Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Liga Mistrzów 20-21

Sensacje w Lidze Mistrzów? Polacy zdominowali Ligę Europy? Nie pozwól aby przeszło to bez echa!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

chip
Juventino
Juventino

Post autor: chip »

bogiel pisze:Dlaczego nie będziemy mieć lepszej okazji?

1. Bo rywale będą mocniejsi
2. Bo bedziemy grać w Lidze Mistrzów (??) i przeciwko drużynom z LM nie bedziemy tak rotować jak w Lidze Europy
3. Bo teraz wszystko żre - czasami wbrew logice i wiecznie tak nie bedzie
4. Bo możemy nie trafić z następca Ibrahimovica, aczkolwiek siłą Milanu jest to, że dużo piłkarzy różnych strzela gole. Ponoć - licząc wszystkie rozgrywki - gole dla Milanu strzeliło w tym sezonie aż 13 piłkarzy. Możliwe że to rekord w tym sezonie w całej Europie

Mniej wiecej dlatego ;)

Dla niekórych pewne w/w punkty są dyskusyjne. Dla mnie trochę też. Nie upieram się, ale myśle, że powyższe stwierdzenia są prawdopodobne.
Brzmisz troche jak kibic Leicester. Oni rzeczywiście mieli taki sezon gdzie wszyscy wielcy dołowali w lidze, więc dla Lisów to była okazja jak jedna na milion. Milan to inny przypadek. Potrzebny pomysł na drużyne plus liga mistrzów. Jak Milan zacznie grać w lidze mistrzów, to przyjdzie dodatkowa kasa, splendor i lepsi piłkarze zaczną sie tu schodzić. Milan nie musi potrzebować słabego juventusu/interu żeby wygrać seriea. Milan może zbudować silną drużyne przy silnym juventusie i interze i nadal wygrać lige. Coś co dla leicester w Anglii jest o wiele trudniejsze do zrobienia.
plakat33
Milanista
Milanista

Re: Liga Mistrzów 20-21

Post autor: plakat33 »

Macie może jakieś linki do dzisiejszych meczów LM?
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Tutaj: https://reddi.soccerstreams.net/home

Powinny być ok. 30 minut przed meczem.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Mam nadzieję, że juve wypuści kolejną serie gadżetów logowaną A9AIN ? :D
Śmiech na sali, umiejo w puchary.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Z drugiej strony odpada im walka w LM, przez co będą mogli skoncentrować się wyłącznie na lidze...mimo wszystko jednak cieszę się :)
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Co tu komentować, po co się znów silić na uszczypliwości :P

https://www.youtube.com/watch?v=FN7V5ez-fhc
Judge not lest ye be judged yourself
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Pewien śmierdziel znowu obejdzie się smakiem i to mnie bardzo cieszy, chociaż liczyłem na finał w którym staje w bramce i zawala mecz. Cóż może za rok :D Zresztą ja im co roku kibicuję aż do finału ;)
Odpadnięcie Juventusu na tym etapie jest nam bardzo nie na rękę, ponieważ mogą się skupić na lidze tak jak Inter. Do końca rozgrywek z pierwszej 7 mają tylko Atalantę, Inter i Milan więc dla nas słabo.
Liczyłem, że pomęczą się jeszcze, ale z drugiej strony szkoda było walecznego Porto i odpadnięcie Juventusu zawsze cieszy. Biedny kolejny sędzia, który ma śmietnik zamiast serca :D
acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

Kto nie zagra w LM jeśli w Premiership pierwsza czwórka będzie następująca: 1. City 2. MU 3. Leicester 4. WHU, Ligę Europejską wygra Arsenal a LM Chelsea? West Ham..?
od 12.12.1993 r.
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

West ham
ODPOWIEDZ