Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Torino - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

Z ostatnich 7 meczów w lidze wygraliśmy jeden.
od 12.12.1993 r.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

Paolo#3 pisze:Dwa punkty do strefy Champions - z Gattuso nic już nie ruszy do przodu, a trzeba walczyć do końca. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu będzie już ktoś inny na ławce. Choćby Di Francesco (w przypadku braku LM nikt lepszy nie przyjdzie).
Ja już w puchary nie wierzę, tym bardziej, że przed nami świetna Bologna i Viola. Liczę tylko, że do LM nie awansuje Roma, bo dzięki kasie z LM już za bardzo nam odskoczy.

Trzymajmy kciuki za Di Francesco :ok:
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Tak jak nam odskoczyła po dojściu do półfinału w zeszłym roku? ;-)
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Z obecnie dostępnych trenerów najchętniej widziałbym u nas Conte, ale ponoć Roma jest z nim już po słowie i jest skłonna płacić 9,5 mln euro netto rocznie pensji. Ale jaki trener by nie był z tych, którzy są z nami łącznie, będzie to półka lub dwie wyżej od obecnego szkoleniowca.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

albo jedno i drugie.
Dokładnie to.

Nie ma szans żeby jutro Rino był tu trenerem. Jedyna szansa na LM to 4 zwycięstwa z rzędu. Tylko efekt nowej miotły może to zdziałać.

Piłkarze przebili dziś popisy sędziego. To naprawdę "wyczyn".
Judge not lest ye be judged yourself
acmilan1899
Milanista
Milanista

Ktoś wierzy, że za rok będzie nam łatwiej wejść do LM?
od 12.12.1993 r.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Gzikuu pisze:Liczę tylko, że do LM nie awansuje Roma
Majkel pisze:Tak jak nam odskoczyła po dojściu do półfinału w zeszłym roku?
Oddają gdzieś Zaniolo, ściągną kolejnych Cristante... ;)
Majkel
Milanista
Milanista

Tak, ja wierzę. Jak będziemy mieli przyzwoitego trenera.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Majkel, hahaha też racja, ale wiesz, dzięki LM nie będą musieli się pozbywać chociażby Manolasa, a będą mogli zainwestować w kadrę, tym bardziej, że nie ma już Monchiego. O ile w przypadku Atalanty, to ta wciąż będzie w naszym zasięgu, to Roma już niekoniecznie.
acmilan1899
Milanista
Milanista

Szkoda mi tylko Paquety. W co on się wpakował..
od 12.12.1993 r.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Di Francesco po sezonie oby (realnie patrząc na stan dzisiejszy)

To, że Conte dzisiaj jest w Turynie to raczej związek z Petrarchim który ma objąć posadę dyrektora w Romie (obecny Dyrektor sportowy w Torino) i przypadkiem w Romie fuchę dostaję trener od przygotowania fizycznego z Chelsea, z którym Conte współpracował
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Ehhh we wtorek egzamin, a jutro szykuje się dzień z odświeżaniem Twittera i czekaniem na nowego trenera, zamiast nauki. Serce mówi Di Francesco/Conte a rozum Leonardo/Giunti. Albo ten projekt jest poważny i Elliot inwestuje w ławkę, albo nie i zostajemy w marazmie.

Jedno jest pewne, nasza podstawowa 11 ma w sobie olbrzymią jakość, trzeba im tylko pokazać schematy i zaszczepić energię oraz dokupić kilka elementów układanki, żeby wzmocnić konkurencję.
Majkel
Milanista
Milanista

Kurde, w jajco się wpakował. Rzygam tymi komentarzami. Jak Ci tak szkoda, to kibicuj Juventusowi. Tam jest Ronaldo i są scudetti.
rzepinho
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: rzepinho »

Cymbalistów było wielu...
MuremZaStaśkiem
acmilan1899
Milanista
Milanista

Majkel pisze:Farsa. Wyglądamy jak drużyna amatorska. Niczym się nie różnimy w kulturze gry od Dudelange.
Mam odruch wymiotny. Może przerzuć się na Dudelange? Będziesz miał bliżej na mecze.
od 12.12.1993 r.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Jedno jest pewne, nasza podstawowa 11 ma w sobie olbrzymią jakość, trzeba im tylko pokazać schematy i zaszczepić energię oraz dokupić kilka elementów układanki, żeby wzmocnić konkurencję.
Mam tylko nadzieję, że uda się utrzymać trzon: Donnarumma - Romagnoli-Paqueta-Piątek + Cutrone, Caldara itp.

Los takich piłkarzy jak Hakan, Suso czy Kessie zależny od nowego trenera (być może u kogoś poważniejszego zaczną grać na miarę potencjału).
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Gzikuu pisze:Ehhh we wtorek egzamin, a jutro szykuje się dzień z odświeżaniem Twittera i czekaniem na nowego trenera, zamiast nauki. Serce mówi Di Francesco/Conte a rozum Leonardo/Giunti. Albo ten projekt jest poważny i Elliot inwestuje w ławkę, albo nie i zostajemy w marazmie.

