Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Ac Milan-Udinese Calcio

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Qba69
Milanista
Milanista

Ac Milan-Udinese Calcio

Post autor: Qba69 »

Marsz po 2 gwiazdkę czas zacząć!!

AC MILAN: (4-2-4-1): Maignan; Calabria, Tomori, Kalulu, Hernandez; Krunić, Bennacer; Messias, Brahim, Leao; Rebić.

UDINESE CALCIO: (3-5-2): Silvestri; Becao, Nehuen Perez, Nuytinck; Soppy, Pereyra, Walace, Makengo, Masina; Deulofeu, Success.
"Najpiękniejsze derby w moim życiu. 1-0, gol Ibry, Materazzi w szpitalu..."
-Pippo Inzaghi
Majkel
Milanista
Milanista

Re: Ac Milan-Udinese Calcio

Post autor: Majkel »

Ech, liczyłem, że jednak zobaczymy dzisiaj kogoś z nowych zawodników. Zwłaszcza Adliego za Brahima.
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Po przerwie wejda. Obecny sklad z juz ze soba gral i Pioli mimo wszystko dobrze robi, ze stopniowo bedzie swoje klocki wprowadzal do systemu.
Majkel
Milanista
Milanista

Wiem, masz rację. Ale zawsze człowiek napalony na zobaczenie nowego narybku :)

No i zaczynamy jak na mecz z moim znienawidzonym rywalem w Serie A przystało.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Dwie drzemki i mamy emocje. Leą na zaciągniętym hamulcu póki co... Kalulu to już profesor :O
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Qba69
Milanista
Milanista

Leao do zmiany, gra tak jak za "złych czasów". Messias-człowiek widmo, pojawił sie dwa razy, raz jak popsuł sytuacje (chyba i tak był spalony) i drugi raz jak zawinił przy golu.

Dwie wrzuty i dwa gole... Plus dwie sytuacje kiedy z prawej strony Udine cudem nie strzeliło gola. Źle to wygląda
-Pippo Inzaghi
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Szkoda .. miałem odczucie że wpakujemy sobie gola na 2-2 i niestety wpadło. Trochę w obronie nie ogarniamy, dwie kontry poszly po fatalnych stratach Krunica. Dobry mecz Diaza, Calabrii, Kalulu oraz Rebica. Niestety kiepsko również Leao i Messias. To zwiastuje że będą zmiany.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2022, 19:31 przez Qnen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Gralismy dobrze przez 10 minut. Reszta czasu to takie oszczędzanie się przed waznym meczem w Lidze Mistrzow, ktorego nie ma. Podobnie było kilka miesiecy temu w meczu z Udinese.

Najsłabsi Krunic, Leao i Mesias.

Do przerwy: Brendford : Manchester United 4:0 ;)
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Ale paździerz dzis gramy.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Chyba nie służy nam tak wczesne rozpoczęcie sezonu.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Ale Udinese nie służy bardziej :D
Czyżby sezon za wcześnie się zaczyna dla Włochów? Ciekawe czy w innych meczach też będzie tak to wyglądać.
Qba69
Milanista
Milanista

Czyżby sezon za wcześnie się zaczyna dla Włochów?
Wiesz ilu Włochów jest w tym momencie na boisku?

Dwóch :wink:
-Pippo Inzaghi
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

To zobaczymy później czy ma to znaczenie :D
Majkel
Milanista
Milanista

Ależ ja uwielbiam tego Ante. Strasznie przykro mi było patrzeć w zeszłym sezonie na jego kontuzje. Ten zaczyna znowu od wysokiego C. Oby to utrzymał, bo dla mnie jest sercem naszego zespołu :) Chętnie bym zobaczył dziś jeszcze Adliego.

No i elegancko, są 3 punkty na ten dziwny start sezonu w pierwszej połowie sierpnia. W obronie trzeba to jeszcze ogarnąć (brakło moim zdaniem jakiegoś grajka w typie Kessiego). Bardzo dobre wejście Belgów w drugiej połowie. Saelemaekers naprawdę z przytupem się pokazał, a po CdK widać, że to Pan Piłkarz i jest potencjał na Wielkość, przez wielkie "W".
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Zaczynamy z wysokiego C. 90 minut sezonu, a my już mamy lidera ;).
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Ależ nam pomogła ta przypadkowa bramka Diaza 😀 Później było już po prostu łatwiej i w sumie mogliśmy wygrać jeszcze wyżej. Fajne wejście do gry zmienników, ten CDK ma coś w sobie, dobry bilans ciała, widzę w nim wielkiego piłkarza. Szkoda tylko, że nie wszedł Adli bo Pobega jako jedyny z nowych mnie nie zaczarował. Co mnie cieszy to fakt, że wreszcie z ławki mogą wchodzić ludzie, którzy nie osłabiają zespołu. Jest w kim wybierać.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Jak bramka Diaza była przypadkowa to Inzaghi miał 90% "przypadkowych" :)
Druga polowa już większa kontrola, dobre wejście CDK. Szkoda sytuacji Żiru i Leą to powinno się skończyć wyżej.
Dobre rozpoczęcie sezonu.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Po ilosci postow widac lato:)

