Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Torino

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Ale Pioli do zmian to ma nosa ostatnio :D jeszcze całkiem ładna asysta Kessiego.

Dla mnie to ten mecz jest jak kino rozrywkowe. Dużo się dzieje, a że mało ambitny? Taka nasza mała wtorkowa LM ;-)
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Yahoo323, mi też by się podobał, gdybym sobie włączył jakąś inną ligę, no nie wiem, brazylijską, portugalską lub coś w ten deseń. A tak zachodzę w głowę, po raz kolejny, co ma ten Pioli w głowie, że tak widzi futbol.
Ok, nasza ofensywa opiera się na tej intensywności i ilości zaangażowanych w to zawodników, ale jednocześnie prosimy się o gonga. Drużyny z takimi swoimi wersjami Leao w składzie byłyby mocno zadowolone. Nie mówiąc o tych, które mają zupełnie innej klasy zawodników, np taki Dortmund.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Tego już mu nie zabiorę. Brawo Hakan :ok:

No i Ibra w końcu trafił. Po takim meczu chyba jest oczywiste, że nawet słaby Ibra to o niebo lepszy piłkarz dla Milanu niż Piątek.
Zresztą, do sytuacji też trzeba umieć dochodzić, a nie kłaść się na obrońcach :)
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Mecz powinien zostać zabity w pierwszej połowie, a sami zrobiliśmy sobie rollercoaster w dogrywce.

Sędzia też na spotkanie nie dojechał. O ile sytuacja z Rebiciem sie wybroni bo Izzo też mocno prowokował Chorwata (gdzie obydwaj dostali po żółtej) tak Conti boisko powinien opuścić. I chaos z puszczaniem gry w dogrywce mimo fauli

Krunić słabo, Piątek coś powalczył, ale często spóźniony...

nr 9 przeklęty, nr 21 chyba też ;]
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Oglądałem dopiero od straty bramki na 1:2 i z tej perspektywy, to Milan miażdżył Torino. Nie wiem jak to wcześniej wyglądało, ale ten końcowy fragment i dogrywka wyglądały jak mecz mistrza z outsiderem, w którym jest różnica klas, ale jakoś nie chce wpaść. Coś jak Milan Ancelottiego. Pewnie jak bym nie wiedział, jak Milan w tym sezonie gra, to bym uwierzył że to gigant ;)

Nie było wielkiej gry, ale widać było indywidualną jakość i przede wszystkim nieporównywalną do sytuacji jeszcze sprzed miesiąca pewność siebie. Trochę wreszcie żre i poszczególni gracze zyskują wiarę w umiejętności, lekkość i polot. Wyłącznie w tym upatruję szansy na uratowanie sezonu - że uwierzą w siebie. Dziś już Bennacer nie był elektryczny, a Samu aż tak chaotyczny. Więcej było w tym sensu. Hakan oddał taki strzał, jakiego oczekiwaliśmy. Leao grał spokojnie i rozważnie. Rebic był aktywny i dynamiczny. Nawet Kessie wszedł i zaliczył bardzo dobrą asystę, a późniejszy rajd, kiedy minął kilku graczy, resztę zrzucił z pleców i przebiegł pół boiska pokazał to, czego oczekiwaliśmy od niego na początku.

Cieszy mnie ten mecz i ta ciągłość, która wreszcie nastąpiła. Jak już pisałem, cieszmy się z małych rzeczy. Wielkich w tym sezonie nie doświadczymy ;)
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Dawno nie widziałem takiego wesołego meczu w dogrywce. Co tam się nie działo i przy jakiej jakości :lol2:

MoM Czalanoglu, świetna zmiana. Bardzo ładne bramki. Ale również wyróżniam Rebicia. Theo zawalił 200tkę, Ibra 200tkę ale gola zdobył. Castillejo charował po całej długości boiska i jest przydatny. Bennacer radzi sobie w środku pola coraz lepiej ale pamiętacie incydent z rzutem różnym, co to było? 😄

Niestety wiele minusów, od gry obronnej, taktyki, chaosu i zniknięcia drużyny na kilkadziesiąt minut.... Żeby dać sobie strzelić 2 gole Torino... Żenada. Najgorszy na boisku, dramatyczny Conti, ale nie lepszy Piątek. Wiecznie spóźniony, wiecznie faulujący... Jak to jest, że Ibra ma swoje setki i sytuacje a Krzysiek ich praktycznie nie ma? Może to nie do końca wina partnerów?

