Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Genoa - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Kzr
Milanista
Milanista

Genoa - Milan

Post autor: Kzr »

Składy wg LGdS:

Genoa (3-5-2): Radu; Criscito, Zapata, Romero; Pajac, Lerager, Radovanović, Schöne, Ghiglione; Pinamonti, Kouame

Milan (4-3-3): G.Donnarumma, Calabria, Duarte, Romagnoli, Theo Hernandez; Kessie, Biglia, Paqueta; Suso, Piątek, Leão

Mamy więc przewidywany debiut Duarte podyktowany czerwoną kartką Musacchio, Paquetę w miejscu Hakana, co liczę że wyjdzie nam na dobre oraz Biglię z powrotem na środku pomocy co jest podyktowane nie mam pojęcia czym. Co trenerowi tak przeszkadza ten Bennacer? Może mecz z Violą mu nie poszedł, ale nie poszedł całej drużynie, a Biglia gra tak źle że aż zęby bolą od patrzenia na niego. Mam nadzieję że ostatecznie w pierwszym składzie wyjdzie Ismael.

Jeśli przełamanie ma nastąpić dzisiaj, to są po temu warunki. Wszyscy już generalnie zdążyli się wkurzyć na to jakie dantejskie sceny odwala Milan w ofensywie i w dodatku gramy z przeciwnikiem na papierze słabszym, również póki co cieniującym. Żeby się tylko nie okazało, że to będzie mecz przełamania, ale dla Genoi.

Forza!
k_f_c
Milanista
Milanista

Post autor: k_f_c »

Idę postawić na bramkę Zapaty
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

k_f_c pisze:Idę postawić na bramkę Zapaty
Stawiałbym bramkę głowką albo z karnego.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Może chodzi o to, aby na boisku przebywała chociaż jedna osoba, która ma ukończone 25 lat?
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Genoa jest słabiutka i myślę, że w miarę spokojnie z nimi wygramy.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Podziwiam optymizm...
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Też podziwiam, chociaż podejrzewam, że się lekko zgrywa. Bo zrozumiałbym, że z nimi wygramy, ale skąd się tam wzięło spokojnie, to ja już nie wiem.
Mnie ten Biglia jakoś mocno nie dziwi w składzie, bo forum wykazuje pewną pomroczność jasną w ocenie piłkarzy. Co z tego przecież, że regista w ostatnim meczu wykosił dwa razy rywala w polu karnym? Co z tego, że mógł się zachować lepiej przy golu Belottiego? Co z tego, że patrząc na naszą lewą stronę w przewidywaniach LGdS można się głęboko zastanawiać, kto kogo ma tam ubezpieczać? Paqueta Theo? A może Leao ich obu? A może spełni się sen Adina i grę oprzemy tylko na dynamicznych sprintach w stronę bramki rywala i pojedynkach 1 vs 1?

Czekam na oficjalny skład. Isamel pożądany jest na lewej pomocy, ewentualnie regista, jeśli trener inaczej znajdzie balans.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Niesamowite!
Calhanoglu w podstawie, powrót Jacka a Leao na ławie. Po prostu nie mogę w to uwierzyć. Kolejny wymysł Giampaolo, który najlepeszego zawodnika z ostatniego meczu zostawia na ławce a najgorszego (albo jednego z najgorszych) promuje po raz kolejny.
AAAA i jeszcze Suso sobie dalej pogrywa.

Pozostaję optymistą bo nic innego nie pozostaje. Mimo dziewactw Giampaolo.

PS. Paqueta chyba sobie nie pogra przy obecnym trenerze. Zresztą i Leao za kiwkę, dzięki któtrej zaliczył trafienie zalicza dzisiaj krzesełko. Śmiech. Nie bądź za brazyliski, nie baw się piłką. Liczy się druzyna.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Qnen pisze:a najgorszego (albo jednego z najgorszych) promuje po raz kolejny.
Można było się spodziewać, że jednak Piątek zagra. :P
Ale tak serio, to trener zaproponował tu coś, czego w ogóle nie kumam. 4-2-3-1? Czy co to będzie?
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Hmm chyba 4-3-3, tradycyjne. Jack i Suso na skrzydłach.
Jay-Jay Okocha
Milanista
Milanista