Jestem zadowolony z gry Brahima. W koncu zaczal byc przydatny. Bennacer Xavi mode. Rebic wrocil do dawnej formy. Calabria i Theo forma przez F. Z zmiennikow widac ,ze CDK jest Panem pilkarzem. Jak sie zgra z zespolem naprawde w koncu nie bedzie trzeba martwic o nasz atak.Origi po kontuzji widac ,ze sie przyda i nie jest leniwy. Co jest minusem. Nie mozemy grac tylko "karzelkami" w pomocy. Brakuje nam wzrostu. Fajne pilki posylali mimo wszystko. Nasze skrzydlo mocno spoznialy sie w defensywie przez co Udinese mialo grozne kontry. Kalulu to jednak profesor.

Jeszcze jedno na Angielskim forum Interu wyczytalem bardzo fajny komentarz o naszej grze. Mamy najszybsze tempo i najbardziej atletycznych graczy w Seria A. :D
Majkel
Milanista
Milanista

No właśnie a propos Kalulu. Chyba nie mamy już wątpliwości, że ten gentleman nie wróci nigdy na prawą obronę, bo zamienił się w totalnego potwora na stoperze. Jest to jedna z największych, jeśli nie największa eksplozja talentu jaką widziałem w Milanie, ever.
gooro33@gmail.com
Milanista
Milanista

Post autor: gooro33@gmail.com »

Udaje nam się kupić 5 ostatnich biletów w Casa Milanem i zapewniamy sobie najlepszą zabawę we Włoszech!

https://www.tiktok.com/@mateuszgora85/v ... SxKNS&_r=1

Powyżej film z tik toka z piosenką o Piolim a w innym poście wrzucimy nagrana bramkę 🔥🔥🔥
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Ten mecz spełnił w zasadzie wszystkie moje oczekiwania jeśli chodzi o start sezonu. Nawet je przerósł.
Mieliśmy trudności, dostaliśmy bramę na ''dzień dobry'' i trzeba było gonić wynik. Duże nieprzyjemne zaskoczenie, ale reakcja w pubie? Na spokojnie mecz się dopiero zaczyna, dorwiemy ich i władujemy 3 gole. Koniec pierwszej połowy i kolega mówi: '' przydałby się jeszcze jeden go żeby zamknąć ten mecz'', chwilę później jest brama do szatni. Wychodzimy po piwko, na fajeczkę i znowu pełen luz bo Pioli z Ibrą zrobią porządki w szatni, może wejdzie ktoś nowy, władujemy gole i mecz wygrany. Fajne uczucie.

Człowiekowi nie biło serce mocniej jak nasz bramkarz miał piłkę przy nodze.
Cieszyłem się, jak przez całe okienko transferowe, że nie przyszedł Botman, bo Kalulu siedziałby na ławce, a bardzo go lubię, mega się rozwinął, ma jeszcze zapas i po prostu bardzo dobrze gra.
Tomori przedłużył kontrakt i również bardzo dobry mecz.
Theo już staty wykręca.
Opaska na ramieniu Calabrii i duch walki też wygląda fajnie.
Diaz znowu pokazał, że ma papiery na grę i wiele potrafi. Jakby zagrał tak cały sezon, ustabilizował formę byłaby wielka wartość dodatnia.
Rebić zagrał na poziomie swoich umiejętności. Ante wrócił i mega się cieszę bo zeszły sezon to była absolutna katastrofa, a przecież to naprawdę dobry gracz i bardzo nam potrzebny.

Leao na zaciągniętym hamulcu, jak zwykle były zagrania po których było widać, że talent ma ogromny, ale momentami przypominał się jak za starych czasów.
Messias to nadal dla mnie level niżej i może zdarzą mu się lepsze mecze, ale generalnie to nie piłkarz na obecny Milan jak chcemy podnosić poziom drużyny i walczyć o mistrza.
Krunic - przyzwyczajam się, że będzie jak Lord Bonera albo Brocchi. Nie odejdzie bo to idealna zapchajdziura wszędzie. Umiejętności są jakie są, lepsze nie będą, swój poziom utrzymuje regularnie taki sam, a do tego trenuje, wie gdzie jego miejsce i kasy klubu nie obciąża.

Ketelare wszedł i mi się podobał, szkoda tej słusznie nieuznanej bramki. Ale i tak fajne przywitanie się z San Siro.

Mecz był dobry, emocjonujący, goniliśmy wynik, no i wygraliśmy zasłużenie. Liczyłem na to i świetnie, że zaczęliśmy sezon od wygranej, 3 pkt w tabeli, strzelone bramki i dwóch kalekich z zeszłego sezonu na dzień dobry pokazało, że tamta forma to przeszłość.

Oby tak dalej. Czeka nas mecz z Atalantą, Bologną, Sassuolo i chciałbym komplet punktów w tych meczach albo chociażby 6 i dobrą grę, tak żeby do meczu z merdaczami wystartować z naładowanymi bateriami i na pełnej k....e.
ODPOWIEDZ