Komentarz na TVP kompromitujący, zwłaszcza Strejlaua.
rafal996
Milanista
Milanista

Qnen pisze:on potrafi zrobić pośmiewisko jak incydent z rzutem różnym, co to było? 😄
Chciał szybko zacząć i kopnął w chorągiewkę. Strasznie pechowe.

Co Ty chcesz od Strejlaua? Starszy pan, czasem powie coś śmiesznego, ale to jest bardzo fajny i oryginalny styl komentarza, w którym widać takie techniczne, trenerskie podejście. Analiza decyzji gracza, jaki sektor boiska, ustawienie itd. Dla mnie to jest bardzo fajne i całkowicie inne, niż cokolwiek co normalnie możemy usłyszeć na Eleven.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

bo był taki trend że masz podział komentator-eskpert

natomiast w Eleven szefem jest Mirosławski i chyba za bardzo siadł mu komentarz Jarońskiego z Wyrzykowskim głównie Tour De France i Biathlon i na taką frywolkę/swobodę daje swoim komentatorom, szczególnie Świecickiemu i Kapicy ")
Ostatnio zmieniony 28 sty 2020, 23:44 przez bounty_fire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Z efektu finalnego można być zadowolonym, z fragmentów meczu też. To jednak wciąż walka na noże czy ten właśnie podwórkowy futbol. To nie ma praktycznie żadnych szans działać w ten sposób w dłuższej perspektywie.
Isamel zyskał na zmianie sytemu najwyraźniej, no bo ciężko podejrzewać, że dojrzał nagle w dwa tygodnie.

Plus jest taki, że jest jakaś wyodrębniona grupa piłkarzy, której chce się biegać, walczyć i zdobywać bramki, nawet gdy za chwilę można będzie wejść pod prysznic. Minusem jest cała organizacja tego zespołu.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Dla mnie Strejlau makabryczny, ale ten jego koleżka jeszcze gorszy. Pitolą bez ładu i składu, byle pitolić. Słuchanie tych bredni to była gorsza tortura niż oglądanie meczu z Atalantą.

Zgadzam się z opinią co do Contiego i Piątka. Obaj dramatyczni. Męczą mnie wieczne tłumaczenia Piątka. Prawda jest taka, że grał praktycznie całą rundę jesienną w pierwszym składzie i zdołał w tym czasie wepchnąć jednego gola z akcji. To jest po prostu kompromitacja. Nie wiem co się wydarzyło w wakacje, ale on po prostu kompletnie nie wie gdzie się ustawić i co zrobić, żeby znaleźć się w groźnej pozycji. Ilość setek jakie miał w tym roku jest nikła i własnie nie można powiedzieć o jego nieskuteczności, bo on nawet nie ma sytuacji, w których ewentualną skuteczność bądź jej brak mógłby potwierdzić.

