Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Torino - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
GoliMilan
Milanista
Milanista

Post autor: GoliMilan »

Qnen, wczoraj za takie same wnioski wysłałeś mnie do lekarza :hmm:
GoliMilan
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Paolo 4-3-3 jest ok. Tylko nie mamy skrzydłowych. Jak można grac wolnymi skrzydłowymi. Przeciwnicy spokojnie ustawiają obronne i potem jest ofensywna padaka wicej wrzutek.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Adin pisze:4-3-3 jest ok. Tylko nie mamy skrzydłowych.
Dlatego wolałbym do końca sezonu ustawienie bez skrzydłowych ;) 4-3-1-2, 4-3-2-1... :) Niech ten Paqueta gra wyżej...
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Paolo#3 pisze:
Dlatego wolałbym do końca sezonu ustawienie bez skrzydłowych ;) 4-3-1-2, 4-3-2-1... :) Niech ten Paqueta gra wyżej...
Właściwie nie miałbym nic przeciwko. :lol2:
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

GoliMilan pisze:Qnen, wczoraj za takie same wnioski wysłałeś mnie do lekarza :hmm:
Coś Ci się popieprzyło. To nie ja Cię wysłałem do lekarza, wróć do tematu i popraw wpis.
Paolo#3 pisze:
Suso na ławce do końca sezonu. Zasłużył sobie na granie ogonów. Niech Paqueta gra wyżej, też tego chcę.
MK92

Post autor: MK92 »

No i na Bolognę podobno Rino ma posłać Milan w ustawieniu 4-3-1-2. Na ten moment, wobec katastrofalnej postawy naszych skrzydłowych, jest to słuszne rozwiązanie. Chociaż nie łudzę się, że nasza gra jakoś diametralnie się poprawi, to jednak z kreatywnym Paquetą za plecami i ruchliwym Cutrone obok, Piątek siłą rzeczy znów zacznie mieć jakiekolwiek sytuacje bramkowe, bo ostatnio to wyglądał jak antylopa wśród stada lwów.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Jeśli Gattuso rzeczywiście wyjdzie 4-3-1-2 z Suso na ławce, to będzie to dla mnie na tyle podejrzane, że będę skłonny uznać, iż to naciski z "góry", a nie wymysł własny trenera - dlatego, że nawet zwykli kibice jak my mówiliśmy o czymś takim już parę ładnych tygodni temu, a Rino ciągle cisnął swoje taktyki z Suso w pierwszym składzie.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Oj tak - jedynym zawodnikiem, który może coś zdziałać w tej ofensywnej mizerii jest Paqueta. Ale nie na połówce, obciążony defensywą. Gdyby jeszcze Hakan zaliczył końcówkę sezonu taką jak rok temu, to Milan miałby jeszcze spore szanse na awans do LM ;)
ODPOWIEDZ