Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Tutorial do oglądania meczów w internecie

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Proponuję przed startem ligi zapoznać się z AceStream i AcePlayer jako, że Sopcast coraz częściej przy weekendowym natężeniu meczów nie wyrabia serwerami i zwyczajnie nie można się pod linka podłączyć.
Awatar użytkownika
Baresi87
Milanista
Milanista

Post autor: Baresi87 »

Mi ten AceStream często coś przycina, łącze mam 120/10, także powinno chodzić dobrze.
Oczywiście wszystkie torrenty itp mam wyłączone.
Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Post autor: Novantadue »

Również mam podobny problem, niby po skonfigurowaniu programu jak tutaj: http://acestreamguide.com/buffering/
Jest spora poprawa ale czasami nie mogę znaleźć dobrej transmisji meczu bo wszystko buforuje się po kilka minut, kilkanaście sekund oglądania meczu i znowu buforowanie.
Z tego co zauważyłem to takie problemy są głównie z transmisjami Premier League.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Też mam tak czasem na Anglii, z tych ukraińskich linków, natomiast Skysporty itp działały w porządku.
Na pewno trzeba przyciąć do pewnej granicy upload, myślę, że tak do połowy możliwości własnego łącza, gdy obciążenie pod względem wysyłania sięga 80-90% to cały internet mocno zwalnia i trzeba to ograniczyć.

PS Ktoś kombinował z ustawieniem opcji "max slots"? W tutorialu pokazana jest wersja która chyba jeszcze nie miała tego w ustawieniach.
Awatar użytkownika
Baresi87
Milanista
Milanista

Ja poustawiałem wszystko tak jak w tutorialu jest i nic się nie zmieniło.
Jakość z tych ukraińskich streamów jest bardzo dobra, rzekłbym nawet, że lepsza jak na sopcastach.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Bo tak jak pisałem w większości przypadków jest tam zdecydowanie wyższy bitrate, niż sopy z livefootball.ws
Awatar użytkownika
Baresi87
Milanista
Milanista

Odpaliłem stream ze Sky Sports 1 Everton - City i jak na razie działa bez zarzutu.
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Kurde, coś mi dzisiaj AceStreamy nie banglają. Prebuffering 98% i ani drgnie. I tak wszystkie linki. :hmm:
Awatar użytkownika
Baresi87
Milanista
Milanista

Mi działał dobrze na Evertonie.
teraz przesiadłem się na sopcast na mecz Romy, jak ktoś chce tutaj link: sop://broker.sopcast.com:3912/151888 - 5000 kbps (50 FPS)
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Dużego wyboru o tej porze nie ma, łap ten mecz Romy w świetnej jakości i usprawnionej płynności :)
sop://broker.sopcast.com:3912/151888

edit: spóźniłem się :)
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Teraz dopiero zauważyłem. Dzięki, już wcześniej coś znalazłem. ;)
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

Panowie mam pewien problem z Sopcastem, mianowicie po kliknięciu w załącznik ze streamem z livefootball.ws nie chce mi odpalić żadnego kanału, jak już ma buforować to wyskakuje na pasku "Can not access SopCast service" - ktoś wie o co tu chodzi? :hmm:
#10 Rui Costa per sempre!
Awatar użytkownika
Placor
Milanista
Milanista

Post autor: Placor »

po prostu sie s******ł, częsty problem ostatnio
Ostatnio zmieniony 26 paź 2014, 19:05 przez Placor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Baresi87
Milanista
Milanista

Ja ostatnio zacząłem oglądać mecze przez AceStream. Dzisiaj np. oglądałem United - Chelsea i ani razu mi nie buforowało.
Jakościowo to wygląda lepiej jak na sopcastach.
Co do sopcasta to też tak mam od zeszłego tygodnia, raz się odpala raz nie.
Coś takiego znalazłem, ale nie wiem czy działa: http://tips.betdownload.com/sopcast-how ... -141n.aspx
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