Fajnie, że gramy dalej, choć w starciu z Juve trudno o optymizm. Wciąż nie mamy żadnej taktyki, tylko te indywidualności jakby coś więcej zaczęły grać i to nas okazjonalnie ratuje. Ale progresu to tu żadnego nie ma i obawiam się, że zaraz nas ktoś znowu boleśnie zweryfikuje.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Ja dodam, że podobało mi się wejście Leao. Chłopak zaczyna robić niezły użytek ze swoich umiejętności technicznych. Mija obrońców, zaliczył asystę, a miałby i dwie gdyby nie Ibra marnujący patelnię sezonu. Na boisku też zaczyna wyglądać jakby wiedział gdzie ma biec i jak się ustawić. Może być z niego porządny gracz.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Powiem tak - mam nadzieję, że w przyszłym sezonie trenerem będzie już ktoś inny, ale jednak - mały progres jest. Za czasów Giampaolo strzelenie jednej bramki graniczyło z cudem (najwyższy wynik, to chyba było 2-1). Teraz argument o złym Milanie, który nie tworzy sytuacji Piątkowi, chyba już nie ma zastosowania. Wciąż jest wiele chaosu i niedokładności, ale te sytuacje bramkowe się pojawiły, a Krzysiek dalej jest w dołku. Bardzo mu kibicuję i te chwile, kiedy ładował bramki dla Milanu nasz rodak, to były piękne momenty, ale chyba faktycznie - najlepiej będzie dla klubu i zawodnika jeśli ich drogi się rozejdą.

Castillejo ma swoje najlepsze chwile w Milanie, jest strasznie zaangażowany, dużo pracuje, solidny technicznie, ale wciąż słaby fizycznie. Na dłuższą metę będzie ciężko i on potrzebuje konkurenta (Cengiz?). Rebić to zupełnie inny zawodnik niż na początku sezonu, w każdym meczu jest groźny, złapał wysoką formę i jest jednym z najlepszych. Zlatan na początku zardzewiały, ta sytuacja to MUSIAŁ być gol. Na szczęście, wciąż jest ta mentalność - zdobył potem bramkę, a następnie "posmyrał" ręce Sirigu przy tym potężnym strzale z wolnego.

Martwi mnie defensywa. Kjaer kondycyjnie/szybkościowo wygląda strasznie przeciętnie, Musacchio w porównaniu z poprzednim sezonem też obniżył noty i nie wiem czy z nim będzie wielka różnica. Problem jest też w pomocy. Nowe ustawienie chyba pasuje Bennacerowi (choć spodziewałem się po nim więcej przed sezonem, a przy Piolim raczej wielkich postępów nie zrobi), ale potrzebny jest ten drugi, taki Bakayoko czy dawniej Nigel de Jong.

Kolejna sprawa to prawa obrona. Conti to nie jest prawy obrońca. Jest po kontuzjach, zawsze bazował na szybkości i najlepszy swój sezon w Atalancie grał na wahadle. Śmiem twierdzić, że prędzej Calabria się obudzi (a przecież w poprzednich latach miał naprawdę dobre spotkania, zarówno w defensywie jak i ofensywie). Potrzebny jest ktoś na tą prawą stronę... Szkoda, że Duarte kontuzjowany, bo ten eksperyment z Brazylijczykiem na prawej stronie miał nawet sens.

Hakan ma potencjał. Szkoda tylko, że on się ukazuje tylko raz czy tam dwa razy do roku. Kolejne takie spotkanie pewnie gdzieś w 2021. Krunić słabiutki. Bramka na 1-1, po jego błędzie.

Dziękuję duetowi Capitano&Zorro za Rebicia, Theo i Zlatana (Leao też dziś całkiem fajnie, jest potencjał), szkoda tylko, że w wyborze trenera intuicja zawiodła.
Awatar użytkownika
b4ry
Milanista
Milanista

Post autor: b4ry »

+ Samu
Chłop zagrał fajne zawody. Szukał pojedynków 1na1. Trochę polotu. Brakowało mi tego.

+Rebic
kolejny dobry mecz. Troche taki casus Bakayoko. Nie ma co skreslać graczy po słabej rundzie

+ Hakan
Odnoszę wrażenie, że wraz z wejściem Kessiego, zagraliśmy

------------------Ibra----------------------
Leao----------Hakan---------------Samu
-------Kessie----------Bennacer----------

Czyżby Pioli rozkruszył beton i szukał alternatyw ?

+ dyrygujący Ibra z ławki
Użytkownik zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów bez podania przyczyny
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Nie sposób nie wspomnieć, że pod wodzą Piolego indywidualnie część zawodników rozgrywa swoje najlepsze partie od lat. Z naciskiem na indywidualnie, bo jako drużyna to wciąż prezentujemy się mizernie, jeżeli chodzi o kulturę gry. Przez to cierpi nasza defensywa, która jest niepoukładana, natomiast w ofensywie jest lepiej - bo widać, że zawodnicy dostali więcej przestrzeni i zdjęto z nich kagańce. Niestety ma też to swoje słabsze strony - piłka nie jest przez nich szanowana i na tym cierpi obrona. Przyjemnie ogląda się po tylu latach więcej pojedynków 1 na 1, ale przez to Donnarumma ma więcej roboty po kontrach.

Słabo wygląda ta nasza prawa obrona. Conti nabrał już ciągłości gry, ale w defensywie to nie ma podjazdu choćby do Abate. W fazie ataku zależy od meczu, ale umówmy się - szału nie ma. Teraz pytanie, którego z naszych obrońców lepiej "odrestaurowywać" dając im pierwszy plac? Trudny wybór, bo i były zawodnik Atalanty i Calabria nie zasługują na regularną grę. Tyle, że nie mamy alternatyw.

Kjaer wciąż jest dla mnie zagadką. Zastanawiam się, czy to nie jest typowy wieczny talent - widać po nim predyspozycje do gry na wysokim poziomie, ale jednocześnie ma pewne braki i chyba przez ostatnią dekadę nie udało mu się nic z tym zrobić. Daleki jestem od przekreślenia stopera ze względu na "ociężałość", bo wielu naprawdę doświadczonych obrońców nie jest sprinterami, a grało doskonale. Bardzo chcę wierzyć po tym niesmaku z wypożyczeniem Caldary, że Duńczyk okaże się dobrym zawodnikiem, ale nie zdziwię się, jak za pół roku będziemy chcieli o nim zapomnieć.

Wracając do samej taktyki - na dłuższą metę dwójka środkowych pomocników to za mało. Z racji tego, że Calhanoglu potrafi i angażuje się w obronę to chyba najbardziej optymalnie wygląda zestawienie z końcówki - Turek grający przed Bennacerem i Kessim. Personalnie nie oczekuje wielkich zmian, ale patrząc jak Rebić/Leao potrafią rozgościć się na lewej stronie, to liczę na ewoluowanie 4-4-2, gdzie Hakan gra jako lewy pomocnik i Ante/Rafael jako lewy napastnik w 4-2-3-1 przesuwając Calhanoglu na środek zgodnie z numerem na koszulce, a Rebićia/Leao na lewe skrzydło, gdzie i tak w praktyce hasają.

Może jak drużyna znajdzie więcej balansu to i Pioli będzie w stanie wykrzesać trochę więcej z obrony nadając tej drużynie jakiś sznyt.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Nam brakuje prawego obroncy...

Di Marzio: Alessandro Florenzi przenosi się na zasadzie wypożyczenia z Romy do Valencii.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

b4ry pisze:Odnoszę wrażenie, że wraz z wejściem Kessiego, zagraliśmy

------------------Ibra----------------------
Leao----------Hakan---------------Samu
-------Kessie----------Bennacer----------

Czyżby Pioli rozkruszył beton i szukał alternatyw ?
Akurat Pioli w poprzednich klubach był dosyć elastyczny, jeśli chodzi o zmienianie ustawień.

Obawiam się, że kibice znów dają się nabrać na Hakana. Niech najpierw rozegra kilka takich spotkań pod rząd, a przynajmniej wyśle sygnały, że sprawy idą w bardzo dobrym kierunku (tak jak Rebić ostatnio) ;)

Do plusów wczorajszego spotkania należy też dodać to, że drużyna złapała jakiś charakter, walczy do końca. Z Udinese zwycięstwo w ostatnich sekundach, teraz Hakan doprowadził do zwycięskiej dogrywki.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Paolo#3 pisze: Obawiam się, że kibice znów dają się nabrać na Hakana. Niech najpierw rozegra kilka takich spotkań pod rząd,
Kibice dali się nabrać na Hakana? Kibice to się dali nabrać na Paquetę. Gość który zagrał u nas półtora dobrego meczu, zajął ósme miejsce w plebiscycie na piłkarza roku. O ile dobrze pamiętam, przed Hakanem. To jest dopiero przekręt stulecia ;-)
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Hakana bronią liczby:

111 występów w Milanie / 40 bramek i asyst, średnia 0,360 na mecz

u Suso jest to odpowiednio 153 / 55 / 0,359

dalej:

Bonaventura 167 / 49 / 0,293

Samu 53 / 11 / 0,207

Paqueta 32 / 4 / 0,125 ;-)

spośród wszystkich ofensywnych zawodników (bez środkowych napastników), którzy są tu co najmniej rok jest najefektywniejszy. A to, że bywa irytujący to inna sprawa, w każdym razie to zestawienie pokazuje też, czemu "nabierają" się na niego wszyscy trenerzy. Bo nie mamy nikogo lepszego.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Renesco pisze:Nie sposób nie wspomnieć, że pod wodzą Piolego indywidualnie część zawodników rozgrywa swoje najlepsze partie od lat.
Wydaje mi się to dość typowe, że trener promuje pewne nazwiska, a inne wygasza na ławce. Chyba każdy tak ma. No i aż boję się myśleć czym i jak pewni piłkarze musieli błysnąć, że się tu znaleźli skoro teraz grają "życiówkę". :P
Paolo#3 pisze:Cengiz?
Dla mnie to naprawdę wielki talent, no ale czy odpowiedni kandydat dla nas to mam już spore wątpliwości.
Paolo#3 pisze:Martwi mnie defensywa. Kjaer kondycyjnie/szybkościowo wygląda strasznie przeciętnie,
i
Renesco pisze:Kjaer wciąż jest dla mnie zagadką. Zastanawiam się, czy to nie jest typowy wieczny talent - widać po nim predyspozycje do gry na wysokim poziomie, ale jednocześnie ma pewne braki i chyba przez ostatnią dekadę nie udało mu się nic z tym zrobić. Daleki jestem od przekreślenia stopera ze względu na "ociężałość", bo wielu naprawdę doświadczonych obrońców nie jest sprinterami, a grało doskonale.
Cały problem w tym, że w takim Milanie stoper raczej musi być szybki. Zostawiamy przestrzenie dla rywali, bardzo często dochodzi rywalizacji biegowych, więc ja go w takiej dyspozycji nie widzę na tej pozycji.
Majkel pisze:Paolo#3 napisał/a:

Obawiam się, że kibice znów dają się nabrać na Hakana. Niech najpierw rozegra kilka takich spotkań pod rząd,

Kibice dali się nabrać na Hakana? Kibice to się dali nabrać na Paquetę. Gość który zagrał u nas półtora dobrego meczu, zajął ósme miejsce w plebiscycie na piłkarza roku. O ile dobrze pamiętam, przed Hakanem.
W tamtym roku stawiałem Paquetę za wzór dla Hakana, teraz spokojnie mogę zrobić odwrotnie. Wtedy była mowa o grze na trequartiście, więc podobało mi się ryzyko podejmowane przez Brazylijczyka, jak i jego większa kreatywność. Teraz mowa o grze w pomocy, więc te ryzyko podejmowane przez niego nagminnie i głupio stało się wadą.
rafal996
Milanista
Milanista

Przy okazji Hakana, zwróciliście uwagę jakie prostopadłe ciasteczko zagrał do Theo? Jak rasowa dziesiątka, chociaż raz ;)
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Renesco, no i do tego, że trener przywrócił pewnych graczy do życia należy dodać w kontrze to, że kilku zabił. Pio, Suso, RR, ale też i Paqueta są martwi.
Nie tyle, że to zarzut jakiś. Po prostu tak to wygląda zazwyczaj.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Pio i Suso to od początku sezonu sami sie zabijali. RR dostał konkurencje o 1-2 poziomy wyżej od siebie, a Paketa to chyba ma coś z głową.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
MK92

Post autor: MK92 »

carlos pisze:Z efektu finalnego można być zadowolonym, z fragmentów meczu też. To jednak wciąż walka na noże czy ten właśnie podwórkowy futbol. To nie ma praktycznie żadnych szans działać w ten sposób w dłuższej perspektywie.
Zgadzam się, jednak wolę tę myśl od siebie na razie odpychać i cieszyć się z małych rzeczy, a w tym pierwszym miesiącu 2020 roku w końcu możemy mieć satysfakcję przynajmniej z wyników i odzyskania kilku zawodników. Poza tym, pucharowy mecz z Torino dostarczył tylu emocji, co żadne inne spotkanie Rossonerich od dawna. Nawet ta wygrana z Udinese 3:2 tak przyjemnie nie smakowała. Bardzo fajny dramaturgicznie mecz. Miło się oglądało tę końcową radość tifosich na San Siro po długim i obfitującym w zwroty akcji boju.
Majkel pisze: Męczą mnie wieczne tłumaczenia Piątka. Prawda jest taka, że grał praktycznie całą rundę jesienną w pierwszym składzie i zdołał w tym czasie wepchnąć jednego gola z akcji. To jest po prostu kompromitacja. Nie wiem co się wydarzyło w wakacje, ale on po prostu kompletnie nie wie gdzie się ustawić i co zrobić, żeby znaleźć się w groźnej pozycji.
Otóż to. W spotkaniu z Torino również było widać wielką różnicę w jakości między Piątkiem a Ibrą. Fakt, Zlatan parę razy spartaczył robotę, zwłaszcza z tym pudłem na metrze przed bramką, ale czy Polak w ogóle byłby w stanie do tego podania Leao dojść, wygrywając pojedynek z obrońcą przeciwnika? Szczerze wątpię, patrząc na to, jak defensorzy Byków zamykali mu przestrzeń w pierwszej połowie. A ludzie w naszym kraju często próbują go głupio tłumaczyć tym, że nie dostaje podań od kolegów. No, najpierw to trzeba umieć się odnaleźć na boisku, żeby myśleć o posiadaniu piłki przy nodze.

Skoro jesteśmy przy temacie napastników, to mnie się podoba rozwój Leao. Od początku wiadomo było, że młody Portugalczyk ma spory talent, ale przez pierwsze pół roku zupełnie nie rozumiał systemu gry. Próbował, ale poruszał się w jakiejś własnej przestrzeni. Od momentu przyjścia Ibry wreszcie mamy pożytek z chłopaka. Jego przebojowość i technika wprowadzały wiele zamętu w szeregach defensywy gości. Zaliczył asystę, a mógł mieć ich nawet więcej. Będziemy mieli z niego pociechę. Do tego w porę nadeszło odrodzenie Rebicia. Piątek nie miał dobrej perspektywy na dalszą część sezonu w Milanie.
Renesco pisze:Z racji tego, że Calhanoglu potrafi i angażuje się w obronę to chyba najbardziej optymalnie wygląda zestawienie z końcówki - Turek grający przed Bennacerem i Kessim.
To jest optymalne ustawienie dla Turka, nie mezzala czy tym bardziej lewy skrzydłowy. Ogółem jeśli maiłbym za coś docenić Hakana przez te 2,5 roku, to właśnie za duże zaangażowanie w defensywie. Chyba nikt czegoś takiego nie oczekiwał, gdy przybył z Bundesligi.
ODPOWIEDZ