Post autor: Jay-Jay Okocha »

Trzeba przyznać, że nasz wizjoner ma jaja...
Pele: God sent me to earth to show how to play real football.
Maradona: I didn't send anyone...
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Qnen, pewnie masz rację.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Jay-Jay Okocha pisze:Trzeba przyznać, że nasz wizjoner ma jaja...
Albo robi sobie ze wszystkich jaja...
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Adin
Milanista
Milanista

carlos pisze:Też podziwiam, chociaż podejrzewam, że się lekko zgrywa. Bo zrozumiałbym, że z nimi wygramy, ale skąd się tam wzięło spokojnie, to ja już nie wiem.
Mnie ten Biglia jakoś mocno nie dziwi w składzie, bo forum wykazuje pewną pomroczność jasną w ocenie piłkarzy. Co z tego przecież, że regista w ostatnim meczu wykosił dwa razy rywala w polu karnym? Co z tego, że mógł się zachować lepiej przy golu Belottiego? Co z tego, że patrząc na naszą lewą stronę w przewidywaniach LGdS można się głęboko zastanawiać, kto kogo ma tam ubezpieczać? Paqueta Theo? A może Leao ich obu? A może spełni się sen Adina i grę oprzemy tylko na dynamicznych sprintach w stronę bramki rywala i pojedynkach 1 vs 1?

Czekam na oficjalny skład. Isamel pożądany jest na lewej pomocy, ewentualnie regista, jeśli trener inaczej znajdzie balans.
Carlos ja powiem tak zamiast piwa, bo jestem chory. Zaparzyłem sobie Melissę. Byle 3 pkt jakimś cudem. Leao kiwał i dlatego ławka. :). Cieszy powrót Bonaventury. Mocno jestem ciekawy Duarte.

Szybkość tego meczu będzie ogromna z naszej strony. Ogolnie mnie zastanawia czemu Rebić wogle nie gra w pierwszym składzie od samego początku sezonu. Co z nim nie tak.

Bez kitu marzą się szybkie skrzydła. Leao może nie jest skrzydłowym, ale ma ten czynnik, który mi się podoba. Naprawdę duża niespodzianka. Przypmina mi Depaya i Richarlisona.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2019, 20:30 przez Adin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Ja Ci odpowiem: za dużo kiwa na treningu.

Co lepsze, zaraz po przyjściu do nas zaliczył 45 minut gry. Po czym... praktycznie zniknął. :lol2:
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Do tej pory nie widziałem ciągłości w zarządzaniu klubem, bo transferowe okienko letnie, mało kiedy łączyło się logicznie z zimowym, a praktycznie nigdy z następnym letnim. Tu mamy coś nowego, poziom wyżej, bo skład meczowy w wersji z kolejki na kolejkę nijak z niczego nie wynika.
Ale co tam, siadam i oglądam.
Adin
Milanista
Milanista

Bez Gigiego jeszcze...........Mamy fajną ławkę.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Ach, ta cudowna linia pomocy z jej liderem na czele... "Forza Lazio!"
Adin
Milanista
Milanista

Bardziej mnie wkurza Hakan.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Theo w defensywie -> :rotfl:
Biglia posłał to podanie, po którym zszedł Cristito. No i nie od tego jest regista, żeby przyspieszać, natomiast 10tka powinna choćby udawać, że rozgrywa.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Tak z innej beczki - Reina czasem nie dostał w ostatnim meczu czerwonej kartki? O ile pamiętam, sędzia pokazał takową komuś z ławki Milanu, ale chyba nikt nigdzie nie napisał dokładnie komu, a powtórka wskazywałaby właśnie na Hiszpana.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

:lol2:
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

kamilus, to było z Torino.
Judge not lest ye be judged yourself
Adin
Milanista
Milanista

GIAMPAOLO OUT. Wszyscy obrońcy tego Taktyka są ukrytymi kibicami Interu................

Kolejna Melissa idzie.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2019, 21:32 przez Adin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

miszcz, tak, to niestety było z Torino i niestety kara była na 1 mecz.
ODPOWIEDZ