Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Juventus - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Juventus - Milan

Post autor: Gzikuu »

Myślę, że już najwyższy czas na temat meczowy, bo przynajmniej u mnie emocje są ogromne. Dobrze, że mam trochę pracy do 18:00, bo bym pewnie nie wysiedział. Mimo, że mierzy się Dawid z Goliatem, to jednak wciąż to mecz z odwiecznym rywalem... rywalem, który u siebie nie traci punktów, prawie nigdy. No właśnie, prawie. Trzeba ich bilans bramkowy u siebie 33-9 zamienić na jakieś skromne 33-10. ;) Oczywiście nie napalam się na chociażby punkt, ale liczę chociaż na dobry mecz - lepszy niż w Superpucharze.

Już nieco bardziej prawdopodobne składy:
Obrazek

edit:
Mamy oficjalkę:
Człowiek wie jaki będzie wynik, ale trochę się łudzi. Moim zdaniem kluczowe jednak jest, żeby nie odnowił się uraz Suso, Hakana i Kessie.
Obrazek

Juve:
Obrazek
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Skład najlepszy na jaki nas obecnie stać, więc nie mogę się do niczego przyczepić i muszę tego Hakana przełknąć. Obyśmy wygrali, mecz z Lazio.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Resk
Milanista
Milanista

Post autor: Resk »

Wszystkie streamy mi tną. Ma ktoś dobrego linka?
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Czy ten pajac z gwizdkiem ma w ogóle żółte kartki w kieszeni? :wall2:
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Fajny ten Juventus, taki nie za intensywny. :P Póki co sprawiamy dobre wrażenie. Odstaje tylko Suso, który po akcji w 1 minucie nie miał piłki na nodze. Borini kilka złych decyzji, ale ogólnie bez zarzutów. Znów też bolą stałe fragmenty Hakana. Widać ile daje nam Kessie, można mieć do niego pretensje o wiele rzeczy, ale jest nam niezbędny w takiej taktyce.

edit: Hahahhahaha, nie ma karnego. :rotfl: Ciekawy czy gdyby Alex Sandro złapał piłkę w ręce, to też by nie odgwizdał.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

To jakaś kpina z tym karnym. Typowy mecz z Juventusem.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Ta jawna kradzież mnie w ogóle nie dziwi. Jakby to była ręką piłkarza Milanu to by sędzia nie miał wątpliwości.
Skandal!
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

CO???????????????????????
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Oczywiście! Co za złodzieje!!!
Jakby było w drugą stronę to by nie obyło o czym dyskutować. ŻENADA

edit: KRZYSIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2019, 18:41 przez Qnen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Baka :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:

Piątek ma już u nas 10 bramek?
pandoktor
Milanista
Milanista

Oby nas to nie zablokowało bo gramy naprawdę fajnie.
Majkel
Milanista
Milanista

Leo poczuł się w obowiązku wyrównać szalę sprawiedliwości swojej byłej drużynie. Póki co gramy dużo lepiej. Oby tego nie zepsuć.

BTW. Moim zdaniem nasza pomoc z Kessiem wygląda jednak o niebo lepiej. Frank robi bardzo ważną robotę i o ile wiemy, że jest słaby w ofensywie, to jednak jest IMO bardzo dobry taktycznie.
pandoktor
Milanista
Milanista

Nie zablokowało :-)
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

To jest wręcz niewyobrażalne, jak inaczej gramy dziś niż podczas meczu z Udinese - Milan powinien chyba zatrudnić kilku dodatkowych psychologów, bo ewidentnie największy problem leży w głowach piłkarzy.

ps.
Bakayoko + Piątek :prayer: :prayer:
rzepinho
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: rzepinho »

Nie dał karnego...jebaniutki
Ale Piątunio wziął co nasze
MuremZaStaśkiem
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Ależ to by było piękne jakby wygrać w końcu z tym totalnym złodziejstwem :minigun: Mimo bramki się jeszcze na to nie nastawiam. Mają za dużo argumentów i kilku dodatkowych graczy na boisku.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Poza tym Juve wciąż na stojąco, a na pewno będzie jeszcze w meczu fragment, w którym przycisną.

