Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Tutorial do oglądania meczów w internecie

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Jest aktualizacja do MyPlayer z nową listą kanałów i dodatkowymi źródłami z których można pożyczać sygnał :)
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Genialny ten MyPlayer!
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Bardzo złe wieści - wiziwig znika z sieci, wg mnie najlepsza strona oferująca zbiór linków do największej możliwej liczby programów i transmisji w wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

www.getyourfixtures.com

I takie coś oferuja :/
LEGIA WARSZAWA
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

w przyrodzie nic nie ginie.
wroca za czas jakis, w koncu wiziwig, to tez nie byl ich pierwszy projekt, wczesniej inaczej sie nazywalo i bylo hostowane gdzie indziej.
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Osobiście nie pamiętam tak dobrego zbioru i różnorodności linków, z wyszczególnioną jakością w jednym miejscu.
Na rojadirecta pełno przekierowań do złośliwych stron i wirusów, zdecydowanie odradzam jako alternatywę.
Awatar użytkownika
viacheslav
Milanista
Milanista

Post autor: viacheslav »

Tak, Wiziwig i Rojadirecta mają najlepsze zbiory, jak ktoś jest w panice można poszukać jeszcze m.in. tutaj:

http://livefootball.ws/
http://torrent-tv.ru/category.php?cat=4
http://www.livefootballol.com/
http://www.drakulastream.eu/
http://myp2p.ec/
Awatar użytkownika
kornis
Milanista
Milanista

Post autor: kornis »

Nie wiem czy kojarzycie forum fbtz.com, gdzie można znaleźć pełne mecze, skróty itp. Od kilku dni też nie działa i zastanawiam sie czy jest jakiś związek z wiziwig. Ktoś się orientuje?
Milan \o/, Legia \o/
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Post autor: Novantadue »

Wiziwig zmartwychwstało pod nowym adresem - http://www.wiziwig.to/
Gandalf
Milanista
Milanista

Post autor: Gandalf »

Super w czasie nieobecności korzystałem z soccer-live.pl, zresztą dalej korzystam ciekawa alternatywa dużo linków do sopcasta.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Jak to jest wiziwig to ja jestem Benedykt XVI. Zamiast linków i podawania jakości w rozpisce, włącza się pojedyncza strona z jakimś przekierowaniem na obce i podejrzane witryny, albo samo okienko z transmisją z flasha w beznadziejnej jakości.
Jak zwykle ktoś się podszywa.
Awatar użytkownika
cortess
Milanista
Milanista

Post autor: cortess »

rangiz pisze:Jak to jest wiziwig to ja jestem Benedykt XVI. Zamiast linków i podawania jakości w rozpisce, włącza się pojedyncza strona z jakimś przekierowaniem na obce i podejrzane witryny, albo samo okienko z transmisją z flasha w beznadziejnej jakości.
Jak zwykle ktoś się podszywa.
Na tym samym patencie ktoś po zniknięciu "wskrzesił" myp2p. Jednym słowem fake...
Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Post autor: Novantadue »

Macie rację, przepraszam za wrzucenie niesprawdzonego linka, dostałem od znajomego i na pierwszy rzut oka wyglądało ok...
Awatar użytkownika
Adamus_eTm
Milanista
Milanista

Post autor: Adamus_eTm »

rangiz pisze:
Po 30 dniach co prawda woła o opłatę, ale jeśli program się sprawdzi, to poinstruuję Was jak użytkować dalej bez wysyłania smsów :)
Poproszę o instrukcje ;)
Awatar użytkownika
morpex
Milanista
Milanista

Post autor: morpex »

Też bym prosił :D
-------------------
_____,^==¬¬¬¬_/|_______
)__,--'''[ µ"`\_\****””””””””
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Mój ojciec opłacił i ogląda.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Nie ma po co płacić.
Wyszukujecie na dysku na którym zainstalowano program, już po jego odinstalowaniu pozostałości po
"MyPlayer" i "MyPortal" i wszystko kasujecie, pliki i foldery zbieżne z programem, opróżniacie kosz, ściągacie nową instalkę i wgrywacie od zera, na czysto.
Taka dziura, żeby zrobić darmowy trial reset :)

Co do stron - myp2p i wiziwig były świetne, ale zostały tylko podróbki nie umywające się do pierwowzoru, w dodatku przerzucające nas do podejrzanych transmisji/witryn.

Na tym jak padały znane strony torrentowe, w pierwszej chwili też ktoś chciał zawsze zarobić na jakichś reklamach i wrzucaniu do sieci swojego syfu.

Z porządnych, z rozpiską wg aplikacji w jakiej chcemy oglądać i wg jakości, na mecze jest już chyba tylko rojadirecta i livefootball, z czego przy tej pierwszej zdecydowanie antywirus z monitoringiem sieci w czasie rzeczywistym.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Alternatywa dla wiziwig, dużo linków do Sopcasta i AceStream:
http://livetv.sx/pl/allupcoming/
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Jeśli chcecie z powrotem MyPlayer za darmo, odnawialny co miesiąc + dodatkowo wszystkie kanały z grupy TVN i Cyfrowego Polsatu (oficjalnie zniknęły z programu pod naciskiem prawnym), to dajcie znać. Nie wiem tylko, czy jest zapotrzebowanie? Nadal można oglądać wszystko w aplikacji i nie płacić + dogrywać dodatkowe listy TV, których teoretycznie nie ma :)
Dodano także sporo kanałów w wyższej jakości, niż ta, która była kiedyś.
Awatar użytkownika
morpex
Milanista
Milanista

Post autor: morpex »

Ja poproszę,świetny program :D
-------------------
_____,^==¬¬¬¬_/|_______
)__,--'''[ µ"`\_\****””””””””
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Pytania padały głównie na priv, odpowiadam tutaj:

1. Odinstalowujemy MyPlayer i później czyścimy wszystko co z nim związane, wszystkie foldery i pliki z nazwą myportal i myplayer, jakie wyszuka nam na dysku.
2. Wgrywamy konkretnie wersję: MP-24510-x86.exe
Stąd: http://www.speedyshare.com/KFVjh/MP-24510-x86.exe
3. Ustawienia->aktualizacja->aktualizuj program
4. Mamy najnowszą wersję na 30 dni, zamiast triala na 7.
5. Tam gdzie mamy ikonę telewizora, klikamy na "źródło", zaznaczamy "korzystaj z zewnętrznego repozytorium i wklejamy adres: http://freetexthost.com/cscokezftf
Po tym zabiegu wracają już wszystkie Polsaty i TVNy, bo mamy inne, lepsze źródła kanałów + jest ich więcej niż w standardzie.
6. W zakładce "jakość" wybieramy: korzystaj z wyższej jakości, jeśli dostępna.
Dużą różnicę widać głównie na kanałach płatnych typu C+ itd, nawet wrzucałem już po HDMI na duży ekran i było całkiem w porządku.

7. Najważniejsze są punkty 1 i 2, czyli dobre wyczyszczenie WSZYSTKICH pozostałości także po zwykłej deinstalacji aplikacji z dysku i wgranie dokładnie tej, o której pisałem, inaczej nie zaskoczy.
Ponawiać czynności co miesiąc i nie płacić tym, którzy sami kradną sygnał, a domagają się od ludzi opłat za nic :P

KONIECZNIE WYCZYŚCIĆ DYSK ZE ŚMIECI, KTÓRE ZOSTAWI PROGRAM, BO LICENCJA SIĘ NIE ODNOWI! MOJĄ WERSJĘ WGRYWAMY DOPIERO PO UPEWNIENIU SIĘ, ŻE FOLDERY MYPLAYER ORAZ MYPORTAL NA 100% ZNIKNĘŁY Z DYSKU JAK I Z KOSZA.
Awatar użytkownika
Baresi87
Milanista
Milanista

Post autor: Baresi87 »

Nic mi tutaj rangiz nie działa. A dokładniej zaczynając od pkt 5, gdzie jest opcja "źródło" żeby zaznaczyć to? bo u mnie tego nie ma. Jak screena byś pokazał to by było ok.
Awatar użytkownika
Adamus_eTm
Milanista
Milanista

Post autor: Adamus_eTm »

http://zapodaj.net/9488217358873.png.html

ale ta metoda Rangiza juz nie dziala wiec po 30 dniach trzeba wysłać sms ;P
dla mnie na szczęście to tylko 50 centów wiec cena jak za polska tv żadna ;D
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Na stronie MyPlayer pojawiła się informacja:
Licencja jest teraz trzymana na naszych serwerach a nie na dysku komputera.

W pierwszych dniach po tej zmianie działało jeszcze cofanie daty na komputerze, w chwili obecnej - kaplica, jeśli uda się złamać zabezpieczenia, dam znać.
ODPOWIEDZ