ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pią Lip 17, 2015 22:37
II liga
Autor Wiadomość
steila
Milanista

Wysłany: Sob Cze 12, 2004 09:46   II liga

Czy ktoś tu wogóle interesuje się 2 ligą?? Przecież tam gra najlepsze Zagłębie. Awansowali do 1 ligi i zdobędą mistrza kraju i ligę mistrzów.

RASI 
Juventino

Wysłany: Sob Cze 12, 2004 10:32   

Oj steila młody chyba jestes bardzo ;-) Zagłębie bedzie miało duuuzy kłopot z utrzymaniem sie w I lidze. Życze Wam jak najlepiej ale na dzień dzisiejszy jesteście słabi ;-)
Nie zmienia to faktu, że kolejna zgoda Areczki gra w I lidze. Po Lechu, Poloni przyszła kolej na Zagłębie. Prawdopodobnie dołaczy do nich również Craxa :twisted: . Mam nadzieje ze i dla mojego klubu przyjda jeszcze lepsze czasy i spotkamy sie niedługo w I lidze :-D

Milan 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 12, 2004 11:33   

Temat chyba nie w pore :D 2 liga juz sie skonczyla wiec troche nie trafiles z czasem :P 2 liga? hmmm... w tym roku byla wyjatkowo mocna i nawet niektorzy mowili ze ciekawsza niz 1 liga. Pogon, Zaglebie, Cracovia, Blechatow, Szczakowianka, Radomsko... to byla dopiero czolowka! W przyszlym sezonie tez zanosi sie ciekawie... bo w tym roku do 2 ligi awansowala kielecka Korona ;-) :lol:
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 12, 2004 14:22   

Ovczywiście, że śledzę wyniki w II lidze, nie interesuję się nią tak bardzo jak I, ale jestem mniej więcej na bieżąco. Mam nadzieję, że do grona ekstraklasy dołączy Cracovia (oby na przeszkodzie nie stanęła absencja za kartki Marcina Bojarskiego). Wówczas w drugiej lidze będę kibicował ŁKS-owi, Jagiellonii, Widzewowi, Koronie.
PS. Kto awansował bezpośrednio do II ligi (oprócz Korony), a kto z kim zagra w barażach?
PS. 2 Zagłębie darzę małym sentymentem, ponieważ gra tam Robert Kłos z Torunia. Ale jak odejdzie, to sentyment się skończy, bo za Zagłębiem nigdy nie przepadałem.

Krystian 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 13, 2004 14:37   

Stal Rzeszów ma duże szanse na awans do drugiej ligi. Po wygranej w derbach z resovią mamy baraże w kieszenmi. Baraze zagramy z Ruchem Chorzów. Wiem że to trudny przeciwnik dla Stali ale będzie trzeba pozbierać się i wygrac te mecz. Cracovia tez wyszła ostatnio z III ligi i widzicie jak wymiata ma szanse na I lige.

FOFO
Laziale

Wysłany: Nie Cze 13, 2004 14:43   

2 liga 2 liga Koooroooooonaaaaa 8) jeszcze tylko rok i Ekstraklasa do Kielc zagości ;-) ,bardzo bym sie cieszył gdy bym widział najlepsze derby Polski mowa oczywiście o Krakowie

Milan 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 13, 2004 15:14   

Paweł z tego co wiem to bezposrednio weszlo jeszcze Zaglebie Sosnowiec, MKS Mlawa i Kujawiak Wloclawek. A jesli chodzi o baraze... Stasiek KSZŁO gra z Unia Janikowo, Arka Gdynia ze Slaskiem Wroclaw, Tloki Gorzyce z Kozienicami badz Radomiakiem, natomiast Stal Rzeszow na bank gra z Ruchem Chorzow. Nikle widze ich szanse, watpie aby pozwolono aby tak zasluzony klub jak Ruch spadl do 3 ligi.

Dager 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 13, 2004 16:13   

Orientujecie się może, czy te baraże będą pokazywane na Polsacie Sport? Tak wogóle wypada mi trzymać kciuki za Areczke.

Statystyki są jak bikini - odsłaniają wiele, ale nie wszystko...

Milan 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 13, 2004 16:30   

Barazowe to nie wiem ale wlasnie leci mecz Cracovii ze Szczakowianka na Polsacie 2 i mysle warto zobaczyc czy te 8 bramek to "druk" czy sila "Pasow" :P

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 13, 2004 18:02   

Ruch nie moze spasc do 3 ligi !!! To jest niemozliwe!! Kiedy sa mecze barazowe orientujecie sie moze ?? Naprzod NIEBIESCY!!!

michass 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 13, 2004 18:29   

Ruch spadnie dlaczego ? bo gra ze STALĄ!!! nie chiałem tego przeciwnika w barażach ale trudno stało sie Ruch nieststy spadnie :twisted: a baraże są 19\20 czerwiec a rewanze 26/27 .Bójcie sie ch**y do drugiej ligi wracamy!!! STAL RZESZÓW

BrunoKSG 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 14, 2004 09:42   Re: II liga

Gratulacje dla Craxy. Teraz Szczakowa moze na stale zagoscic w II lidze (pisze sie o odejsciu podstawowych zawodnikow). Szkoda Ruchu. Kolejny raz zasluzony klub wpada w takie klopoty z winy pseudodzialaczy. Niebiesty wracac do Ekstraklasy czekam na derby !!
steila napisał/a:
Czy ktoś tu wogóle interesuje się 2 ligą?? Przecież tam gra najlepsze Zagłębie. Awansowali do 1 ligi i zdobędą mistrza kraju i ligę mistrzów.

O tym jak awansowalo Zaglebie debatuje PZPN i byc moze zacznie prokurator, wiec z calym szacunkiem ja nie wierze w pilkarska sile i potencjal ekipy z Lubina.

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 14, 2004 16:09   

Niedopuszczam do siebie myśli że Ruch może spaść do trzeciej ligii. Niebiescy zwyciężą te baraże i pozostaną w drugiej lidze a potem walka o ekstraklase :-D .

19 R 20

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Cze 14, 2004 19:58   

baraze pewnie jak w ubieglych latach pokaze canal+, bo to czesc sezonu ligowego. co do barazy o druga lige ciekawie zapowiada sie dwumecz slask-arka. dwa zasluzone kluby bic sie bede jednak nie o mistrza, a o powrot do centralnych rozgrywek/pozostanie w nich :x

rutheford 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 15, 2004 22:22   

w drugiej lidze zagosci Zaglebie Sosnowiec teraz. niedawno byli u nas na Radzionkowie. jak zobaczylem ich bojowke okolo 30-40 chlopakow z silowni z pasami to zwatpilem. pogonili chlopakow z Polonii Bytom i z Cidrow tez. jednym slowem potrzesa troche druga liga pewnie teraz

BrunoKSG 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 17, 2004 10:48   

Rutheford nie obawiaj sie. Jestem przeciwny huliganstwu, ale widzialem juz rozne ekipy i jak robisz zorganizowany wjazd bez zapowiedzi to mozesz nawet pogonic komandosow GROMu, wiec bez obawy :) Tak jak pisalem powyzej prokurator juz sie zainteresowal jednym pilkarzem Polaru. Zbaczymy co bedzie dalej, jak sie okaze, ze Zaglebie nie calkiem czysto wyladowalo w Ekstraklasie. Od dawna wiadomo, ze KGHM to pupilek PZPNu. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie.

Krystian 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 19, 2004 17:10   

wlasnie odbyl sie mecz STAL RZESZOW - Ruch Chorzów. wynik 1-1 chociarz tak naprawde powinno byc przynajmniej 3-2 dla Stali. Stal miala troche większą przewage i więcej akcji. Mam nadzieje ze za tydzien w Chorzowie Stal wygra mecz i nareszczie wpadniemy do II ligii!!!

Oj co ja widze
Stal Rzeszów jest w II lidze

michass 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 20, 2004 12:01   

nie bądz taki pewny Krystian ale wsumie jak Stal zagra na wyjezdzie tak jak u siebie tol ma spore szanse na awans byłem na tym meczu i sądze ze Stali należało sie zwycięstwo Ruch byl tylko cieniem ale gratulacje za tego gola Stal straciła go na własne życzenie

RASI 
Juventino

Wysłany: Nie Cze 20, 2004 16:16   

Ślask - Arka 0:0 :-( . Szkoda bo mieliśmy przewage :/ No ale u siebie wygramy i zostaniemy w II lidze. Mam tylko nadzieje ze na ten mecz zostana wpuszczeni kibice Śląska :?

