ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pią Lip 17, 2015 22:37
II liga
Autor Wiadomość
Sushi 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 15, 2006 15:25   

To miło,że się podobało.
W tej kolejce wyniki zdecydowanie na korzyść Jagi.Wygrana z Ruchem bo bardzo ciężkim meczu, w którym zdecydowaną przewagę posiadał Ruch.Jaga ograniczała się do defensywy i kontr po jednej z nich Sobociński zdobywa bramkę na wagę 3 punktów.Bardzo dobre spodkanie rozegrał bramkarz Jacek Banaszyński.Lider HydroBaniaki remisują w Janikowie przez co Jaga nadrabia do czołowki i straty punktowe naprawde są niewielkie.Tylko w Opolu coś słabo poszło i Odra musiała przełknąć gorycz porażki.
Kapi co tak słabo?Nie ukrywam,że bardzo liczyłem w tym meczu na Was.

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 15, 2006 16:37   

Gratulacje dla Jagi za zwyciestwo. Mecz ładny dla oka i tylko żal ściska w sercu że Niebiescy niumieli wykorzystać tylu dogodnych sytuacji ale trudno to jest sport. Hydro remisuje tak więc 2 punkty straty do lidera nie jest źle a będzie jeszcze lepiej :) .

http://img130.imageshack....=img0776lz2.jpg
http://img130.imageshack....=img0855an8.jpg
http://img130.imageshack....=img0878cl3.jpg
http://img130.imageshack....=img0813nt4.jpg

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 16, 2006 11:30   

kapi napisał/a:
temat odkrylem dopiero teraz, to forum jest ogrooomne :)

no nie żartuj?:) hehe. no to ładnie.... my tu piszemy a ludzie nie czytają:P

kapi napisał/a:
a dzis w Opolu mecz rundy!

niestety dla Was przegrany....
a ja się cieszę(nie twoim nieszczęsciem,do Odry nic nie mam) że Zagłebie gra wreszcie dobrze,po fatalnym starcie nareszcie wygrywają mecze - czekamy na was w 1 lidze! Forza Zagłębie!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

mms 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 16, 2006 15:41   

krzysiekACM napisał/a:
czekamy na was w 1 lidze! Forza Zagłębie!

nie zawiedziemy Was ;) Az milo ogladac Zaglebie w takiej formie, no i nareszcie hybryda zgubila punkty. Cos czuje, ze pod koniec sezonu w czolowce moze byc ciasno .... Lechia wraca do gry :D

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 24, 2006 08:19   

kolejna kolejka za nami.
Zmartwiła mnie porażka Zagłębia na własnym boisku,ale naprawdę wielkie słowa uznania dla Polonii Bytom-nie maja za dobrej sytuacji finansowej a mimo to są na 4 miejscu i graja dobrą piłkę.
w jednym z ciekawszych meczy Jaga pokonała Śląsk 3:0,a jedyne co mnie zaskoczyło to frekwencja miejscowych na tym meczu-1500 osób.....
w Ostrowcu Odra prowadziła do ostatniej minuty,i w 92' minucie Hubert Robaszek(chłopak ode mnie z miasta! wychowanek Piotrcovii :) ) strzelił bramke na 1:1 - nie pozwalając na wywiezienie Odrze 3 pkt(tak im potrzebnych,bo narazie miejsca barażowe) z Ostrowca.
ale myśle że Odra sie utrzyma w 2 lidze,choćby kosztem Polonii Warszawa :P
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Sushi 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 24, 2006 08:40   

krzysiekACM napisał/a:
w jednym z ciekawszych meczy Jaga pokonała Śląsk 3:0,a jedyne co mnie zaskoczyło to frekwencja miejscowych na tym meczu-1500 osób.....

Wygrana też mnie cieszy bardzo.Mam nadzieję,że dobra passa Jagi zostanie podtrzymana i ze Stalowej Woli wywiwziemy komplet punktów a po Stalowej mecz z Zagłębiem.Krzysiek zapraszeam do Białego,wszakże z Warszawy to "rzut beretem"

Co do frekwencji to spowodowana była ona karą za zamieszki w meczu z ŁKS-em Łomża.Wejść na stadion mogli tylko posiadacze karnetów.Mieliśmy dostać zakaz z centrali ale zarząd zdecydował się na wpuszczenie karnetowców.To tyle jeżeli chodzi o frekwencje.
Na najbliższym meczu z Zagłębiem napewmo będzie komplecik!
Pozdrawiam.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 24, 2006 08:59   

Sushi napisał/a:
Krzysiek zapraszeam do Białego,wszakże z Warszawy to "rzut beretem"

z Warszawy może i tak,ja mieszkam w Piotrkowie Tryb. ;)
Sushi napisał/a:
Co do frekwencji to spowodowana była ona karą za zamieszki w meczu z ŁKS-em Łomża.Wejść na stadion mogli tylko posiadacze karnetów

a to sorry,nie wiedziałem.
pozdr

Sushi 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 24, 2006 10:34   

Krzysiek ale z Piotrkowa do Warszawy masz "rzut beretem" no i z Warszawy do Białego masz "rzut beretem"
Reasumując masz dwa "rzyty beretem" i jesteś na meczyku Waszych ziomali.
Czyż nie warto?

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 24, 2006 10:57   

z tymi rzutami beretem to bym polemizował:) ja do samej Warszawy mam ze 170-180 km,więc wcale nie mało......
a poza tym po tym wyjeździe na Milan nie będzie mnie stać na jeżdzenie po Polsce;)
pewnie że warto - tylko trzeba mieć kase,czas i z kim jechać. pozdro!

Sushi 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 15:26   

W sobotę trzech kibiców Jagi jadących na mecz zginęło w wypadku samochodowym...O tej tragedii dowiedzieliśmy się już po meczu,przegrana Jagi w tych okolicznościach jest poprostu banalna.

Kilka słów na tema meczu.KrzysiekACM napewno jest zadowolony z wyniku meczu.Mecz odbył się z półgodzinnym opóźnieniem spowodowany opadami śniegu.Odśnieżaniem zajeli się boiska zajeli się kibice i mecz mógł się odbyć.Odśnieżano reklamami,łopatami czym się dało.
Na trybunach gościmy grupę kibiców Zagłębia (około 40 osób),którzy pomimo zakazu zjawili się w Białymstoku.Na początku meczu odpalamy race w ramach ogólno polskiego protestu przeciwko zakazowi używania piro na meczach,dołańczają się również kibice Zagłębia.
Co do samego meczu no coż szybko strzelona bramka ustawiła mecz pod dyktando Zagłębia.Na takiej murawie napewno łatwiej było się bronić niż atakować.Jaga dominowała na boisku ale cóż z tego skoro bramki strzelało Zagłębie. Jaga sostała dwa razy wypunktowana,przyczym bramka Berensztajan "poezja" "stadiony świata".Szkoda straconych punktów w kontekscie wygranych Ruchu i Hydrobaniaków.W ostatnim meczu w Janikowie trzeba zagrać o komplet punktów,dobrze przepracować przerwę zimową i wiosną szturmować Orange Ekstraklase.
Nadejdzie wiosna z nią lepsze czasy powróci ma JAGIELLONIA w szeregi ekstraklasy...

P.S zapomniałbym wygrana Zagłębia jak najbardziej zasłużona...

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 07, 2006 12:49   

jak najbardziej ucieszyłem sie z tego zwycięstwa Zagłębia-w końcu w Białymstoku nie łatwo jest wygrać mecz! dlatego gratulacje dla Zagłębia,mam nadzieję że dobra gra będzie kontynuowana również na wiosne,i Sosnowiczanie awansują do 1 ligi.
czytałem natomiast że nie przyjemne rzeczy działy sie po meczu-gdzie troche niekulturalnie zachowywał sie trener Jagi,zwalając całą wine za porażke na sędziów.....i nie chciał podać nawet ręki trenerowi Zagłębia. troszkę to śmieszne ale i żałosne
Sushi-Jadze również życze awansu! niech awansuje trójka: Zagłębie,Ruch,Jaga! będzie lepiej jeśli do ekstraklasy wejdą drużyny z mocnym zapleczem kibicowskim

Sushi 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 07, 2006 16:39   

krzysiekACM napisał/a:
czytałem natomiast że nie przyjemne rzeczy działy sie po meczu-gdzie troche niekulturalnie zachowywał sie trener Jagi,zwalając całą wine za porażke na sędziów.....i nie chciał podać nawet ręki trenerowi Zagłębia. troszkę to śmieszne ale i żałosne