edit: COOOOO? Ten pajac odgwizdał faul Bakayoko na Dybali? :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Łysy na pewno coś wykombinuje, co za frajer z gwizdkiem!
Mecz świetny do oglądania i do przeżywania. Wygrajmy to!
Majkel
Milanista
Milanista

Ostatnio były głosy, że może to Romagnoli jest winny temu, że dostaje kartki za dyskusje pomimo bycia kapitanem. A jednak niektórym wolno więcej, patrząc jak pajacuje Mandżukić i nie ponosząc za to konsekwencji.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

To są te dni kiedy gardzę turyńską mafią całym sobą i juventinimi, którzy twierdzą, że cała reszta kibiców sobie coś wymyśla i są przegrywami. Wiem, że mocno i pewnie będę tego żałować, ale tak mną telepie, że muszę to z siebie wyrzucić. Oby wygrać z tym złodziejstwem! :minigun:
Majkel
Milanista
Milanista

Najlepszy komentarz jaki póki co widziałem: Gol golem ale sędzia stracił 3 minuty żeby sprawdzić czy pieniądze dotarły na konto.
pandoktor
Milanista
Milanista

kamilus pisze:To jest wręcz niewyobrażalne, jak inaczej gramy dziś niż podczas meczu z Udinese
No właśnie niewyobrażalne. Bo my naprawdę gramy dobrze. Agresywnie, uzupełniając się w pomocy (Kessie!), Hakan stara się kreować grę, RR na lewej obronie jak profesor. Przyjemnie to się ogląda.

Tylko ten sędzia. Raz brak karnego, dwa odgwizdanie faulu na Dybali od czego zaczęły się nerwowe 2 minuty. Eh...
pandoktor
Milanista
Milanista

Majkel pisze:Najlepszy komentarz jaki póki co widziałem: Gol golem ale sędzia stracił 3 minuty żeby sprawdzić czy pieniądze dotarły na konto.
:rotfl:
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Mi to widowisko się średnio podoba, chociaż jeśli chodzi o nas to jest lepiej, niż można było się spodziewać. Można sobie porównać ostatni występ RR z tym dzisiejszym i to jakby byli dwaj totalnie różni piłkarze. Calabria też zdecydowanie lepiej. Ogólnie gramy średnio, ale faktycznie Kessie jest niezbędny. Narzekamy często kiedy gra, ale jak nie gra, to powodów do narzekania jest znacznie więcej.
Juve nas jeszcze przyciśnie, więc się na razie nie podniecam.
Ps: naprawdę jestem jak na razie jedynym, który nie gwizdnąłby karnego? Z powtórek jakie widziałem wynika, że piłka trafiła w bark.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Jay-Jay Okocha
Milanista
Milanista

Post autor: Jay-Jay Okocha »

Wyglądamy jakbyśmy weszli na boisko bez większej presji i kupy w majtach, co - uczciwie mówiąc - daje naprawdę fajny obraz gry z naszej strony. Juventus, oczywiście, na pół gwizdka i do tego w eksperymentalnym zestawieniu, ale to nie nasz problem i dobrze by było to wreszcie wykorzystać. Ja na miejscu Gattuso nakazałbym grać chłopakom to samo, co w pierwszej połowie i - broń boże - nie cofać się całym zespołem, bo na bank wrzuca 1-2 biegi wyżej i przycisną.

Śmieć w żółtym trykocie krzywdzi nas bezczelnie od samego początku i śmiem twierdzić, że coś jeszcze dzisiaj wymyśli. Karny ewidentny, ze dwie żółte za mało dla Juve. Żałosne i iście wpieniające, bo mecz z perspektywy Juve jest o nic poza jakimś tam już trochę wyświechtanym prestiżem...
Pele: God sent me to earth to show how to play real football.
Maradona: I didn't send anyone...
ODPOWIEDZ