Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Parma - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

Forzamilan2 pisze:Buahaha, że co? Jaki zjazd? Z czego on miał niby zjechać, jak gośc w Milanie w ogóle nie miał jakiejkolwiek formy.. weź się chłopie nie kompromituj
Polecam w takim razie zeszłoroczną rundę wiosenną i występy Hakana. W przeciągu całego roku 8 bramek i 13 asyst przecież nie zrobiło się samo. :)

Nie wiem czy kibicujesz Milanowi od czasu przyjścia Piątka, ale wyzywanie piłkarzy tego klubu od kebabów i śmiałe twierdzenia na temat przeszłej formy Hakana świadczą, że nie jest to kibicowanie zbyt intensywne. :P

https://twitter.com/acmilan_com_pl/stat ... 2745080832
Tutaj polecam fajne dwa obrazki, które bardzo dużo mówią o naszej grze z przodu.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Ej, to już nie mogę mówić na Włochów Makarony?

Ps: Romagnoli :rotfl: Galeria chwały.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Gramy ultraofensynie. Tylko tego nie widać.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Ale świetnie zagrał Suso, Samu jakby chciał to zepsuć to musiałby mocno się namęczyć. :)
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Forzamilan2 pisze:Dlaczego Gattuso ciągle wystawia kebaba. Gość jest tak tragiczny że tego się nie da opisać słowami. To ja już wolałbym jakiegoś juniora żeby się ograł.
Kup kebaba w budzie z kebabami, a następnie odpal internet i zorientuje się gdzie jest Primavera Milanu i jak gra zamiast bzdury wypisywać.. Kogo chcesz ogrywać? Jakieś konkretne nazwiska? A może z ławki debiut Montolivo? Jest jeszcze Mr. Pozoranto i Mauri do pomocy...
Forzamilan2 pisze:Buahaha, że co? Jaki zjazd? Z czego on miał niby zjechać, jak gośc w Milanie w ogóle nie miał jakiejkolwiek formy.. weź się chłopie nie kompromituj
Jednak na wiosnę zeszłego roku jego gra wyglądała o niebo lepiej więc zjazd zaliczył z tego czy innego względu. To jaką ma formę patrząc na jego cały pobyt w Milanie i jaką funkcję pełni, na jakich pozycjach gra to inny temat na inne opowiadanie.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

O fajnie, w końcu wszedł zawodnik ofensywny, drugi obok Piątka i od razu gol. :D
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Wyglądało to prawie jakby go w głowę trafił, ale bardzo dobry strzał Samu.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

To pierwsza asysta Suso w 2019 roku, tak?
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Tak, ale jest nawet "lepiej", bo ostatnią zaliczył 04.11.2018 r.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Niech dowiozą 1-0 ale lepiej jakby Piątkowi coś ktoś dograł i ten mierny mecz zamknął.
Adin
Milanista
Milanista

Borini...............co zrobił.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Chłopaki jajka to chyba zostawili w koszyczku. :P Nie jestem zszokowany ani zdziwiony, byłem raczej po bramce dla nas.

Tak jak co tydzień - liczymy na naszych bezpośrednich rywali.
Majkel
Milanista
Milanista

Przeciwko Juventusowi się tak nie cofnęliśmy po golu na 1:0, jak dzisiaj z Parmą i takie są efekty. Krew mnie zalewa jak na to patrzę.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Myślę, że duża zasługa w tym Gattuso, bo chłopaki po strzeleniu bramki mocno się cofnęli i zaczęli bronić wyniku, co się skończyło utratą bramki.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

@ carlos

Nie mów, że nie widzisz różnicy.

Za to możesz mówić na Boriniego debil.
Majkel
Milanista
Milanista

I nasze legendarne rzuty rożne w końcówkach meczów.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Niech ten sezon się już skończy... Bez względu na awans do LM czy jego brak.... :/
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Tak sobie myślę co zadecydowało w tym meczu i chyba jednak Borini. Jak pisałem wcześniej, wystawianie go w meczach, w których operujemy piłką przez 70% meczu mija się z celem. Pozbawiamy się w ten sposób jednej możliwości rozegrania i atakowania. Ostatnio nic nie miałem do Rino, bo dokonywał słusznych wyborów, ale teraz najzwyczajniej w świecie dał d***. Borini TAK jak gramy z równymi bądź lepszymi na papierze, Borini NIE jeżeli chcemy prowadzić grę.
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

Żałosny mecz w wykonaniu panienek bez jaj
Adin
Milanista
Milanista

To co patrzymy na rezultaty przeciwników. Naprawdę kilku graczy już nie powinno nigdy nie wyjść na boisku. Gattuso odważnie postawił ofensywniejszych graczy, ale dając Biglię dał sygnał. Bronić wynik. My nie mamy piłkarzy pod taktykę 4-3-3
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2019, 14:28 przez Adin, łącznie zmieniany 1 raz.
Majkel
Milanista
Milanista

Gramy po prostu kompromitująco: źle, brzydko, bezjajecznie. Jesteśmy Milanem do cholery, to się po prostu nie godzi. Prawda jest taka, że na tę LM po prostu nie zasługujemy. Liczę, że pomimo tego jakoś uda się do niej doczłapać, ale wygląda to coraz mniej optymistycznie. A brak awansu to kolejny sezon, w którym będziemy się ciężko bić, a nie robić poważny progres.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Jesteśmy żałośni. Już dawno mogliśmy wywalić Gattuso ale komuś się w dupie poprzewracało że mamy świetnego fachowca. Gówno mamy. Sezon jest drogą przez mękę. Droga Krzyżowa będzie bez happy endu. Wówczas życzę Atalancie Ligi Mistrzów, bo oni na nią zasługują.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2019, 15:26 przez Qnen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Adin, nie mamy piłkarzy pod żadną taktykę. Z ofensywnych mamy Piątka, Cutrone, Castillejo, Paquetę i kontuzjowanego Jacka. Z reszty ofensywnych piłkarzy Rino zrobił defensywnych (Paqueta jeszcze walczy) no i mamy to co mamy. Żadna taktyka nie będzie właściwa z taką mentalnością.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Nie, nie straciliśmy punktów przez Boriniego. To był jeden z wielu epizodów, w jedną lub drugą stronę.
Mogę pochwalić nasz zespół tylko za jedną rzecz, a w sumie tylko Suso za to, że trafił Samu w głowę. Koniec. Wiele indywidualnych niedokładności, kompletnie brak ruchu i pomysłu, generalnie możemy sobie podać z Parmą rękę, bo wynik był jak najbardziej sprawiedliwy.
Wiecie co zapamiętam z tego meczu? Zachowanie Romagnoliego z naszego pola karnego.
Oprawię to sobie w ramkę.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Majkel
Milanista
Milanista

W okolicach 60-minuty zacząłem mieć rozkminkę, jak mógłby wyglądać ten sezon z Bonaventurą w składzie. No ale się niestety nigdy nie dowiemy.
ODPOWIEDZ