Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Boks

Komentarze, opinie, wyniki z dyscyplin innych niż piłka kopana.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
morpex
Milanista
Milanista

Post autor: morpex »

Do 'walki stulecia' pozostało kilkanaście godzin a na forum cisza :D Jak obstawiacie ? Ja mam nadzieje obejrzeć zacięty bój i kawał dobrego boksu na najwyższym poziomie
-------------------
_____,^==¬¬¬¬_/|_______
)__,--'''[ µ"`\_\****””””””””
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

Stawiam na Floyda.
LEGIA WARSZAWA
Aiver
Milanista
Milanista

Post autor: Aiver »

Szkoda, że nie jakieś 5 lat temu, kiedy byli w najwyższej formie, szczególnie tyczy się to Filipińczyka, ale i tak kibicował będę Pacquiao.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

sercem Pacquaio, rozum Floyd ;/

szkoda, że ta walka nie odbyła się 4-5 lat temu

fajna noc o 2 LAC-Spurs potem gala :)
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Jakby to Gołota walczył... A tak to mam dylemat czy budzik nastawiac :)
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

No i z wielkiej chmury średni deszcz. Dla koneserów boksu walka może była wspaniała, ale dla kibiców którzy od czasu do czasu oglądają boks, tak jak ja to walka była średnia. Szczególnie trochę więcej spodziewałem się po Pacquaio. Miałem nadzieję, że "ugryzie" Floyda dwa,trzy razy. Niestety mu się nie udało i zasłużenie w mojej opinii przegrał tą walkę.
Awatar użytkownika
miechu
Milanista
Milanista

Post autor: miechu »

Jak dla mnie również szału nie było jeśli chodzi o walkę a jakimś wybitnym znawcą i miłośnikiem nie jestem. Trochę mało widowiskowo jak na 140 tys. dolców za bilet w pierwszym rzędzie. :)
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

Tak jak mówi rossonero dla laika to nudy, a dla znawcy idealna walka.

Osobiście podobała mi się ona, a w szczególności geniusz taktyczny Floyda.
LEGIA WARSZAWA
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Narzekamy na sędziów w Serie A, ale to co zrobili sędziowie w Las Vegas przy okazji walki Ward - Kowaliew, to jest dopiero kunszt... Ward leżał na deskach, wyraźnie wygrał tylko 3 rundy, ale wszystkie pozostałe do zwycięstwa (czyli 4) sędziowie przyznali jemu. Nic, że cały świat (Rafael, Lederman, etc.) widział to inaczej... Ja też punktowałem 114:113 dla Kowaliewa.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

Joshua to nowa bestia w boksie, świetna technika i wyprowadzanie ciosów, to jak dojechał w końcówce Wlada to poezja. Cenię Kliczków ale wczoraj chciałem żeby brytol wygrał na ringu!

Obrazek
#10 Rui Costa per sempre!
Awatar użytkownika
morpex
Milanista
Milanista

Post autor: morpex »

Jak dla mnie Joshua mocno przeciętnie w tej walce i żeby nie zachowawczość Ukraińca to Joshua byłby przegranym. Przede wszystkim strasznie słaba mobilność Anglika. Rozumiem ze to waga cieżka ale 41 letni Kliczko miał dużo lepszą ruchliwość niż młodziutki Anglik. Tak jak powiedział jeden z komentatorów, Joshua chyba troche przesadził z treningami siłowymi przez co ruszał sie jak kloc i przy dluzszych wymiana brakowało mu tlenu w mieśniach co było dobitnie widać po pierwszym knockdownie zaliczonym przez Władimira.
-------------------
_____,^==¬¬¬¬_/|_______
)__,--'''[ µ"`\_\****””””””””
ODPOWIEDZ