ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pią Lip 17, 2015 22:37
II liga
Autor Wiadomość
Sonar 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 16:22   

w Bialymstoku brakuje tylko kilka poprawek na stadionie, takich jak oswietlenie i zadaszenie na glownej trybunie. Wszystko to ma byc juz w najblizszym czasie zrobione.

fito92 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 19:12   

Kamillos, ja słyszałem że mają grać w Rybniku, ale nie ważne gdzie będą grać, ważne jak będą grać. Jedno jest pewne, kibiców mają świetnych ( nie są może liczni, ale na pewno wierni i oddani).

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 19:20   

Bubu napisał/a:
Moze i chodzilo o puchar Anglii. Ale na bank slyszalem na koncu Europie a nie Anglii.

A co ja napisalem? Wydaje mi sie, ze "w Europie" ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 20:16   

Źle przeczytałem tamtego Twojego posta.
Moze i jedne z bardziej prestizowych ale do LM pucharu UEFA im "troche" brakuje. Z drugiej strony czemu akurat purach Anglii uwazany (przez kogos tam) jest uznawany za taki wazny? Graja tam druzyny z jednej ligi i to ligi ktora nie jest najbardziej utytulowana, druzyny z tej ligi nie zdobywaly tak czesto pucharow jak teamy z Serie A czy PD...

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 20:24   

a PA to czasem nie najstarsze rozgrywki na swiecie? tak czy inaczej angielskie ekipy traktuja je bardzo powaznie....to zupelnie inna bajka niz puchary lig wloskiej czy hiszpanskiej :]

btw: taka mala dygresja (znaj proporcje mocium panie): za najlepsze rozgrywki na swiecie uchodzi LM, a przeciez graja tam tylko zespoly z europy a nie calego swiata, a do tego europa ma chyba mniej zwyciestw w Superpucharach niz Ameryka Południowa ;)

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 23:30   

Bubu napisał/a:
Moze i jedne z bardziej prestizowych ale do LM pucharu UEFA im "troche" brakuje.

Na pewno zle przeczytales mojego posta. Pisalem o rozgrywkach krajowych a nie miedzynarodowych.

Bubu napisał/a:
Z drugiej strony czemu akurat purach Anglii uwazany (przez kogos tam) jest uznawany za taki wazny?

W zasadzie odpowiedzi udzielil Ci Pamato. Sa to najstarsze rozgrywki pilkarskie na swiecie, a do tego szanse na zwyciestwo w nich maja wszystkie kluby nalezace do FA. Nikt nie olewa tych rozgrywek. Czytalem ostatnio autobiografie Jimmy'ego Greavesa: dla pilkarzy z jego pokolenia marzeniem bylo nie mistrzostwo Anglii, lecz udzial (UDZIAL!) w finale Pucharu Anglii na Wembley. Czy trzeba cos wiecej dodawac?

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 23:42   

Ze Anglicy jako jedyni nie olewaja Pucharu tego kraju to nie dziwne. Tzn oni sa dziwni... Jako jedyni w Europie Puchar traktuja ponad Mistrzostwo + Jako jedyni maja kierownice po prawe stronie + (ogolnie rzecz biorac) jako jedyni mieszkaja na wyspie :)
:diavolo:
p.s niech i puchar Anglii bedzie mial 800 lat to nic nie zmienia jezeli chodzi o rozgrywki w Europie. Niech on bedzie wazniejszy w Anglii (chociaz uwazam (oczywiscie na podstawie polskich stron o klubach angielskich) ze mistrzostwo tego kraju kibice bardziej cenia niz puchar) niz mistrzostwo. Nie zmienia to faktu ze to dziwne.
pzdr

[ Dodano: Pon Lip 30, 2007 13:02 ]
Temat o 1 lidze odświeżony czas na zaplecze OE. Pierwsza kolejna za nami (tzn nie zupelnie bo dwa spotkania zostaly przelozone)

Kmita Zabierzow - GKS Katowice - przelozony
Lechia Gdansk - Arka Gdnia - przelozony
Polonia Warszawa - Wisła Płock 4:0
GKS Jastrzebie - LKS Lomza 3:1
Motor Lublin - Tur Turek 0:0
Warta Poznan - Stal Stalowa Wola 1:1
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków 0:2
Odra Opole - Piast Gliwice 1:0

W drugiej kolejce mecz na szczycie ( :rotfl2: ) Polonia Warszawa przyjezdza do Jastrzebia na mecz z miejscowym GKS. Kiepura mam nadzieje ze zobacze Cie na sektorze dla gosci :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi