę. Mieliśmy też w odwodzie doświadczonych i znajdujących się w dobrej dyspozycji Abate i Zapatę. Romagnoli bez dobrych partnerów też obniżył loty, co nie powinno dziwić, bo to gra zespołowa.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2020, 9:15 przez MK92, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

Qba69 pisze:@Pepe

Prawilniaku internetowy... Daj już spokój z tym zgrywaniem kumatego ziomeczka bo śmieszne to już jest.
Najpierw wypisujesz kawałki jak to nie wolno obrażać innych a dwie linijki wyżej uskuteczniasz jakieś wycieczki na moją rodzinę.
Ogólne bluzgi? Nie raz i nie dwa bezpośrednio cisnąleś z ludźmi na tym forum a teraz nagle święty się zrobiłeś? Z Bogiem się chcesz jednać?

Nazywam sprawy po imieniu. Po przerwie wyszli bez jaj. Przegrali wygrany mecz. I nie zrobili tego po raz pierwszy tylko po raz n-ty. Powoli wchodzi to im w krew. Zagrali w drugiej połowie jak cioty.
Ciśniesz od ciot ludziom reprezentującym klub, który ja lubię. I ja nie daję prawa na takie podejście, bo ciotą możesz swoją matkę nazywać, jak ci to pasuje, ale nie piłkarzy klubu, za który trzymam kciuki - kumasz już różnicę czy dalej nie pojąłeś?
Ludziom stąd oczywiście, gdy będzie potrzeba, będę cisnął, gdy przyjdzie do obrażania Milanu. Zwyczajnie trzeba poprzestawiać pewne wajchy w głowach - obrażać możecie sobie swoje rodziny - nic mi do tego, co mówicie do swojej matki, ojca czy baby. I nie żebym był jakimś zagorzałym fanatykiem czerwono-czarnych. Może to i walka z wiatrakami, ale będę to czynił do czasu kolejnego zbanowania tutaj.

Zagrali słabą drugą połowę. Po pierwszej zapewne spuszczałeś się po ścianach w ekstazie, co w pełni jest zrozumiałe. No, ale później nie pykło, okazali się dużo słabsi od rywali, to trzeba cisnąć i obrażać. Nie kumasz, że ich TYLKO NA TYLE STAĆ obecnie? Żeby dać nam - kibicom - tylko jedną fajną połowę? Nie potrafią więcej. I nic tu nie mają do znaczenia twoje wymagania czy oczekiwania albo wiatr powiewu przeszłości. Milan dziś jest właśnie w tym punkcie, jaki jest wynik meczu z Interem. Przeplatanka dobrej gry z fatalną. Kiedy przychodzi do momentu, że chłopaki potrzebują największego wsparcia i wiary w nich, nawet przez ten jebany telewizor, tacy jak ty właśnie podcinają najbardziej skrzydła - którzy jeszcze na nich cisną bluzgami od ciot i frajerów. Wypierdalać z taką postawą do domu na swoich domowników bluzgać i od Milanu trzy chuje w bok.

Już nawet nie będę zaznaczał za co, bo sam dobrze wiesz. Żegnam na jakiś czas.
Admin
Ostatnio zmieniony 15 lut 2020, 12:37 przez pepe, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