EDIT
:
Radomiak - Tłoki 3:1
Unia -Kszo 0:0
Ostatnio zmieniony przez RASI Nie Cze 20, 2004 17:12, w całości zmieniany 1 raz  

Dager 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 20, 2004 17:09   

A jakie wyniki pozostałych dwóch spotkań barażowych?

Milu78 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 21, 2004 18:58   

Krystian napisał/a:
wlasnie odbyl sie mecz STAL RZESZOW - Ruch Chorzów. wynik 1-1 chociarz tak naprawde powinno byc przynajmniej 3-2 dla Stali. Stal miala troche większą przewage i więcej akcji. Mam nadzieje ze za tydzien w Chorzowie Stal wygra mecz i nareszczie wpadniemy do II ligii!!!

Do czego to doszlo, ze Niebiescy graja o utrzymanie w II lidze. Jednym slowem to wola pomste do nieba. I w barazu Stal Rzeszow jest lepsza - tragizm :cry2: . Gdzie te wspaniale sezony z Pucharem Polski :wall: . Sypie nam sie niebieska rodzina oj sypie :cry: .

nescik 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 21, 2004 23:16   Re: II liga

steila napisał/a:
hehehehe smieszny jestes !! awansowali za pieniazki nic innego !! jakby nie to ze kupiliscie mecze to jeszcze dlugo nie bylo by was w 1 lidze !! dobrze ze najwspanialsza Cracovia potrafi grac fair !!
tylko pasy

Milan napisał/a:
Barazowe to nie wiem ale wlasnie leci mecz Cracovii ze Szczakowianka na Polsacie 2 i mysle warto zobaczyc czy te 8 bramek to "druk" czy sila "Pasow" :P
druk :D smieszne bardzo !! niestety moj klub gra na amibicji i nic innego jeszcze 2 lata temu grozilo nam spadkiem do 4 ligi ! i dobrze wiem co sie dzieje w klubie!
pasy to wielka sila !!
czekamy na derby!!

RASI napisał/a:
Ślask - Arka 0:0 :-( . Szkoda bo mieliśmy przewage :/ No ale u siebie wygramy i zostaniemy w II lidze. Mam tylko nadzieje ze na ten mecz zostana wpuszczeni kibice Śląska :?

my wszyscy w krakowie mocno 3mamy za Areczke i mocno dopingujemy ja w meczach barazowych ...zarowny Craxa ktora awansuje do 1ligi tak i Areczka pozostanie w 2 lidze !!

Dager 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 26, 2004 17:50   

No i baraże się zakończyły :-) Do pierwszej ligi awansowała po 20 latach Cracovia Kraków! Jeśli chodzi o zaplecze ekstraklasy to z ligi spadły Tłoki Gorzyce, które w dwumeczu okazały się gorsze od Radomiaka Radom. Ja osobiście cieszę się, że Areczka pozostała w lidze :ok:

Wyniki:
KSZO Ostrowiec - Unia Janikowo 2:0
Tłoki Gorzyce - Radomiak Radom 2:1
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2:1
Ruch Chorzów - Stal Rzeszów 2:0

BrunoKSG 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 01, 2004 10:22   

Mam pytanie do wszystkich fanow Arki Gdynia. Czy moze mi ktos powiedziac cos wiecej na temat zawodnika: Arkadiusz Aleksander tzn jak sie prezentuje itp.
P.S. gratuluje Ruchowi utrzymania w II lidze. Pamietajcie Niebiescy, My caly czas czekamy na derby. Pozdro

RASI 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 01, 2004 17:17   

Kurde !! Ale szkode ze Aleksander odszedł :( no ale trudno sie dziwić skoro zgłosili sie po niego z I ligi.. :(
Co do "typu" to nie jest "snajper" to zawodnik nieźle wyszkolony technicznie dość szybki, potrafi sam wyprawcowac sobie sytuacje strzelecką, jak trzeba to podać :) To chyba tyle ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi