Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Bologna

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Kzr
Milanista
Milanista

Milan - Bologna

Post autor: Kzr »

W poniedziałek o 20.30 czeka nas kolejne futbolowe święto, jakim jest mecz Milanu u kresu sezonu 2018/2019. Składy wg GdS:

Milan (4-3-1-2): Donnarumma - Abate, Musacchio, Zapata, Rodriguez - Kessie, Bakayoko, Calhanoglu - Paqueta - Piątek, Cutrone

Bologna (4-2-3-1): Skorupski - Calabresi, Danilo, Lyanco, Dijks - Poli, Pulgar - Orsolini, Dzemaili, Sansone - Palacio

Sytuacja w zasadzie podobna do tej w ostatniej kolejce. Presja na nas ciąży, a przeciwnik na papierze słabszy, ale w gazie. Bologna w ostatnich 6 meczach zanotowała 4 wygrane, 1 remis i 1 porażkę. Milan 1 wygrana, 2 remisy, 3 porażki. Gramy u siebie, mecz koniecznie do wygrania, ale jak będzie to już pewności nie ma.
k_f_c
Milanista
Milanista

Post autor: k_f_c »

No to Poli bramka w 90 minucie
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Weekend cudów się rozpoczął idealnie, Torino gubi punkty w Derbach, teraz czas na kolejne straty
Będzie beka jak faktycznie Atalanta bądź Roma potraca punkty... a my się po raz kolejny zbłaźnimy. Nawet nie zamierzam kontynuować tego tematu :rotfl:
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Qnen z tym Torino to sobie jaja robisz tak? Gubią punkty ma wyjeździe z Juve :lol2:
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

haha no jak dla nas, to punkty zgubili :D :lol2:
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Myślę, że zino raczej nawiązywał do weekendu cudów ;)
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

No jak? Inter też gubi dwa punkty. Piszę Wam, ze cuda się zaczęły i skończą w poniedziałek :lol2: :lol2:
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Spoko, w kluczowych meczach cudów nie będzie.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Pojawia się 4-2-3-1 jako opcja na ten mecz. Niby fajnie, taki Kessie dalej od bramki przeciwnika, Paqueta na treq, szkoda tylko, że mało prawdopodobne, że zmiana formacji nagle podziała pozytywnie na Hakana i Suso. Zresztą cały zespół jest mentalnie zniszczony.

Ale fajnie, że to wszystko z myślą o Paquecie jako ofensywnym pomocniku. Mam nadzieję, że Milan 2019/20 będzie budowany pod Brazylijczyka.

Cóż, trzeba walczyć. Przynajmniej o tą LE.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

4-2-3-1 pewnie tylko dlatego, że Suso miałby grać - nie wiem co jest z Rino, ale jak niektórzy piłkarze są bez formy, to i tak musi ciągle ich wystawiać. Tak jak było z Hakanem w grudniu ("dopóki jestem w Milanie, Turek będzie grał), tak prawdopodobnie jest teraz z Hiszpanem...
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Co ten Wallace odwalił w meczu Lazio z Atalantą. Cóż za koszmarny błąd. Przykre jest to, że nie tak dawno Lazio wyglądało o niebo lepiej niż Milan a dzisiaj jest dużo gorsze na boisku.

4231? Cyferki nie grają, jakoś nie wierzę w to, że nagle Suso oprzytomnieje a Calhanoglu będzie znakomicie wykonywał stałe fragmenty gry. Ale póki piłka w grze....
zino
Milanista
Milanista

Qnen gdzie te cuda dziś? ;)
Jay-Jay Okocha
Milanista
Milanista

Post autor: Jay-Jay Okocha »

Po ptokach
Pele: God sent me to earth to show how to play real football.
Maradona: I didn't send anyone...
zino
Milanista
Milanista

Ludzie szanujmy się, Atalanta nie przegrała od 12 kolejek, wygrali w Neapolu niedawno, teraz w Rzymie, zaraz jeszcze Inter mogą przegonić. Optymistycznie zakładając może jakimś cudem stać nas na 6 miejsce, za Roma przed Lazio i Torino.
Jeśli Atalanta wygra Coppa Italia, to 7 miejsce daje eliminacje LE tak?
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Trzeba najpierw swoje mecze zacząć wygrywać by o czymkolwiek rozmawiać.
Judge not lest ye be judged yourself
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Wcześniej trzeba było wygrać "pewne" mecze z Parmą czy Udinese.....................
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

zino pisze:Qnen gdzie te cuda dziś? ;)
Spokojnie. Nie poddajemy się, przegra Roma a Atalanta za tydzień z Genuą. :lol2: :ok:

