Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Udinese

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Wiemy co się dzieje z Kessim. Ma problem z kolanem i siedzi tuż za ławką rezerwowych.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

Tak jak Higuain z gorączką? :> A to, że z kolegami siedzi za ławką ma z tym niewiele wspólnego. :P
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Ależ szukasz kontrowersji tam gdzie ich nie ma. Był powołany i normalnie trenował wczoraj, ale doznał urazu. Nikt z nim nie ma problemów.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Czyli gorączka Higuaina mogła być poddawana w wątpliwość, a karna absencja Franka po tym co odwalił już nie? Ciekawe podejście. No chyba, że przyjmujemy słowa trenerów na konferencjach jako świętość i jedyną prawdę. Napisałem dwa razy, że nie wiemy czy rzeczywiście jest kontuzjowany czy nie - bo nie wiemy, a Ty uznajesz po tym wszystkim co się wydarzyło komunikat klubu za pewniak. Icardi też przecież był kontuzjowany. ;)

edit: Cudownie nas skontrowali.... Dla nas oznacza to gigantyczne problemy...
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Mam deja vu z pierwszej połowy sezonu. Rywal nic nie gra, nic nie tworzy i tracimy gola z jednej sytuacji.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

My też nic nie gramy i poza golem też prawie nic nie tworzymy.

E: po tym strzale po dosrodkowaniu z roznego mozna stwierdzic, że Udinese stworzyło co najmniej tyle samo co Milan.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2019, 20:34 przez bogiel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Matko. To niby czemu nie było problemów by siedział na ławce w Genoi? Nie ma absolutnie żadnych podstaw by twierdzić, że wypadł za karę. Z Higuainem były i każdy podawał ten komunikat z taką adnotacją. Jesteś prawdopodobnie jedyną osobą, która twierdzi, że Kessie wypadł za karę.

Laxalt jest dramatyczny. Ta taktyka również nie działa tak jak trzeba. Powinniśmy grać 4-3-3 do końca sezonu. Cutrone może grać na skrzydle spokojnie.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Poza strzałem Paquety, wolejem Cutrone i jego dwiema nietrafionymi futbolówkami, to rzeczywiście nic nie stworzyliśmy. W styczniu i lutym mieliśmy wyniki ponad stan, teraz są adekwatne do naszej gry.

Mamy jeszcze 20 minut. Ten mecz musimy tylko wygrać, nieważne jak, ale bez Paquety straciliśmy 99% potencjału ofensywnego.

miszcz uuuu a co to za sianie dezinformacji? Proszę o cytat, w którym niby twierdzę, że Kessie wypadł za karę. Piszę, że nie wiem jak w końcu jest, ale że jest to możliwe. Absencja z Sampą była tłumaczona zmęczeniem po kadrze, które to wytłumaczenie dziś już nie miało racji bytu. Karanie piłkarza za sprzeczkę z kolegą jest normalne w futbolu i jest to teraz załatwiane jak chciały obie strony - wewnątrz klubu, bez mówienia wprost o co chodzi. Dlatego nie przyjmuję słów Rino za pewniak, po tym co się wydarzyło z Interem i dopuszczam do siebie taką myśl.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2019, 20:39 przez Gzikuu, łącznie zmieniany 1 raz.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Stanęliśmy od początku drugiej połowy, po bramce to już w ogóle. Reina też w tej bramce chyba stoi dla picu. Nawet nie spróbował wyjść, nic... RR bez formy > Laxalt, to jest żenada
Banti jest prawie tak irytujący jak nasza gra
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Majkel
Milanista
Milanista

Gramy padakę straszną, ale Udinese jest jeszcze dużo słabsze a remisujemy. Z Sampdorią też nie byliśmy od nich gorsi a przegraliśmy. Więc to są wyniki poniżej stanu. Mecz się jeszcze nie skończył, ale jak dalej będziemy tak ciamajdowato grać, to nic nie wskóramy, jak z Sampą.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Włączyłem w 70 minucie. Co robi u nas Laxalt? :dunno:
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Majkel
Milanista
Milanista

Jesteśmy tak beznadziejnie powolni i bojaźliwi w tych atakach, że piach zgrzyta między zębami. Nie pamiętam kiedy widziałem naszego piłkarza, który na pełnej szybkości kogoś przedryblowuje w okolicy pola karnego i tworzy przewagę.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Bardzo źle to wygląda. Właśnie w takich meczach jak z Sampdorią i Udinese nam LM może odjechać...

Niech się ogarną i byle jak ale jeszcze jedną bramkę dobrze żeby Piątek albo byle kto i w byle jaki sposób wpakował.
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Chyba koniec Ligi Mistrzów. Przynajmniej w teorii.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

To jest niemożliwe w jaki sposób sami sobie zabieramy Ligę Mistrzów...
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Nie wiem co się stało, że nasi od jakiegoś czasu zaczęli wyglądać, jak grupa kolegów z podstawówki grająca na boisku szkolnym. Ba, w tym meczu nie potrafimy nawet wrzucić z rożnego na odpowiedniej wysokości...
Majkel
Milanista
Milanista

Pies z Ligą Mistrzów, ten stres i żałość mi lata życia zabiera.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Potwierdza się stara prawda, że mecze z drużynami walczącymi o utrzymanie, to istna katorga. A jeszcze kilka takich meczów przed nami. Jednak czego można oczekiwać, jak kolejny mecz z rzędu po Interze i Sampie zaczynamy naciskać około 80 minuty.

Najbardziej mnie martwi, że nic nie skutkuje. Rino nie potrafi dotrzeć do piłkarzy na poziomie mentalnym, to zmienił taktykę, co również nie zdało egzaminu. Nie za bardzo już widzę pole do rzeźbienia. Zmęczenie sezonem, też nam nic nie ułatwia. Ciśnie mi się na usta uśmiech, jak kibice Juve piszą, że ich zespół nie jest w formie, bo wygrywa mało efektownie. Widać tu gigantyczną przepaść między dwiema drużynami.

Czuję się dziś jak pod koniec ery Montelli - postawa Milanu odciska piętno na życiu prywatnym...

Rzucam tezę w eter - właśnie wypisaliśmy się z udziału z przyszłorocznej LM.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Majkel pisze:Pies z Ligą Mistrzów, ten stres i żałość mi lata życia zabiera.
Bez Ligi Mistrzów perspektyw na zmianę stanu rzeczy nie ma.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Wszystko mieliśmy w naszych nogach, a teraz znowu będziemy się jutro oglądać jak inni zapunktują. Ale padaka.
Majkel
Milanista
Milanista

Czuję się koszmarnie. Trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa, w tym derby u siebie, Sampdoria i marne Udinese, również u siebie. 1 Punkt zdobyty. Horror, horror, horror. Po sezonie Gattuso musi odejść, po sezon leci, a my stylu jak nie mieliśmy, tak nie mamy. Ten brak potrafią osłodzić wyniki, ale teraz wróciliśmy do sytuacji, w której wyników też nie ma.

Jestem już tym zmęczony, oglądanie takiego Milanu sprawia mi ból zarówno psychiczny, jak i fizyczny.
GoliMilan
Milanista
Milanista

Post autor: GoliMilan »

Napisze to co pisze od 5 lat, czyli czekamy na prawdziwego trenera!!!
GoliMilan
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Gzikuu pisze:
Rzucam tezę w eter - właśnie wypisaliśmy się z udziału z przyszłorocznej LM.
Na szczęście to Serie A. Po takim grudniu i ostatnich 3 meczach powinniśmy być już dawno wypisani. A tak, nie ma co tracić nadziei. Ja przynajmniej nie tracę. Taka natura kibica...
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Mówcie co chcecie , ale rzygam patrząc na taką grę. To jest dramat. Im nawet jakoś nie zależało na gonieniu 3 pkt jak było 1-1, może w ostatnich paru minutach (btw 4 doliczone to jakiś żart).
Przykro to pisać, ale nie zasługujemy i nie będzie LM dla Milanu, śmiem twierdzić, że jak tak dalej będzie gra wyglądala, to nawet z Top6 wypadniemy i to nawet za 2-3 kolejki, po porażkach z juve i Lazio.
Że na da.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2019, 21:05 przez zino, łącznie zmieniany 1 raz.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Skoro nawet Majkel, jest dziś pesymistą, to lepszego komentarza naszej sytuacji nie potrzeba. ;)
ODPOWIEDZ