Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan vs Torino

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Adin
Milanista
Milanista

Milan vs Torino

Post autor: Adin »

We wtorek kolejne zmagania. Do nas wraca Theo, Kessie i Pellegri. Theo zapewnie nie wejdzie od pierwszej minuty. Kessie moze. Mlody Wloch nie przekonuje Pioliego, wiec jego powrot nie jest wyczekiwany. Nie wiadomo co Rebicem. Za bardzo nie mamy poza Snickersem kogo wstawic na prawe skrzydlo. Obawiam sie ze nasi beda zajechani po tym meczu i czeka nas podobny pojedynek co z Hellasem i Bolognia, gdzie bedzie trzeba troche pogryzc trawe. Torino nie jest tez za dobrze. Kilku pilkarzy jest kontuzjowana Mandragora, Pjaca, Verdi i niedawno Ansaldi z pierwszego skladu. Rok temu Bellotti i Izzo byli w pierwszym skladzie,a teraz maja malo minut. Jak ktos wie czemu tak bylbym wdzieczny za info. Najbardziej mnie ciekawi Bremer, ktory ma bardzo dobre statystyki defenswyn w tym roku. Jestesmy nim zainterysowani. Rowniez jestem ciekawy jak Pobega radzi sobie. Chlopak ma papiery byc w przyszlosci w Milanie. Licze na 3 pkt, ale wiem ze bedzie ciezko zwazywszy ze duzo minut wielu pilkarzy ma.
Awatar użytkownika
b4ry
Milanista
Milanista

Re: Milan vs Torino

Post autor: b4ry »

W takich meczach w środku tygodnia lubią pojawiać się niespodzianki. Tym bardziej, że później czekają nas 3 bardzo trudne mecze. Może być dziś różnie. Mozemy wygrac doświadczeniem, zrywem Leao albo cwaniactwem Ibry
Użytkownik zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów bez podania przyczyny
Forzamilan
Milanista
Milanista

Post autor: Forzamilan »

Diaz chyba tez wroci bo ma negatywny wynik w losovaniu covidtto?
Adin
Milanista
Milanista

Najwczesniej Diaz bedzie na Rome.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Adin pisze: 25 paź 2021, 15:54 Rok temu Bellotti i Izzo byli w pierwszym skladzie,a teraz maja malo minut. Jak ktos wie czemu tak bylbym wdzieczny za info.
Kontuzje. Opuscili kilka kolejek. Po powrocie Bellotti (który zdaniem Tuttosport ma z nami wstępne porozumienie na lato 22) wchodzi z ławki, a Izzo przyspawany.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Wyjściowa jedenastka:
Tatarusanu - Calabria, Tomori, Romagnoli, Kalulu - Tonali, Kessie - Saelemaekers, Krunić, Leao - Giroud

Nie wygląda to źle ;)
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
pandoktor
Milanista
Milanista

Dramatyczny jest Kalulu na lewej stronie.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Kalulu na lewej wyglada zle. Krunic/Maldini jesli nie dadza rady z Torino to znaczy ze przynajmniej Rade nie ma czego szukac.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Kalulu musi zejść bo jest tragiczny i niebezpieczny.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Kalulu na lewej obronie niestety się kompletnie nie odnajduje, ale nie przesadzajmy z wymaganiami wobec niego. To po prostu nieudany eksperyment, który trzeba jak najszybciej zakończyć. Natomiast strasznie jałowi jesteśmy z przodu bez Brahima i bez Rebicia. Krunić po kontuzji też wygląda bezpłciowo. Szczerze to mam wrażenie, że od meczu gdzieś tak od Atletico/Atalanty zaczęliśmy łapać zjazd formy. Na szczęście pomimo tego przepychamy te mecze na naszą korzyść. Mam nadzieję, że wraz z powrotem Theo, Brahima i Ante zaczniemy znowu grać swój efektowny futbol z wcześniejszego okresu.

Ale bez względu na wszystko nie wzgardziłbym jednym kreatywnym wzmocnieniem już w styczniu.
Adin
Milanista
Milanista

Kalulu radzi sobie na prawej i srodku. Zostal wrzucony musowo na lewa. Myslalem ze bedzie z nim gorzej. Jednak musi dojsc do zmiany 50-60. Krunica nie lubie, ale ma asyste xd.mp3
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Majkel pisze: 26 paź 2021, 21:37 Szczerze to mam wrażenie, że od meczu gdzieś tak od Atletico/Atalanty zaczęliśmy łapać zjazd formy. Na szczęście pomimo tego przepychamy te mecze na naszą korzyść.
To tak jak Inter w zeszłym sezonie. W drugiej rundzie przez wiele tygodni przepychali kolanem takie mecze. Chcemy grać o scudetto, to musimy robić podobnie ;)
Judge not lest ye be judged yourself

Obrazek
pandoktor
Milanista
Milanista

Majkel pisze: 26 paź 2021, 21:37 Kalulu na lewej obronie niestety się kompletnie nie odnajduje, ale nie przesadzajmy z wymaganiami wobec niego.
Nie miałem żadnych wymagań :) ja go cenię, sporo sobie po nim obiecuję, ale widać, że obustronny to on nigdy nie będzie :)
Majkel pisze: 26 paź 2021, 21:37 Szczerze to mam wrażenie, że od meczu gdzieś tak od Atletico/Atalanty zaczęliśmy łapać zjazd formy. Na szczęście pomimo tego przepychamy te mecze na naszą korzyść.
Kontuzje dają znać o sobie. Ale dziś przede wszystkim przegrywamy środek pola. Sandro, niestety, sporo traci. Co przy ubogich skrzydłach skutkuje tym, że gra przede wszystkim Torino. My na szczęście prowadzimy i niech już tak zostanie.
Majkel
Milanista
Milanista

