Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Lazio (Coppa Italia)

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Lazio w doliczonym czasie mogło strzelić dwie bramki.
My gramy po prostu DENNIE. Paqueta. I tylko o to proszę. Nasza gra a raczej próba kreatywnego myślenia to kpina z punktu widzenia kibica bądź kogoś kto się na tym zna. Wahadłowi bez prób wrzucenia piłki do napastnika, Laxalt kopie się po czole. Suso w swoim stałym stylu ślamazarny a jak miał szansę na dobre uderzenie to spaprał to idealnie. Piątek odcięty perfekcyjnie od gry. Para środkowych pomocników nie kreuje. Oni odbierają i podają gdzies obok lub do tyłu. Perfekcyjna taktyka.

Powtarzam. Paqueta :prayer: bez niego to będzie ciąg dalszy.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Nie spadłem z księżyca, żeby oczekiwać fajerwerków, no ale mam pewien mętlik w głowie, kiedy słyszę że wygląda to fajnie. Jak Tusk z kolegami by tak haratał w gałę, to może i byłoby fajnie, no ale sorry.
Jeśli naszym założeniem w końcówce sezonu jest zagrać 120 minut, aby doprowadzić do karnych to zacnie ktoś kto wymyślił.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Jesteśmy najbrzydziej grającym Milanem od kiedy kibicuję tej drużynie, tj. od 1994 roku. Milan Inzaghiego był po prostu słaby, ale czasem cośtam się jednak potrafiło zadziać - gole, emocje, cokolwiek. Był fantasista Menez... no nie wiem... coś w każdym razie było. Teraz po prostu zarzynamy ten sport z uporem maniaka. Kocham ten klub ślepo i bezdennie, że jestem w stanie co trzy dni to ogladać i jeszcze lecę się przed końcem sezonu zakatować osobiście. Obecny Milan jest dokładnym powodem, który sprawił, że lata temu powiedziałem oglądaniu ekstraklasy "dość".
Podpisuje się pod tym oboma rencoma , obiema ręcyma czy jak kto chce...
(*)
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

carlos pisze:Jeśli naszym założeniem w końcówce sezonu jest zagrać 120 minut, aby doprowadzić do karnych to zacnie ktoś kto wymyślił.
Ja to niestety tak widzę, bo najważniejsze to dziś nie stracić, z tego powodu, że nie stać nas na strzelenie dwóch bramek. Dlatego też nie spodziewam się Paquety, a prędzej Boriniego za Samu.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Mecz straszny do oglądania, jak nisko upadliśmy w grze ofensywnej. I nie ma znaczenia, że gramy nowym ustawieniem, bo jakim byśmy nie grali w ostatnich tygodniach, tak samo to wygląda. I ratunkiem nie jest tu chyba tylko Paqueta, a również Cutrone, i przejście na 3-4-1-2.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Ta taktyka ma nawet sens, ale musiałby zagrać Paqueta i ktoś taki jak Hakan lub Jack w formie. Bez Laxalta i Samu.
W tym rozdaniu jakie mamy to niestety oczy krwawią.
Judge not lest ye be judged yourself
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

Jezus Maria zaraz wyjdę z siebie... Co się z nimi dzieje
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Szczerze mówiąc to nigdy nie myślałem, że zobaczę Milan grający gorzej niż za rządów Brocchiego i Inzaghiego - a życie okazało się takie, że nie musiałem za długo na to czekać, bo do tego "zacnego" grona dołączył - cóż za niespodzianka - ich kolega z boiska, przerobiony na trenera.
zino
Milanista
Milanista

Reina trzyma nas przy życiu. Duża klasa.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Jeżeli ktoś liczy na weekendowe zwycięstwo w Turynie, to jest zwyczajnie szalony...
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Laskowski i Podoliński cisną z nas bekę. Dumanowski i Guziak w Foot Trucku drugi odcinek z rzędu tak samo. Najgorzej, że krytyka jest zabójczo celna i słuszna.

Nie wiem czy gorsza była końcówka Montelli czy to coś co serwuje nam Gattuso.

Oddaliśmy już nawet inicjatywę Lazio. Pachnie bramką dla nich, bo od doliczonego czasu pierwszej połowy do 55 minuty stworzyli sobie 4 szanse. Wtedy już pewnie trzeba będzie zaatakować i może MOŻE uda się wymienić pięć podań.

edit: Hakan z gorączką na skrzydle. No nie wiem. Przecież Paqueta grał tam często czemu nie można jego spróbować?

edit 2: No przewidziałem. :rotfl:
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2019, 22:03 przez Gzikuu, łącznie zmieniany 2 razy.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Yahoo323 pisze:Jeżeli ktoś liczy na weekendowe zwycięstwo w Turynie, to jest zwyczajnie szalony...
A to akurat, to nigdy nie wiesz. To nie to, że ta drużyna ma jakąś stałą formę. To jakby ktoś rzucał kością przed każdym meczem.

No i jest. To była kwestia czasu.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Ponoć w ostatnich dniach zarząd był w częstym kontakcie z Conte/Sarrim i przyszły trener ma być jednym z tej dwójki - mam nadzieję, że tak będzie, bo nawet jeśli w lecie mielibyśmy tylko zmienić szkoleniowca, to i tak będzie to nasz najważniejszy transfer.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

No to można kończyć. Dwie strzelić to kosmos.
Kessie wielka klasa, nie wiem gdzie on biegł, ale na pewno nie tam, gdzie trzeba.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Loool, akcja kopiuj wklej jak z Udine. Zmiana za późno o 55 minut.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Majkel pisze:
Yahoo323 pisze:Jeżeli ktoś liczy na weekendowe zwycięstwo w Turynie, to jest zwyczajnie szalony...
A to akurat, to nigdy nie wiesz. To nie to, że ta drużyna ma jakąś stałą formę. To jakby ktoś rzucał kością przed każdym meczem.

No i jest. To była kwestia czasu.
Ostatni dobry mecz tej drużyny był dwa miesiące temu, więc kostka się zacięła. Życzyłbym sobie, żeby było jak z kostki. To jest niemożliwe jak słabo gra ta drużyna.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Zabawne, że znowu w krótkim odstępie czasu tracimy gola po kontrze ze stałego fragmentu gry. Co jak co, ale Milan Gattuso jest powtarzalny. :P Żałosny trener, skoro nawet czegoś takiego nie potrafi skorygować, ale to już chyba wszyscy wiemy.
zino
Milanista
Milanista

Śmiem twierdzić, że wywalenie teraz Gattuso nie zaszkodziło by bo tu już chyba nie da się nic zepsuć. Mogła by to być jedyna satysfakcja w końcówce sezonu dla wielu kibiców.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Milan w okresie 45-60 minuty to twór godny annałów. Czarne księgi futbolu. O ile to był futbol.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

zino, to się nie stanie, ale też tak myślę. Zmiana szkoleniowca zrzuciłaby z piłkarzy pnącza zakładające grę do tyłu za wszelką ceną i oddałaby bardziej kreatywnym piłkarzom jak Paqueta, Suso, Hakan odrobinę swobody. Efekt nowej miotły bardzo często, choć nie zawsze robi swoje.

edit: Zszedł jeden z najlepszych czyli Caldara. Karuzeli śmiechu ciąg dalszy.
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

Jestem rozsądnym człowiekiem ale tutaj chyba tylko nowa miotła byłaby w stanie cokolwiek zmienić. Niema kompletnie żadnych przesłanek ku temu żeby Milan skończył w top 4.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Można zapłakac. Na boisku znowu bez Paquety za to z Laxaltem
Caldara zagrał całkiem fajnie, nic do niego nie mam.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Gzikuu, przecież Caldara umie grać chyba tylko w 3 z tyłu, więc czego tu się czepiasz? Jakieś ryzyko trzeba podjąć.
Forzamilan2
Milanista
Milanista

Post autor: Forzamilan2 »

Gattuso tylko potwierdza jak wielką miernota trenerska jest. Nazywanie go trenerem to obraza tego stanowiska.

Wystawianie kolejny raz na srodku pomocy dwoch mega leniwych graczy, ktorzy tacy sa z natury, oraz wpuszczanie kebaba zamiast Paquety to żart.

Szkoda mi kilku piłkarzy, ktorzy nie zasluguja na granie z tymi miernotami.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Forzamilan2 pisze: wpuszczanie kebaba zamiast Paquety to żart.
Zabierz swoje rasistowskie komentarze w jakieś inne miejsce. Najlepiej takie, w którym będziesz sam.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2019, 22:16 przez Majkel, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