Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Crotone - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

No właśnie gdzie ten karny? :hmm:
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Kojak
Milanista
Milanista

Post autor: Kojak »

Ja tam się zastanawiam czemu zawodnik Crotone dostał czerwoną kartkę, według mnie ledwo co tam faul był a co dopiero czerwona. Zaostrzyły się przepisy czy co?
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Bo trzymał za rękę zawodnika idącego na sam na sam z bramkarzem?

Cutrone zdaje się kumać dobrze trzymanie się przed linią spalonego.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

miszcz pisze:No właśnie gdzie ten karny? :hmm:
Właśnie też się zastanawiam, czemu nie skorzystano z VARu - szczególnie że i tak była przerwa w grze, więc mecz bardziej by się nie opóźnił.
rossobianco
Milanista
Milanista

Post autor: rossobianco »

Gdyby były wątpliwości to VAR sędziemu dałby sygnał, że źle zinterpretował :)
Kukiss
Milanista
Milanista

Post autor: Kukiss »

Świetne podanie Calhanoglu za plecy obrońców przy golu Suso. Naprawdę brakowało nam takiego gracza jak on.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

Nie wiem, aż co napisać, tak się cieszę! Wygląda, to perfekcyjnie. Jasne, że czerwona kartka dla Crotone się do tego bardzo przyczyniła, ale to i tak przede wszystkim zasługa naszej gry. Przyczepię się tylko do Locatelliego, jest dziś bardzo niedokładny, często podaje niecelnie i nie w tempo. Cutrone jest znakomity, w przypadku przyjścia Kalinicia i być może kogoś jeszcze, jego TRZEBA wypożyczyć, żeby miał ciągłość gry. Jego talent nie może się zmarnować.
Zauważyłem też, że w kolejnym meczu rzuty rożne są kierowane do Bonucciego, widać tu schemat. Dziwi mnie natomiast, że to po raz kolejny Suso, a nie Calhanoglu wykonał rzut wolny.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Kojak pisze:Ja tam się zastanawiam czemu zawodnik Crotone dostał czerwoną kartkę, według mnie ledwo co tam faul był a co dopiero czerwona. Zaostrzyły się przepisy czy co?
Już dawno temu miały zniknąć te bezsensowne, podwójne kary.
Jak dyktowany jest karny przeciwko danej drużynie i faul był jedynie taktyczny, a nie jakieś skrajnie brutalne wejście dwiema nogami, sędzia nie powinien mieć nawet możliwości, żeby dać czerwo.
Bez oglądania "na telewizorku" pierwsza decyzja była znacznie lepsza - ta druga jest krzywdząca dla Crotone, ale nie mam pojęcia, jak wszystko interpretują włoskie przepisy...
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Paletta z Romą tak samo dostał czerwoną, a tam chyba nikt nawet sam na sam nie wychodził.
Judge not lest ye be judged yourself
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Jak tak dalej pójdzie, to mamy szansę na bycie liderem :).
E: No i mamy lidera, do spółki z Juve i Interem, od niepamiętnych już czasów :).
Majkel
Milanista
Milanista

Dobry mecz, spokojne zwycięstwo, bez forsowania w drugiej połowie. A gdyby AS był skuteczniejszy, mogłoby się skończyć wyżej. Dobrze zaczynamy sezon, ten nowy Milan może się podobać. Mamy pomysły w ataku, wyglądamy poukładanie. Może być interesująco. Jedyny minus dzisiaj dla mnie, to gra Manu, który był niedokładny, niewiele wnosił i wyłapał głupie żółtko i przez jego mini klopsik, Bonucci też wyłapał. MoM bez wątpienia Cutrone.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2017, 22:46 przez Majkel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nismovsky
Milanista
Milanista

Post autor: nismovsky »

Andre Silva pięknie znajduje sobie te sytuacje strzeleckie, ale ma problem ze skierowaniem piłki do siatki. Główka, wolej czy pod koniec podanie na dobieg: jedno z tych powinno skończyć się bramką, moim zdaniem.

Niemniej jednak: współprowadzimy z Juve w Serie A. Jeśli to nie jest dobry początek to ja nie wiem, co mogłoby nim być ;)
"Człowiek ma jedne usta i dwoje oczu oraz uszu, po to, żeby dwa razy więcej słuchał i patrzył, niż mówił. Ma też dziesięć palców u rąk, stąd teraz taka sraka w Internecie..."
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

nismovsky pisze:Jeśli to nie jest dobry początek to ja nie wiem, co mogłoby nim być
Juve notujące wpadki jak ostatnio na począku sezonu?:>
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Patrząc na ten sezon to:
Musacchio > Bonucci
Zapata > Bonucci.
Musacchio i Zapacie nie zdarzają się takie wpadki jak Bonucciemu. Dzis dwa razy oszukał go Budimir plus żółta kartka.
Awatar użytkownika
nismovsky
Milanista
Milanista

@Bubu: Nazwij mnie antypolakiem, ale ja wolę cieszyć się z sukcesów mojej drużyny niż radować porażką przeciwnika. ;) Taki już mam odchył.

@Bogiel: czyżby szykowało się forsowanie na forach duetu Musacchio-Romagnoli(Zapata)? :lol2:
Ostatnio zmieniony 20 sie 2017, 22:53 przez nismovsky, łącznie zmieniany 1 raz.
"Człowiek ma jedne usta i dwoje oczu oraz uszu, po to, żeby dwa razy więcej słuchał i patrzył, niż mówił. Ma też dziesięć palców u rąk, stąd teraz taka sraka w Internecie..."
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

nismovsky pisze:Niemniej jednak: współprowadzimy z Juve w Serie A.
I z Interem.
Awatar użytkownika
nismovsky
Milanista
Milanista

Venomik pisze:
nismovsky pisze:Niemniej jednak: współprowadzimy z Juve w Serie A.
I z Interem.
Fakt, przeoczyłem ich. :ok:
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

nismovsky pisze:Andre Silva pięknie znajduje sobie te sytuacje strzeleckie, ale ma problem ze skierowaniem piłki do siatki. Główka, wolej czy pod koniec podanie na dobieg: jedno z tych powinno skończyć się bramką, moim zdaniem.
Główkował bardzo ładnie ale "bramkarz z horroru" pięknie to wyłapał. Ten strzał z boku to było trochę nonszalanckie ale bym się go nie czepiał. Szkoda, że nie wpadło nic w drugiej połowie ale Cordaz łapał już bezbłędnie. My też graliśy już bez większego łaknienia i wdarło się trochę niedokładności. Jedna zmiana, która nic nie dała to wejście Abate, bardzo słabo wypadł.

I co? Zostajemy z Kalinicem, Silvą i Cutrone? Jakie jest Wasze zdanie? Bo ten nasz młodziak na razie sprawia niesamowite wrażenie...!
Ostatnio zmieniony 20 sie 2017, 22:55 przez Qnen, łącznie zmieniany 1 raz.
Majkel
Milanista
Milanista

bogiel pisze:Patrząc na ten sezon to:
Musacchio > Bonucci
Zapata > Bonucci.
Musacchio i Zapacie nie zdarzają się takie wpadki jak Bonucciemu. Dzis dwa razy oszukał go Budimir plus żółta kartka.
Patrząc na ten sezon Cutrone > Messi.

:dunno:
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Fragmenty technicznej piłki, przemyślana gra z wykorzystaniem daru w postaci dobrego przeglądu pola, składne akcje, fantastyczny występ Cutrone - czego chcieć więcej na start? :)
Kessie i Calhanoglu to zupełnie inny świat i inna liga, jak się spojrzy na Locatelliego i przypomni większość kopaczy, którzy "raczyli" nas zagraniami z drugiej linii w poprzednim sezonie.

In plus: Cutrone, Suso, Kessie, Calhanoglu
In minus: na pewno Borini i Locatelli, ale to wszyscy widzieli. Tych dwóch w żaden sposób nie pasowało do dzisiejszej układanki.

:forzamilan:
Ostatnio zmieniony 20 sie 2017, 22:56 przez rangiz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Będziemy grać trójką w tyle...? Tylko gdzie wówczas ustawić Suso...??
Majkel
Milanista
Milanista

rangiz pisze:In minus: na pewno Borini i Locatelli, ale to wszyscy widzieli. Tych dwóch w żaden sposób nie pasowało do dzisiejszej układanki.
Dlaczego Borini? Bardzo poprawny występ. Bez fajerwerków, ale na pewno nie można mu dać minusa za dzisiejszy mecz.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2017, 23:01 przez Majkel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

Warto zwrócić uwagę na posiadanie piłki (80%) ostatnio taka przewaga w Seria A miała miejsce w sezonie 2004/2005.
LEGIA WARSZAWA
MK92

Post autor: MK92 »

Czerwona kartka dla obrońcy Crotone i rzut karny wykorzystany przez Kessie ustawiły przebieg tego spotkania pod niepodważalne dyktando Milanu. Dla kibiców nie było to jednak zbyt fascynujące widowisko. Cieszę się, że nie sprawdziły się moje przedmeczowe obawy o końcowy efekt naszego wyjazdu do Kalabrii. Są trzy bramki, trzy punkty i pozycja współlidera! Montella ma teraz problem, czy w pierwszym składzie wystawiać na szpicy Cutrone czy Silvę... Czasem widać też było brak zgrania naszego zespołu, zwłaszcza kiedy piłki posyłane od Suso i Calhanoglu nie znajdowały u nas żadnego adresata, ale naprawdę, jest dużo lepiej niż się tego spodziewałem.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2017, 21:16 przez MK92, łącznie zmieniany 7 razy.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Jestem zły, bo żaden stream mi nie działał i pierwszy raz od dawna oglądałem długimi fragmentami bardziej pokaz slajdów, niż mecz.

Wynik niesamowicie cieszy. Świetny start sezonu, widać entuzjazm w drużynie, widać też że zaczyna się powoli zazębiać. Wielką radość sprawia mi oglądanie Cutrone i podejrzewam że sztab ma teraz niezły zgryz, co z nim zrobić. Poza tym Suso robił bardzo dobre wrażenie. Ale tak naprawdę fajnie się oglądało całą drużynę, w której gołym okiem widać więcej jakości i naprawdę duży potencjał.

Oby tak dalej!

Ciekawy jestem jak wyglądał mecz Interu, bo ich wynik robi wrażenie i wydaje się, że będą bardzo silni.
ODPOWIEDZ