Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Inter - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Po pierwszej połowie nie wierzę co się dzieje. Prowadzimy 2:0, nie po przypadkowych dziwnych golach, tylko w pełni zasłużenie, bo miażdżyliśmy Inter całą pierwszą połowę. Kiedy ja tu liczyłem na spokojny mecz i letkie bęcki, nasi chłopcy stanęli na wysokości zadania i jak zawsze na derbach siedzę zestresowany i spocony jak świnia przed wejściem do rzeźni. Błagam nie oddajmy im tego meczu już, bo ja tak bardzo potrzebuję tego słodkiego, słodkiego zwycięstwa.

Strasznie się boję, że znowu będziemy mieć dwie połówki z cyklu Dr Jekyll i Mr Hyde. Obym się pomylił ponownie. Ja się cholera na każdym z tych meczów starzeję z nerwów o 3 miesiace.

PS cieszmy się tym meczem, nie wchodźmy w dywagacje o walce o LM, bo to chwilowo nie ma sensu. Tydzień temu nam gałki oczne wypływały w meczu z Hellasem. To są derby i kropka.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Co się dzieje na tym boisku? To na pewno jest Milan? Przecież druga linia Interu nie istnieje, przewaga jest absolutna. Do momentu bramki myślałem, że to będzie typowy mecz, w którym dobrze gramy i potem jeden gong zmienia wszystko. Ale tutaj na razie scenariusz jest wymarzony - gol, nie oddanie inicjatywy, drugi gol do szatni. Niesamowite...

Będzie piekielnie trudno, bo Inter na pewno postara się odwrócić losy meczu. Ale jestem zdania, że wystarczy grać swoje. Oni ewidentnie sobie nie radzą.

Oby nie dostać szybkiej bramki... Oby pozostali trzeźwi i skoncentrowani. Trzeba mieć w pamięci choćby te niedawne mecze, kiedy 2:2 padało w ostatniej akcji.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Jaki ten Padelli słaby...

I oczyma wyobraźni próbuje sobie wyobrazić Piątka przy tych akcjach.

Gramy naprawdę fajnie, a prym wiodą oczywiście nowe nabytki Maldiniego i Bobana. Jedynie Bennacer taki sobie dziś.
Hakan powinien dziękować Ibrze, bo by teraz cały hejt się zebrał na nim jak na Suso po ostatnich derbach.

Coś mi jednak zabrania świętować już teraz. Kiedy ostatnio zagraliśmy cały jeden świetny mecz?
Judge not lest ye be judged yourself
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Przed meczem nadzieję pokładałem w aspektach pozasportowych. W ostatnich latach pomimo grania kaszany na ważne mecze (Juve, Inter) potrafimy się spinać. Po początkowych niewykorzystanych szansach pomyślałem sobie, że rozpoczynamy z takimi drużynami jak z reguły dobrze, zmotywowani, ale z brakiem szczęścia, zapewne to zemści się pod koniec meczu jak przeciwnik przejmie w końcu inicjatywę...a tu pełne zaskoczenie. 2:0 dla Milanu i Inter, który prawie nie istnieje.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Nie mają zupełnie pomysłu na nas, tym samym chyba wyglądają najgorzej na naszym tle ze wszystkich dotychczasowych rywali. Zespoły z dołu tabeli górowały nad nami kulturą gry, drużyna walcząca o scudetto nie istnieje. Ot, cały futbol.
Aż głupio kogoś krytykować teraz. Ale naprawdę szkoda, że nie możemy zobaczyć w ataku Rebica z Cutrone, bo takich dwóch walczaków to byłby fajny zestaw.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Zako
Milanista
Milanista

Post autor: Zako »

Po prostu to utrzymajmy. Inter na pewno sie na nas rzuci , bo tam kto by nie wszedł z ławki do środka odmieni ich grę, bo gorzej sie nie da. Oby Ibra i Pioli zadbali o mental, i bez straty do jakiejs 60min, bo to napędzi Inter a i naszym pewnie namiesza. Jednak jeszcze dłuuuuuuugie 45min, ale wszystko inne niz wygrana pewnie będzie skutkowac moralnym kacem na cały tydzien , takze trzymam kciuki chłopaki.
Awatar użytkownika
b4ry
Milanista
Milanista

