Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Genoa - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Kzr, proponuje cierpliwość i większą konsekwencję w zarządzaniu klubem czy drużyną. Nie będę wrzucać ofensywnych pomocników na prawe skrzydło byleby coś napisać i odhaczyć swój obowiązek znalezienia rozwiązania, które nie leży w mojej gestii. Nie będę też ustalać składu za trenera, który widzi zawodników cały tydzień i ma raporty z ich pracy od specjalistów.
Jako kibic mogę jedynie ocenić to co widzę. No i również skrytykować coś co jest odklejeniem od rzeczywistości.

Jay-Jay Okocha, zobacz sobie moment z 2:10, najlepiej na spowolnieniu 0,5. Jak dla mnie nie ma mowy o ręce Leao.
Judge not lest ye be judged yourself
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

wg ciebie Miszczu dominacja Genoi w pierwszej połowie jest genialnym ruchem naszego taktyka. Chciał on doprowadzić do uśpienia przeciwnika i zrobić wejście smoka po drugiej połowie.

Na serio Miszczu gdzie ty widzisz pozytywy. Gdzie tu zespolowość. Jedynie krytykujesz tych, którzy nie są zadowoleni obecnej gry. Cierpliwość mieliśmy za Montelli. Ten sam garnitur trenera. Bo mówmy szczerze ci piłkarze za Gattuso lepiej wyglądali. Brakowało kilku klocków. Teraz mamy te klocki.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Czy Ty człowieku jesteś normalny? Pytam bo się martwię. Czy ja gdziekolwiek napisałem coś o pozytywach i pochwaliłem trenera? Czy Ty w ogóle umiesz czytać? Ja napisałem o problemie z grą zespołową, a Ty mi teraz tu piszesz, ze ja widziałem taki pozytyw. :help:
Gdzie ja krytykuje niezadowolonych ludzi, skoro sam jestem niezadowolony i to wyraźnie zaznaczyłem? Krytykuje tylko idiotyczne pomysły.
Tworzysz chochoła, a później sam z nim walczysz. Żałosne.
Tak jak pisałem wczoraj, melisa dla Ciebie to za mało.

I nie pisz mi nigdy więcej, co jest "według mnie", bo skoro nie umiesz czytać, to tym bardziej nie umiesz zajrzeć w głąb mojej świadomości.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

https://twitter.com/AndreaBricchi77/sta ... 8553241601

Zna ktoś włoski na tyle, że jest w stanie potwierdzić, że Giampaolo naprawdę myślał, że powodem naszej słabej gry przeciwko osłabionej Genoi jest fakt, że to my graliśmy w osłabieniu?
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Miszczu Melissa nie zadziałała. Słowo konsekwencja i cierpliwość są jak płachta na byka. Dobrze że jest przerwa reprezentacyjna.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Ciekawe który byłby to zwrot ku 3 obrońców w mojej karierze kibica Milanu. :P Na szczęście trzeba czegoś więcej, niż Gasperiniego, bo i kolejnych środkowych obrońców, lewego wahadła (Diego, wróć?), no i napastnika.
carlos, to nie było do końca na poważnie. Na dłuższą metę wolę blok czteroosobowy, który przecież w poprzednim sezonie wyglądał bardzo solidnie ;)
MK92

Post autor: MK92 »

Jak się okazało, był to ostatni mecz trenera Giampaolo u sterów Milanu. Poza zwycięstwem, niczym pozytywnym to spotkanie w stosunku do poprzednich się nie wyróżniło. W grze tej drużyny nie dało się poznać żadnego postępu. Dobrze się stało, że trener został akurat po tym meczu zwolniony, bo było już widać wyraźnie, że dryfujemy w nieznanym kierunku, a początek października to jeszcze nie jest zbyt późny moment, by spróbować coś uratować. Inna sprawa, że ten strażak wątpliwy.

Jeżeli chodzi o występ poszczególnych piłkarzy, to widać było wyraźnie, iż krótszej lub dłuższej przerwy od wyjściowego składu potrzebują: Suso, Piątek, Calabria (takową siłą rzeczy otrzyma) oraz Biglia. Nie wiem, jak będą ci zawodnicy funkcjonować u Pioliego, ale u poprzednika wyglądali najsłabiej z całej ekipy Milanu. O ile dla Piątka i Biglii są lepsze alternatywy w postaci Leao i Bennacera, o tyle Conti gra równie słabo co Calabria, a Samu jest jeszcze gorszy od Suso.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2019, 14:30 przez MK92, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Janusz Cebula
Milanista
Milanista

Post autor: Janusz Cebula »

Czemu Biglia jest tak krytykowany za ten mecz? Dla mnie akurat zagrał dobre spotkanie. Nawet kilka razy popisał się ładnym prostopadłym podaniem otwierającym podanie.
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

Bubu pisze:Karny słuszny, ale czemu czerwo?
k_f_c pisze:Nie było tak że nie karze się drużyny 2 razy za jedno przewinienie i albo karny albo czerwona?
kamilus pisze:Też nie ogarniam tej decyzji, powinna być chyba żółta.
Qnen pisze:Czerwona kartka dla obrońcy Genui (...) to jest SKANDAL.
"Jeżeli zawodnik pozbawia drużynę przeciwną bramki lub realnej szansy na zdobycie bramki poprzez nieprzepisowe zagranie piłki ręką, to zawodnik taki musi zostać wykluczony z gry bez względu na miejsce popełnionego przewinienia." (Przepisy gry 2019/20, artykuł 12)
miszcz pisze:Dać takiego karnego mając VAR? Niesłychane.
Główny ocenił samodzielnie, był kontakt, błąd nie był "oczywisty", nie było miejsca na ingerencję VAR-u.
"Z wyłączeniem „pominiętych poważnych zdarzeń” sędzia (oraz, gdzie ma to zastosowanie, pozostali sędziowie „boiskowi”) muszą zawsze podjąć decyzję (włączając w to decyzję o nieprzerwaniu gry za potencjalne przewinienie); decyzja taka pozostaje niezmieniona, chyba że zostanie zinterpretowana jako „oczywisty błąd”." (Przepisy gry 2019/20, artykuł 5)
kamilus pisze:Zna ktoś włoski na tyle, że jest w stanie potwierdzić, że Giampaolo naprawdę myślał, że powodem naszej słabej gry przeciwko osłabionej Genoi jest fakt, że to my graliśmy w osłabieniu?
Nie wiem, czy myślał, że to był powód słabej gry, ale to fakt, że był przekonany, iż to my graliśmy w osłabieniu.
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
ODPOWIEDZ