Też absolutnie nie mam pretensji do Pierra i w niego wierzę, bo na drugiej stronie gra obiecująco. Najbardziej mi brakuje naszego wysokiego pressingu, którym do tej pory niszczyliśmy rywali. Ale rozumiem, że do tego potrzebna szersza kadra, a my w tej chwili musimy rozsądnie gospodarować siłami. Z naszych piłkarzy, to nawet mi się Pobega dzisiaj podoba ;-)
plakat33
Milanista
Milanista

Kalulu już wcześniej nie rokował w ogóle na lewej stronie. Ja ogólnie jestem przeciwny rzucaniem młodym zawodnikiem po różnych pozycjach jako zapchajdziury. Jest na lewej dramatyczny i nie mam o to pretensji. Rozumiem, że to z musu. Natomiast nie przyjmuję do wiadomości, że jak będzie dostępny Ballo albo Theo to Kalulu znowu na tej stronie będzie wystawiony.

Takie mecze musimy wygrywać, przepychać obojętnie jak byle mieć 3 pkt. tym bardziej jeśli gramy jesteśmy osłabieni lub pod formą.
Majkel
Milanista
Milanista

Fatalnie na razie wyglądamy w środku pola. Nie możemy się utrzymać przy piłce przez 30 sekund.
pandoktor
Milanista
Milanista

Wielu plusów dziś nie ma, ale Leao to jest gracz. Nie tylko technika czy szybkość, ale potrafi świetnie przytrzymać piłkę, dobrze podać. Po przeciwnej stronie Saelemakers. Grający na swojej stronie, żeby nie było wątpliwości...

To był nasz najsłabszy mecz w tym sezonie. W 2. połowie posiadanie 41:59%. Sytuacje bramkowe 2:9. Ale wygraliśmy. I znów Pioli nie stracił bramki przeciwko Torino (1:0, 2:0, 7:0 i znów 1:0 :-)
Ostatnio zmieniony 26 paź 2021, 22:44 przez pandoktor, łącznie zmieniany 1 raz.
Majkel
Milanista
Milanista

No był to wyjątkowo fatalny spektakl do oglądania. Nie bardzo rozumiem, dlaczego grając z drużyną taką jak Torino, na własnym stadionie, kompletnie oddajemy inicjatywę. Rozumiem, że prowadziliśmy, ale to się może bardzo łatwo zmienić i przy odrobinie szczęścia Torino mogło coś ustrzelić. Mamy chyba dość jakości w środku pola, żeby oszczędzać siły będąc przy piłce.
Adin
Milanista
Milanista

Oszczedzamy sily na Rome?
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Widzę kolejny kozioł ofiarny. Jak nie Krunic to Bakayoko. Łapie chłop rytm i tyle. W kilku sytuacjach pokazał co potrafi i dobrze go mieć w kadrze.

Odhaczony comeback z outsiderem i brzydkie zwycięstwo 1:0. Zostało tylko wygrać po karnym z dupy i scudetto nasze na bank :P

Theo nie miał sił na 45 minut. Kalulu miał chyba wytrzymać dłużej.
Diaz też nie będzie miał pełni sił na Romę.
Judge not lest ye be judged yourself

Obrazek
Adin
Milanista
Milanista

W Torino podobal sie Slingo i Bremer. Zwlaszcza ten drugi. Nie dziwie jak kilka klubow jest nim zainterysowanych. Co sadzicie o Pobedze?.
pandoktor
Milanista
Milanista

Ja też bym Bakayoko (jeszcze) nie krytykował. Ale Belga już tak. Niestety, nie mamy alternatywy i tak będzie pewnie jeszcze przez kilka tygodni.

Pobega moim zdaniem co najmniej poprawnie. Trochę jednak zgasł w drugiej połowie.

Zdziwił mnie Bennacer na trequ.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Bremera można by podkupić. Maruderów olać. To był TEN mecz gdzie trzeba było nie stracić pkt. i to mimo problemów ze składem zrobiono. Forza!
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Mamy dołek fizyczny. Trzeci mecz z rzędu wyglądamy w tym aspekcie słabo. Brakami można tłumaczyć brak jakości w okolicach pola karnego, ale naszego słabego pressingu już nie.
Podania Salemakersa to dziś katastrofa.
plakat33
Milanista
Milanista

Ja nie krytykuję Bakayoko, ale trzeźwo oceniam jego grę bo była tragiczna w każdym spotkaniu, a w Napoli przeciętna bądź słaba cały sezon.
Oby to była taka sama historia jak za Gattuso i wrócił piłkarz klasowy. Owszem, biorę pod uwagę, że miał kontuzję, łapie minuty i się zgrywa, ale jest tykającą bombą i o jego grze nic dobrego powiedzieć nie można. Dosłownie żadnych plusów a same minusy. Pokazał co potrafi więc czekam, aż wróci. Byle po drodze nie sabotował.

Mecz do zapomnienia. Przepchnęliśmy kolanem i chwała za to oraz kolejne 3 pkt zdobyte cierpieniach. Niech wracają pozostali i forma oraz abyśmy pokazali fajny futbol z Romą, Porto oraz Interem, a przede wszystkim inkasowali punkty.
ODPOWIEDZ