Biahanski

Puntus Terim

sędziował: Dunn (Anglia), widzów: 4 500

Komentarz:
Mecz nie był wielkim widowiskiem. W pierwszej połowie nie działo się nic godnego uwagi. W drugiej części meczu Milan przejął kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Dobrze zaprezentował się Andrea Pirlo. Pierwszy gol dla Milanu padł w 64. minucie, kiedy Szewczenko celnie strzelił głową po podaniu Serginho. W 83. minucie Di Gennaro (zastępujący zdyskwalifikowanego Terima) wpuścił na boisko młodego Sarra (debiut tego piłkarza w oficjalnym meczu ACM). W 88. minucie Javi Moreno (po akcji Serginho) pogrążył białoruski zespół. Był to pierwszy gol hiszpańskiego napastnika w oficjalnym meczu "rossonerich". W końcówce spotkania piłka po strzale Aliaschkevicha otarła się o poprzeczkę bramki Abbiatiego. Ostatecznie Milan pokonał w Mińsku BATE Borysów 2:0. Rewanż na San Siro wydaje się formalnością.