Lazio zagrało beznadziejnie. Tak jak Milan. To był nasz denny styl.
rafal996
Milanista
Milanista

A niedawno to my wygrywaliśmy z Atalantą...
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

rafal996, co paradoksalnie obok meczu z Emoli i Sassuolo było naszym najlepszym występem w tym sezonie. Ale to też dużo mówi, że na 30 kilka kolejek, przekonujące wygrane możemy policzyć na palcach jednej ręki. :)
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Brakło niewiele do blamażu Romy! Ależ mi zaimponowała Genoa, mają charakter i zadziorność. Świetny Kouame, będzie łakomym kąskiem w lecie... Ale... Jak wiemy... Milan i Genoa.... :rotfl2:.
Jutro wracamy do pucharów. Nie ma innej opcji. W przeciwnym razie zamykamy sezon i nie ma sensu męczyć dalej oczu.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 20:04 przez Qnen, łącznie zmieniany 1 raz.
rafal996
Milanista
Milanista

No trochę cudów jeszcze było. Roma mogła nawet przegrać, Genoa wyrównała w doliczonym czasie, a potem zmarnowali karnego.
rafal996
Milanista
Milanista

Jestem strasznie zniechęcony, w ogóle nie mam ochoty tego oglądać. Tyle szans, które na własne życzenie wypuściliśmy... W tabeli jest mega ścisk, jeśli byśmy wygrali, to nadal jesteśmy w grze. Ale styl mamy tragiczny, a do tego musielibyśmy liczyć na grający o nic Juventus. Zarówno Atalanta jak i Roma z nimi grają. Tylko co z tego, jak my byśmy musieli wygrać z Bolonią czy Fiorentiną... Boli ten sezon, bo wystarczyło po prostu nie być frajerem, a my jesteśmy. Wystarczyło spokojnie punktować tam, gdzie byliśmy faworytem i tego wszystkiego by nie było.

Teoretycznie w tej lidze może się zdarzyć wszystko. Atalanta może zdobyć 2 punkty w 3 meczach, Inter może spaść na 5 miejsce... Ale tyle już zepsuliśmy, że naprawdę trudno mi uwierzyć, że to się poukłada dobrze akurat dla nas.
zino
Milanista
Milanista

rafal996 pisze:W tabeli jest mega ścisk, jeśli byśmy wygrali, to nadal jesteśmy w grze.
o co, o Ligę Europy?
rafal996 pisze:grający o nic Juventus. Zarówno Atalanta jak i Roma z nimi grają. Tylko co z tego, jak my byśmy musieli wygrać z Bolonią czy Fiorentiną...
od paru kolejek tak to wygląda, że łatwiej o punkty z Juve czy Napoli niż dołem tabeli...
rafal996 pisze:Teoretycznie w tej lidze może się zdarzyć wszystko. Atalanta może zdobyć 2 punkty w 3 meczach, Inter może spaść na 5 miejsce...
Nie no, nie płyńmy aż tak mocno :P Atalanta 2 punkty grając z Genoą i Sassuolo w domu + juve wyjazd. Minimum 6 pkt, a 7-9 też mnie ani trochę nie zdziwi. Dlatego wg mnie nawet 12 pkt nie dałoby nam LM na koniec, a tak jak już pisałem wcześniej obstawiam, że zdobędziemy do końca 3-5 pkt.
rafal996
Milanista
Milanista

Matematyka mówi, że możemy być w grze o wszystko, ale rozsądek mówi, że nawet LE jest pod znakiem zapytania. Myślę jednak, że Atalanta wygra CI, więc siódme miejsce też da puchary. A spaść niżej to już by było frajerstwo najwyższych lotów.
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Patrząc jak Atalanta jest w gazie, to grupa pościgowa ma większe szanse na walkę z Interem niż z Atalantą. Choć również uważam, że Milan ma na LM małe szanse :(.
ODPOWIEDZ