Nie chcę i nie mam zamiaru usprawiedliwiać Tarasiewicza,ale sędzia Gil z Lublina podjął kilka kontrowersyjnych decyzji.Nie uznana bramka na 1:1 i ręka w polu karnym po strzale Wolańskiego (piłka zmierzała do bramki) do tego dochodzi steres meczowy,emocje etc,etc. i Tarasiewiczowi nerw puścił.Podanie ręki trenerowi po meczu to już jest kanon,wypadałoby jednak pogratulować trenerowi Zagłębia takie jest moie zdanie.
Mecz przegrała Jaga ja sędziego za porażkę nie obwiniam.Tak jak niektórzy na tym forum po przegranej z Atalantą całą winą obarczają siędziego.
Pozdrawiam

beneras 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 19, 2007 21:21   

Cytat:
Zaskakująca zmiana - podejrzany o korupcję członek odwołanych dzisiaj władz PZPN, Wit Żelazko, przyznaje się do zarzutów. Apeluje też o zgłaszanie się do policji i prokuratury osób, które są zamieszane w "ustawianie" meczów w polskim futbolu. Przyznaje też, że minister sportu miał prawo wprowadzić komisarza do PZPN.

Żelazko mówi, że prokuratura ma porażającą go wiedzę. Dzisiaj postawiono mu dwa zarzuty dotyczące korupcji. Miał między innymi - w prozumieniu z innym działaczem, Ryszardem F. pseudonim "Fryzjer" - wpływać na sędziów, aby forowali drugoligowego Zawiszę Bydgoszcz oraz wziąć 8 tysięcy złotych łapówki. Dzisiaj uważa, że był to błąd.

- Jeżeli chcemy, żeby to się skończyło, żeby zrobić porządek w polskiej piłce, apeluję - zgłaszajcie się - mówił Żelazko w piątek wieczorem podczas doprowadzania go do prokuratury.

Jeszcze w czwartek twierdził, że jest niewinny i że występuje tylko w charakterze świadka.

http://sport.gazeta.pl/pilka/1,65050,3863359.html

pozdrawiamy 2 ligowego zawisze :* trzymajcie sie zdrowo chlopcy :king: mozecie zawrzec sztame z juve :piwo:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 20, 2007 09:43   

nie mogę pojać jednej rzeczy - jak taki Wit Żaglówka bedąc członkiem zarządu PZPN (Dietka przez duże 'D'), "specjalista" w C+ (pewnie dobra kasa za siedzenie i gadanie ... bzdur) dodatkowo jakas prywatna firma (tam go zwinęli) może połakomić się na kilka tysięcy żłotówek? no chyba, że ustawki były załatwiane hurtowo i co tydzień 8 razy 8 tyś. [']
Tak czy siak takich ludzi powinni wieszać publicznie. Żyjąc w świecie futbolu i mogąc "coś" zdziałać wolą paplać się w bagnie i nie znać dnia ani godziny kiedy to wszystko pęknie w pi...
Jeśli przez tych debili reprezentacja wyleci z eliminacji i Wisła po ewentualnym przywróceniu z Uefa Cup proponuje wypuścić ich w sobotni wieczór na ulice Krakowa ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 22, 2007 09:28   

konrad_acm napisał/a:
Jeśli przez tych debili reprezentacja wyleci z eliminacji i Wisła po ewentualnym przywróceniu z Uefa Cup proponuje wypuścić ich w sobotni wieczór na ulice Krakowa

Wisła ma małe szanse żeby zastąpić Feyenoord. Podobno Tottenham będzie miał tzw. wolny los,czyli przejdzie automatycznie do następnej rundy. Tak w ogóle to dla mnie decyzja o wykluczeniu Feyenoordu jest absurdalna! To kibice powinni dostac kare,np. zakaz wyjazdowy na kilka meczy w europejskich pucharach,a nie powinien być karany klub wykluczeniem z rozgrywek za incydenty które wywołali kibice na meczu wyjazdowym-to jest jakas paranoja.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 22, 2007 11:32   

Jest tylko jeden problem... Działacze Spurs nie kwapią się z oddaniem kasy kibicom ktorzy już wykupili bilet na mecz. A ten kosztował od 30-60 funtów. Straty będą olbrzymie, więc działacze Tottenhamu chcą by jednak mecz się odbył. Obojętnie z kim... ale to nie ten temat bo wprawdzie puchar UEFA to 2 liga pucharow, ale...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 11:36   

Ale pierszenstwo to chyba Wisła ma w tym przypadku? Czy jest jakis kolejny przepis ktory to zabrania?