Czy ktoś wie jak zrobić by ten ace stream działał?
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
Baresi87
Milanista
Milanista

Ja mam tak ustawione, http://i58.tinypic.com/eknbwx.png
Łącze 120/10
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Do tego AceStream ostatnio często jest polski C+ Sport w jakości 2000kbps, na Sopcasta już nie można zbytnio liczyć, dziwnym trafem w meczowe weekendy i dni w których jest LM, włączenie go graniczy z cudem.
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

lord bass pisze:Czy ktoś wie jak zrobić by ten ace stream działał?
nie chcesz tego na kompie uwierz mi ;)
acestream raz zainstalowany przekierowuje caly ruch przegladarki przez jakies ruskie serwery.
rownie dobrze mozesz wszystkie swoje hasla umiescic na fejsbuku :P
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Też mam wyłączony AceStream media plugin i nie oglądam nic w przeglądarce przez ten program i nawet w takie linki nie klikam, tylko używam tych bezpośrednio podanych do samego programu, zawsze są do każdego kanału dwa obok siebie. Nie dałem sobie tego zainstalować jako żadnych wtyczek, ani integrować z przeglądarką itp.

Ostatnio pojawił się C+Sport 2000kbps do tego programu, po polsku.
Podlinkowywany często tutaj: http://www.torrent-tv.ru/ i na wiziwig.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

VelenoRosso,

Komputera tego używam wyłącznie do meczów, wiec chyba, aż tak mnie to nie zaboli :P
LEGIA WARSZAWA
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

rangiz pisze:Też mam wyłączony AceStream media plugin i nie oglądam nic w przeglądarce
To nic nie zmienia on routing ustawia zaraz po instalacji.moj tez byl wylaczony ale nie przeszkadzalo to danym leciec przez ruski serwer :P
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Możesz rozwinąć Swój wpis, jak mam to sprawdzić dokładniej z tym AceStream?

Dla osób które nie puszczają sygnału na duży TV, tylko oglądają mecze na laptopie, czy też monitorze(bez konieczności obrazu w HD) znalazłem ciekawą alternatywę, oglądamy w programie, bezpośrednio i bez przekierowań na przeglądarkę www i strony z wirusami, aplikacja sama nas łączy z kanałem i omija reklamy:
http://mp.org.pl/

Po 30 dniach co prawda woła o opłatę, ale jeśli program się sprawdzi, to poinstruuję Was jak użytkować dalej bez wysyłania smsów :)
Streamy znajdziecie na górze na ikonie telewizora, obok tej z narzędziami.

Obrazek

Są codziennie aktualizowane, z polskich sportowych kanałów m.in eurosport, eurosport2, polsat sport, polsat sport extra, wszystkie canal plus, nsport, orange sport, tvp sport.

Uwaga! Niektóre kanały wczytują się nawet minutę, więc spokojnie.
Jakość transmisji jest różna, zależy jak się trafi.
Program może służyć także jako odtwarzacz filmów, czy... pobieracz torrentów, jakby ktoś chciał.
Gandalf
Milanista
Milanista

Post autor: Gandalf »

rangiz

Dzięki troszkę nie ma płynności ( na pewno przez kompa) ale ciekawa alternatywa.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Na większości kanałów i tak mam płynniejszy obraz niż na tych zawalonych reklamami i wirusami w przeglądarce, jeśli o liczbę klatek na sekundę chodzi.

Polecam wrzucić najnowszy Silverlight i nowego Flasha w wersji 15.
Na plus na pewno liczba kanałów w języku polskim od canalów, hbo, przez polsaty, aż po trwam i republikę :)
Zobaczymy czy będzie zacinał na zdarzeniach sportowych w weekend.
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

jesli toto wymaga flasha i silvernighta do dzialania powinienes trzymac sie od tego z daleka :P
obie technologie sa martwe, korzystanie z nich spowalnia tylko migracje na html5 leniwych koderow.
ODPOWIEDZ