Post autor: b4ry »

pamiętajcie, derby się gra do 97 minuty.
No ale kurde, jest zacnie. Milan gra szybko i co ciekawe, z pomysłem. Dawno tego nie widziałem. 3 lata biadolenia na turka, a wystarczyło wystawić go na jego pozycji. Benek słabiej, no ale wydaje mi się, że takie są założenia taktyczne, żeby się za bardzo do przodu nie zapędzał.
Aż się boję pomyśleć, jak bardzo Suso by zwalniał akcję....
Użytkownik zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów bez podania przyczyny
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

Majkel pisze:jak zawsze na derbach siedzę zestresowany i spocony jak świnia przed wejściem do rzeźni.
Hahaha. I to jest właśnie to. Kocham takie emocje. Co Zlatan jest profesorem w tym swoim zachowaniu spokoju w polu karnym to ja nie mam pytań...
To co - za tydzień ciąg dalszy batalii w walce o utrzymanie się w Serie A? Co za wstyd było ferować takie wyroki...
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Janusz Cebula pisze:
plakat33 pisze:Przy okazji wygrywamy i pytanie czy My tacy dobrzy czy Inter w tym meczu taki rzadki.
Takie pytanie po takiej połowie może zadać tylk polski Milanista :D
Rozwiń bo nie za bardzo kumam i co do tego ma polskość :hmm:
Awatar użytkownika
selhaard
Milanista
Milanista

Post autor: selhaard »

Haąaaaaaaaaaa
Weszłam sobie dzisiaj na dyżurze w pracy z czystego masochizmu na forum Interistow, żeby psychicznie przygotować się na rzeź, poczytałam sobie te wszystkie kpiny z naszego bejbimilanu. Wróciłam do domu, nakrzyczałam na dzieci, zrugałam męża...
Pacze, pacze... I ...
.... i jeszcze 45 minut zostało, ale póki co, jak tak pacze...
TO JEST MI DOBRZE
to wszystko taty wina
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Zako pisze:Inter na pewno sie na nas rzuci
Jeśli zrobi to w głupi sposób, tym lepiej dla nas.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

To może załamać. 2:2...
od 12.12.1993 r.
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

No, ale do ***** nędzy!!!!!!!!!

No, kartka jest...
Admin
Ostatnio zmieniony 15 lut 2020, 12:07 przez pepe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
selhaard
Milanista
Milanista

Post autor: selhaard »

Nie, jednak nie jest...
to wszystko taty wina
Majkel
Milanista
Milanista

Czy my kiedyś zagramy dwie dobre połówki? Wiedziałem, że było zbyt pięknie. Czułem, że będzie trzeba drżeć o wynik do 97. minuty. No ale nie, że do 53 minuty :/
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Milan z ostatnich lat to niestety stan umysłu. Choć mnie to wk... jak nie wiem co, to i tak wiedziałem, że tak będzie. To jest syndrom La Coruni i Stambułu.
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

I zaczęli grać swoje...
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Nie wierzę!
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Qnen pisze:Nie wierzę!
Typowy Milan. Nie ma meczu, którego nie można przegrać.
Majkel
Milanista
Milanista

A ja wierzę. Tego się spodziewałem. To pierwsza połowa była anomalią, a nie druga. Choć trzeba przyznać, że wszystko im wpada.
acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

4:2. Co za ból.

Nie pamiętam kiedy czułem takie emocje. Kilka lat temu.. Szkoda. I tak liczę, że to moment zwrotny.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2020, 22:41 przez acmilan1899, łącznie zmieniany 1 raz.
od 12.12.1993 r.
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Nie umiem tego oglądać. Poniżające...
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Ależ wstyd.

A w czwartek Juve.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Niesamowite. Zagraliśmy jak ostatnie sieroty po przerwie. Tak. Typowy Milan, który oddaje się każdemu jeśli przeciwnik choć trochę chce.
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

Wstyd. Po raz kolejny upokorzenie. Ileż tak można? DNA ciot...
ODPOWIEDZ