EDIT: :o o to temat o 2 lidze :) Sry za off top

beneras 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 18:20   

Kod:
Zarząd Zawiszy Bydgoszcz SA w czwartek ogłosił decyzję o wycofaniu drużyny z rozgrywek drugiej ligi piłki nożnej. Jako powód wskazano "[b]fatalną atmosferę wokół polskiej piłki[/b]".

:lol2:

nakupowali meczow i wycofuja sie z powodu fatalnej atmosfery wokol polskiej pilki :lol2:

Sulej 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 23:24   

Super :)
Ruchowi ubyl rywal w walce o Orange Ekstraklase.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 02, 2007 08:19   

beneras napisał/a:
Kod:
Zarząd Zawiszy Bydgoszcz SA w czwartek ogłosił decyzję o wycofaniu drużyny z rozgrywek drugiej ligi piłki nożnej. Jako powód wskazano "[b]fatalną atmosferę wokół polskiej piłki[/b]".

:lol2:

nakupowali meczow i wycofuja sie z powodu fatalnej atmosfery wokol polskiej pilki :lol2:

:lol2: Jest to jedna z nagłupszych rzeczy jakiekolwiek w życiu przeczytałem. Najpierw wymieniano zespół z Bydgoszczy jako ten który kupował mecze, a teraz łaskawie wycofują się z ligi z powodu fatalnej atmosfery wokół piłki.... To jest (już teraz) decyzja Roku 2007! Takiego KITu to nawet miejscowi kibice nie przyjmą do wiadomości. Wielki honorowy Prezesik i jego marny klubik hahaha Błazenada na maksa. Ciekawe kto następny :lol2:

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 03, 2007 02:16   

hero baniak \o/

Cytat:
Bogusław Baniak będzie walczył o drużynę

Trener piłkarzy Zawiszy Bydgoszcz Bogusław Baniak będzie starał się skłonić właściciela klubu do zmiany decyzji o wycofaniu zespołu z rozgrywek drugiej ligi. - Będę walczył o drużynę - zapowiedział.

http://pilkanozna.pl/pn.p...l=news&id=65070

baniak bedzie walczyl o "druzyne" :lol2:

powiadam wam,ze za miesiac albo dwa bedzie walczyl ale o swoj tylek pod prysznicem w wiezieniu,bo jesli mowimy o trenerach kupujacych mecze to bogus(ktory ostatnio byl u prandelliego zobaczyc jak trenuje fiore :ok: ) jest w scislej czolowce.

mam nadzieje,ze szybciutko sie do niego dobiora.

Sushi 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 03, 2007 19:59   

Sulej napisał/a:
Super :)
Ruchowi ubyl rywal w walce o Orange Ekstraklase.

I Jagiellonii!!!

mms 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 03, 2007 21:42   

Zaglebie awansuje, a Jadze latwiej bedzie powalczyc o baraze z Bytomiem :ok:

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 06, 2007 13:38   

Widać działacze Hydrotworu mają tyle na sumieniu(w końcu chyba Wit Żyrandol ustawiał ich mecze ;) ) że sami postanowili sie ukarać i wycofać drużyne zanim zrobi to PZPN,hehe.

Co najlepsze wczoraj czytałem że zarząd chce sprzedać klub za symboliczną złotówke-czy znajdzie sie chętny? :)

Chyba wszyscy cieszą sie ze nie zobaczymy na szczęście w przyszłym roku Hydrobudowy w 1 lidze,mam nadzieje ze szeregi pierwszoligowców wzmocnią Zagłębie S. , Jaga i Ruch

Sushi 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 08, 2007 11:48   

krzysiekACM napisał/a:
Co najlepsze wczoraj czytałem że zarząd chce sprzedać klub za symboliczną złotówke-czy znajdzie sie chętny? :)

Ale kto "to" kupi klub umoczony po same uszy w bagnie.
Miło,że coś takiego przestaje istnieć klub powstał w wyniku niezbyt jasnych okoliczności,forsowany na siłę przez ekipę "Fryzjera".
Żal kibiców Kujawiaka,którym z dnia na dzień zabrano II ligę,no ale cóż w Polsce jak ktoś ma kasę i poparcie odpowiednich osób jest w stanie zrobić prawie wszystko.
Pana Baniaka proponowałby wywieść do Wrocławia,niech pozwiedza sobie troszkę.Wrocław to bardzo piękne miasto.

Jaga,Ruch,Zagłębie marzą mi się w OE.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi