Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Liga Mistrzów 2021/22

Sensacje w Lidze Mistrzów? Polacy zdominowali Ligę Europy? Nie pozwól aby przeszło to bez echa!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
rafal996
Milanista
Milanista

Liga Mistrzów 2021/22

Post autor: rafal996 »

Atletico
Liverpool
Porto
AC MILAN

Jak wrażenia? ;)
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Re: Liga Mistrzów 2021/22

Post autor: STARY TIROWIEC »

Przed losowanie 4 koszyka najłatwiejszą grupą wydawały się C i G.
Atletico, Liverpool, Porto to po grupie A, chyba druga najtrudniejsza opcja dla Mianu.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Super, ale każda grupa byłaby super. Tutaj wydaje się bez wyraźnego faworyta. Jak dla mnie może pójść w każdą stronę. Doświadczenie zebrane z tymi drużynami będzie bezcenne dla naszych młodych kopaczy.
Judge not lest ye be judged yourself

Obrazek
rafal996
Milanista
Milanista

Dlaczego nie mogliśmy trafić do grupy G, jaką tam jest zasada?

Jestem trochę zawiedziony. Chciałem albo grupy typu G, gdzie można powalczyć z każdym i liczyć na wyjście, albo mega mocnej z najlepszymi ;) Dostajemy za to zespoły poza zasięgiem, ale jak dla mnie subiektywnie mniej prestiżowe, niż np. Real czy PSG.

No nic, idziemy i tak głównie po naukę. Trzeba będzie liczyć na dobry styl i jakieś niespodzianki.

Ale strasznie cieszy, że wracamy!
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Europy raczej nie zwojujemy. Raczej walka z Porto o czwartki w Lidze Europy.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Rafał996,
Bo wtedy trzy włoskie druzyny grałyby w jeden dzień (np. wtorek), a jedna wloska w w inny dzień (środa).
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Grupa istna mordęga, dużo zależy jaką twarz pokaże Liverpool w tym sezonie. Na razie mieli w lidze gamoni.

Mnie najbardziej martwi, że w tej grupie trzeba będzie się strasznie namęczyć w każdym meczu - z tego, co kojarzę, to Atletico gra fizycznie i męczy bułę, a Liverpool gra na dużej intensywności. Porto to Porto, z trzeciego koszyka w mojej opinii najbardziej niewygodny rywal.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Delikatnie mówiąc mogliśmy trafić lepiej...
Nawet o 3 miejsce będzie ciężko, Porto od lat solidne w tej LM. No ale cóż, cieszmy się każdym meczem i pokażmy fajna grę.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Na pewno bedzie co ogladac. Niespodziewam sie 3 miejsca.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

zino pisze: 26 sie 2021, 19:56 Delikatnie mówiąc mogliśmy trafić lepiej...
Nie znam do końca przepisów odnośnie losowania, ale jak wylosowany został Milan to była opcja tylko A i B (może ktoś wytłumaczyć czemu?). Więc wylosowaliśmy dużo lepiej.
Cięzko będzie, ale mamy Atletico, które nie atakuje co może być naszą szansą.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
rafal996
Milanista
Milanista

Bogiel wyżej tłumaczył - kwestia dni meczowych włoskich klubów. Trochę to dziwne, ale niech będzie.

Życzyłbym sobie Atletico na początek. Byłaby piękna klamra - oni nas żegnali ostatnio, oni by mogli powitać. I najlepiej by było wtedy wygrać ;)
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

rafal996 pisze: 26 sie 2021, 21:12 Bogiel wyżej tłumaczył - kwestia dni meczowych włoskich klubów. Trochę to dziwne, ale niech będzie.
Trochę? ;]]]
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Dla mnie to zupelnie normalne. Zawsze tak bylo. Cztery włoskie drtużyny np we wtorek, cztery hiszpanskie w środę? To byłoby dziwne.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Atletico z pierwszego koszyka to jeden z lepszych przeciwników jaki mógł się nam trafić. Jest to duża marka, a jednocześnie ekipa która co roku gubi sporo punktów w fazie grupowej LM, nie słynie z dominowania przeciwników, gra najbardziej po włosku z hiszpańskich ekip. Nie jesteśmy w starciu z nimi faworytami, ale na pewno nie stoimy na straconej pozycji.

Liverpool bywa chimeryczny, tutaj spodziewam się wszystkiego, wolałbym chyba jednak zagrać z nimi później, bo póki co start sezonu mają udany.

Porto jako drużyna z 3 koszyka to mocny rywal, ale niewykluczone, że finalnie okaże się to być dla nas pozytywnym rozdaniem, bo jeśli będziemy potrzebować do awansu nie tylko swojego zwycięstwa, ale i porażki rywali to Porto na pewno za darmo punktów rywalom rozdawać nie będzie.

Ja jestem względnie zadowolony z tego losowania i uważam, że nie zostajemy bez szans na awans do 1/8.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

bogiel pisze: 26 sie 2021, 21:46 Dla mnie to zupelnie normalne. Zawsze tak bylo. Cztery włoskie drtużyny np we wtorek, cztery hiszpanskie w środę? To byłoby dziwne.
Dziwne, że to prawa telewizyjne decydują, do ktorej grupy może trafić dana druzyna. Po wczorajszym meczu realniej patrze na wyjście z grupy, oczywiście mając na uwadze, że to było slabe Calgliari.

Czy ktoś sie orientuje jak bedzie z kibicami w LM? Goście normalnie przyjadą?
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Niby dziwne, ale gdy uświadomimy sobie, że w tej całej zabawie sport jest tylko narzędziem do robienia pieniędzy, to już nie dziwi tak mocno.
Marco7
Milanista
Milanista

Post autor: Marco7 »

Bardzo dobre losowanie. Marketingowo, same uznane firmy. Finansowo, przedstawiciel najbogatszej ligi angielskiej i trochę podupadającej, ale wciąż mocnej ligi hiszpańskiej. Może poza Porto pod tym kątem bardziej pasowałby ktoś z Bundesligi.
A sportowo? Wydaje mi się, że też paradoksalnie dobre rozwiązanie. Będziemy mieli możliwość porównania do zawodników wagi ciężkiej, możemy podejść kompletnie bez żadnej spiny i od grudnia mamy z głowy europejskie puchary, co może okazać się ważne w kontekście ponownej walki o pierwszą czwórkę w lidze. Bo raczej pisane jest nam ostatnie miejsce w tej grupie, może przy odrobinie szczęścia kontynuacja na wiosnę w LE. Nadzieje na wyjście z grupy rozpatruję trochę jak zeszłoroczne sny o mistrzostwie.
"History will be kind to me... for I intend to write it"
ODPOWIEDZ