Di Francesco nie może objąć innego klubu w Serie A w tym sezonie bo przepisy zabraniają ^
Conte to od lipca chce zacząć pracę + to co wyżej pisałem, że bliżej mu do Romy na dzisiaj

A propo Romagnoli nie daje rady jako Kapitan. Idiotyczne te klaskanie było
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

No to się skończyło. Myślę, za kilka minut dowiemy się, że #GattusoOut. Za niego schedę na kilka meczów przejmie Leonardo.
Po sezonie mam nadzieję, ze będzie nowy powazny trener i poważny skład. Koniec z chińskim szrotem. Możemy sprzedać Suso, Kessiego, Contiego, Musacchio, Rodrigueza, Boriniego, Biglię. Mam dość szrotu, chcę piłkarzy umiejących grać w piłkę.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2019, 22:30 przez Qnen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Gzikuu pisze:Majkel, hahaha też racja, ale wiesz, dzięki LM nie będą musieli się pozbywać chociażby Manolasa, a będą mogli zainwestować w kadrę
Manolas ma klauzulę poniżej jego wartości. To ledwie 35 mln euro za naprawdę fajnego zawodnika, który ma 28 lat, więc jeszcze 5-6 lat kariery, gdzie wiek nie będzie problemem. W tym sezonie jego agentem został Raiola.
Tu nie ma żadnego 'nie będą musieli się pozbywać' - Roma nie ma nic do gadania.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

bounty_fire pisze:Di Francesco nie może objąć innego klubu w Serie A w tym sezonie bo przepisy zabraniają
Wow, dzięki. Pierwsze słyszę. Tzn. że trener już raz zwolniony w Serie A nie może w tym samym sezonie objąć innego klubu? Naprawdę? W Ekstraklasie by to nie przeszło. :v

I dla pewności, brak pucharów dla nas = ominięcie FPP i możliwość swobodnego inwestowania?

Qnen, to są dobrzy piłkarze. Niech popracują trochę pod okiem trenera w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Muszą pozbyć się starych nawyków wbitych im przez obecnego nieudacznika, nauczyć się nowych schematów i na pewno są w stanie grać lepiej, mają na to papiery.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2019, 22:35 przez Gzikuu, łącznie zmieniany 1 raz.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Gzikuu pisze:Nieźle nam Gattuso poukładał tą grę defensywną, bo już nie pamiętam kto, ale było o tym wspominane :rotfl:
Nom, czuję że dzisiaj Rino wyprowadził mnie z błędu.

Nie jestem zwolennikiem zwalniania trenera jeśli nie ma być z tego jakichś korzyści. Zastępczy trener nic już przecież nie zdziała w dziedzinie poprawy gry, a lepiej zazwyczaj poczekać i w lecie ogarnąć kogoś na spokojnie, niż łapać pierwszego lepszego strażaka. Taki to co najwyżej nową miotłą chwilowo poprawi grę i jeszcze komuś przyjdzie do głowy go zostawiać na cały sezon, zamiast zatrudnić kogoś porządnego. Zazwyczaj już wolę żeby stary trener dograł do końca sezonu. Ale jak Gattuso nawet na konferencji prasowej nie potrafi ukryć, że nie ma kompletnie pojęcia co zrobić z drużyną i że sprawa Milanu go po prostu przerosła, to trzeba się go pozbyć bo więcej z niego szkody niż pożytku. Co się musi dziać w głowach piłkarzy jak są dowodzeni przez takiego trenera, to ja nawet nie chcę wiedzieć.
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Gzikuu to tak nie działa. My mamy FPP za poprzednie lata.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Gzikuu pisze:
bounty_fire pisze:Di Francesco nie może objąć innego klubu w Serie A w tym sezonie bo przepisy zabraniają
v

I dla pewności, brak pucharów dla nas = ominięcie FPP i możliwość swobodnego inwestowania?
Nie bo i tak bilans za ten rok będzie rozliczany. Tak jak ostatnio kiedy nie graliśmy w pucharach to bilans z lat 14-16 był brany
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

carlos pisze:Zastanawiam się czy tak fajnie, że się nie połamał. Asaldi go wozi jak chce, a druga bramka..no cóż, na pewno miał w niej znaczny udział.
Ja tak z dobrego serca podchodzę do tej sytuacji.
Karny kpina, kartki kpina, nasza gra jeszcze większa kpina. Za jakie grzechy musimy kolejne lata tak cierpieć? Łysy coś nawywijał? Albo Berlu? :/
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Szczerze?
Prędzej spodziewam się kolejnego żenującego wywodu Leonardo o sędziach niż nowego trenera.
ODPOWIEDZ